VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
masz tam w linkach
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6157859.html
0
Tak samo wszyscy przed meczem LFC-City, obstawiali że wygra zespól Pepa i ogólnie faworyt LM. Liverpool też walczy o przyszłoroczną lige mistrzów. To że zagrali wczoraj perfekcyjnie nie oznacza że w rewanżu z city tak zagrają czy w dwumeczu z Realem.
0
Dokładnie tak, ale może Pep chce wygrać wszystkie mecze do końca ligi i ustanowić nowy rekord ? Po prostu wczoraj Liverpool zagrał perfekcyjnie.
0
Nie rozumiem trochę tego zamieszania z City. Pep powiedział że priorytetem jest liga angielska, wczoraj zagrał lepiej LFC no i tyle, jest jeszcze rewanż wiec ..
Ronaldo złapał świetną formę, piękną brameczke strzelił i jakoś nie mam z tym problemu i interesuje mnie tylko i wyłącznie Barca.
Może wczoraj jakoś pięknie nie zagraliśmy, ale liczy się wynik i że jesteśmy w dobrej pozycji przed rewanżem. Świetnie zagrał Semedo i chciałbym, żeby teraz Denis dostawał więcej szans bo jest w formie [wykorzystał ostatnie szanse dane przez trenera].
Raczej awansujemy dalej i chciałbym trafić teraz już na Real, lepiej mieć dwumecz niż finał[jeden mecz] z Realem. Mam nadzieje, że będzie jakaś niespodzianka w meczu City - LFC albo Bayern-Sevilla.
0
Jaki polecacie telefon w przedziale 500-1000 zlotych? Bardziej coś kolo 500 ..
0
około 100 złotych, max 150.
0
Jakiego polecacie mi PADA do komputera ?
Nie za drogi a dobry ?
0
To nie mi dziękuj, tylko osobie która zrobiła tą tapetę. Gdyby co miesiąc ukazywał się artykuł z tapetami to by było najlepiej.
1
Ma ktoś kalendarze na kwiecień ?
Mam już kalendarz od "KamQiX", który jest mega ale inne też bym zobaczył.
Chyba nie było artykułu z kalendarzami na kwiecień, ok były święta i wgl .. ale za marzec jak sobie przypominam też nie było.. a ogólnie była to fajna sprawa wszystkie kalendarze w jednym miejscu dla kogoś kto nie może LR cały czas śledzić... praca, rodzina i itd ..
edit :
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6151133.html
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6148764.html
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6150351.html
0
Co się działo ostatnimi czasy z Nathaniel Clyne z LFC [długo coś nie grał] ?
0
już pisze, chwilkę zajmie to.
0
Czy żaden kontrakt nie może podważyć zapisu z ksiąg wieczystych ?
W sensie, w księgach wieczystych jest zapis np. że droga -> mam prawo przejazdu, przychodu i itd do końca życia a w kontrakcie jest napisane że nic nie mam do tej drogi ?
0
Nie wiem, nie mam zdolności przewidzenia co będzie w przyszłości.
0
Dodałbym do tej grupy Belgię, mają klasowych piłkarzy ale zobaczymy jak sobie poradzą w turnieju. Na pewno będzie jakiś czarny koń, drużyna po której nie spodziewałby się że mogą wygrać. Ostanie EURO i Portugalia.
0
i ten uśmieszek na końcu.. z żarciku media już robią..
0
Gra twardziela, żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy. Wątpię w to żeby Francuz opuścił Camp Nou, wynegocjują kwotę która w końcu go zadowoli.
0
Też własnie wiem że Stock taki zły nie jest.
0
Jaką polecacie cenowo a jakość dobrą wódkę ?
0
Dokładnie, ale najpierw niech będzie świetnym kierowcą na polskich drogach to później powinien poradzić sobie w każdym kraju :D Ja jakoś nie wyobrażam sobie jazdy w Angli...
8
Prawdziwą naukę jazdy będziesz miał jak zdasz już prawko i będziesz jeździł jako kierowca na polskich drogach, na których trzeba być przygotowanym na wszystko.
0
Własnie z tym kolanem jest tak że miałem operacje 1,5 roku temu, po peracji rehabilitacja po mału siłownia, bieganie wszystko było dobrze. Później bolało mnie drugie kolano i dostawałem zastrzyki jakieś minerały [pewnie po operacji za bardzo przeciążałem zdrowie wszystko jest dobrze z tym nie operowanym kolanem], rok temu tak samo to kolano mnie bolało to po operacji byłem u ortopedy i mi powiedział ze do 3 lat może nie boleć, a na początku ćwiczyłem nogi na siłowni właśnie i jak zaczęła się psuć pogoda to zaczęło mnie boleć i odpuściłem treningi nóg na siłowni tak jak i bieganie i teraz czekam az pogoda się urabilizuje.
0
ok, dzięki poczytam i myślę że pododaje inne ćwiczenia, tylko z nogami chce jeszcze poczekać bo teraz takie wahania pogodowe, a jakoś na złość kolano moje to odczuwa.
0
Właśnie z kolanem jest tak, że miał rekonstrukcje wiązadeł krzyżowych przednich, wszystko jest dobrze po operacji tylko, jak to ortopeda mi powiedział do 3 lat po operacji kolano mnie może boleć i tak od okresu rozpoczęcia się zimy do teraz czuje ból i po prostu z nogami chce poczekać aż pogoda się ustabilizuje.
0
Co powiecie o moim planie fbw, zaczyna od planu A[poniedziałek], B[środa] i znowu A[poniedziałek].
A:
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x8
Rozpiętki na maszynie 2x8
Podciąganie szerokim chwytem na maszynie 4x8
Przyciąganie linki wyciągu dolnego siedząc 2x8
OHP 4x8
Uginanie przedramion ze sztangielkami z supinacją 3x8
wyciskanie francuskie sztangi nachwytem, leżąc 3x8
dipy na maszynie 3x8
brzuch
B:
laweczka skos ujemny 4x8
Rozpiętki na maszynie 2x8
ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 4x8
Przyciąganie linki wyciągu dolnego siedząc 2x8
wznosy hantli bokiem 4x8
zginanie przedramion na maszynie typu modlitewnik 3x8
wyciskanie francuskie na wyciągu 3x8
dipy na maszynie 3x8
brzuch
Nóg nie trenuje gdyż miałem spore problemy z kolanem w sumie dalej mam, ale mniejsza oto.
0
Właśnie to jest ten problem.. po przyjściu Antka klub z Madrytu może być nie skłonny do negocjacji czy do sprzedaży Lucasa. Ajax w lecie za Sancheza wziął bodajże 40 milionów ? Więc tak jak mówisz za De Ligta może oscylować w tych granicach. W lecie mamy budżet 60 milionów plus pieniądze ze sprzedaży [wiemy jak to u Nas jest ze sprzedażą] trzeba doliczyć transfer Antka czyli Nasz budżet -40 milionów i prawdopodobny transfer Arthura. Ale jesteśmy w stanie w lecie kupić Griezmanna, Arthura no i De Ligta [przy założeniu że Mina zostanie wypożyczony a Verma zostanie na kolejny sezon jako 4 stoper].
De Ligt to mógłby być strzał w dziesiątkę jak transfer Umtitiego.
1
Patrząc na doniesienia mediów w kontekście wypożyczenia Miny no i niewiadomą w sprawie Digne to najlepszym rozwiązaniem jest kupno Lucasa Hernándeza i De Ligta. Francuz który może grać zarówno na lewej obronie jak i na środku obrony. Piłkarz lewonożny taki zmiennik Alby i Umtitiego. Verma jak grał to spisywał się świetnie ale dalej wiemy jak to jest, belg ma ogromnego pecha. Holendra musimy zdobyć czy teraz czy za rok bo to będzie piłkarz na lata, który już imponuje swoją grą.
2
Rytuał z 2017
0
Najlepszym rozwiązaniem w przypadku odejścia Digne jest Lucas Hernández, który może grać zarówno na lewej obronie jak i na środku obrony. Piłkarz lewonożny taki zmiennik Alby i Umtitiego. Wtedy pytanie czy zostaje Mina czy wypożyczenie, jeżeli idzie na wypożyczenie to ściągnąć De Ligta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Powie ktoś coś o Mitsubishi asx 4x4 ? Jak się jeździ, czy się opłaca kupować, własne wrażenia i itd.