VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moje zdziwienie budzę się, wchodzę na meczyki a tam Real odpadł z pucharu króla.. Liczyłem że spotkamy ich w kolejnej fazie no ale cóż .. wygrać dziś i mamy drogę do zdobycia pucharu króla wyłożoną różami.
28
Palencia nie był ani razu w 18 meczowej, więc co Wy chcecie na sile chłopaka wepchać do pierwszej drużyny ?
7
Ale teraz jeżeli chcesz być najlepszy musisz wydawać grube miliony taki świat, trzeba się przystosować .. Pep umie wydawać z głową ... widać teraz efekty.
edit: przykład Bayernu w tamtym roku mówili, że nie wydadzą na jednego piłkarza około 100 mln, teraz zmienili zdanie i jeżeli bd taka możliwość to są skłonni wydać te miliony .. bardziej mi chodzi o osiągnięcie coś w LM niż Bundeslidze..
1
Huawei Nova
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/huawei-nova-vs-honor-8-vs-huawei-p9lite2017-vs-xiaomi-redmi5/
Nie wiem dlaczego jak Huawei to od razu P9.. a Huawei Nova ? mam go ponad pół roku i jest świetny.
34
http://www.fangol.pl/view/237818/valverde-zapomnial
1
dzięki :)
1
Czemu brak Neymara w wyjściowej jedenastce i na ławce rezerwowych ?
edit: dziś o 21 gra, PSG - OL, liga francuska
0
Jak osiągnąć ten cel w Fifie 18 (tryb kariery)?
Krok po kroku co mam zrobić.
https://zapodaj.net/919feed20f94c.jpg.html
2
Uważam, że ta porażka odbyła się w odpowiednim momencie. Lepiej że w pierwszym meczu PK niż w LM czy lidze [mając za plecami Atletico].
0
kiedyś w przyszłości, tak.
0
Marzeniem jest Rashford zamiast Griezmanna, ale cóż diabły go nie puszczą :\
0
ostatnia, ale każdy ma inny gust .. Mi się podoba ostatnia, Tobie podoba się np.: pierwsza a komuś innego trzecia.. Ty będziesz w tych chodził wiec sam zdecyduj ..
0
Też się najbardziej obawiam transferów, że nagle zrobią jakiś 1-2 sensowne transfery ..
0
Jeżeli przegrają dwumecz w Paryżu i znowu zgubią punkty w lidze to wątpię żeby się utrzymał na stołku ..
1
Uważam, że ostatnia przegrana Realu odbyła się w najgorszym możliwym momencie:
1\ Nie wiadomo czy Zidane nie zostanie zwolniony, przyjdzie nowy trener, nowy pomysł a nie ciągle wrzutki i na najważniejszą część sezonu w sensie liga mistrzów [dwumecz z PSG] i wgl Real może być w formie.
2\Okienko trwa jeszcze 2 tygodnie, mogą się kimś wzmocnić.
Ważne że My jesteśmy w formie .. szkoda trochę Demblele .. kolejna kontuzja :\
3
Álvaro Odriozola ciekawy grajek, chciałbym go zobaczyć w Naszym klubie.. ALE ... pod warunkiem, że S.Roberto zagościłby w pomocy na stałe .. Semedo i Odriozola prawa obrona i Roberto w pomocy .. Wydaje mi się, że raczej do takiego czegoś nie dojdzie i Roberto dalej bd widywać na prawej obronie z Semedo..
1
eska, chyba było coś po 14.
11
dziś w radiu:
"Barcelona dokonała fatalnego transferu, kupiła Coutinho za 120 mln z Liverpoolu, który jest kontuzjowany i nie zagra przez 3 tygodnie. "
... zostawię to bez komentarza ..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jestem ciekawy czy tak nasze ustawienie już bd wyglądać z Dembele.. w sensie że bd gał jako prawoskrzydłowy.. bo jak Cou bd już do dyspozycji trenera to tylko mała korekta -> Cou w miejsce Andresa.
1
Ja to widzę tak :
Ter Stegen
Semedo , Pique , Umtiti, Alba
S.Roberto, Busi, Cou
Messi ,Suarez, Dembele
W lecie sprowadzić, De Ligt/ Tah, bo transfer Miny to kwestia czasu.
Na prawą obronę sprowadzić jakiegoś młodego piłkarza, aby S.Roberto przenieść na stałe do pomocy. Sprowadzić Arthura i włączyć do pierwszej drużyny Carlesa i Arnaiza.
Bramkarze : Ter Stegen / Cillessen
Prawa obrona: Semedo/ Henrichs [mój typ]
Środek obrony: Pique/de Ligt , Umtiti/Mina
Lewa obrona : Alba/ Digne
Pomoc:
-> Busi/Samper [jeżeli dalej bd dostawał szanse w Las Palmas i bd się dobrze spisywał chyba, że powoływać z Barcy B Oriola i pomału go wdrażać do pierwszej drużyny]
-> S.Roberto/Arthurto taki profil Xaviego do kreowania gry i wydaje mi się że Roberto też by sobie poradził na tej pozycji.
-> Iniesta/Cou
-> Paulinho/Carles [w tym momencie pasowałby Carles w miejsce Messiego czy Paulinho]
Messi-Suarez-Dembele -> Arnaiz i Paco rotować czy na puchar króla czy na końcówki meczy
Drużyna składała by się z 23 zawodników z czego dwóch dołączyło by z Barcy B.
1
Na jakiej pozycji w pomocy byście widzieli Carlesa A. i Arthura [o tego ostatniego pytam tak z ciekawości gdyby dołączył do Nas w przyszłości] ?
Chciałbym, żeby Roberto wrócił do pomocy na stałe.. i od przyszłego sezonu taki skład:
Roberto - Busquets - Cou
0
przeglądnij LR od rozpoczęcia okienka, i te jeszcze własne komentarze do tych informacji.
110, czy 160 mln, oferty jeszcze nie było ale Bartek złoży ją w środę i zaproponuje tyle i tyle, i dziennikarze już to wiedzą w poniedziałek ale mają zdolności nadprzyrodzone, że widzą w przyszłość, kto , gdzie ile i itd..
0
Ja mam życie prywatne, dom, rodzina, to są moje priorytety niż wklejanie jakiś postów które w 50% są potwierdzone a reszta to jakieś wymysły .. Ja nie sieje niepotrzebnego fermentu.
0
Ale ja nie napisałem że chodzi o pieniądze.. Ludzie są różni więc nie zdziwi mnie już nic .. różni są ludzie, różne są fetysze i inne rzeczy..
28
hmmm ...
Zauważyłem dziwne zjawisko na LR, że pewna osoba pełni tutaj rolę "medium", wrzuca pewne informacje czy The Sun/Daily Mirror/ Sport/MD [takie szmatławce], a żeby nie było że mało wiarygodne to podpisuje zamiast w/w gazety, to nazwisko dziennikarza i taki "Kowalski" [bez urazy dla osób o nazwisku "Kowalski"] łapie to ..
Każdy może założyć sobie konto na twitterze, zacząć obserwować pewne osoby i kopiuj -> wklej, no ale sorry każdy ma priorytety, niż zaglądanie co chwile ile dany post ma zielonych znaczków i czy byłem pierwszy który go wstawił ..
Widzę, że LR rządzi się swoimi prawami, przykład:
Od kilku dni pewien "xxx" chce dorównać użytkownikowi (medium LR), i wrzuca informacje jak popadnie, nawet nie sprawdzając czy już było.. tutaj nie chodzi o poinformowanie tylko o te zielone znaczki..Ale prawda jest brutalna i tak pewien użytkownik bd miał najwięcej zielonych znaczków nawet jeżeli ktoś wcześniej już to wrzucił.. może to jakaś gra o której nie wiem ? Albo ta osoba sama prowadzi jakąś rozgrywkę ?
Jakoś LR wyglądała o wiele lepiej przed pojawianiem się pewnego użytkownika.
17
Wreszcie jakiś normalny Twój wpis, zamiast kopiuj -> wklej i nadzieja że jeszcze tego nie było albo nikt nie bd pisał że już było.
5
Dodam na początku, Francuz raczej nie skorzysta z oferty Pepa. Jest [w sensie przed kontuzją] w mega formie i miał zagwarantowany pierwszy skład. Kwesta czasu kiedy dostanie nową umowę i wyższą klauzule. Zostanie z Nami an długie lata.
Ale przypomina mi się sytuacja z lata, jak wszyscy pisali że Neymar nie opuści Nas, nikt nie zapłaci tyle, to tylko plotki, ten transfer jest nie możliwy i itd... Dobrze wiemy jak się skończyło i Brazylijczyk teraz reprezentuje klub z Paryża.
21
siejesz zamieszanie tutaj, 70 % osób wierzy że już blisko napala się ... a potem balonik pęka ..i wracamy do punktu wyjścia.
9
hoho jeszcze ten Pan "xxx" napisał:
" radze jednak podejść do każdej informacji .... dużym dystansem ponieważ Barca jeszcze nie złożyła oferty." -> zrobi szumu na La Rambli ... a wyjdzie jak wyjdzie.. jutro będzie kolejne 5 milionów informacji .. Telenowela ..
czy 130, 160, 180.. Barca jeszcze nie złożyła oferty.. ale co tam "jak grochem o ścianę" ..