VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a ten cały Tanguya Ndombélé ?
5
Oby de Jong przyszedł razem w lecie z de Ligtem. Nawet jakbyśmy mieli zapłacić za obydwu około 130 mln.
0
a masz może zdjęcia bez kalendarza i Cou ?
0
Ale jeżeli spisze się u Nas na wypożyczeniu i będzie niższa kwota niż w przypadku Holendra i Chealse się zgodzi to może już u Nas zostać, bo też jest stosunkowo młodym i przyszłościowym piłkarzem.
0
Wydaje mi się, że prędzej sprowadzimy stopera typu Mascherano na pół roku i w lecie ruszymy po de Ligta.
Jeżeli teraz sprowadzilibyśmy Duńczyka to automatycznie transfer Holendra jest skreślony.
0
Aktualnie tankuję Verve diesel na orlenie i widząc co się dzieje z ceną tego produktu .. chciałbym się przerzucić na normalną rope z orlenu to trochę groszy mniej na litrze. Czym się różni ta lepsza od tej normalnej ? Polecacie taki manewr ?
3
Kajtek77 za to że poświęca czas, żeby poszukać i codziennie o tej 20 wklejać nowe ciekawostki.
KamQiX - za czas poświęcony na stworzenie kalendarzy.
2
Narkun może jedynie wygrać tak jak w ostatniej walce.. a im walka będzie dłużej trwała to Mamed. Jednak ja liczę na jakieś KO w wykonaniu Mameda.
0
https://zapodaj.net/1b34abd7a7cea.jpg.html
Pies Messiego. Dobrą mu daje karmę, że tak ciągle rośnie.
0
Nie, to nie jest wy padnięty dysk. Rok temu miałem rezonans bo bolał mnie kręgosłup i chciałem zdiagnozować to, ortopeda stwierdził ze coś musiałem podnieść i coś tam uszkodzić i kazał jedynie basen i wzmacniać mięsne brzucha. Teraz zrobiłem znowu i wyszło to co napisałem powyżej, z czego kompletnie nie wiem co to znaczy.
0
Miał ktoś do czynienia z (albo czymś podobnym): ?
dyskretny ześlizg do przodu o około 3 mm trzonu kręgu L5 najprawdopodobniej na skutek spondylolizy.
Takie coś mi wyszło w rezonansie magnetycznym odcinka lędźwiowego.
0
Jakbyśmy mogli wyciągnąć z PSG kogoś z dwójki Mbappe - Neymar. -> Francuza, kariera Brazylijczyka w Barcelonie dobiegła końca .. Nie mówię, że nie ma takiej możliwości bo w dzisiejszych czasach może się wydarzyć wszystko ale Brazylijczyk nie powróci już do nas.
1
nie rozmieszajcie mnie .. wolę te pieniądze przeznaczyć na de Ligta, de Jonga ... i jeszcze jakiegoś napastnika .. Miał swoją szanse ale wybrał pieniądze szejka .. Zachował się w stosunku do Nas jak .. i milczał i potem.. te przepłacone pieniądze za Dembele .. Gdyby umiał docenić to co dała mu Barcelona, to by nie zostawił Nas z ręką w nocniku tylko odszedł jakbyśmy sprowadzili jego następce i tyle nie przepłacali za Francuza ..Ciekawe gdzie miałby grać ? Mamy Cou, Dembele i Malcoma ?
0
Jak na razie to On jest za młody. Niech spokojnie dojrzeje do tej roli ..
0
A pamiętam jak ktoś się ze mną kłócił, że Raiola nie jest agentem de Ligta ....
11
Koeman, ale też fajną robotę w Dortmundzie robi Lucien Favre
1
Polecacie jakaś książkę, w której są wszystkie motywy do matury z języka polskiego ?
0
a da się zmienić 8,168 x (10)^5 μm^3 na 10^(-6) (mm^3/Nm) ?
0
tak chodzi o 10^(-4). Dzięki, nie byłem pewny dlatego pytam.
0
to ile to jest ?
chce 1,7×〖10〗^(-4) przekształcić na 〖10〗^(-6)
0
Mam pytanie:
czy 1,7×〖10〗^(-4) to jest inaczej 170 〖10〗^(-6) ?
0
Chciałbym dziś zobaczyć od 1 minuty Carelsa i Malcoma.
0
zabawki to On będzie miał bo ma 2 starszego rodzeństwa, ale siostry .. ubranka też fajny pomysł tylko trafić jaki rozmiar ..
0
własnie myślałem o jakimś takim samochodziku, żeby wsadzić małego i siedział i wgl
0
Jestem chrzestnym i chcę coś kupić na pierwsze urodziny dla mojego chrześniaka. Jakieś pomysły ? Cena pewnie max do 300 złotych.
1
powiedziałbym coś, żebyś mu kupił związanego z Ronaldo .. [filmik pod tytułem: miliard nieudanych prób strzału przewrotką Ronaldo] .. ale tak na serio to jakąś koszulkę ? plakat ? kubek związane z Juve ?
0
Jak wczoraj zagrał Liverpool ? Jak grał Fabinho ?
Jak wczoraj spisało się ustawienie w Arsenalu z: Henrikhem, Ozilem, Abu i Lazacette ?
0
ja aktualnie nie mam czasu niestety na grę .. ale pograłbym :\
0
Jak oceniacie PURE FARMING 2018 ? Ja osobiście czekam na Red Farm Redemption, czyli Farming Simulator 19 .
0
Ja chciałbym zobaczyć taki skład, ktoś mi powie czemu Carles ? Chłopak wykazał się w meczu w pucharze króla z przeciwnikiem niższego pokroju .. wiec niech teraz pokaże się na tle lepszej drużyny i wtedy można oceniać ..
ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitic, Busquets, Arthur; Carles, Suárez, Coutinho.