VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mozna powiedziec ze Rakitic zwiekszy swoj dorobek minutowy na boisku. Dobrze ze Sergio nie zagra z Valencia tylko odpocznie.
1
Jeszcze zapewnijmy sobie kupno na lato na pozycje, tam gdzie potrzeba wzmocnień i mamy świetną kadrę na kolejny sezon.
0
Mi przyszla jeszcze jedna mysl do glowy. Bo poczatkowo byla mowa ze Emerson trafi do Betisu I bedziemy mieli po sezonie 2019/2020 opcje kupna. Ze kupujemy Brazylijczyka z Betisem po polowie I zapewniamy sobie opcje odkupienia po sezonie 2019/20.Moze od przyszlego sezonu ktos z tej 3 bedzie wlaczony do pierwszego zespolu a Roberto zostanie przeniesiony na stale do pomocy? Wtedy by wynikalo koniec transferow do pomocy po przyjsciu de Jonga.
0
To juz sa 3 nazwiska z ktorych jeden moze byc strzalem w dziesiatke za male bardzo male pieniadze. Bo na ten moment na rynku za rozdane pieniadze nie ma prawego obroncy.
0
Mamy Emersona jak I Wague, sa to mlodzi pilkarze ktorzy maja ogromny potencjal. Na ten moment mamy Roberto jak I Semedo. Portugalczyk jest dobry ale nie swietny, cos w stylu Digne. Na klub pokroju Barcelone to jest jednak za malo. Wydaje mi sie, ze Roberto wiecej by mogl zrobic w pomocy I tam mozna wykorzystac jego wszystkie atuty, po Alvesu jednak to jest za malo. Sprowadzajac Emersona jak I Wague zabezpieczamy sie na przyszlosc bo ktorys z nich moze byc strzalem w dziesiatke jak Arthur i wypelnic luke na prawej obronie. Taki sam przypadek jest na lewej stronie obrony, Cucu na wypozyczeniu jak I Miranda ktory z czasem a moze juz w przyszlym sezonie bedzie zmiennikiem Alby jak I kiedys jego nastepca.
0
Liczyłem, że zagra Carles. Ale na ten moment wystawilismy najmocniejszy mozliwy sklad. Po awans!
1
Jeżeli de Ligt będzie chciał dołączyć do Nas i Barcelona też będzie chciała go pozyskać, to przyjdzie do Nas. Dogadają się odnośnie pieniędzy jak i z Raiolą.
Szejk posiada Kehrera, Marquinhosa, Kimpembe i Silve, na co im 5 obrońca ? Jeżeli pierwsza trójka piłkarzy których wymieniłem to młodzi piłkarze na wysokim poziomie ?
0
Na ten moment to nie jest problem jego ustawienia na boisku. Tylko ma spadek formy i to może nie chodzić tylko o dyspozycję fizyczną ale i też psychiczną.
0
dzięki, fajnie że napisałeś :D
0
Ostatnio natknąłem się na tą opcje jeżeli chodzi o język angielki:
https://podkarpackie.refundacjeregionalne.pl/?
Korzystał ktoś coś ? albo coś powie o tym sposobie nauki ? opłaca się ?
6
a to ustawienie piłkarzy Barcy z Realem to przypadkowe ?
lepiej już tak mniej więcej wygląda.
Ter Stegen : 2.340 Min. T.Courtois : 2.160 Min.
Semedo : 1.628 Min. Carvajal : 1.790 Min
Pique : 2.430 Min. Ramos : 2.699 Min.
Lenglet : 1.869 Min. Varane : 1.777 Min.
Jordi Alba : 2.353 Min. Marcelo : 1.777 Min.
S.Busquets : 2.271 Min. Casemiro : 1.928 Min.
Rakitić : 2.311 Min. Kroos : 2.090 Min.
Arthur : 1.385 Min. Modrić : 2.140 Min.
Messi : 1.914 Min. Bale : 1.757' Min.
Suarez : 2.133 Min. Benzema : 2.607 Min.
Coutinho : 1.829 Min. Asensio : 1.470 Min.
Dembele : 1.791 Min. Vinicius : 945 Min.
S.Roberto : 1.523 Min. L.Vasqez : 1.787' Min.
0
Możliwe, ale ja zauważyłem że czy dzień roboczy czy weekend to jest bez znaczenia, raz jest a raz nie ma, nie ważne jaki dzień czy pracujący czy nie.
9
Zauważyliście, że ostatnimi czasami Barca Info mniej udziela się na LR ? Mniej wkleja doniesień ? Zazwyczaj się pojawia koło południa albo i później :D
czekam i czekam na te podsumowanie porannych plotek transferowych... [jeden z lepszych ostatnimi czasami pomysł na artykuł] :)
0
oby.
0
Oby saga z Rabiotem się szybko rozwiązała i końcowym efektem żeby nie było przyjście Francuza na Camp Nou. Dalej mam obawy, że może zawitać do Nas ..
1
makaron spaghetti z mięsem mielonym z indyka, papryką, cukinią, kukurydza konserwową, sosem na bazie passaty di pomodoro z jogurtem typu greckiego.
Czy to spagetti ? W sumie nie wiem :D Ale na pewno jest pyszne :D
0
Dokładnie, natomiast Top Gera po odejściu w/w trójki to już to nie to samo. Ale na szczęście mogą dalej tworzyć świetny program motoryzacyjny ale pod inną banderą :D
0
Top Gear czy Grand Tour to najlepsze programy motoryzacyjne :D
Hammond, May no i Clarkson :)
0
Tuttomercatoweb to jakieś rzetelne źródło informacji ??
Obyśmy dali sobie spokój z Rabiotem ...
0
Jest już informacja na ile wypadł z gry Neymar ?
0
city bym skreślił, potrzebują bardziej kogoś za Fernandinho pewnie kogoś pokroju Ndombele.
United, ciekawa opcja, ale coś media podawały ze są zainteresowani Pochettino.
Ale i tak uważam, że pójdzie do Realu.
5
To w lecie będzie zmiana pokoleniowa, z Realu odejdzie Modric a w jego miejsce przyjdzie Eriksen.
0
Semedo jest bardziej pasującym piłkarzem do ligi angielskiej niż Naszego stylu. Wątpię, że zrobi u Nas jakąś wielką karierę.
1
Dalej nie ma oficjalnej informacji ile wynosi pensja Holendra. Jak podają media pensja de Jonga jest wysokości 3 szczebla płac w klubie. Pep tak mówi, bo przegrał rywalizację o utalentowanego Holendra.
0
Przewiń sobie "ileś tam" komentarzy w dół.
0
Z tym Koemanem to się nie napalajcie:
1. Może to być fejk news.
2. To że chce upić dom w Barcelonie nie znaczy, że będzie jej trenerem, może podoba mu się to miasto i chce zamieszkać. Jest trenerem reprezentacji więc nie musi być cały czas na miejscu w Holandii ?
3. Może Valdek zostanie jeszcze na przyszły sezon a Holender będzie jego zastępca na sezon 2020/2021 ?!
4. Nie napalajcie się, podchodźcie do tych doniesień z dystansem, tak samo jak w przypadku de Ligta.
0
No dokładnie tak, przy odejściu Rakitica będziemy mieli:
Sergio, Cou, Athur, Alenia, Vidal, de Jong, Roberto (może zagrać w pomocy) no i jeszcze Oriol i Riqui. A bardzo możliwe, że jeszcze ktoś może wystrzelić w szkółce.
Jednak uważam, ze Rabiot był planem B jeżeli nie wypaliło by kupno Holendra.
0
Oby Barca nie zakontraktowała Rabiota.
De Jong może zagrać dobrze na pozycji Rakitica jak i Sergio.
Odejdzie czy nie odejdzie w lecie Chorwat, to uważam jego następca jak i zmiennikiem Busiego może być Holender. Trzeba dodać, że mamy jeszcze Vidala jak i Roberto. Nie wspomnę o Arthurze czy Aleni.
0
To ja też wiem, że 10M pensji stałej i 6M w bonusach.
0
Ale teraz serio pytam. Nie że specjalnie i nie szukam zaczepki.
Tylko był artykuł że będzie na 3 szczeblu zarobków w klubie tak ? Czyli ile dokładnie ? Bo te 16M co było na LR to chyba jest jednak więcej ?