2

Zobaczył bym go na pozycji bardziej ofensywnej w pomocy.
Taki środek pola:
Busi
de Jong - Arthur

Od razu mówię, że Busi to jednak jest Nasz szkielet drużyny i to był i będzie podstawowy piłkarz, mam nadzieje że przy Holendrze wreszcie odżyje i będzie prezentował się świetnie.

0

Ciekawe co z tym de Ligtem..
1 - Albo dołączy do Nas i jest wszystko dogadane
2 - Albo zostanie w Ajaxie na kolejny sezon, najlepsze rozwiązanie dla wszystkich. Po zakończeniu sezonu mówił, że jest to brane pod uwagę.
3 - Albo odejdzie do takiego Juve/PSG i będzie zarabiał petromiliardy.

Jednak uważam, że najlepsze rozwiązanie dla niego to pozostanie na kolejny sezon w Ajaxie i dołączenie do Nas za rok. A to co piszą media trzeba brać przez pół ;) A niektórzy za bardzo to wszystko przeżywają. Może dowiemy się za niedługo jak to będzie, albo poczekamy do końca okienka.

0

@Volk 1. De Ligt zagra u Nas.
2. De Ligt na pewno nie zagra u Nas.

0

z jakich stron ściągacie filmy gry itp ? [oprócz chomikuj] torrenty ?

32

@Wawrzyszewski Dla mnie to jest żenadą jeżeli wrzuca takie zdjęcie swojej partnerki/żony/dziewczyny.

0

@masq Lepsze Juve nic PSG. Z Włoch prędzej będzie mógł odejść. Z resztą pierwszy skład gwarantowany. Gdzie dołączy to tylko i wyłącznie jego decyzja.

7

Nie zdziwię się jak Neymar do Nas nie dołączy, że to była szopa wymyślona przez media. Albo w celu wynegocjowania jak najlepszego nowego kontraktu w PSG.
Jakoś jestem negatywnie nastawiony na jego powrót.

1

@msmsms a mówisz o jakiejś konkretniej grze ? w sumie zagrałbym w coś takiego :D

0

@puyol_presidend5 dzięki :D

0

@SeeleyBooth Właśnie zastanawiam się nad tym z Krossa i tym z Meridy. Ty masz długość 85 cm ?

4

@Bovciek Jest jeszcze Puiq ? Alenia ? Roberto ?
Kupno Holendra było by sensowne jakby odeszli Rakitic i Vidal. Jak na razie żaden nie odszedł, zobaczymy czy wgl odejdzie.

0

Jakie polecacie zabezpieczenie (blokadę/łańcuch/zapięcie) do roweru ?
W miarę rozsądniej cenie.

https://allegro.pl/oferta/lancuch-blokada-rowerowa-zapiecie-na-rower-motor-7817101167
na allegro pokazało mi się takie coś jeżeli chodzi o najbardziej popularne.

3

@tunczas4 Już wole Roberto i Wauge ;)

1

@Gaucho ile zapłacimy za Neto ?

0

@Bobo25 Tak jego klauzula wynosi 120 M, i Portugalczyk nie chciał przedłużyć umowy wiec Benfika nie ma nic do gadania jak ktoś wpłaci 120 M.

0

@Mns21 Zobaczył bym tam jeszcze Donny van de Beek'a, jeżeli odejdzie Eriksen.

1

@kkbarca Może Holender ma wakacje i chce się zastanowić nad swoją przyszłością ? I to nie ma nic wspólnego z nowym okresem rozliczeniowym ? Ostatnio widzę, że Ty na jego punkcie jakiegoś fioła masz. Jak pójdzie już tak oficjalnie do Juve czy PSG też bd pisał, że w Barcelonie miał grać ? To jest jego decyzja gdzie dołączy. Trzeba czekać na oficjalną informację, o wiele bardziej wolę Juve niż PSG, żeby tam dołączył. Dołączy do nas świetnie, nie dołączy płakał nie bd.

0

@chavez Tak, na tym polegało moje pytanie. Gdzie może wylądować oprócz Barcy, Realu, i kontynuowania kariery w PSG. A jeżeli chodzi o ligę angielką to NIE stwierdziłem tylko stworzyłem zdanie pytające. Musisz jeszcze trochę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

0

@szkutnik91 Napisałem jasno i wyraźnie bez opcji powrotu Barcy ;) @PrinceDamon ale czy liga angielska nie jest dla niego za ostra ? w sensie czy by nie miał ciągle kontuzji z tych faulów itp ?

0

Mam takie pytanie, jeżeli Neymar nie wróci do Barcy czy nie pójdzie do Realu, to gdzie go widzicie ? Od razu mówię, bez opcji powrotu do Barcy, nie Real i nie PSG (w sensie dalej kontynuowania tam kariery) ?

3

@Gaspar Dokładnie tak jest. Co z tego że mamy w składzie piłkarzy młodych z ambicją na pierwszy skład jak mamy takiego Waldka, który jest jaki jest. Niech mi tu ktoś nie pisze o Arthurze, Lenglecie itp że dał im szanse. Tak dał szanse, ale też ma swoich ulubieńców (te święte krowy). np. Rakitic.

0

Były dziś jakieś fajne ploty transferowe ?

Ney ? Grizman ? de Ligt ? czy ktoś tam ?

0

FIFA 19.
Gram w karierę wiem że kiedyś był tutaj fajny post z zawodnikami których opłaca się kupić do drużyny, jako młode talenty, którzy się dobrze rozwijają.
Letnie okienko transferowe rok 2020, kogo polecacie kupić ? Pozycja dowolna.

0

@Criss18Barca Niestety taki jest rynek ;) Już teraz jest świetny w takim młodym wieku, za kilka lat jak może być najlepszym obrońcą na świecie. Tak jak w przypadku van Dijk teraz. To nie jest Stones, Laporte On jest od nich o klasę lepszy i ma charakter przywódcy.

1

Mam trochę wątpliwości co do Neymara. Nie chodzi tu w jaki sposób od Nas odszedł, jak się zachował itp bo to jest ile osób tyle opinii. Bardziej mi chodzi oto, ile miał kontuzji z PSG ? Ile opuścił meczy ? Jakie poważne miał urazy ? Jakie prowadził tam życie poza sportowe ? Co zapewne przyczyniło się do powstania niektórych urazów. Jaki jest z charakteru ?

....

Jak dla mnie transfer na nie z powodu w/w. Na rynku był do wyciągnięcia Hazard ? z Sane nie wiadomo co się stanie (z tego co czytałem ma podjąć decyzje jak wróci z wakacji).

Dołączyć ma do Nas Griezmann (zapewne) ? Był ostatnio artykuł jaki jest uniwersalny, nie łapie tylu urazów ? Nie prowadzi takiego życia jak Brazylijczyk czyli ma pookładane w życiu ?

Już bym wolał żeby Nasz atak wyglądał tak na przyszły sezon:
Messi - Suarez/Griezmann - Dembele
Messi - Suarez - Griezmann i jakaś 9 w sensie ktoś z ligi (Rodrigo, Stuani, ben yedder itp)
Messi - Suarez/Griezmann - Sane

Co jak co ale jednak moim zdaniem Ney nie powinien wracać chociaż by z jego zachowania i jakie prowadzi życie prywatnie. A ta impreza co Arthur z Nim był ? I Barcelona reagowała ze nie dla takich wyjazdów ? A jak grał u Nas ? Jaka była krytyka, że jakie to życie prowadzi ? Ile to słabych meczy zagrał ? itp ?
Jeżeli Griezmann jest na 100% Nasz, to bym ruszył kogoś pokroju Sane (bo nie wiadomo czy by do Nas nie dołączył ) ? Sam Suarez ostatnio mówił, że Barcelona potrzebuje kogoś świetnego kto wejdzie w jego buty. Tym kimś byłby Griezmann.
Jeżeli chcą odejść Cou i Dembele to atak na przyszły sezob widzę tak:
Messi - Griezmann (Suarez) - Sane (ktoś pokroju jego). Przy odpowiednich rotacjach każdy by miał wystarczająco rozegranych minut. Weźmy pod uwagę jaki jest uniwersalny Griezmann i Sane.

0

@DonAndresFCB może zjadł duży objętościowo posiłek przed meczem ? żeby miał siły biegać, bo organizm po redukcji jest osłabiony ?

0

@kewin Albo chcą od nich jak najwięcej pieniędzy wydrzeć. Ja uważam, że Pogba już nic więcej nie da united. Powinni sprowadzić Rise i de Beeka, za pieniądze za Francuza.

6

@BarcaInfo trochę to śmieszne jest. Napierw uwazasz po przegranym finale i odpadnięciu z LM że Waldek powinien odejść itp.. A teraz nagle go bronisz. Widzę już to któryś raz że zmieniasz zdanie i to często. Waldek jest trenerem świetnym na taka Valencie drużynę 3-6 tabeli nie Barcelonę gdzie walczy sie na trzech frontach.

0

Jak dziewczyna de Ligta moze byc w Paryżu jak jest z Nim na wakacjach? Instastory na instagramie, no chyba ze wypoczywaja we Francji.

https://instagram.com/annekeemolenaar?igshid=194rht37fi7tq

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?