0

Ale naprawdę Raiola nie jest agentem de Ligta ? Bo w kilku źródłach obiło mi się, że jest jego agentem.

..mi natomiast obiła się taka wersja:

"Na jaw wyszła ostatnio informacja, jakoby Tottenham przy zakupie Davinsona Sancheza proponował Ajaksowi umowę, w ramach której Anglicy zapłaciliby za Justina Kluiverta i pozostawili go na okres 2 lat pod kontraktem Ajaksu. Holendrzy mieli zataić ten fakt przed nastolatkiem, co okazało się fantastycznym polem do kontrataku dla duetu Kluivert-Raiola"

0

Ale ładne zamieszanie z Amsterdamie. Ajax kontra Raiola.
Szkoda trochę że jest agentem de Ligta i Kluiverta.

0

Przez te dwa lata mógłby wygrać ligę włoską, czy inne trofea krajowe.

1

Iniesta ma 34 lata i wygrał wszystko w Barcelonie a Hamsik ma 30 lat, więc spora różnica ? Hiszpan odchodzi jako spełniony gracz.. Nie wiem czemu włączasz do dyskusji Inieste ?

0

Własnie oto mi chodziło, że myślałem że będzie takim Stevenem Gerrardem Napoli. Spokojnie tam mógł pograć 2 lata i dopiero odejść do chinolów.

1

Trochę szkoda jak Marek Hamsik odejdzie do Chin ... Ale to co liczy się w dzisiejszych czasach to kasa kasa kasa ... ehh :\

0

Jakoś opcja Emery mnie nie przekonuje dla Arsenalu... Czyli dla kibiców z czerwonej części Londynu to będzie dłuższe rozstanie z LM ..

1

Telenowela tak jak dalej czekamy na konferencje Verrattiego.

0

No mogła by być, ale wiadomo jak to u Nas bywa ze sprzedażami .. Tylko pytanie czy skorzystają z kogoś z wychowanków czy kogoś sprowadzą, bo ostanio była mowa że są zainteresowani kimś z ligi francuskiej za Digne.

0

Jednak 13-14 mln moim zdaniem to za mało.. oscylowałbym w kwotach 16-18 mln.

1

a masz gdzieś potwierdzenie ?

.. bo jak nie to powinien wylądować na Ciebie ban jak na Lecha Poznań.

0

Prawda jest taka, że de Ligt pewnie pójdzie do city za 60+ mln. Kupili Laporte teraz On, zbroja się na przyszłość. Van Dijk poszedł za te około 70 mln, więc teraz ceny około 50-70 mln za dobrego obrońcę to będzie norma. Pomyśl co będzie się działo za rok ... Jak teraz same transfery za około 100 mln .. Dlatego uważam, że gdybyśmy sprowadzili za rok czy teraz.. Holendra to mielibyśmy obronę na lata. No ale cóż .. jest jak jest .. a i tak będziemy musieli kogoś kupić ... Pique młodszy już nie będzie. Nie zdziwiłbym się jak wydamy za rok czy za dwa lata około 80-90 mln za obrońce.

1

Jak Zlatan przechodził z Manchesteru do Stanów to obił mi się artykuł o tym.. i tam mają jakieś limity płac i wgl ..

z resztą znalazłem go:
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,23205409,mls-gigantyczna-obnizka-pensji-ibrahimovicia.html

Dokładnie zostaje Azja i może Australia, ale tam to nie wiem.

0

a czasami w Stanach piłkarze nie zarabiają o wiele wiele mniej niż w Azji ? Tam nie ma czasami limitu płac ? Przykład Zlatana, że obniżka pensji o 95% z porównaniu z tą co miał w Manchesterze ?

0

wczoraj oglądałem Nasz mecz i Ci powiem, ze dobrze działa, z resztą wyjdzie w praniu.. dopiero korzystam z tego od piątku.

3

No dokładnie tak, albo płacą tyle ile zostało ustalone albo wraca do Nas. Sprzedamy go albo poczeka aż ktoś znajdzie się co tyle zapłaci. Myślą, że jak Nas stać na wydawanie 100+ mln na graczy to że będziemy sprzedawać im piłkarzy za grosze ..

3

Dokładnie tak, a najlepsze jest to, że uzgodnili w styczniu cenę i wgl... Rafinha sprawdził się tam ? Sprawdził, więc nie widzę nawet możliwości do zbijania ceny bo to jest promocja.

0

Właśnie z tego względu to napisałem, bo dużo osób może nawet o tym nie wiedzieć. z tego co wiem, to tyczy się wszystkich co przedłużali umowę z PLAY, a Ci co podpisywali to nie wiem, ale prawdopodobnie też.

5

Ciekawe jak to będzie z Rafinhą w sensie, czy Inter zapłaci te 35+3 mln euro czy będą chcieli zbić tą cenę. Zakwalifikowali się do LM więc, pieniądze będą mieć proste, nie ma negocjacji zbijania ceny, tylko tyle muszą zapłacić ile ustalili na początku roku.

2

Ale niespodzianka !

Przedłużyłem umowę z PLAY, duet i się dowiedziałem, że mam w abonamencie dostęp do "pakietu mini" na stronie playnow.pl i ku zdziwieniu mam dostęp do wszystkich programów Eleven Sports.

0

Prawdopodobnie Nasz klub go odpuscil, w tym roku Nas na niego nie stac chyba ze za rok, ale czy poczeka?... Pewnie odpuscilismy tak jak w przypadku Stonsa, Laporte... Uwazam ze potrzebujemy mlodego przyszlosciowego prawonoznego obronce, Holender pasowalby do Nas idealnie no ale coz... Umtiti, Lenglet... A zmiennik Pique? Mlodszy juz nie bd dlatego musimy sie juz za kims rozgladac.

0

Wiadomo cos o de Ligtcie I de Jongu? Poczekaja na Nas rok czy nie?

Jestem ciekaw kto wzomcni Liverpool oprocz Keity I prawdopodobnie Fekira.

1

No to teraz wzmocnienie obrony. Może Skriniar ?

a jak spisywał się w tym sezonie Robertson ?

1

Jestem ciekaw co się stanie z Justinem Kluivertem, bo umowy z Ajaxem nie przedłuży i pewnie będą go chcieli sprzedać ... Oby nie odszedł do Manchesteru united .. szkoda chłopaka .. przy taktyce Mou to skończy jak Martial .. widział bym go w Niemczech .. kilka lat tam i będzie świetnym piłkarzem !

0

Sa jakies informacje ze Totki przegraly walke z City o de Ligta? I my mozemy sobie o Nim pomarzyc za rok?

0

Skad to info? Masz jakies potwierdzenie tego?

Tak jak kolega napisal wyzej, pfff po co im 5 obronca?

Kompany, Otamendi, Stones I de Ligt, 4 prawonoznych obroncow? I jedyny Laporte lewonozny?

1

ohh tu Ci niespodzianka, bo nie wiedziałem, że Alisson zmienił Rzym na Madryt.

1

a to źródło jakieś pewne ?



hmm Rakitica bym nie oddał, bo jak widzimy w taktyce Valdka to jest filar i jest nie do zastąpienia. Tak jak wyżej piszą " Pociąg o nazwie Barcelona już odjechał"



po drugie, trzeba przedłużyć umowę z Umtitim i Busquetsem a jeszcze przyjście Griezmanna, Nasz budżet tego by nie wytrzymał bo pewnie Włoch zażyczył by sobie ładną sumkę..

edit: Włoch czasami ostatnio nie przedłużał umowy z PSG ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?