VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanawia mnie jedno, czy nie bd zgrzytu między Neymarem a Cavanim, chodzi o karne, któryś to raz wykonuje je Urugwajczyk.. Wszyscy dobrze wiemy, że Brazylijczyk chce byś numer 1 i wgl.. wiec nie zdziwiłbym się jakby z tego był jakiś zgrzyt .. Albo po prostu się mylę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
porażką będzie nie wystawienie w pierwszym składzie S. Roberto ..
0
Trzeba wrócić do normalności..
http://www.fangol.pl/view/224132/rozesmiany-coutinho
0
Będzie dla Bartka w sam raz na premie, za to że nie siedzi na trybunach tylko gdzieś coś może pogra ..
1
ja raczej nie dożyje heeh.. dopiero studia ..
1
tylko trzeba dożyć tej chwili hehe
3
Ale zrozumcie, Messi podpisze z Nami umowę to jest tylko zagrywka, żeby obalić Bartka. Sanchez bd miał do wyboru, MC, Bayern, PSG kluby bd się o niego bić ..
1
Isco dostał nową umowę, ale jej jeszcze nie podpisał, tak samo jak z Messim. Nie łudźcie się, że nagle Hiszpan zrezygnuje z podpisu i bd w styczniu wolnym zawodnikiem. Messi przedłuży umowę, tylko to jest zagrywka żeby zakończyć rządy Bartka.
0
Wenger, porażka ...
0
Żeby odszedł najlepszy piłkarz, który potrafi zmienić losy meczu ?! Nam jest potrzebna nowa władza..
0
Mówił o S. Roberto transfer z prawej obrony do pomocy, ale transfer taki wewnętrzny.
0
Dlatego to ująłem wielka niewiadoma, bo to może strzał w dziesiątkę. Oby był .. W senk tym, że Bartek chciał zrobił jakiś duży medialny transfer typu Verratti czy Cou, żeby utrzymać się na stołku, ale jak widać nie wyszło mu to.
1
Kiedyś mieliśmy genialną pomoc, ostatnie sezony najlepszy tercet na świecie. Teraz ? Jak została luka po Xavim tak dalej jest. Teraz nie mamy ani pomocy ani MNS. Odszedł Neymar sprowadziliśmy Dembele na ten moment nie może dorównać Brazylijczykowi, może za kilka lat ? Sprowadziliśmy Semedo, jest potencjał bd z niego niezły prawy obrońca. Deulofeu, 12 mln promocja wiec grzechem by było nie skorzystać. Paulinho wielka niewiadoma, wiek, 40 mln, liga chińska.. Można powiedzieć, że na ten moment to jest najgorsze okienko ostatnich lat.
0
Dobre? sprowadzenie Dembele w miejsce Neymara, francuz to jescze nie ten poziom co brazylijczyk. Cou nie przyjdzie nie licz na to.. Pomoc tak jak wygladala rok temu jest tak samo najgorsze okienko od lat.. Brak rozgrywającego kolejny rok..
1
Brak rozgrywającego kolejny sezon po odejsciu Xaviego, załatanie dziury po Neymarze.. Kiedyś mieliśmy genialna pomoc, ostatnie sezony MNS a teraz nic..
0
A za rok Psg kupi Cou, sprzedadzą Draxelra, Di Marie, Krychowiaka,Pastore i itd.. Starczy im na Francuza (zapłacić Monaco za wypożyczenie) i Brazylijczyka.
2
Teraz "transfer kwestia godzin " nabiera innego znaczenia
0
Ja uważam że się nie dogadają :)
0
Brazylijczyk bd chcial być nr 1, ciekawi mnie postawa Francuza i Urugwajczyka.
1
Sprowadziliśmy Dembele w miejsce Neya, a pomoc taka jaka byla taka dalej jest ...Dembele to jescze nie poziom brazylijczyka wiec mamy slaba kadrę
1
To już można przywitać Mahrez'a.
1
Ja już temu Robertowi nie wierzę hehe.. Chcialbym żeby dołączyć ale cóż ehh
1
Seri albo do Nas albo ktoś inny sie po niego zgłosił.
0
Dalej żyj w swoim nie realnym świecie
0
Dokładnie, dla mnie to była porażka walczyć o piłkarza którego Klopp nie puści.. Zamiast brać Seri'ego to skończymy z niczym. Ale Bartek chcial przeprowadzić jakiś duży medialny transfer żeby zostać na stołku.
0
Chciałbym ale to nie realne hehe
0
MNS tam był liderem Messi, była ta chemia .. a w Paryżu może być różnie.. jeden bd rywalizował między drugim ..
0
No to teraz ruszamy po Seri'ego.. Uznajmy że słowa Robercika: "Jego transfer jest wykluczony.", to brednie .. w pewnym stopniu wynagrodzą nieprzeprowadzenie transferu Cou, jeżeli nie przyjdzie..
0
Nawet jakby Mbappe był transferem porażką to muszą zapłacić te 166 mln.