0

Nie kazdy ma konto na twiterze ☺

0

ok, dzięki mnie jakoś duńczyk bardziej przekonuje hehe :)

0

Jakim typem piłkarza jest Dele Alli a jakim Christian Eriksen ? różnice ? Kto by do Nas bardziej pasował ? Kogo bardziej potrzebujemy ?

0

Jeśli Coutinho przejdzie do Barcelony, wówczas Liverpool sprowadzi piłkarza Borussii Dortmund. Chodzi o Ousmane Dembele. Młody piłkarz jest kuszony grą na Anfield przez byłego trenera Borussii, a obecnie szkoleniowca Liverpoolu – Juergena Kloppa. O sprawie pisze "Express".

0

Jak dla mnie transfer do city bylby lepszym posunieciem niz Paryż

0

Też myślałem o ściągnięciu Seriego :) oby oby ..

1

Verratti też był :)

7

Ja się boje tego, że transfer Cou[jeżeli przejdzie] i Martineza to bd Nasze ostatnie transfery w tym okienku ... a jak dziura po Xavim była tak dalej jest ...

1

Ale jeszcze nie załataliśmy dziury po Xavi'm...

0

Jeżeli Coutinho to dopięty transfer to sprowadzamy go w miejsce Neymara czy miejsce Iniesty, a w miejsce Ney'a, Dembele czy ktoś tego pokroju ?

0

Nie wiem czemu ale Eriksen jak dla mnie jest lepsza opcja niz Coutinho

0

Ciekawi mnie czy Neymar'owi nie uderzy teraz ta władza do głowy jaką bd miał w PSG i czy bd dalej się rozwijał czy bd szedł do tyłu. Po pierwsze szatnia brazylijczyków, imprezowy styl życia, po drugie PSG bd spełniał jego każde zachcianki ale do momentu ..., po trzecia jeżeli PSG zostanie wyeliminowane w LM to bd szał .., i czy poradzi sb z rolą lidera ..

9

w tych walizkach to przywieźli te 222 mln ?

0

dzięki :)

0

Ok, dzięki :) mam teraz nadzieje, że coutinho zawita u Nas z nie jakimś cudem w Paryżu ...

0

Czyli PSG może pozwolić sb na kupno Coutinho i innych piłkarzy nie przekraczając swojego limitu na transfery ?

0

Czyli Neymar odszedł na zasadzie ze zapłacił 222 mln i wykupił siebie z FCB, tak ? czyli PSG tak jakby nie kupiło go, tylko Neymar sam wykupił sb mając te 222 mln skądś tam .. Czyli PSG nie obciążyło swojego budżetu na transfery ? Dobrze rozumuje ?

0

Dokładnie, widziałem to samo.. Czas pokaże, zobaczymy jak poradzi sb z tym nasz zarząd i jak załata dziury w składzie ..

0

Nie zdziwiłbym się jakby Cou czekał na przejście Neymara do PSG i zawędrował z Nim do Paryża ..

0

dokładnie uważam tak samo jak Ty, że imprezy i wgl pociągną go za bardzo i ta władza w klubie którą bd miał ..

0

Jestem ciekaw jak to wszystko się skończy, w sensie czy PSG wpłaci klauzule, czy włączy w to jakiegoś gracza, jak dla mnie Rabiot i Verratti dwie opcje piłkarzy [ale jak dobrze wiemy włoch jest nie do wyciągnięcia], tez jestem ciekaw czy Coutinho podąży za Nim do Paryża.. bo jak dobrze wiemy bardzo chcieli grać razem ..

0

Aurier prawdopodobnie przenosi się do Manchesteru, tej czerwonej części :) o Matudim też krążą plotki transferu..

2

Trzeba podziękować Brazylijczyowi ze spędzone lata u Nas, życze mu powodzenia w Paryżu. Myślałem, że bd kiedyś liderem Barcy no ale cóż .. życie, ale jakoś nie widzę jego sukcesu w PSG, bd miał za dużą wolność i władze i bd mógł sb pozwalać za dużo i liga francuska ... Teraz My musimy wypełnić lukę po Nim jakoś i kupić kogoś do środka i można zaczynać sezon :)

7

Barca była przed Neymarem i bd po Neymarze. Chciałbym, żeby został bo piłkarz nie do zastąpienia no ale jego decyzja jego wybór, jak zdecyduje tak bd ale, żeby potem nie jęczał, że to był błąd i wgl .. Przez tą całą szopkę i brak decyzji/deklaracji z jego strony to jesteśmy na bardzo złej pozycji, wszystkie kluczowe zespoły się powzmacniały i wgl a My możemy stracić brazylijczyka i po tym transferze rynek oszaleje .. Nie ma co płakać, szatnia zrobiła wszystko żeby został, odejdzie to powodzenia.

0

dokładnie nie ma co gdybać, ale jak większość tutaj użytkowników dołuje milczenie brazylijczyka :|

0

Uznajmy, że Neymar przejdzie do PSG. To czy Coutinho pójdzie za Nim do Paryża ? przejdzie do Nas i może dzięki temu Ney zostanie u Nas ?

Bo, żebyśmy nie byli największymi przegranymi ze straciliśmy Neymara i nie pozyskamy ani Coutinho ani Verrattiego.

0

ehh pytanie które mnie dręczy od jakiegoś czasu, może ktoś miał jakiś przypadek i wgl wiec lepiej spytać ..

0

bo niby w wydychanym powietrzu może coś mi wykazać, ale zawsze badanie krwi i nic nie wskaże :)

2

Mam pytanie bo się na tym nie znam hehehe .. Jadę w sobotę na impreze z dziewczyną ale mniejsza oto.. Ja nie bd pił alkoholu bo prowadzę autem, a Ona bd pić pewnie wódke i oto pytanie, czy całując się z nią jak już bd trochę podpita i wgl to zatrzymując mnie policja to może mi wskazać czy jak to działa ?

0

Tak myślę, że gdybyśmy stracili Neymara, to może wielki powrót Alexisa z Arsenalu ? A tak na serio wydaje mi się że to jest bajka z tym odejściem do Paryża i wgl, bo nie wierze w to.. że deklaruje że chce zostać bo miał najlepszy sezon i itd i nagle chce odejść bo go skłonił 34 Alves]któremu zostało 2 lata do końca kariery no i projekt, ale PSG nigdy nie bd numer 1 ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?