VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobacz co się dzieje teraz w Bayernie ? Piłkarze koło 30, a następców brak.
Niestety teraz są takie czasy, że takie sumy to będzie norma niestety. Kluby zarabiają coraz więcej to i rynek i pensje są takie wysokie. Te ponad 80M to jest dużo, ale zauważ, że Holender może zagrać na wszystkich pozycjach w pomocy jak i na środku obrony. Od dwóch sezonu jest pierwszoplanową rolą w Ajaxie.
0
To w końcu jaką pensje dostał de Jong ? netto ?
2
włącz fife, zrób tak jak napisałeś i potem podziel się wrażeniami :D
0
Czemu jak teraz wchodzę w profil "X" użytkownika, to nie widzę jego ostatnich komentarzy ? Tak samo na LR nie mogę przewinąć na 2 stronę ?
10
W sumie ten Sancho to taki chudy to wziąłby go na kierownice. Tylko wtedy musimy mu dać większy zapas kanapek.
2
Weźmy się złóżmy na nowy rower i kanapki, dla tego kolegi co w lecie ma nam przywieść de Jonga na rowerze :D Może i weźmie, jeszcze takiego jednego Holendra którym jesteśmy zainteresowani.
0
Kilka komentarzy niżej miałem wrażenie, że osoba piszą komentarz uważa że zawita do Nas teraz.
2
de Jong przyjdzie dopiero w lecie !
0
Bo mamy dobrze obsadzone pozycje gdzie grywa Belg ?!
0
Jestem ciekaw co teraz będzie z Rabiotem, po ogłoszeniu transferu Holendra.. Niby tym porozumieniu między Nim a Barceloną ..
0
Tot straks.
0
Zobaczymy gdzie powędruje de Ligt :D
0
Ale nie ma się co napalać.. Bo dobrze wiemy jak było de Jongiem..
Najpierw ustne porozumienie z Barcą i wgl.. potem wkroczyło PSG ..ale ostatecznie po interwencji Barta zawita u Nas. Jeszcze będzie 349564597 różnych sprzecznych informacji.
0
Bardziej mi chodzi o pensje.. Prawdopodobnie była by podoba do tej co dostał de Jong.. Czyli bardzo bardzo dużo ..
0
Jakieś rzetelne źródło ?
Ciekawe skąd mamy wsiąść kolejne 100 mln, i gdzie niby miałby grać ?
Skończyła się szopka z de Jongiem to rusza z kolejnym Holendrem :D
0
Pewnie Alba albo Rakitic.
2
widzę, że teraz będzie szopka z de Ligtem. Wydaliśmy grube miliony na de Jonga, wiec nie liczcie ze kupimy de Ligta.. Nie stać Nas a po drugie gdzie miałby niby grac ? Uważam, że co roku są jakieś talenty "środkowi obrońcy".. Stones, Laporte itp .. Nie musimy płacić 100 mln żeby mieć świetnego obrońce, przykład Sama czy Lengleta.
Po drugie uważam, że transfer de Jonga był jednak priorytetem, bo chłopak ma papiery na granie na wysokim poziomie i może zagrać na każdej pozycji pomocy jak i na środku obrony.
Dziwne, że nic nie ma o zainteresowaniu de Ligtem prze PSG.
5
Mamy Pique, Sama, Lengleta, Todibo i Musillo (który świetnie pasuje na 4 stopera). Gdzie niby miałby grać Holender ?
Kupujemy teraz de Jonga i płacimy miliony, może zagrać na wszystkich pozycjach pomocy jak i na środku obrony.
0
Transfer de Jonga wyklucza przyjście Rabiota.
Sergio, Cou, Arthur, Alenia, Vidal, de Jong, Rakitic (nie wiadomo co się stanie w lecie czy nie odejdzie ?) no i jeszcze Rabiot ?! A jeszcze Oriol i Puig.
0
Przy instalacji instagrama na androidzie (huawei) wyskakuje mi taki błąd:
"Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją."
https://zapodaj.net/9b66a5fbd35a4.png.html
Dodam, że dziś formatowałem telefon, przed formatem miałem tą aplikacje i nie było żadnych problemów.
0
No dokładnie tak :D w środę może być jakiś przeciek albo i nie ..
0
Ostatnio był artykuł, albo tutaj wstawiał ktoś jego wypowiedzi, z jednej z nich było coś w stylu: "że jak dokona wyboru to może to jedynie zachować dla siebie i nie ogłaszać tego publicznie". Więc nie zdziwiło by mnie jeżeli tak by było, z nowym pracodawcą byłby dogadany ale ogłosił na koniec sezonu.
0
wiesz, szejk dobrze dał w łape to i w innej skali :D
1
75% - 25% dla PSG.
Z tego co podawały media ojciec de Jonga jest za transferem syna do Barcy. Ale sam piłkarz ma podjąć decyzję. Też kwestia jaką rolę odgrywa agent, na kogo go nakłania (czy tam gdzie On dostanie najwięcej pieniędzy itp - prowizji). Też w tym momencie ciężko powiedzieć coś, bo przez te kilka dni dużo się wydarzyło. Ale ja jednak uważam, że odejdzie do PSG. Radze się nie napalać, że zawita u Nas.
0
http://www.serwisknp.pl
Miał ktoś styczność z tą stroną i z zakupami na niej ?
6
Użyłeś głupiego argumentu.. Dużo osób ma pracę, która im odpowiada i są zadowoleni z niej.. Przy tym pracują dla przyjemności. Przykład ktoś ma firmę, pieniążki na konto się zjawiają a ta osoba jeszcze pracuje gdzieś tam "dla przyjemności", ponieważ w jego firmie ma od tego ludzi żeby wszystko grało, pieniążki na koncie są a ta druga praca bo sprawia mu przyjemność.
0
Ferie się zaczęły to siedzisz na LR zamiast zająć się czymś pożytecznym i wymyślasz teorie .. Na wakacjach nie byłeś czasami zwolennikiem transferu Pogby ? Widzę, że to co zasugerują media, to podłapujesz ...
Zrozum de Jong i de Ligt nie dołącza do Nas.
0
"se " ?
Czy to jest Twój klub ? Czy Ty masz tam jakieś udziały ? Czy Ty ustalasz skład ? Człowieku zajmij się życiem osobistym, a nie tak przeżywasz rzeczy na które nie masz kompletnie wpływu ..
2
Daj sobie już spokój z de Jongiem i de Ligtem.
Obaj Holendrzy do Nas nie dołącza.
Wymyślasz jakieś teorie ..
0
Na kolejny sezon zostaje Valdek. Obstawiam że jeżeli Nasz trener zostaje to rakitic zostanie na kolejny sezon może i wypełni kontrakt do końca i odejdzie dopiero. W PSG Holender będzie pierwszoplanową rolę pełnił od początku. Szkoda tylko, że PSG .. Bo będzie już nie do wyciągnięcia kiedyś. Juz bym wolał, żeby odszedł do Pepa ..