2

Bardzo mi się podoba Eriksen z Totków.

ALE SPROWADZILIŚMY COU, więc temat Eriksena jest zamknięty.. nie widzę sensu sprowadzań Duńczyka.

Więc przestańcie pisać, że najlepszym transferem byłby Duńczyk. Sprowadzając Brazylijczyka zamknęliśmy definitywnie temat z Eriksenem.

W lecie ma przyjść Griezmann i pewnie jakiś obrońca i ciekawe skąd mielibyśmy jeszcze wziąć kasę na Eriksena ? [około 100+ mln ]? Ciekawe gdzie by grał Duńczyk.

18

"Marsylia to miasto, które żyje futbolem. Kocham atmosferę na stadionie Olympique i podoba mi się ich koszulka. Dla mnie to wciąż najlepszy klub we Francji. Mają duże zaufanie do własnych umiejętności i to pomogło im dojśc do finału."

Antoine Griezmann [L'equipe]

Można powiedzieć, że wbija ładną szpilkę szejkom z PSG.

0

Ligowe.

2

Dla mnie idealne okienko w lecie to by było przybycie, De Ligta, Griezmanna, F. de Jonga/Arthur [pod warunkiem że w 2019 dołączyłby Arthur], włączenie Carlesa do pierwszego zespołu.

-> Bramkarze wiadomo Stegen i Cillessen [holendrowi odpowiada taka rola jaką ma teraz ale mógłby dostawać te 2-4 mecze w lidze]
-> boki obrony, chyba wiadomo Semedo i Roberto prawa strona bez zmian, a lewa Alba i Digne [uważam że ten sezon francuz jeszcze musi zostać a pomału wprowadzać do pierwszego zespołu trzeba Mirande/Cucurellę czysta rywalizacja kto będzie lepszy i wykorzysta szanse zostanie z Nami a z Digne pożegnamy się za rok].
-> środek obrony Pique i Verma zostają, przedłużenie umowy z Umtitim to raczej kwestia czasu i sprowadzamy De Ligta, który by pełnił rolę 3 obrońcy.
-> pomoc -> wiadomo w przyszłym sezonie Nasz środek będzie wyglądał tak:
Busi - Rakitic - Cou[będzie pełnił rolę Iniesty]
włączenie do pierwszej drużyny Aleni
no i przybycie F. de Jonga, piłkarz który jest tak wszechstronny ze może zagrać na każdej pozycji w pomocy i bodajże na środku obrony, który rokuje na piłkarza pierwszej 11 Barcy.
Zostają z Nami:
Denis trzeba chłopakowi dać szanse i może być za równo zmiennikiem Cou
Paulinho, jeżeli jest w formie to gwarantuje Nam kilka bramek w sezonie

-> atak Suarez/ Dembele/ Messi/ Griezmann, przy odpowiedniej rotacji Valdka każdy z nich możne mieć po tyle samo minut i być szczęśliwy.

Co do Miny to najlepiej wypożyczenie, żeby chłopak nabrał minut i wyeliminował swoje błędu.
Arthur hmm kwestia kiedy dołączy, ale chciałbym, żeby dołączył dopiero w 2019 roku a teraz do Nas doszedł jego kosztem F. de Jong.

Stegen/Cillessen
Semedo/Roberto - Pique/de Ligt - Umtiti/Verma - Alba/Digne [Miranda/Cucurella]
Busi/Rakitic/F. de Jong
Rakitic/F. de Jong/ - Cou/Denis - *Paulinho/Alena
Messi/Dembele/Griezmann - Suarez/Griezmann - Dembele/Griezmann

Nasza kadra by się składała z 21 piłkarzy.
Odeszli by, Vidal, Andre, Paco.

Tylko jest jedna kwestia dużo pisało sie o tym, że De Ligta nie chcą puścić w tym roku tylko w przyszłym, ale bardzo mnie nie pokoi, że takie kluby jak Tottenham,Bayern, Juve są zainteresowane De Ligtem.
Były jakieś plotki, że Bayern będzie chciał się pozbyć Boatenga w lecie za ten wywiad w którym coś tam palnął i ruszą po kupno holendra.
Juve też jest zainteresowane kupnem jego. Ale najbardziej mnie przeraża to, że w lecie z Tottenhamu mają odejść Danny Rose, Toby Alderweireld, Victor Wanyama oraz Moussa Dembélé. No i żeby nie skończyło się jak w tamtym roku, z D. Sanchezem, że Totki dadzą te 50-60 mln za De Ligta i go kupią a My zostaniemy w ręką w nocniku.

Jak dla mnie idealne okienko to przybycie De Ligta, Griezmanna, F. de Jonga i włączenie Aleni do pierwszego zespołu.

Transfer Griezmanna zaklepany to powinniśmy się skupić na De Ligt i De Jong[chociaż wyrwać jednego w lecie a zapewnić sobie prawo pierwokupu za rok drugiego] , uznajmy dołączyłby by teraz de Jong, a zapewnić sobie prawo pierwokupu De Ligta za rok a teraz sprowadzić Lengleta.

Jeżeli nie sprowadzimy w lecie czy za rok De Ligta, a kupi go ktoś inny to będziemy przegranymi, żeby wypuścić z rąk taki talent idealnie pasujący do gry w podstawowym skałdzie Barcy na lata.

0

Jeżeli go nie kupimy w lecie czy za rok to będzie taka porażka jak z Asensio..

21

Najbardziej obawiam się tego, że De Ligta ktoś w lecie Nam podkupi .. Niby ktoś coś pisał, że Ajax go w lecie nie puści tylko za rok.. ale żeby nie było tak samo jak z D. Sánchezem i takie Totki zaoferują 50-60 mln i go klepną .. Bo chciałbym go zobaczyć u Nas w koszulce nie mówię że już w lecie ale może być za rok. Młody, świetny obrońca na lata, idealnie pasujący do Nas.

20

"Jaka jest różnica pomiędzy mną a Leo Messim ? Właściwie to nie ma żadnej. Obaj obejrzymy finał Ligi Mistrzów w telewizji."



Zlatan Ibrahimovic [RMadridBabe]



Typowy Zlatan :) Tylko że Messi już wygrywał LM a Szwed ...


Bilans najważniejszych klasyków świata.

http://static.fangol.pl/content/5/7/5/5751ffff27cb6d07afcc78303df43afd-598.jpg

3

Tylko żeby wydali pieniądze na wzmocnienie tyłów a nie kupowanie kolejnego gracza ofensywnego .. I będzie kolejny sezon, zabierają punkty bogatych a będą przegrywać z dołem tabeli.

4rsenal !

3

Z nim to powinni się pożegnać w lecie i kupić kogoś ogarniętego. Ogólnie będą mieć spory budżet [za transfer Cou] to powinni wzmocnić obronę i bramkę.

0

Byłem w kinie na Avengers: Wojna bez granic i jak myślicie jaka będzie kontynuacja tej części ? Bo film powiem szczerze fajny, ale ciekawi co dalej .. Kolejna część za rok.

0

Jest jakiś konflikt między Pogba a Mou ? Czy to wymysł mediów ?
Jest coś na rzeczy, że ma odejść w lecie ?

coś czuje, że w lecie PSG znowu zaszaleje na rynku ... nie wiem po co to FFP .. a robią sobie co chcą ..

2

Głównie mi chodziło oto, że nie rozumiem osób które by sprzedały Suareza w tym okienku [zawodnika który daje Nam gole i asysty i jest bezcenny]. I sprowadzenie Griezmanna [około 100 mln to promocja] i odpowiednie rotacje i każdy byłby szczęśliwy.

6

Ostatnio zauważyłem dziwną skłonność tutaj na stronie do sprzedania Suareza ...Że ma niby 31 lat, że trzeba sprzedać dopóki jest coś wart i zarobić itd ..

Nie rozumiem tego, co z tego że ma 31 lat ? Ile lat ma Zlatan ? Teraz wiek nie jest żadną barierą .. Na początku sezonu Luis nie był w formie, później ją złapał "zdarzały" się gorsze mecze ale to jakie statystyki z Messim wykręca to można stwierdzić, że jest to najlepszy napastnik jakiego posiadaliśmy i jest bezcenny ..
W tamtym roku odszedł Neymar i rozpadło się najlepsze tridente w historii... myślałem że będzie gorzej i nie poradzimy sobie bez niego.. ale jakoś ten sezon uważam za dobry w Naszym wykonaniu .. Zastanówcie się, w tamtym roku odszedł Neyamr teraz ma odejść Suarez a za rok kto ? Messi ?
W lecie przychodzi Griezmann to nie określa tego, że mamy sprzedać Suareza, bo gdzie ma grać francuz ? Antek może grać na wszystkich pozycjach w ataku więc jeżeli Valdek będzie dobrze rotował to czwórka w ataku (Messi, Suarez, Dembele, Antek) mogą mieć bo tyle samych minut rozegranych. Żeby wygrywać wszystkie trofea trzeba mieć świetny pierwszy skład i bardzo dobrą ławkę rezerwowych, żeby ktoś mógł wejść i odmienić losy meczu.

1

Mogłeś sobie darować takie wpisy, strata czasu na czytanie takich bredni ..

W tamtym roku odszedł Neymar, teraz chcesz się pozbywać Luisa ? Z najlepszego ataku MNS zostały Sam, Messi czy jego też byś sprzedał ? Griezmann może grać na wszystkich pozycjach w ataku wiec dobrze może grac z Messi i Suarezem.

0

Coś mi się wydaje, że będzie tak, że Griezmann zostanie w Atletico a My będziemy z ręką w nocniku.. Ale kosztem Francuza wolałbym jakiegoś klasowego pomocnika. Trzeba załatać dziury po Xavim i Andresie ..

0

Właśnie o tym samym pomyślałem, sprzedadzą Sandro a kupią Digne i Bellerina. Tylko czy PSG będzie mogło sobie pozwolić na wydanie 75 mln euro na Brazylijczyka ? A kluby z Anglii nie były zainteresowane Sandro ?

5

Hiszpańskie radio "Cadena SER" informuje, że Juventus prowadzi zaawansowane rozmowy z Arsenalem w sprawie pozyskania Hectora Bellerina. Mistrzowie Włoch chcą sfinalizować transfer bocznego obrońcy jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Rosji i oferują za niego 50 milionów euro. [marca.com]

0

Jakie macie opinie na temat firmy kuna water ? Głównie mi chodzi o ich produkt Bluewater Cleone, trochę kosztuje ale zapewniają że mamy najczystszą wodę i itd .. Czy strata pieniędzy ?

0

Takie pytanie, bo jakos nie wierze ze wypozycza Dembele do Atletico, ale pytam o cos innego, mianowicie:Czy Atletico to klub do ktorego by pasowal Dembele ?

6

Ja też się zastanawiałem czemu wszystko wstawia i itd, jak wszystko jest na stronie głównej w oddzielnym artykule i na żywo...

4

Trzeba podziękować Andresowi za wszystko, to była jego decyzja i się nie dziwie, że odchodzi w jak najlepszej formie i chciał żeby ludzie go zapamiętali z najlepszej wersji. Bo są przykłady piłkarzy, którzy przeciągnęli odejście i potem odchodzili, ale już nie tak jakby to zrobili w odpowiednim momencie. To był ten czas i się ciesze, że nie przeciąga tego o rok czy dwa.. Nie ma co płakać czekamy, aż Xavi i On znowu zawitają w Barcelonie już w innej roli.

0

Na co polecacie iść do kina ?

Ciche miejsce czy Prawda czy wyzwanie ?

0

Mane przedłużył albo miał przedłużyć umowę, w lecie dołączy Keita i wzmocnić tył i przyszły sezon będzie ciekawy.

Chciałbym, zęby LFC przestał być klubem z którego świetni piłkarze odchodzą.

0

Jak uważacie Salah zostanie w "układance" Kloppa czy w lecie zmieni klub ?

0

Ja Cb rozumiem, ale uważam teraz że powinniśmy się cieszyć z dubletu. Wiem, że to klęska o której będzie się mówić latami, ale nic na to nie poradzimy, że przytrafiła się w takim meczu, bo mogło się to wydarzyć w lidze i by nie było takich konsekwencji tylko rozeszło się po kościach. Taki jest sport, mam nadzieje, że Waldek wyciągnie wnioski na przyszły sezon.

1

Ja nie zmieniłbym ze względu na styl jaki wygraliśmy te trofea. W lidze jesteśmy nie pokonani od "n" spotkań a w finale PK wygraliśmy w piękny dla oka stylu.

3

Nie rozumiem po co wracać do porażki z Romą ? Przytrafiła się Nam jedna wielka porażka i tyle, ważne że się podnieśliśmy i wygraliśmy w świetnym stylu PK. Przed sezonem głównym priorytetem było wygranie ligi, [odejście Neymara i inne problemy], Valdek trochę zawalił nie stosując rotacji, ale został trenerem z rozwalonym składem, odejście Neymara, porażka o Superpuchar Hiszpanii z Realem, i jakoś ogarnął i mamy na koniec sezonu dublet. Jakoś nie zamienił bym wygranie LM za puchar króla i ligę hiszpańską. Wygraliśmy PK w świetnym stylu, a w lidze jesteśmy nie pokonani od "n" spotkań, więc zacznijcie doceniać że mamy dublet, bo dobrze mogliśmy skończyć ten sezon bez trofeów gdyby Valdek nie ogarnął po odejściu Neymara i porażce o superpuchar Hiszpanii.

6

Jeszcze nie załataliśmy dziury po Xavim, a ile to już lat od jego odejścia ? hmm ? Teraz odejdzie Iniestai i jak będzie Nasza pomoc wyglądała z dziurą po Xavim i Adresie ? myślisz, że sam Cou starczy ? uznajmy że kontuzje jakąś złapie kogo tam wystawimy ? Denisa ? Paulinho ?

0

De Ligt w tym roku nie przyjdzie, ale bym obstawiał że zapewnimy sobie opcje pierwokupu de Ligta na rok 2019. Wydaje mi się, że Ajax w końcu się ugnie i sprzeda Nam de Jonga w tym roku.

0

Jak na razie jest dobrze, jeżeli ma przyjść Lenglet. Na przyszły sezon będą Verma, Umtiti, Pique, Lenglet a Mina na wypożyczenie. De Ligta na razie nie chcą sprzedać, ale gdybyśmy się zabezpieczyli i zagwarantowali sobie opcje pierwokupu i kupili go za rok bo Verma już wtedy będzie miał 34 lata.

Ale w tym okienku chciałbym u Nas Frankiego de Jonga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?