VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden inteligentny na stronie hehe jak widac nastepnym razem bd pisal jak dla dzieci.
0
Jak widac miał jakiś powód, że podjał taka decyzje. Naszczeście Ty nie decydujesz..
4
Siostra Neymara urodzila sie 11/03/1996, tyle w temacie :)
43
Koniec tego przedstawienia, wróćmy do doniesień/plotek transferowych :)
0
Nie ma co się podniecać grupa H, bd jak co roku Totki skupią całe siły na lidze angielskiej. Borussia jest w przebudowie, sporo kontuzji ..
0
Grupa C i H najtrudniejsza hehe, My mogliśmy trafić gorzej jest ok :)
0
oby oby :)
2
Jeżeli Barto sprowadzi Cou i Dembele to zapunktuje u socios, można się spodziewać jego dalszej władzy ...
3
Jestem bardzo ciekaw jak taki skład by się spisywał:
Stegen
Semedo- Pique - Umtiti - Alba
Seri - Sergio - S. Roberto
Messi - Suarez - Dembele
Chciałbym aby w tym sezonie ważną rolę odgrywał S.Roberto..
0
Jeżeli jest to prawda z Seri'm to porażka.. brak słów.. Oby rząd stracił stołki i to szybko, bo bd duże konsekwencje tego że dalej bd rządzić ..
1
Z Seri'ego mogliśmy mieć pożytek tak jak Chealse z Kante..
7
Zapłacić za prawie 30 letniego brazylijczyka 40 mln i to z ligi chińskiej a zrezygnować z zakupu 26 Seri'ego, który był w poprzednim sezonie jednym z lepszych w Nice'i i mógłby być strzałem w dziesiątkę jak transfer Umtiti'ego...
0
I za rok klauzula Seri'ego wygaśnie i zapłacimy 2 razy więcej, albo kupi go teraz jakiś inny klub i bd sb pluć w twarz, że dlaczego go nie kupiliśmy tak jak z Asensio...
19
Mam nadzieję, że S. Roberto odegra w tym sezonie kluczowa postać w Naszym zespole.
2
Ktoś opisze, porównana Jean'a Seri'ego i Naby'iego Keitę, jakie pozycje i wgl. Dzięki :) Jestem bardzo ciekaw czy Naby jest alternatywa dla "niemożliwego" transferu Brazylijczyka z LFC ?
0
Oby oby :)
0
dokładnie, jak najbardziej jestem za. Ale znając nasz zarząd to ktoś Nas wyprzedzi i zapłaci te 50 mln i szybko załatwi sprawę ehhe
0
Z tego co wiadomo Naby Keita jest raczej nie do wyciągnięcia, LFC o niego się starało nawet oferował około 60 mln czy nawet więcej, ale nie są zainteresowani jego sprzedażą.. Wydaje mi się, że odejście Andre Gomesa do Juve to kwestia czasu aż sprowadzimy Seri'ego.
0
Czlowiek na nie odpowiednim miejscu w Barcelonie, co najwyżej mógłby sprzedawać lody w butce przed stadionem..
0
Raczej Nasz zarzad jest lewy i nie potrafi jednej sprawy doprowadzić do końca..
1
Byłem bardzo przeciwny temu transferowi jak i większość użytkowników ta cena, ten wiek, liga chińska.. Ale mam nadzieje, że zagra w najbliższym meczu i pokaże że bd z niego jakiś pożytek.. Wiadomo transfer przepłacony ale to jest Barcelona albo przepłacamy albo oddajemy za grosze hehe .. Widać, bardzo miły gość, życzyć tylko powodzenia :)
0
Gdyby był młodszy, nie 40 mln tylko połowa i nie grał w lidze chińskiej tylko w europejskiej :)
0
2 tygodnie do zakonczenia okienka a Ty chcesz wymieniac cala pomoc ..
0
Za ery Lucho mieliśmy MSN, wcześniej genialną pomoc, teraz nie ma ani MSN, ani załatanej dziury po Xavim ani pomocy, Jest nowy trener trzeba wszystko od początku zacząć łatać i wrócić do dobrej gry i wygrywania. Sprowadzając Cou i Dembele chwile czasu zejdzie z zgraniem i wgl.. Ale najbardziej mnie martwią władza klubu jeżeli bd tak jak jest to bd źle ...
Sprowadzając Paulinho, Nasz trener chyba widzi takie ustawienie:
Stegen
Semendo- Pique - Umtiti - Alba
Paulinho - Sergio
Messsi - Cou - Dembele
Suarez
Moje zdanie jest takie, że musimy sie pozbyć: Douglasa, Vermy, Ardy, Rafinhi, Munir, Rakitic/Gomes [hmm tutaj jest duży problem ponieważ, portugalczyk jest po 1 złym sezonie i głupstwem było by go sprzedawać nie dając szansy ale ja uważam że to nie jest piłkarz na Nasz zespół, dużo osób mówimy że powinniśmy pozbyć się chorwata inni, ze jest ważny ale jakbym miał wybierać kto ma odejść to odszedłby portugalczyk, Rakitic strzelał bramki w ważnych meczach i wgl.]
Jeżeli do skutku dojdą transfery Cou i Dembele, chciałbym zobaczyć jeszcze Davinson'a Sánchez'a bo można go wyciągnąć za dobre pieniądze zanim to zrobi RM czy jakiś klub z Angli. Chciałbym też żeby doszedł Seri, potrzebujemy kogoś takiego jak On.
Mój proponowany skład:
Stegen/Cillessen
Semendo/Vidal- Pique/Masche - Umtiti/Sanchez - Alba/Digne
Cou/Iniesta - Paulinho/Sergio - Seri/S. Roberto
Messi - Suarez - Dembele
Jeszcze zostaje: Marlon, Rakitic, D.Suarez, Gerard D., Paco i Alena do rotacji.
To jest teoria a dobrze wiem jak to wygląda i jak bd .. Trzeba wierzyć i nie podawać się raz się wygrywa raz się przegrywa.
7
Szkoda, że nie wypalił transfer Seri'iego.. No i nie wiadomo co z S. Roberto ..
1
S. Roberto najbardziej uniwersalny piłkarz jakiego posiadamy w kadrze, jeżeli go stracimy to bd strzal w kolano.. Porażka ..
0
Ostatnie 4 lata, 3 triumfy RM w LM.
3
Trzeba powiedzieć jasno, teraz jest czas Realu ..nie Nasz, niestety.. Sprowadzając Cou i Dembele przy tym zarządzie nie widze nadzieji ze wrócimy do wygrywania i zdobywania trofeów.
1
Poprzedni sezon, sedziowanie na korzyść Madrytu a tu jeden mecz na korzyść Nas i wielkie halo..
1
To ten co mówił że Neymar zostaje na 200% ?!