VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
de Jong: "Nie zamierzam podejmować pochopnych decyzji, ale chciałbym to szybko wyjaśnić. Nie wiem, czy powiadomię o tym publiczność." [fox sports]
Czy do PSG czy gdzieś indziej dołączy to dowiemy się na dniach, ale zapewne z jakiś doniesień nie od niego czy Ajaxu..
0
Ale wiesz, na LR są różne osoby z różnych miast w Polsce w różnym wieku. Więc jakoś wolałem napisać i się dowiedzieć jak jest w innych szkołach w Polsce.
0
O tej godzinie to szkoła jest raczej zamknięta ? Wiem z pewnej grupy, że w niektórych szkołach w warszawie dyrektorzy dostali pisma, że żałoba i muszą odwołać. Dowiedziałem się o tym kilka minut temu.
1
W sobotę moja dziewczyna ma studniówkę. Jeżeli będzie żałoba impreza się odbędzie ? Bo chodzą słuchy że w niektórych szkołach już odwołują po piśmie od kogoś tam ... Jeżeli odwołają w sobotę to niby w jakim innym terminie miała by się odbyć ?
0
Jak ktoś bardzo chce tego de Jonga i de Ligta. To niech odpali Fife, karierę i ich sprowadzi. Ja tak zaraz zrobię.
0
Chodzi mi bardziej oto, że Gomes u Nas nie mógł się odnaleźć a w Evertonie jest bardziej jako lider i sobie radzi. Prawdopodobnie Bakayoko były by tak samo, w przeciętnym klubie błyszczy a w lepszych poniżej oczekiwań.
0
było by tak samo jak z Gomesem.
0
a Sergio z de Jongiem.
1
Przychodzi z ligi holenderskiej i czego oczekuje, ze od razu będzie grał w pierwszym składzie ? Jeżeli by się spisywał dobrze na treningach i wykorzystałby szanse dane od trenera to grałby .. Jeżeli go chcemy sprowadzić to logiczne, że w przyszłości ma pełnić pierwszoplanową rolę. Wydaje mi się, że tym projektem sportowym jest na koncie te kilka milionów więcej.
3
Bądźmy szczerzy, ale w dzisiejszych czasach nie jest tak jak dawniej, że młodzi piłkarze jak dostali propozycję od Barcy to ją przyjmowali i jeszcze dopłacali albo jeżeli trzeba było zgadzali się na niższe zarobki. Jeżeli to prawda z de Jongiem, że wybrał ofertę PSG, to jego decyzja. Dzisiaj na pierwszym miejscu są zarobki i to wysokie zarobki, przykład de Ligta i jego agenta. Chłopak jest wielkim talentem, no ale sorry, jeżeli Raiola, chce tyle kasy za chłopaka który ma 19 lat i gra drugi świetny sezon w lidze holenderskiej ? I My Barca mielibyśmy kupując go i przyjmując takie warunki zawieruszyć drabinkę płacową ? Taki Alba, który na ten moment jest nr 1 lewym obrońcą miałby zarabiać od niego mniej ? Szkoda trochę że w dzisiejszych czasach tak to wygląda... Mam nadzieje, że Abidal ma plan B i C w przypadku fiasku de Jonga czy de Ligta .. Co roku są jakieś młode talenty, my kupiliśmy Umtitiego czy Lengleta, można powiedzieć że za grosze i to był strzał w dziesiątkę. Może właśnie z Todibo tak będzie ? Może zamiast de Jonga poszukamy kogoś w lidze hiszpańskiej ? Nie jesteśmy klubem, który będzie dawał 19 czy 20 letnim piłkarzom zarobki pokroju 8M za sezon. To jest Barcelona i tutaj są zasady. Zaproponowaliśmy propozycję, odrzucili dziękuje do widzenia. Co roku są jakieś nowe talenty.
7
Cou dostał szanse od Valdka, więc teraz wszystko w jego nogach i głowie .. czy zacznie grać więcej w przyszłych meczach.
2
Jeżeli przejdzie do Realu to będzie zazwyczaj siedział na ławce rezerwowych. Niech zostanie we Włoszech i odejdzie do jakiegoś lepszego klubu niż jest i gdzie będzie regularnie grał. W jego wieku potrzebne mu są minuty..
2
To już jego problem, jakoś nie wyobrażam sobie jego powrotu po tym, że milczał i odszedł w taki sposób i zostawił Nas w ręką w nocniku .. tak przepłacając za Dembele.
0
Albo chce wynegocjować nowy jeszcze lepszy kontrakt od PSG. Albo ta szopka po to, żeby odejść do Realu nie Barcelony.
0
Maxi Gómez czy Luka Jovic ? Który do Nas bardziej pasuje ? Za i przeciw odnośnie tych dwóch graczy.
0
"Współczynnik tarcia wyrażany jest przez liczbę, mówi nam o tym jak mocno dane ciało zahamowywuje przedmiot posuwający się na nim. "
W tym zdaniu słowo "zahamowywuje" muszę zmienić na słowo "opory".
Ktoś ma jakiś pomysł ? Żeby to było z sensem .....
0
FEN skopiowało rozpoczecie gali od KSW... Jak cos transmisja na Super Polsat.
4
Zależy o jakim transferze mówimy. Jeżeli wypożyczenie do końca sezonu bez obowiązku wykupu, to tak. Jeżeli by nie znaleźli lepszego kandydata.
Lepszy taki Morata, niż nikt. Nawet jakby miał przesiedzieć do końca sezonu na trybunach.
0
Kamila głównym celem w tym sezonie są MŚ. Prawdopodobnie formą chce wystrzelić na ten okres. Z poprzednich sezonów wiadomo, że nie jest w stanie cały sezon utrzymać najlepszej formy.
0
Jak gra LFC ? Fabinho gra na środku obrony ? jak się tam spisuje ?
0
dzięki wielkie :D
0
a dlaczego tak uważasz ? jakieś oferty ciekawe mają ?
0
Własnie nie mam żadnych wymagań. Po prostu mieć konto, wypłacać pieniądze z "większości bankomatów". Aby nie było opłat za to konto no i płacenie zbliżeniowe.
0
a powiesz coś więcej ? Jakie opłaty itp ?
1
Ostatnio planuje założyć konto w banku, bo jak dotychczas nie było mi potrzebne jestem osobą w wieku 20+.
Jakie polecacie banki ?
Dostałem na mejla taką ofertę z mBanku.
http://s.enewsletter.pl/n/4232/08234/vl.b5eb90956ed00
Ktoś coś powie o niej więcej ? Bo ja w tych tematach nie siedzę.
0
Dokładnie, Messi może przez cały mecz nie istnieć, wystarczy jedna, dwie akcje i daje Nam zwycięstwo. Były plotki o Dembele to teraz o Cou. Niestety tak to już jest, wyolbrzymianie...
0
Tego to pytaj Hajty i jego teorii...
9
Zadaj sobie pytanie na jakiej pozycji gra Messi ..
8
Dieta Tomasza Hajty, za czasów bycia piłkarzem ..
"Najczęściej "jechałem" na parówkach, bo można je przygotować najszybciej i najmniejszym kosztem. Przypiekałem sześć parówek, do tego sześć jajek i miałem jajecznicę. Kiedyś obliczyłem, że w miesiącu zjadłem z 200 jajek. Niesamowicie buzował mi testosteron, kipiał mi prawie uszami"
Tomasz Hajto [sport.onet.pl]
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Pir5I9vePynk6UQvEqH6LGulWZOYXn0T.jpg
0
Ciekawa ta cena za Harrego.. 350M, to wreszcie Totki zrobili by jakieś zakupy na rynku.