VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale weź pod uwagę, że Valdek mało rotował .. sprowadzając Thiago, de Jonga, Alenia, Athur [w zimie], któryś z nich musiałby ucierpieć i to byłby zapewne Holender czy Alenia. Dlatego wydając te 40 mln za Holendra będziemy chcieli na niego postawić od początku sezonu i możliwe że to może być strzał w dziesiątke bo de Jong może grac na każdej pozycji w pomocy i możemy mieć kogoś pokroju Busiego czy Xaviego ..
wróć, możliwe że do pierwszej drużyny będzie włączony Oriol..
0
Bardziej bym powiedział, że Paulinho i Denis zostaną a dołączy tylko de Jong a w zimie Arthur [Alena oczywiście włączony do 1 drużyny].
0
a dobra dzięki, bo o 15:00 mam mieć rozmowę telefoniczną o staż w BorgWarnerze na stanowisko w dziale Jakości. I chce się przygotować w miarę o firmie stanowisku i wgl.
0
Jakie obowiązki i czym zajmuje się pracownik w dziale Jakości ?
przykładowo w firmie BorgWarner Poland, czyli firma związana z motoryzacją.
2
SPORT BILD: ARSENAL ZNALAZŁ NOWY NUMER JEDEN. NASTĘPCA ČECHA!
Według niemieckich dziennikarzy Leno ma już w sezonie 2018/2019 zastąpić 36-letniego Petra Čecha, który pozostanie w Arsenalu jako drugi golkiper przynajmniej do końca obowiązującego do 30 czerwca 2019 roku kontraktu.
Kwota transferu za 26-latka wyniesie 20-25 milionów euro, chociaż przestała obowiązywać klauzula kwoty odstępnego. Bayer o zamiarze odejścia Leno wie już od dłuższego czasu i nie będzie mu robił z tym problemu.
1
Jestem ciekaw jak potoczy się sytuacja Ronaldo w Realu po przybyciu Lopeteguiego ...
0
Też weź pod uwagę to, że jeżeli Bale będzie chciał odejść to prawdopodobnie do united. Co za tym idzie może być transakcja połączona de Gea do Realu a Bale do Manchesteru i kasa .. Ja tylko gdybam ale to okienko może być bardzo ciekawe.
0
Carvajal nie ma zmiennika na poziomie i od dawna Real jest Nim zainteresowany. Jak wiemy Real też chce wzmocnić pozycję bramkarza, mówi się o Alissonie, Courtoisie no i Hiszpanie. Jeżeli teraz Real jak i sam Hiszpan będą chcieli podjąć wspólna współpracę no i trener, który stawiał na niego w reprezentacji to do transferu może dojść.
6
No to de Gea i Odrioza można powiedzieć, że będą zawodnikami Realu Madryt od nowego sezonu.
0
I to zdziwienie jak na tej konferencji o 14:30 nic nie powie konkretnego i dalej będzie miliard sprzecznych ze sobą doniesień.
konferencja 14:30 -> Griezmann : O swojej przyszłości powiem 1 lipca (albo po zakończeniu mnudialu).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sewerynie nie ma co czytać między wierszami, każdy może to inaczej zinterpretować.. będzie oficjalka wtedy będzie fajnie.
0
Pique mlodszy nie bd, pogra jeszcze z 2-3 lata? Zobaczymy ale nie widzi mi sie, zeby Mina kiedys w przyszłości odgrywal pierwszoplanowa role, de Ligt moim zdaniem jest to opcja w przyszłości za Pique.
0
Czytam sobie wywiad Alasdaira Golda, który wypowiada się na temat de Ligta i poczynaniach Tottenhamu. Na ten moment były jakieś rozmowy Totków z de Ligtem, ale żadnej oficjalnej oferty nie było i klub z Londynu odpuszcza w walce o Holendra i skupia się na pozyskaniu Lascellesa.
Pep na ten moment wykluczył możliwość sprowadzenia de Ligta, gdyż uważa że priorytetem jest wzmocnienie pomocy jak i ataku (Jorginho i Mahrez). Uważa że po wydaniu 180 mln[Laporte, Kyle Walker, Benjamina Mendy'ego i Danilo], to obrona spisuje się świetnie.
Jak dobrze wiemy, Ajax w tym okienku de Ligta nie sprzeda, jedynie może zaakceptować ofertę [około 55 mln], ale Holendra puszczą dopiero do nowego klubu za rok. Marlona sprzedajemy do Angolów, Mina idzie na wypożyczenie a z Vermą przedłużamy umowę o rok. Teraz pytanie bo Abidal, będzie chciał odmłodzić drużynę i mówi się, że będzie chciał zrobić kolonie Francuską i Holenderską (chcemy de Jonga), nie zdziwiłbym się gdybyśmy coś działali, że de Ligtem do Nas i dołączyłby za rok, bo ogólnie wiadomo Barcelona monitoruje sytuację Holendra jak i Bayern czy Juventus.
Gdybyśmy Holendera pozyskali i dołączył do nas za rok to byśmy mieli obronę na lata.
0
Tego nikt nie wie, ale zagwarantować możemy sobie taką opcje na wypadek jeżeli wypali na miarę gry w Barcelonie.
16
Ciekawe czy zagwarantujemy sobie opcje odkupienia, bo za kilka lat Brazylijczyk może być kocurem na swojej pozycji.
2
mizeria to chyba w ponad połowie domów dziś jest.
0
zostanie Munir i tyle w temacie, chłopak ostatni sezon na wypożyczeniu spisywał się genialnie.
0
Seweryn bedzie musial zakładać nowe konto na fcbarca ..
0
Mam nadzieję, że przy zakupie de Jonga zagwarantujemy sobie kupno de Ligta za rok.
0
a na temat de Ligta wiesz czy coś jest nowego ?
3
Powiem tak, sprowadzenie Eriksena do Nas zostalo skreślone wtedy kiedy sprowadziliśmy Cou. Byl artykul chyba, że najpierw zgłosiliśmy sie po Duńczyka a potem dopiero po Brazylijczyka. Teraz Eriksen przedłuży umowe i można zakończyć plotki z jego udzialem.
0
No tak, tylko ja tak jakby się odnoszę do przyszłości co by mogło być.
0
Uważam, że jeżeli Lenglet chce do Nas dołączyć to wie że będzie jako opcja 3 na ten moment. Wydaje mi się, że to będzie taki drugi Nasz Cillessen, jeżeli będzie grał to będzie się spisywał świetnie przy małej ilości minut.
0
Dokładnie tak, Lenglet dołączy w tym okienku. Transfer de Ligta to opcja na przyszłość w sensie, że dopiero za rok, Pique już młodszy nie będzie, a ceny z roku na rok są bardziej kosmiczne i trzeba już myśleć o kimś. Transfer Skrinara to na ten moment cena 60+ mln a jak dobrze wiemy Inter go teraz nie puści, a za rok może kosztować w granicach 100 mln.. wiec lepiej już się zabezpieczyć, bo Holender jest stworzony do gry w Naszym klubie. Mielibyśmy obronę na lata: Pique [32], de Ligt [19], Umtiti [24], Lenglet [23], mówię jakby to wyglądało za rok, bo transfer Holendra to plan na przyszłość.
2
Thiago to bardziej Xavi, ja jestem bardziej ciekaw tego Arthura czy to bardziej profil Xaviego czy Iniesty.
1
3M to grosze, świetna informacja.
0
Ostatnie gdzieś czytałem że Man city wycofał się z walki o de Ligta i chcą się skupić na transferach Jorginho [aktualnie wystąpiły jakieś problemy] i Mahreza. Pep uważam że ma wystarczającą dobrą obronę. Też jak wiadomo, Ajax holendra nie sprzeda teraz jedynie wchodzi w grę kupno w tym roku ale dołączenie do nowego klubu za rok.
Ciekawe co się wydarzy i czy coś działamy z Holendrem. Około 50 mln i dołączenie za rok to by była świetna okazja. Tak jak i kupno de Jonga i dołączenie za rok.
3
Weź pod uwagę, że Real w ostatnich latach jakiś sporych transferów nie robił (oprócz Viniciusa Juniora i Rodrygo teraz), więc Perez może mieć zamrożone sporo pieniędzy na zakupy. A My ? Wczoraj ktoś wstawił ładną grafikę ile wydaliśmy w ostatnich latach na zakupy a ile sprzedaliśmy ..
Wydaliśmy 573,5M a zarobiliśmy 261,3M w tym te 222M za Neymara ..
Real na ten moment może jak najbardziej tyle wydać, natomiast My nie.
2
Donnarumma zostanie pierwszym bramkarzem Włoch.. Sssss. Oooooo.