5

Jeszcze wyjdzie, że Gomes korzystał z niedozwolonych środków i go w lecie nie sprzedamy ...

0

Jak dla mnie trochę za dużo do wyboru, wystarczyło by 10 zamiast 20 piłkarzy.

0

Dokładnie to napisałem, gramy nudne brzydkie ale efektywne 4-2-2 i przytrafiła mu się jedna wpadka. Będzie miał okazje do okupienia win :)

1

To, że Nasz trener zostanie na kolejny sezon było wiadome, priorytetem będzie LM. Tylko ciekawe czy dalej zostanie przy nudnym ale efektywnym 4-2-2 czy wrócimy do 4-3-3. Nasz styl gry jest brzydki dla oka, ale efektywny, nie przegraliśmy w lidze... ALE wystarczyła jedna wpadka z Romą .. [nie trzeba tego komentować] .. spowodowane jest to tym, że Waldek upatrzył sobie 12-14 piłkarzy i tylko nimi grał.. Pytanie czy wyciągnie wnioski w przyszłym sezonie i czy ich "znowu" nie zajedzie. A przyszły sezon będzie ciężki bo są Mistrzostwa i jakoś dużo czasu piłkarze nie będą mieć na odpoczynek i regeneracje. A co do transferów to pewnie odejdą definitywnie: Vidal, Iniesta [oby nie ...], Gomes, Paco i kasa za Rafinha. Raczej przyjdzie Griezmann, trzeba doliczyć pieniądze za Arthura [albo w lecie przyjdzie albo w zimie], no i jakiś obrońca pytanie czy już De Ligt czy zapewnią sobie prawo pierwokupu i skorzystaj z niego w przyszłości [mam nadzieje, że zrobią tak samo w przypadku de Jonga]. Teraz są słuchy, że chcą sprowadzić jakiegoś pomocnika "klasowego", nie zdziwił bym się gdyby kogoś kupili z wyższej pułki, przykładowo Eriksena. Ale możemy się spodziewać 2 max 3 transferów i 1/2 głośnych.

0

Nie rozumiem tego, że jeżeli piłkarz ma te 30 lat to już jest skreślany przez wiek i sprzedawany.. Żyjemy w takich czasach, treningi, regeneracja, odżywki itd że spokojnie może grać do 32-34 lat na wysokim poziomie, przykład Zlatan.

Suarez jest najlepszym środkowym napastnikiem jakiego mieliśmy [David Villa tez był dobry], jest bezcenny i może zagrać jeszcze 2 lata na wysokim poziomie .. Jeżeli przyjdzie Griezmann, to będzie musiał sobie wywalczyć tą podstawową 11. Francuz może zagrać na wszystkich pozycjach w ataku wiec wątpię że wygryzie Urugwajczyka tylko będzie rotowany pewnie z Dembele. No chyba, że Nasz trener będzie taki ogarnięty że [Messi, Suarez, Dembele, Griezmann] będą tak rotowani że każdy będzie miał po tyle samo minut i nie będzie któregoś z nich ciągle wystawiał w podstawowym składzie.

0

To dziś skończy się passa bez porażki ? :D Valdek chciał dziś tymi rotacjami nadrobić wcześniejszy brak rotacji !

0

wiem wiem, że przed finałem PK, tylko wcześniej też mógł rotować no ale cóż .. np. Leganes

5

o wiele za późno te rotacje.. może wyciągnie wnioski na przyszły sezon i nie popełni tych samych błędów .. OBY !

0

Wystarczyła jedna wielka "klapa/porażka" i Nasz trener zaczyna robić rotacje.. o wiele o wiele za późno ..

0

No tak okazja, ale co z tego że Nasza pomoc będzie kulała jeszcze bardziej niż teraz ?

4

Na ten moment Iniesta pewnie odchodzi, Gomes nie wypał, Denis wielka nie wiadoma, Paulinho wahania formy... sam Cou tego nie pociągnie.. Kuleje Nasza pomoc ... od odejścia Xaviego jak i Iniesta odejdzie będzie jeszcze gorzej.

1

Tylko jeżeli mamy sprowadzić klasowego pomocnika, uznajmy że Eriksena to czy nie kosztem Griezmanna ? Uważam, że bardziej Nam jest potrzebny klasowy pomocnik niż francuz.

0

Dokładnie, co z tego że "n" nie przegranych meczów w lidze, jeżeli popełnił jeden błąd w LM który może przekreślić wszystko. Jeszcze nie wygraliśmy PK i LL więc wszystko możliwe. Tylko kto mógłby go zastąpić ? Prawdopodobnie ktoś z DNA Barcy, który miał przeszłość związaną z klubem. ALE i tak uważam że zostanie na kolejny sezon.

0

Dokładnie, tylko jeszcze pytanie czy Nas trener z tych piłkarzy będzie korzystał chodzi mi o (De Ligta, De Jonga, Arthura, Alene)... Też zwolni się sporo kasy na pensje po "prawdopodobnym" odejściu Iniesty

0

A uzbieramy z w/w piłkarzy około 140 milionów ?
Bo wypożyczanie to nie tędy droga ..

6

Tylko pytanie skąd pieniądze mamy mieć na Griezmanna, Arthura, De Ligta, De Jonga. Mamy budżet 60 mln plus sprzedaż.. co w ostatnich latach Nam za dobrze nie idzie.. Ale gdyby ta 4 dołączyła mielibyśmy bardzo świetny skład i jeszcze Alena, ... a z Arnaizem to nie wiem, bo z tego co pamiętam ma albo miał kontuzje i ucichło o Nim.

0

Graliśmy, gramy i będziemy grać 442. i Dembele po prawej stronie ...

0

Dopiero chcieliście Suareza sprzedawać :)

0

Jakie polecacie gry na PC'ta ? Dowolna tematyka.

0

Dokładnie, uważam tak samo jak Ty, czy Valverde wyciągnie wnioski ... Czy da radę poukładać to tak żebyśmy byli na szczycie w Europie, nie tylko na krajowym podwórku. Czy będzie w stanie wyciągnąć maximum z Dembele i Cou i czy znowu nie upatrzy sobie 14 piłkarzy i tylko z nich będzie korzystał. Czy jeżeli przyjedzie Griezmann to czy to tak poukłada żeby cała ofensywa miała po równo minimum i była w formie. Czy Nasz styl będzie lepszy niż teraz, czy wrócimy do 433. Najbardziej tego żałuje, że "jeżeli" Iniesta odejdzie to w takich stylu na europejskim podwórku. Bo ta porażka będzie zapamiętana przez kibiców białych bardzo ale bardzo długo.

0

Jakoś nie interesuję się polityką. Gdybam wiec na taki tok wydarzeń jest szansa 1 na milion, no chyba że że nie zdobędziemy dubletu.

1

Ciekawe czy wyciągniemy wnioski po tej porażce tym bardziej Nasz trener i zarząd. Pojawił się ostatnio jakiś post, że zarząd Barcelony chce wyciągnąć z niej konsekwencje, czyżby zarząd podał się do dymisji, nowe wybory i zmiana trenera ? Czy dalej będzie tak jak Busi powiedział...

0

Trudno odpadliśmy, na własne życzenie, ale mam nadzieje, że Valverde nie popełni tego błędu w przyszłym sezonie i bardziej będzie rotował zespołem.. Tutaj jest kilka czynników tej porażki.. Byłem, jestem i będę kibicem Barcy, jeszcze walczymy o dwa trofea !


0

To teraz Real trafi na AS Rome i już można królewskim pogratulować „kolejnej” obrony Ligi Mistrzów. Nie potrafię tego opisać, to co się stało .. Wydaje mi się że to jest jakiś sen, nie jestem świadomy tego .. Tutaj zawinił trener jak i piłkarze .. Większość już była myślami w kolejnej fazie LM. Nie ma co oceniać na gorąco, to trzeba ocenić jutro, na chłodno.. Jesteśmy większymi frajerami niż PSG w tamtym sezonie.. Dobranoc.

1

To teraz Real trafi na AS Rome i już można królewskim pogratulować "kolejnej" obrony Ligi Mistrzów. Nie potrafię tego opisać, to co się stało ... Wydaje mi się że to jest jakiś sen, nie jestem świadomy tego ... Tutaj zawinił trener jak i piłkarze.. Nie ma co oceniać na gorąco, to trzeba ocenić jutro, na chłodno .. Jesteśmy większymi frajerami niż PSG w tamtym sezonie. Dobranoc.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie musiałeś się powtarzać tutaj i na LR. Wyniki Nas bronią.

0

chyba, że zagrają w fifie razem.

0

Mam pytanie, ile potrzebujemy zwycięstw aby zdobyć jak najszybciej mistrzostwo bez Naszej wpadki:
-jeżeli dziś padnie remis
-jeżeli dziś wygra Real
-jeżeli dziś wygra Atletico

2

Jak wczoraj zagrał S.Roberto na lewej stronie obrony ?
a Semedo w gazie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?