1

a ten cały Tanguya Ndombélé ?

5

Oby de Jong przyszedł razem w lecie z de Ligtem. Nawet jakbyśmy mieli zapłacić za obydwu około 130 mln.

0

a masz może zdjęcia bez kalendarza i Cou ?

0

Ale jeżeli spisze się u Nas na wypożyczeniu i będzie niższa kwota niż w przypadku Holendra i Chealse się zgodzi to może już u Nas zostać, bo też jest stosunkowo młodym i przyszłościowym piłkarzem.

0

Wydaje mi się, że prędzej sprowadzimy stopera typu Mascherano na pół roku i w lecie ruszymy po de Ligta.

Jeżeli teraz sprowadzilibyśmy Duńczyka to automatycznie transfer Holendra jest skreślony.

0

Aktualnie tankuję Verve diesel na orlenie i widząc co się dzieje z ceną tego produktu .. chciałbym się przerzucić na normalną rope z orlenu to trochę groszy mniej na litrze. Czym się różni ta lepsza od tej normalnej ? Polecacie taki manewr ?

3

Kajtek77 za to że poświęca czas, żeby poszukać i codziennie o tej 20 wklejać nowe ciekawostki.

KamQiX - za czas poświęcony na stworzenie kalendarzy.

2

Narkun może jedynie wygrać tak jak w ostatniej walce.. a im walka będzie dłużej trwała to Mamed. Jednak ja liczę na jakieś KO w wykonaniu Mameda.

0

https://zapodaj.net/1b34abd7a7cea.jpg.html


Pies Messiego. Dobrą mu daje karmę, że tak ciągle rośnie.

0

Nie, to nie jest wy padnięty dysk. Rok temu miałem rezonans bo bolał mnie kręgosłup i chciałem zdiagnozować to, ortopeda stwierdził ze coś musiałem podnieść i coś tam uszkodzić i kazał jedynie basen i wzmacniać mięsne brzucha. Teraz zrobiłem znowu i wyszło to co napisałem powyżej, z czego kompletnie nie wiem co to znaczy.

0

Miał ktoś do czynienia z (albo czymś podobnym): ?
dyskretny ześlizg do przodu o około 3 mm trzonu kręgu L5 najprawdopodobniej na skutek spondylolizy.

Takie coś mi wyszło w rezonansie magnetycznym odcinka lędźwiowego.

0

Jakbyśmy mogli wyciągnąć z PSG kogoś z dwójki Mbappe - Neymar. -> Francuza, kariera Brazylijczyka w Barcelonie dobiegła końca .. Nie mówię, że nie ma takiej możliwości bo w dzisiejszych czasach może się wydarzyć wszystko ale Brazylijczyk nie powróci już do nas.

1

nie rozmieszajcie mnie .. wolę te pieniądze przeznaczyć na de Ligta, de Jonga ... i jeszcze jakiegoś napastnika .. Miał swoją szanse ale wybrał pieniądze szejka .. Zachował się w stosunku do Nas jak .. i milczał i potem.. te przepłacone pieniądze za Dembele .. Gdyby umiał docenić to co dała mu Barcelona, to by nie zostawił Nas z ręką w nocniku tylko odszedł jakbyśmy sprowadzili jego następce i tyle nie przepłacali za Francuza ..Ciekawe gdzie miałby grać ? Mamy Cou, Dembele i Malcoma ?

0

Jak na razie to On jest za młody. Niech spokojnie dojrzeje do tej roli ..

0

A pamiętam jak ktoś się ze mną kłócił, że Raiola nie jest agentem de Ligta ....

11

Koeman, ale też fajną robotę w Dortmundzie robi Lucien Favre

1

Polecacie jakaś książkę, w której są wszystkie motywy do matury z języka polskiego ?

0

a da się zmienić 8,168 x (10)^5 μm^3 na 10^(-6) (mm^3/Nm) ?

0

tak chodzi o 10^(-4). Dzięki, nie byłem pewny dlatego pytam.

0

to ile to jest ?

chce 1,7×〖10〗^(-4) przekształcić na 〖10〗^(-6)

0

Mam pytanie:
czy 1,7×〖10〗^(-4) to jest inaczej 170 〖10〗^(-6) ?

0

Chciałbym dziś zobaczyć od 1 minuty Carelsa i Malcoma.

0

zabawki to On będzie miał bo ma 2 starszego rodzeństwa, ale siostry .. ubranka też fajny pomysł tylko trafić jaki rozmiar ..

0

własnie myślałem o jakimś takim samochodziku, żeby wsadzić małego i siedział i wgl

0

Jestem chrzestnym i chcę coś kupić na pierwsze urodziny dla mojego chrześniaka. Jakieś pomysły ? Cena pewnie max do 300 złotych.

1

powiedziałbym coś, żebyś mu kupił związanego z Ronaldo .. [filmik pod tytułem: miliard nieudanych prób strzału przewrotką Ronaldo] .. ale tak na serio to jakąś koszulkę ? plakat ? kubek związane z Juve ?

0

Jak wczoraj zagrał Liverpool ? Jak grał Fabinho ?

Jak wczoraj spisało się ustawienie w Arsenalu z: Henrikhem, Ozilem, Abu i Lazacette ?

0

ja aktualnie nie mam czasu niestety na grę .. ale pograłbym :\

0

Jak oceniacie PURE FARMING 2018 ? Ja osobiście czekam na Red Farm Redemption, czyli Farming Simulator 19 .

0

Ja chciałbym zobaczyć taki skład, ktoś mi powie czemu Carles ? Chłopak wykazał się w meczu w pucharze króla z przeciwnikiem niższego pokroju .. wiec niech teraz pokaże się na tle lepszej drużyny i wtedy można oceniać ..

ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitic, Busquets, Arthur; Carles, Suárez, Coutinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?