5

Optymistyczne słowa Zlatana po operacji

"Naprawiony, gotowy i silniejszy. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie. Wkrótce wszyscy razem będziemy cieszyć się moją grą."

Zlatan Ibrahimovic [instagram.com/iamzlatanibrahimovic]

Wracaj mistrzu, jak najszybciej do zdrowia !

0

Powiem tak, Zlatan jest tak jakby samcem alfa w stadzie, który chce dowodzić i żeby reszta osób była mu podporządkowanych i wgl.. Nie w każdej drużynie jest to możliwe aby tak było .. Jest już po operacji i teraz rehabilitacja mam nadzieje, że wróci do piłki nożnej :)

0

Pozycja Unaia Emery'ego po porażce z OGC Nice gwałtowanie spadła. Władze klubu zastanawiają się nad jego przyszłością. Według "Tuttomercatoweb" hiszpański szkoleniowiec może przenieść się do Romy, w której odejdzie niebawem Luciano Spaletti. Natomiast do ekipy PSG ma przyjść Włoch - Roberto Mancini.

Z takim podejściem w sensie co rok zmiana trenera i grube miliony na transfery to za daleko nie dojdą ..

3

Też tak uważam, ale każdy ma inną opinie i trzeba uszanować słowa Giorgo :)

6

Chellini pod wrażeniem Zlatana

"Zawsze lubiłem grać przeciwko najlepszym. Zlatan Ibrahimovic jest jest najbardziej niesamowitym napastnikiem, z jakim się mierzyłem. Często grałem przeciwko niemu w Serie A - raz lepiej, raz gorzej. Ibra jest najlepszy. Robił różnicę w każdym klubie."

Giorgo Chellini [France Football]

0

Pirlo myśli o zakończeniu kariery

"Prędzej czy później zacznę myśleć o zakończeniu kariery, nie można grać całe życie. Kiedy przez dłuższy czas nie łapiesz się do składu, zaczynasz myśleć o spróbowaniu czegoś nowego. W tej chwili jestem skoncentrowany na tym, żeby zakończyć karierę w jak najlepszym stylu. Być może wrócę do Włoch i zacznę robić kursy trenerskie. Nigdy nie wiadomo, co się zdarzy."

Andrea Pirlo [goal.com]

28

Buffon v Mbappe

W półfinale Ligi Mistrzów Juventus zmierzy się z AS Monaco. Gwiazdor włoskiego zespołu, Gianluigi Buffon, będzie miał okazję stanąć twarzą w twarz z utalentowanym graczem rywali, Kylianem Mbappe, który jest od niego aż o 21 lat młodszy. - Zanim Kylian Mbappe się urodził, to ja już grałem w mistrzostwach świata we Francji. To świetna rzecz, kiedy możesz spotykać dzieciaki, które nawet jeszcze się nie urodziły, kiedy miałem już kawałek kariery za sobą - przyznał Buffon.

[Football Italia]

0

Zacznijmy od tego, Nam jest potrzebny prawy obrońca ehh .. mam nadzieję, że Cancelo do Nas nie przejdzie bo mam do niego mieszane uczucia, tak samo tyczy się Bellerina może w tym sezonie jakoś świetnie nie gra w sumie cały Arsenal nie gra ehh .. Jestem zwolennikiem Djibril Sidibé, może w tym sezonie nie gra jak w tamtym no ale na ten moment lepsza opcja niż piłkarze w/w. Gra na prawej stronie jak i może zagrać na lewej. Mamy Pique, Sama no i Masche bardzo chciałbym żeby został z Nami na przyszły sezon no ale zobaczymy .. Rudy na pewno odejdzie i Marlon do pierwszego zespołu ale i tak uważam, że musimy sprowadzić jakiegoś środkowego obrońcę. Z tego co pamiętam jak wypożyczaliśmy Verme do AS Romy to zapewniliśmy sobie pierwokup Kostasa Manolas, ale czy to prawda ? Jeżeli tak to bardzo chciałbym go zobaczyć u Nas. No i pomoc, tutaj chciałbym Verrattiego, wiadomo Al-Khelaifi nie bd chciał go puścić nawet już to powiedział, no ale jeżeli PSG nie wygra mistrzostwa a wydaje mi się, że nie mają już szans [w sesnie tylko matematyczne] ale jeżeli włoch zacznie naciskać na transfer, to była by najlepsza opcja i zapraszamy. Ciekawą opcją też jest Eriksen [ale numer 1 włoch] ale też mi się wydaje że klub z Londynu nie bd chciał sprzedać jego [Alliego, Kane i itd]. Hmm co do Coutinho, to jak na ten moment to nie jest piłkarz którego My potrzebujemy :| [zaraz bd hejt i itd no ale .. ]. My potrzebujemy kogoś do środka pola, takiego kogoś jak Verratti. Wydaje mi się, że jeżeli byśmy przeprowadzili takie 3 transfery i nowy trener z nowym pomysłem i wgl to można zaczynać sezon :)

2

Dlatego Gameiro odrzucił ofertę Barcy

"W zeszłe lato mogłem wybrać pomiędzy transferem do Atletico i Barcelony. Ale co miałbym do roboty w Barcelonie ? Tam są już Messi, Suarez i Neymar. To są piłkarze, którzy chcą grać od początku do końca. Nie zadowoli ich 10 minut w końcówce meczu. Tak samo było z Ibrą."

[Le10Sport]

3

Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe, więc trzeba wygrać Nasze ostatnie 3 mecze :)

0

Napoli chce Suáreza

Według "Corriere dello Sport" Denis Suárez ponownie znalazł się na celowniku SSC Napoli. Włodarze włoskiego klubu chcieli już sprowadzić Hiszpana jak ten jeszcze grał w Villarreal, jednak Suárez wybrał Barcelonę. Obecnie 23-latek nie gra zbyt wiele w podstawowym składzie i tę sytuację chcą wykorzystać neapolitańczycy. Działacze klubu Milika i Zielińskiego chcą znaleźć piłkarza, który byłby wzmocnieniem w środku pola. Jeżeli Barcelona nie zgodzi się na transfer definitywny, to w grę wchodzi także wypożyczenie. Po sezonie działacze obu klubów mają zasiąść do negocjacji. Wstępnie wiadomo, że zarówno piłkarz, jak i kluby wyraziły zainteresowanie tą transakcją. Suárez wyceniany jest na 18 mln euro.

[Corriere dello sport]

0

Mamy Albe, Digne w ostateczności Umtiti może zagrać na lewej obronie. Takie pytanie czy ten Theo Hernandez gra tylko na lewej obronie czy też jako środkowy obrońca może grać ? Chyba, że już wiadomo że odejdzie Alba albo Digne co dla mnie byłoby głupstwem ich sprzedawać ehh .. Nam jest potrzebny prawy obrońca ..

2

35

2

Sidibé Djibril może w tym sezonie zaniżył poziom, ale uważam że jak dla Nas najlepsza opcja.. w ostateczności Bellerin ale jakoś nie wiadomo jak dobrze nie gra w tym sezonie.. sumie jak cały Arsenal [oprócz Sancheza].

2

Świetna wiadomość, może ma 32 lata ale i tak bardzo dużo daje naszej drużynie !

1

Liczę na to, że Juve wygra LM !

0

Oczywiście potrzebujemy prawego obrońcy [Bellerin, Sidibe ? jest kilka opcji], jeżeli odejdzie Rudy to z tego co pamiętam mamy pierwokup Manolasa z AS Romy ciekawa propozycja do rozpatrzenia. Co jak co Mascherano ma już swój wiek ale jakoś nie wyobrażam go sobie gdzieś indziej niż nie u Nas, ale czas leci i się pewnych sprawa nie da oszukać. Oczywiści też potrzebujemy pomocnika [Thiago, Verratti ? ] wyciągnięcie jednego z nich to bd sprawa z tych nie możliwych ale trzeba spróbować. hmm sprzedaż Turka ale czy wybierze chiny ? I czy Nasz zarząd go nie odda za grosze do jakiegoś klubu z Angli ?

0

Mieliśmy 2 świetnie sezony w których wygraliśmy "prawie" wszystko. Teraz mamy ten słabszy sezon, nie będę gdybał co bd za tydzień ani nic .. Jeżeli skończymy sezon tylko z CdR no ok dalej bd wierzył w ten klub bo jestem jego kibicie i wgl.. Mnie martwi to, że musimy dokonać w lecie "odpowiednich" wzmocnień, a ostatnio Nas to za bardzo nie wychodzi. Nie będę powoływał się na piłkarzy jakich bym chciał, nie od tego są ludzie pracujący z tym klubie i z resztą moje czy Wasze zdanie nic nie zmieni. Ze wzmocnień z tamtego roku to tylko Umtiti spełnia oczekiwaną role a reszta .. [no i może Cillessen jak dostawał minuty] ehh ... Właśnie, będą transfery trafione bd powrót na szczyt :)

1

wiem, wiem ale właśnie dziś wyszło tak, że w tym samym czasie ich wszystkich nie znalazłem tylko od każdego była różnica 5-10 minut .. więc wyszło jak wyszło ..

10

Bez Barcy futbol by umarł...

"Całe szczęście, że jest Barcelona. Bez tej drużyny byśmy powiedzieli, że futbol się już skończył, nie żyje. Barcelona cały czas pokazuje, że można grać na wysokim poziomie i przy tym nie psuć spektaklu. Piłka nożna to właśnie spektakl. Ludzie przychodzą na stadiony po to, żeby poczuć i się tym bawić."

Hatem Ben Arfa [sport-english.com]

1

Higuan zasłużył na gwizdy

"Higuain zdziwił się, że kibice Napoli go wygwizdali ? On jest bardziej naiwny, niż emocjonalny. Futbol opiera się teraz na pieniądzach, ale jeśli wcześniej śpiewałeś pod curvą 'Bronię Napoli, bronię miasto', to jest nieuniknione, że cię wygwiżdżą. Nie rozumiem, dlaczego się tak tym zdziwił."

Fabio Carasso, dyrektor Sky Sport [sky sport 24]

1

Leo Messi wystąpił w sesji dla magazynu "Esquire"! Prawdziwy z niego model!

http://magiafutbolu.pl/upload/20170405073104uid93.jpg

0

Ben Arfa uderzył w CR7

"Cristiano Ronaldo nie wyzwala we mnie żadnych emocji. Jest zbyt przewidywalny."

Hatem Ben Arfa [goal.com]

15

Totti - żywa legenda Serie A

"32% z piłkarzy, którzy w tym sezonie zagrali w Serie A, nie było jeszcze na świecie, gdy Francesco Totti debiutował w lidze 24 lata temu."

[@optapaolo]

5

16

Takiego zdjęcia stadionu FC Barcelony jeszcze chyba nikt nie widział! WOW! Ale fota! Może było, no ale ..

http://magiafutbolu.pl/upload/20170404070051uid93.jpg

39

Szalone wyjście z bramki Ter Stegena

"Moje wejście w pole karne PSG w samej końcówce meczu ? Nie wiem, co ja tam robiłem. To nie jest przecież moja pozycja. Luis Enrique wykonał do mnie gest na zasadzie 'no dawaj, idź tam'. Natomiast Unzue krzyczał 'Nie, nie, nie zostań, zostań', a ja starałem się nie zwracać na niego uwagi. Potem Suarez zapytał się mnie: 'Ale co Ty tutaj robisz ?!'. Powiedziałem sam do siebie: 'Dalej, została tylko minuta. Takie chwile trzeba wykorzystać, nie dzieją się zbyt często'."

Marc-Andre ter Stegen [La Vanquardia]

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?