VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Załóżmy, że de Ligt do Nas dołączy. Todibo pójdzie na wypożyczenie do takiego Betisu.
de Ligt - Pique, Umtiti - Lenglet
Jeżeli, Umtiti w przyszłym sezonie będzie bez problemów zdrowotnych to będzie występował z Pique jako podstawowa para stoperów.
de Ligt jest młody i żeby się rozwijał będzie chciał zapewne jakieś minuty (chociaż tyle ile dostał Umtiti w pierwszym sezonie swojej gry w Barcy)
Co wtedy z Lengletem ? Gdy Barcelona go sprowadzała, był brany jako zmiennik, od kiedy Sam ma problemy jest pierwszym wyborem przy Pique jeżeli chodzi o pierwszy skład. Francuz wręcz gra świetnie.
Co wtedy z Lengletem ? Zostawanie próbowany na lewej stronie obrony jako zmiennik Alby ?
Jak dla mnie to oczywiste, jeżeli Barcelona ma wybrać kogoś kto będzie grał więcej (chodzi o Lenglet - de Ligt), poświęcony zostanie Francuz.
Jeżeli klub chce zapłacić około 70-80 mln za Holendra, to wiadomo że będzie brany jako 3 stoper żeby się rozwijał i był podstawowym obrońcą na kolejne 10+ lat.
0
Twój komentarz czasami nie był wczoraj w studiu LM na tvp po meczu ? Chodziło o jakiś skrót meczu z wtorku bodajże. Zdjęcie profilowe takie same :D
0
Jeżeli chodzi o Chorwata to dowiemy się co z Nim po zakończeniu sezonu. W najważniejszej części sezonu nie powie Rakitic czy Bartek że chce odejść/ chcą go sprzedać.
0
Mogą razem zagrać na środku obrony Umtiti i Lenglet ?
Bo chyba, jeszcze takiego zestawienia Waldek nie zrobił.
4
Real jak I PSG odpadli.. Boje sie, zebysmy My nie dali ciala z klubem z Francji.
0
Jaki wyniki wystarczy Ajaxowi żeby awans ?
0
Pomyśleć, że Holender będzie występował w barwach Barcelony od przyszłego sezonu, był wart każdych pieniędzy.
0
Nie ma sensu, że Sam grał w meczu o pietruszkę (w meczu nie oficjalnym) ? Im później tym lepiej, żeby kontuzja się nie odnowiła.
Racze środek Todibo - Murillo.
2
Oficjalne ogłoszenie że na kolejny sezon zostaje Waldek = zostanie Chorwata na kolejny sezon. Kluczowy piłkarz w układance Waldka wiec zrozumiała decyzja.
0
Hudson-Odoi. Zobaczył bym Anglika w koszulce Barcelony. Może zagrać na lewej jak i prawej stronie ataku.
0
Ostatnio natknąłem się na fajny komentarz czy też dyskusje na temat Rakitica, nie pamiętam już jakiego użytkownika, opisał w komentarzu jego sezony gry w Barcy odkąd do Nas dołączył (w jakiej formacji czuł się najlepiej, za kogo kadencji itp).
Dużo osób jest przeciwnych jak i zachwyconych Rakiticem. W mojej opinii, Chorwat jest piłkarzem który jakoś pięknie nie gra, lecz wywiązuje się w 110% z zadań taktycznych jakie da mu trener. Lucho był trenerem z charyzmą, który był wulkanem, taki trochę szalony. Natomiast Waldek, który zastąpił go, to przeciwieństwo Lucho. Spokojny, jego decyzje Nas jako kibiców czasami zadziwiają, gra Barcelony za jego kadencji jest czasami okropna dla oka lecz jest efektywna i daje wyniki (oprócz tej porażki z Romą). Co najważniejsze, jest trenerem, dla którego taktyka jest numer 1, dlatego Chorwat pełni u niego pierwszoplanową rolę, bo jest stworzony pod jego plan drużyny.
Odkąd Chorwat do Nas dołączył:
14/15: występy: 51 gole: 8 asysty: 10 minuty: 3.344
15/16: występy: 57 gole: 9 asysty: 5 minuty: 4.065
16/17: występy: 51 gole: 8 asysty: 7 minuty: 3.524
17/18: występy: 55 gole: 4 asysty: 5 minuty: 4.266
18/19: występy: 39 gole: 5 asysty: 7 minuty: 3.094
Chorwat w maju skończy 30 lat, i co teraz ? Czy zostanie czy jednak odejdzie ? W mojej opinii, uważam że kiedy ogłoszono że na kolejny rok zostanie Waldek to automatycznie Rakitic zostanie dalej.
W takim klubie jak Barcelona potrzebny jest ktoś taki jak Chorwat, który potrafi wykonać zadania taktyczne w 110% i potrzebny ktoś taki jak Vidal "taki walczak".
Można się spytać dlaczego Chorwat odniósł sukces w Barcy ? Mogę być za to zlinczowany.. Ale uważam, że dlatego, że nie znaleźliśmy piłkarza przypominającego stylem Xaviego, który byłby w jakimś stanie go zastąpić. Halo halo, ale mamy Arthura, który gra świetnie ? Brazylijczyka mamy od lipca, który z czasem może dorównać do Xaviego. W lecie dołącza do Nas de Jong (taki Rakitic 2.0), który w mojej opinii jest takim profilem Rakitica ale ma więcej cech które w Barcelonie są bardziej cenione i przypominają Nasz styl. Bardzo prawdopodobne, że w kolejnym sezonie Nasza pomoc będzie wyglądała tak:
Sergio
Arthur - de Jong
1
Zobaczył bym w LM kolejne starcie Barcy z Realem. Jeżeli biali nie zostana zgwałceni przez drużynę z Holandii.
0
Kiedy Horngacher oglasza swoją decyzje? Czy zostaje czy odchodzi do Niemiec?
0
To tak samo jak w wigilie się je karpia (czy inne wigilijne potrawy), ktoś powie, po co mam przygotowywać się na wigilie robić tyle potraw karpia itp jak mogę to zjeść na odzień ?!
4
zmień dziewczynę.
0
3/4 meczów ostatnio niestety jest takimi meczami .. Zawsze trzymam się zasady, że trenera jak i piłkarzy ocenia się na koniec sezonu.
11
Nasz Dembele, dobrze że będzie powtórka w sobotę :D
https://ovh.cdn.fangol.pl/content/6/e/f/6efc9ad5c6362d46513dafba69e1ad6d-x264.mp4
0
Najważniejsze w tym meczu, że mieliśmy taką skuteczność i że awansowaliśmy do finału. Mecze za kadencji Waldka, gdzie Barcelona grała pięknie dla oka można policzyć na jednej ręce. Cieszy też, doby mecz Suareza.
Wczoraj o tym pisałem, że Urugwajczyk na ważne mecze potrafi się spiąć i zagrać świetnie.
0
Jakoś te powroty Mou do klubów w których kiedyś pracował nie wychodziły mu zbytnio .. w sumie jeden powrót do Chelsea, ale tam to jest stan umysłu.. Uważam jednak, że Portugalczyk się wypalił, ale jeżeli ma od nowego sezonu trenować sąsiadów za miedzy to nie wolno tego zlekceważyć. Czasami Real za jego kadencji nie zdobył w lidze 100 pkt i wygrał mistrzostwo ?
0
Zastanawiam sie jakim skladem zagramy w sobotę? Czy Semedo znowu zagra od pierwszej minuty? Czy Roberto zagra, ale tak jak wczoraj czyli w pomocy?
3
ale i tak bd miał na najbliższy miesiąc wiec inne meczyki Barcy też oglądniesz.
0
Zapłać te 15 zł oglądniesz i w sobotę mecz.
1
Nie licz na to, że znajdziesz jakąś świetną transmisje i do tego polską.. Nie lepiej wykupić pakiet ? te kilka złotych ? jeszcze oglądniesz sobotni mecz..
0
Ja tam bym chciał, żeby dziś Suarez coś strzelił i zagrał lepiej niż poprzednie mecze. Wreszcie Cou się przełamał i zagrał świetnie czy po wejściu z ławki czy od początku.
0
a krąży jeszcze to zdjęcie w internecie ?
0
Brazylijczyk jest kontuzjowany więc może w 2 połowie zagra.
Waldek zostając na przyszły sezon w roli trenera, skreśla odejście Rakitica, dlaczego ? Chorwat jest jego podstawowym piłkarzem i ciągle na niego stawia, wiec wątpię że będzie chciał sie pozbyć pewnej części swojej układanki. Arthur raczej nie będzie grał wszystkie mecze ? de Jong od razu nie wskoczy do pierwszego składu.
2
Nie zdziwcie się jak dziś wyjdziemy taką pomocą:
Busi - Rakitic - Vidal
Najmniej kreatywna pomoc, odwzorowująca taktykę jak i styl Waldka..
Radze się przyzwyczajać, że w przyszłym sezonie będziemy widywać takie zestawienie często.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Waldek zostaje na kolejny sezon, więc radze się przygotować, że często będziemy grali właśnie taką pomoc jak napisałeś. Waldek też nie jest kreatywny, wiec oczekujesz że stworzy kreatywną pomoc ?!
6
Nie po to płaci się najwięcej w historii klubu za piłkarza, żeby go sprzedać po złej połowie sezonu ? Oby w tej części sezonu wrócił do swojej dyspozycji.