0

Kompletny piłkarz Lewandowski

Robert Lewandowski jest niezwykle kompletnym piłkarzem: idealnie wykonuje rzuty karne, rzuty wolne, a do tego dorzuca wiele asyst - w Bundeslidze ma już ich 47. To doskonały wynik, jeśli weźmiemy pod uwagę, że Polak to typowy egzekutor. Dublet asyst w meczu z Augsburgiem był już jego piątym w Bundeslidze. Dwukrotnie udało mu się zaliczyć w całym sezonie minimum 10 otwierających podań. Tak było w kampanii 2011/2012 oraz 2013/2014. W obu przypadkach zdobywał też przynajmniej 20 bramek. W Bayernie notuje już mniej asyst, ale aktualne rozgrywki mogą być jego najlepszymi pod tym względem. Ma pięć asyst, a dwa lata temu zakończył sezon z siedmioma.

0

Ktoś coś powie o Huawei Nova ? Bo tak właśnie się zastanawiam czy kupić w/w telefon czy Lenovo K6 note dual sim ?

0

czyli lepiej dołożyć te kilka stówek i mieć święty spokój ?

0

Wydaje mi się, że lenovo bd dla mnie odpowiednią opcją. Dzięki za pomoc :)

0

A Huawei ? Xiaomi ? to chyba skuszę się na tego Lenovo K6 note ;)

0

Dzięki za info, chyba skuszę się na Lenovo K6 Note ;) a jakiś samsung, sony czy Htc ? Aktualnie mam Sony xperia S, ale to już chyba z 4 lata i już jest na wykończeniu więc trzeba coś zmienić ;)

0

Co myślicie o Huawei Nexus 6P albo Lenovo k6 note ? Albo jaki polecacie telefon w tej cenie ?

1

Andres Iniesta po zakończeniu swojej przygody z Barceloną przeniesie się do New York City FC - spekuluje kataloński dziennik "Don Balon".

32-letni rozgrywający "Dumy Katalonii" był już łączony z tym klubem Major League Soccer w przeszłości, ale kontynuował karierę w ekipie z Camp Nou, z którym związany jest umową do końca czerwca 2018 roku.

Autor zwycięskiego gola w finale mundialu w RPA miał również intratne propozycje z Chin, ale zdecydował się spróbować swoich sił i poznać rozwijającą się nieustannie od kilku lat zawodową ligę w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Iniesta w koszulce "Blaugrany" zaliczył już w sumie 619 spotkań, w których strzelił 55 goli. Na swoim koncie ma 115 występów w kadrze Hiszpanii. Zdobył w nich dwanaście bramek.

0

21

17

Ramos opowiada o relacji z Pique

"Lubimy sobie z Pique wrzucić jakiś kamyk do ogródka, ale teraz kiedy go zobaczę za zgrupowaniu reprezentacji, po prostu go uściskam. To jest ta chora rywalizacja między Barceloną i Realem Madryt. Nie będę negować, że już się do tego przyzwyczailiśmy. Podchodzimy do tego bez żadnej złośliwości, wszystko w sportowym duchu."

Sergio Ramos [el partidazo de COPE]

1

Verratti zostaje

W ostatnim czasie media rozpisywały się, że Marco Verratti może trafić do Barcelony. Te doniesienia zdementował agent piłkarza. "Marco zostaje w PSG. Ma kontrakt do 2021 roku, nie ma wątpliwości, że będzie grał we Francji, zwłaszcza, że on jest osobą, która szanuje umowy" - powiedział agent zawodnika.

[Football Italia]

37

Muller z dystansem skomentował gola

"Dobrze, że jest teraz przerwa na mecze reprezentacji. Dzięki temu Bundesliga będzie mogła wyzdrowieć po szoku spowodowanym faktem, że strzeliłem gola."

Thomas Muller [@cfbayern]

4

Co to się porobiło z pozycjami Manchesteru United i Arsenalu! Szok! :) :)

http://magiafutbolu.pl/upload/20170319154514uid93.jpg

4

Messi z nową fryzurą. Pewnie już było ..



http://magiafutbolu.pl/upload/20170319152638uid93.jpg

edit: każdy ma swój gust, Messiemu się to podoba a np 'Kowalskiemu" już nie .. rzecz gustu ;)

9

Wielka skromność N'Golo Kante

"Moja obecna forma ? Kwitnie, ale nie czuje się najlepszym piłkarzem w Premier Leauge"

[goal.com]

0

Mario był bliski Barcelony

Mario Balotelli ujawnił w wywiadzie z "RMC", że był o krok od podpisania kontraktu z Barceloną. Włoch przyznał, że jak był młody, to Barca była zachwycona jego umiejętnościami. Wszystko jednak rozbiło się o pieniądze:
"Prawie dołączyłem do Barcelony, ale Inter Mediloan, który miał mnie w tym czasie chciał więcej pieniędzy" - powiedział 26-latek

1

Juventus chciał Messiego

"Przed meczem Barcelona-Juventus o Puchar Gampera w 2005 r., Fabio Capello widział już wcześniej Leo Messiego. My jeszcze go nie znaliśmy. Powiedział nam, że kiedyś stanie się jednym z najlepszych graczy na świecie. Mówił, że powinniśmy poczekać na jego piłkarską eksplozję i kupić go, nawet jeśli koszt operacji byłby wyższy, niż pierwotnie zakładano. Liga włoska była w tamtym czasie dużo silniejsza niż dzisiaj. Gdyby Juventus pozostał wtedy w Serie A i kupił Messiego, to wygralibyśmy Ligę Mistrzów. Nie mam żadnych wątpliwości. Prawdopodobnie Messi nie zdobyłby w Juventusie tak wielu trofeów, jak to się stało w Barcelonie. Natomiast indywidualnie zgarnąłby tę samą ilość nagród." - Mauro Camoranesi, były piłkarz Juventusu

[Goal Italia]

0

Nie jest źle, wylosowaliśmy Juventus, który jest do ogrania ;) Real nie będzie miał łatwo.. ale jeżeli ograją Niemców to będą mieć bardzo duże prawdopodobieństwo obronienia tytułu niestety ehh .. Bardzo jestem zadowolony z pary AS Monaco-Borussia, bardzo wyrównany mecz będzie. Atletico-LC to wiadomo awans Hiszpanów, bo raczej na niespodziankę bym nie liczył ..

0

Ok, przegraliśmy dziś. zdarza się to jest piłka nożna tutaj jest wszystko możliwe[raz się odrabia starty w LM i awansuje z wynikiem 6-5 a raz przegrywa z przeciętną drużyną w LaLiga] ;) Trzeba wsiać pod uwagę, że w środę zagraliśmy bardzo trudny mecz więc się zdarza.. nie wszyscy byli jeszcze w pełni sił.. hmm uważam że Real jeszcze zgubi punkty w lidze i walka o tytuł jest jeszcze otwarta..

18

"Andre Gomes wyjątkowo powtarzalny w tym sezonie. Pierwsza połowa z Deportivo taka jak cała runda. Regularność, brak wahań, to się ceni."



Tomasz Cwiakala [@cwiakala]

1

28

Tak wygląda Luis Suarez w polu karnym przeciwnika! Coś dla hejterów! ;)

http://magiafutbolu.pl/upload/20170311152522uid93.gif

10

Owocowy amulet Barcelony

"Tajemnicza cytryna,którą Suarez pokazywał kolegom z ekipy po końcowym gwizdku w meczu Barcy z PSG, okazała się być specjalnym amuletem katalońskiej drużyny. Cytrynę nosił w swojej kieszeni Pepe Costa, przyjaciel i osobisty asystent wielu piłkarzy, a także łącznik między nimi a włodarzami klubu. Costa zabierał cytrynę na najważniejsze mecze Barcelony. Owoc towarzyszył mu już w sezonie, w którym Barca zdobyła potrójną koronę (pierwszy sezon pracy Luisa Enrique)."

[el chiringuito TV]

0

Pewnie już było, ale można to oglądać w kółko !

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=sM6QNgX2-Mk

3

Co Ter Stegen krzyczał po golu Cavaniego

"Po tym, jak Cavani strzelił nam gola 3-1, Ter Stegen zaczął krzyczeć: 'Jesteśmy Barca, my nigdy nie umieramy!'. Potem, ciągle krzyczał: 'Wygramy ten mecz, wygramy!'. W pewnym momencie powiedziałem Busqetsowi, że Marc nie czuje się dobrze."

Javier Mascherano [givemsport.com]

0

Klopp po meczu Barcy z PSG

"Kiedy zobaczyłem mecz FC Barcelony z PSG to pomyślałem sobie: 'kocham piłkę nożną'".

Jurgen Klopp [viktor fagerstram na twiterze]

1

Chyba było już wszystko powiedziana na temat wczorajszego meczu ;) No, ale trzeba pogratulować chłopcom wczorajszej gry no i awansu.. Dwumecz dzielił się na bardzo słaby mecz w Paryżu gdzie znakomicie zaprezentowali się gospodarze no i genialny mecz Barcy na Camp Nou[w końcu CN cudowne miejsce na którym jest wszystko możliwe] gdzie PSG zagrało po prostu słabo .. Bardzo dużo osób nie dawało szans z awans, strzelenie goli i itd[nawet wieloletni fanatycy] .. To ich zdanie ale jeżeli jest się kibicem FCB to trzeba wierzyć do końca nawet jeżeli UEFA daje 0% szans na awans. Wczoraj wygraliśmy 6-1 w dwumeczu [6-5] i awansowaliśmy dokonaliśmy czegoś niezwykłego co przejdzie do historii.. Teraz możemy w lidze przegrać z drużyną z końca tabeli.. i to jest własnie futbol, który jest nieprzekonywalny i piękny i za to go kochamy !

0

Wizja idealnego wyniku wg Xaviego

"Moje marzenie jest takie, że wyobrażam sobie 4-0 dla Barcy w regulaminowym czasie gry i ostatecznie 5-0 po dogrywce. Nasza 'remontada' jest możliwa."

Xavi [weloba.cat]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?