VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja to bym w niedziele zobaczył taki środek pola:
Alena - Sergio - Arthur
Przy wczorajszym genialnym meczu Semedo nie wyobrażam sobie, żeby teraz Waldek go posadził na ławie. Ciekawą opcją też było by zagrać takim środkiem pola :
Alena - Roberto - Arthur
Tylko mi nie mówicie, że Alena wczoraj zagrał nerwowo słabo i wgl i nie powinien zagrać w niedziele. Chłopak jest młody, presja, ze pierwsze El Clasico no i musi dostawać minuty do końca sezonu.
Z tego co pamiętam za kartki pauzuje Rakitic i Alba ? Może by tak Mirande na lewej stronie obrony ?
0
Czasami wklejacie, piszecie to co piszą biali na swojej stronie. Teraz, albo ostatnimi czasami po podaniu oficjalnego składu, w meczu jak i po meczu niektórzy zniżają się do poziomu białych albo i jeszcze niżej ;P
5
To, że zagra Roberto na prawej stronie obrony to jest raczej pewnie, On lubi w takich meczach grać :D
0
Postaw sie na jego miejscu:
Grasz w najlepszym klubie na świecie, z najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej, jesteś kluczowym piłkarzem pierwszego składu, dostajesz kontuzje i chcesz się wyleczyć bez operacyjnie, bo wiesz że operacja może nie pomóc a i zakończyć Twoją karierę.
0
Ja nie rozumiem, oceniać czyjąś kontuzje i gracza nie mając zielonego pojęcia na ten temat i na temat medyczny .. Był artykuł czy ktoś na LR pisał, że Francuz w młodości miał artroskopie bodajże tego kolana i później komplikacje po tej operacji. Może organizm Francuza źle odczuwa ingerencje w zewnątrz ? Może chce wypróbować wszystkich możliwych metod przed poddaniem się operacji ? Miałem w życiu 2 operacje i wiem jaka to męka i żeby potem wrócić do normalności, w moim przypadku się obie udały wiec .. a i tak było bardzo ciężko. Mamy Pique, Lengleta który zastępuje go świetnie, wrócił Verma, Murillo no i Todibo jest wiec, niech Sam próbuje wszystkich możliwych prób a jak nie wyjdzie to niestety operacja. A jak operacja to, żeby obyło się bez problemów. Poza tym Francuz ma jedna z najlepszych na świecie opiekę medyczną i najlepszych lekarzy, a wróć czy się pomyliłem i własnie na LR są te szpece i komentują tylko że mógł być już w połowie powrotu na boisko po operacji ?
0
Mam Huawei Nova 1, chciałem sobie kupić jakieś etui gumowe najlepiej czarne (nie przezroczyste) na allegro czy innych sklepach internetowych ale niestety produktu nie ma już. Są tylko dla Nova 2 albo Nova 3. Macie jakieś pomysły jak mam kupić teraz ?
0
3M jakoś mało.
0
Jeżeli LFC sie nie ogarnie, i city ich dogoni to niestety, drużyna Pepa już nie straci prowadzenia..
0
Ja slyszalem tylko o zwiastunie Avengers.
0
No chyba, że drużyna Tuchela wygra ten dwumecz taktycznie.
6
Specyficzny mają skład na Lyon.. Bez klasowego pomocnika. Jeżeli takim czymś chcą wyeliminować United to powodzenia
0
Tak czytam jego komentarze to, szkoda słów. Pewnie jakaś osoba bez życia prywatnego, która próbuje wzbudzić zainteresowanie na LR poprzez wypisywanie jakiś głupot żeby czuć się zauważoną.
1
a był ktoś taki, bo w sumie nie śledziłem wpisów na LR ?
4
"Trochę się naczekałem na to, żeby wrócić na pierwsze miejsce. To zwycięstwo, te skoki i ten dzień dedykuję jej. Obchodziła urodziny. Przyjechała do Niemiec i dostała za to nagrodę, choć przyznam, że dla mnie to też wielka sprawa"
Kamil Stoch [Przegląd sportowy]
0
Wiadomo coś na temat wykupienia transmisji CdR przez TVP ?
0
Niektórzy narzekają czasami na styl Barcy za czasów Waldka.. A popatrz na Atletico ? prowadzenie 1-0 i ?
0
Być podstawowym lewym obrońcą Atletico Madryt czy rezerwowym w Barcelonie ? Odpowiedz sobie sam.
2
Robicie wielkie zamieszanie o braku zmiennika dla Alby. Zarząd miał cały styczeń na sprowadzenie kogoś, nikt nie przyszedł widocznie doszli do wniosku że nie trzeba. Verma wrócił do zdrowia, Umtiti w tym miesiącu powinien być już sprawny do gry, wnet będziemy mieli wszystkich obrońców do dyspozycji i to problem Waldka i zarządu że nie mają zmiennika dla Hiszpania i niech teraz się martwią, żeby nie zajechać Alby jak i znaleźć najlepsze rozwiązanie kto może go zastąpić [być jego zmiennikiem] do końca sezonu. Teraz jest decydująca faza sezonu, decyzje Waldka jak i zarządu będą skrupulatnie ocenione na koniec sezonu i z jakimi wynikami go skończymy.
1
Jak dzis zagral Alena? Arthur po wejsciu znowu czarowal? Ogolnie kto sie spisal dzisiaj a kto nie?
0
ta, tylko żeby Waldek dawał mu szanse..
0
Arthur jak przyszedł do Nas na początku sezonu, tez grał asekuracyjnie.. Od kiedy gra prawie w każdym meczu prezentuje się świetnie, tak samo zapewne by było w przypadku Carlesa.
15
Ze jest czarny jest zaleta ?! Hahahaha
4
Po Lucho, potrzebny był trener taki jak Waldek, spokojny.. przeciwieństwo Enrique. Wyniki go bronią, ale gdyby nie to odpadnięcie w tamtym roku z Romą. Jeszcze w takim stylu.
1
Jak wciąż będzie dostawał szanse na boisku to zapewne tak będzie. Ale nie zmienia to faktu, że w lecie Perez kupi jakąś gwiazdę do swojego zespołu, Hazarda czy kogoś tam.
0
Skład Sportu jest najciekawszy, tylko za Lengleta mógłby być Verma :D
1
Niby gramy z Valencią u siebie ale i to tak trudny przeciwnik, zobaczył bym taki skład:
Mats
Semedo - Pique - Verma - Roberto
Alenia - Rakitic - Arthur
Messi - Luis - Cou
Lenglet miał jakiś czas temu problemy mięśniowe spowodowane przeciążeniem trzeba uważać, Alba bardzo dużo ostatnio gra a teraz zaczyna sie dla Nas maraton meczowy więc trzeba oszczędzać jak się da. Tak samo jak i Arthur i Roberto mieli przeciążenia
Ciekawą opcja były Vidal za Chorwata, ale to już by była przesada. Ale Waldek według wczorajszej wypowiedzi wystawi najlepszy skład.
0
I tak zaraz ktoś się Ciebie przyczepi, że nie jest non stop na LR i nie jest na bieżąco z informacjami wrzucanymi tutaj, a jak się już pojawia to nie chce mu się przewijać.
0
Deficyt kaloryczny, prawdopodobnie trzyma diete ale wziac je o te 100-300 kalori za duzo I waga nie leci. A ten kilo to zapewne woda.
0
Odpoczynek dla Chorwata by się przydał, ale wątpię że Waldek dokona takich zmian.
1
My gramy jutro a Real w niedziele, to zawsze doba więcej na regeneracje :D
Jutro wyjdziemy składem bez rotacji, ale chciałbym zobaczyć taki środek pola:
Rakitic, Arthur, Alenia