VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Własnie miałem dać przykład pensji Dembele. Chłopak ma 21 lat i ile zarabia ?! Może dużo osobom przeszkadza ta pensja ale taki jest rynek i tak to wygląda w dzisiejszych czasach.
0
Jeżeli z miejsca to tak, ale może te 12M to cena wyjściowa do negocjacji ?
Najlepszym rozwiązaniem by było np. pensja w 1 sezonie około 7M i po każdym sezonie ulegała by wzrostowi. Albo jeszcze lepiej, pensja by wzrastała od liczby rozegranych meczy, na wszelki wypadek gdyby Holender nie odnalazł się w Naszym zespole.
0
Za rok cena de Ligta może wynosić już 90M. Więc teraz te 75M przy tak młodym wieku to jest inwestycja na lata.
0
Jeżeli:
-van Dijk poszedł za około 80M sezon 17/18,
-Laporte za 65M sezon 17/18,
Stones 55M sezon 16/17,
i prawdopodobnie Hernandez odejdzie do Bayernu za 80M,
Skriniar jest gdzieś wyceniany za minimum 80M,
KOULIBALY WYCENIANY JEST NA OKOŁO 100M !!!
To cena za de Ligta około 75M na ten moment w porównaniu z sezonem 17/18 czy sezonem 16/17 to jest okazja. Niestety z roku na rok kluby zarabiają coraz więcej, to i piłkarze chcą zarabiać więcej i takie sumy za transfery. Niestety świat piłki idzie w takim kierunku. Za rok pewnie za takiego de Ligta będzie trzeba dać 90M.
0
Jakiś czas temu ktoś miał, zdjęcie bodajże ile zarabiają Nasi piłkarze ? Ma ktoś to ? Dzięki.
0
Ale weź pod uwagę, że to co proponuje Raiola to nie jest ostateczna kwota. Zawsze można dojść do kompromisu, wynegocjować i ją trochę zmniejszyć.
1
Jeżeli dało by się wynegocjować 70M dla Ajaxu, zarobki w przedziale 8-9M i niech zostanie te 10M prowizji to jak najbardziej tak.
Te warunki jakie żąda Holender, Ajax jak i jego przedstawiciel są wysokie, ale da się przełknąć. W dzisiejszych czasach niestety tak to wygląda... Ale czy przełknie to Nasz budżet ?
0
Wiadomo nie stracimy, tylko to może być mega mocne wzmocnienie, tylko ta półroczna przerwa od gry jak na niego wpłynie ??? ....
1
Jakoś mam wrażenie, że Barca zrobi psikusa bogatszym klubom i kupi dwóch Holendrów za rozsądną cenę. Że już od dłuższego czasu jest wszystko uzgodnione tylko taka gra i negocjacje z innymi klubami itp .. Żeby zrobić taki szum, a za plecami po cichutku załatwiać swoje sprawy, żeby media zajęły się czymś innym.
Todibo to taka okazja jak z Miną.
0
Może jest tak jak mówisz, nie wiem, nie pamiętam. Napisałem to co ja uważam i co wyłapałem przez ostatnie tygodnie z doniesień mediów. Może się mylę i masz racje, nie wiem.
0
Solanke jest Angolem, a w Angli za Angoli tak przepłacają. Po drugie ostatnio Barca poinformowała, że chce poczekać ze sprzedażą Andre do końca sezonu, bo inne kluby mogą być Nim zainteresowane i mogą zapłacić więcej niż Everton.
2
Pewnie w najbliższym czasie będzie potwierdzenie na 100%, że Todibo i Rabiot zostaną Naszymi piłkarzami od czerwca.
Przeraża mnie to, że jeżeli dalej PSG będzie postępować w stosunku do Francuza jak teraz, to jak wpłynie na niego pół roku bez gry ?!
Jeżeli przy przyjściu Rabiota ma odejść Rakitic, a z doniesień mediów wynika że mamy sprowadzić dwóch pomocników (Rabiot jako następca Chorwata), to nie zdziwiłbym się jakby udało się im sprowadzić kogoś z de Jong/Ndombele (albo kogoś innego tańszą opcje, albo postawić na Oriola) jako przyszłościowego następce Sergio.
Kwestia kolejna, jest taka, że ktoś podał niedawno że Pique kończy karierę po sezonie 2019/2020. A transfer Todibo, to jest okazja bo kończy się umowa i nic nie tracimy, czyli po presezonie mogą go wypożyczyć i jeżeli spisze się dobrze to wróci do klubu po sezonie 19/20 w miejsce Pique, jeżeli ten skończy karierę. Transfer Francuza może w cale nie przekreślać transferu kolejnego stopera. Wiadomo, marzenie de Ligt, ale jego agent ? podobno chce dużą pensje ? Pewnie ktoś inny. Gdzieś Godin ma przejść do Interu, to może uda się wyciągnąć Skriniara ? albo kogoś innego, widzę, że od przyjścia Abidala mamy plan A, B i Z. Najlepszą decyzją ostatnich lat było go zatrudnienie.
0
Mamy dobre stosunki z klubem z Francji I kupilibysmy go za okolo 50 mln. Po drugie nie musielibysmy mu dawac takiej wysokiej pensji jak Rabiotowi czy de Jongowi.
0
Bierzmy tego Todibo i Ndombele. Dajmy sobie spokój z Rabiotem. Jednego już mieliśmy takiego z ojcem sępem, raczej teraz nie chcemy mieć ale z matka .... A perełki z Holandii widzę, że wybiorą kasę, daliśmy propozycje nie skorzystają to ich strata. Nie ma sensu zaburzać płac w klubie..
6
Todibo i de Ligt
Jeżeli de Ligt pójdzie do Juve to My podpisze umowę z Francuzem, a jeżeli de Ligt zdecyduje się dołączyć do Barcy to Todibo powędruje do Włoch.
Obstawiam, że tak samo jest w przypadku de Jonga i Rabiota.
Podobają mi się działa Abidala.
Nie ma co gdybać w styczniu wyjaśni się dużo rzeczy jeżeli chodzi o wyżej wymienionych piłkarzy.
Informacje podawane w mediach mogą być prawidłowe, bo menedżerowie piłkarzy mogą negocjować z kilkoma klubami jednocześnie. A przy takich negocjacjach nie zostaniemy z ręką w nocniku w sensie bo mamy plan A i B.
0
Kraft nie skakał dziś ?
0
Zapewne tak.
10
Pewnie z Casemiro albo Rolando się założył.
"Przychodził mecz z Barceloną i Marcelo w szatni mówi "dziś połamię Messiemu zęby bez czerwonej". Ktoś się z nim założył o dziesięć tysięcy euro, że tego nie zrobi. Potem ten piłkarz nie chciał płacić bo mówi, że Messi owszem oberwał, ale zęby całe (śmiech)"
- Zinedine Zidane.
[Twitter]
1
Mam nadzieje, że Rabiot jest opcją B, a numerem jeden jest de Jong, który też w najbliższym czasie ma podjąć decyzje. Jeżeli nie wypali z Holendrem to pozyskamy Francuza, jeżeli Holender zdecyduje się przyjść do Nas po sezonie to odpuścimy Rabiota.
7
Bo erze Lucho, był potrzebny taki trener jak Valdek. Spokojny, taktyk, uparty, Rakitic i itd .. przeciwieństwo Enrique.
Jednak chciałbym od nowego sezonu trenera, przy którym nie będę miał ochoty wyłączyć meczu w połowie..
0
Chociaż tyle, że nie potknął się o własne nogi czy o piłkę.
0
Weź przeczytaj artykuł do końca i dopiero wtedy wyciągaj wnioski.
Nie obawiajcie się, Horngacher podejmie decyzję po mistrzostwach świata.
0
Ja jestem ponad dwa lata po operacji i na zmianę pogody odczuwam kolano .. Ortopeda powiedział, że to normalne do 3 lat po zabiegu, ale coś czuje że mi to zostanie, słyszałem po opiniach innych.
0
Zabieg jak zabieg, po operacji wrócisz do stanu że będzie mógł chodzić, jeździć rowerem czy nawet biegać.
Ale niestety na zmianę pogody, ból będziesz odczuwał w kolanie i Ci to już zostanie. O niektórych sportach będziesz mógł zapomnieć.
Nie ma co się przejmować, będziesz żył. Jak Ci lekarz nie spartoli, to będziesz chodził.
0
Ciekawe kiedy będzie temat z Willianem.
2
Nie słuchajcie wszystkiego to co piszą gazety o de Jongu i de Ligtcie .. Trzeba podejść do tego z dystansem. De Jong ma swoją decyzję podjąć po Nowym roku (mam nadzieje, że będzie tak samo z drugim Holendrem). Trzeba czekać na rozwój wydarzeń. Jeżeli będzie im zależało, żeby do Nas przyjść to przyjdą, jeżeli będą chcieli pieniądze to pójdą do innego klubu. Do czasu podjęcia decyzji, jeszcze będzie milion różnych sprzecznych ze sobą informacji podawanych w gazetach.
0
Ja się zastanawiam czy planują sprowadzić de Jonga i Rabiota czy tylko jednego z nich ? Czy Rabiot jest alternatywą jeżeli nie wypali z Holendrem czy jest na odwrót ?
8
Miałem operacje na kolano (rekonstrukcje ACL), i ja się nie dziwie, że Francuz nie chce poddać się operacji i próbuje każdy możliwy sposób.. To jest już ingerencja z zewnątrz, w moim przypadku minęło 2 lata a dalej czuje ból [na zmianę pogody i ogólnie w psychice mi zostało że muszę uważać na tą nogę] i itd .. może nie powinienem porównywać się z rehabilitacją, operacją jaką mają zapewnieni piłkarze .. Ale ma takie prawo i się nie dziwie że próbuje wyleczyć bez operacji.
0
Ile Messi strzelił goli i zaliczył asyst w 2018 roku ? I ile zagrał meczy ?
0
Opłaca się teraz zakładać ogrzewanie gazem w domu ? Chodzi o dom mający 40 lat, powierzchnia około 140 metrów kwad. ocieplany, chodzi o przeskok z ogrzewania węglem na gaz.