VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Historia lubi się powtarzać.
W tamtym roku? W tym roku? Coś jest nie tak.. Trzeba wyciągnąć wnioski..
Może Waldek broni sie wynikami ALE przychodzi taki meczy czy jak rok temu z Roma no I?! Nie wiem czy to coś z Waldkoem czy naszymi piłkarzami.. Szkoda :/
0
Nie mówię o sobie.
0
Czy osoba mają 58 lat która pracowała przez całe swoje życie jako magazynier, operator wózka widłowego masz szanse znaleźć jeszcze prace ? Bo firma się rozleciała niestety .. Dodam osoba mało mówna, która nie jest się w stanie "sprzedać" na rozmowie kwalifikacyjnej. Poszukują jeszcze pracodawcy osób w takim wieku do pracy ? Albo bardziej czy zatrudniają osoby w takim wieku ?
0
Mamy Dembele i Cou.
0
Siadłbym na trybunie albo czasami na puchar króla na ławce rezerwowych.
0
Jeżeli dołączy de Ligt a zostaniemy z Pique, Lengletem czy Umtitim to w przyszłym sezonie widzę grę 3 obrońcami.
0
Jestem osobą, która lubi być przygotowana :D
0
Albo Brazylijczyk zostanie na kolejny sezon, albo już wie gdzie odejdzie od Nas w lecie.
0
Wydaje mi się, że Barcelona już dokonało wyboru. Było to wtedy kiedy mieli do wyboru Dembele albo Mbappe. Po drugie szejk go nie puści, nie jesteśmy w stanie dać za jeden transfer 200+ mln.
0
inżynier produkcji
0
To wiem bo to są podstawy, i chodzi mi o bardziej szczegółowe rzeczy, które mogłem ominąć przy powtarzaniu.
0
Po inżynierze ale robię magistra.
0
Raz słyszałem od kogoś ze miał takie pytanie na rozmowie o prace i dlatego pytam.
0
Rysunek techniczny złożeniowy zaworu indykcyjnego używanego w branży motoryzacyjnej
11
Na rozmowę o prace to raczej bez kolegi idziemy ?
1
Mamy przed sobą rysunek techniczny i na co zwracamy uwagę na samym początku ? charakterystyki specjalne ? chropowatość ?
1
Don Balon hahhahaha, dalej nie ma sensu czytać..
Tak jak Real chce kupić Eriksena i Pogbe.
0
jakie veto ?
0
Chciałbym zobaczyć w przyszłym sezonie Erik ten Hag'a jako trenera Bayernu i żeby ze sobą wziął tam Ziyech'a i van de Beek'a. Erika jak i Hakima łączono już w przenosinami do Monachium. Mam nadzieje, że Donny wybierze dobrze i nie pójdzie do takiego PSG.
0
więcej to dostanie w biedronce na kasie. jeżeli nic nie powiedział konkretnego, jakie stanowisko, doświadczeni itp to ciężko coś powiedzieć.
0
brutto ? netto ? jakie stanowisko ? 1 zmiana ?
Nie mówiąc jakie stanowisko, jaka branża i nic konkretnego to ciężko coś powiedzieć. najniższa krajowa to 1700 na rekę.
0
A czy to pomogło im w ostatnich latach w wygraniu czegoś ? A czekaj kiedy wygarali ostatnio coś? Np lige angielksa?
0
Po to są takie mecze, żeby wyciągnąć z nich wnioski. Dobrze takie błędy może LFC zrobić.
0
W avengersach jacy nowi bohaterowie się pojawili ? Oglądałem, ale niestety nie wyłapałem, jak coś to PW pisać jak nie chce ktoś spolerowania. Dzięki.
0
a kibice (polscy) LFC, mówiący że Nas dojadą 3-0 na Camp Nou ? że nie mamy z Nimi szans ? mecz się jeszcze nie odbył a już wybiegają w przyszłość ?
0
Chcesz posadzić na ławce Stegena ?
0
W drugiej połowie pewnie strzelą 2-3 bramki.
0
Inaczej analiza literatury ? Piszesz o zagadnieniach związanych w badaniach na podstawie książek artykułów itp. np.:
1. Analiza literatury
1.1 Tarcie
1.2 Współczynnik tarcia
1.3 i tak dalej.
0
Tuchel nie wyleci. Jeżeli jednak poleci ze stołka to ciekawe czy poradziłby sobie jako trener w Monachium.
0
a znajdzie się w meczowej 18 ?