0

@Veil5ide No dokładnie tak, raczej Waldek dalej zostanie więc Suarez będzie grał dużo. U Dembele nie wiadomo jak ze zdrowiem, ale jak bd wszystko ok to będzie wymiatał ale na prawej stronie ataku a Sane mógłby na lewej.

0

Dziś nie miało być jakiś informacji od de Ligta w jakim klubie będzie grał w przyszłym sezonie ?  
Wiadomo co z Griezmannem w sensie bd u Nas grał ?
Kurde jeżeli naprawdę, Sane odchodzi z city to widziałbym go u Nas nawet kosztem Girezmanna, chłopak może zagrać na prawej, lewej stronie ataku i do tego kupić jakieś zmiennika dla Suareza. Taki Gomez czy Stuani. Zakładam odejście Cou.

0

ja sobie zakładam, że podzespoły wszystko w komputerze jest dobrze i to coś musi być gniazdkiem przedłużaczem czy czymś tam.. Zakładam że zasilacz i komputer jest sprawny..

0

może coś z gniazdkiem...

0

na starym kablu rozłączało, kupiłem nowy i akurat trawiło mi się na uszkodzony ? od piątku na 30 razy odpalanie akurat dziś wypadło na ten 1 raz że nie odpaliło ?

0

kabel nowy kupiłem, w serwisie diagnostyka wszystkich podzespołów. Tam akurat wszytko działało od razu jak zawiozłem do serwisu a u mnie nie dało się uruchomić.. i serwisant że kabel albo gniazdko..

0

Mam problem, od razu dodam, że komputer był w serwisie, sprawdzony zasilasz i wszystkie podzespoły i wszystko git, nawet nowy kabel do zasilacza kupiłem.

Po prostu czasami komputer nie chce mi się włączyć, wyciągam wkładam kabel od zasilacza i działa (ale muszę wcinać ten kabel silno), a najlepsze jest to, że to pojawia się czasem. A najlepsze jest to, że w serwisie sprawdzałem i wszystko było git, nawet jak ruszam kablem to też jest git tylko czasem nie włączy kopa i tyle.. Przed serwisem nie mogłem w cale włączyć nawet po próbach wciskania kilkakrotnie, komputer wrócił w piątek i dziś taka niespodzianka nie włączę, wyciągnąłem kabel włożyłem i działa. Serwis ciulowy ? czy co ? zasilacz nie mam pojęcia.. Miał ktoś z tym do czynienia ? No nie mam zielonego pojęcia

0

Kupował ktoś miejski rower dla kobiety ? budżet do 1000 zł.

https://allegro.pl/oferta/damski-rower-miejski-goetze-28-mood-6b-shimano-7756601917?fromVariant=7756506339

Ktoś ma ten rower ? Albo jakieś opinie ?

0

Szkoda, myślałem że pogra tam jeszcze z 1-2 lata i odejdzie do Nas.

0

Powiem tak, zostawienie Valdka na kolejny sezon plus kolejne wydanie 300 mln to będzie gwoźdź do trumny Bartka.

0

Zapewne jesteś jego zwolennikiem i wyłapałeś jeden mój argument z "wielu" i się jego przyłapałeś. NO, ok obaliłeś mój argument i tak stawia na młodych. A ciągła gra piłkarzy którzy są daleko od swojej formy ? Odpadnięcie z LM rok po roku w takim stylu ? Ohydna gra ?

19

Z Waldkiem to jest jak w tym przysłowiu: "jak ktoś im pluje w twarz, to udają, że pada deszcz". Zapewne wygramy PK, wyleci Segura czy ktoś tam i rozejdzie się po kościach. Tutaj jest kwestia taka, że szatnia stoi za Nim, czyli Rakitic, Suarez, Alba, Busi piłkarze którzy grali najwięcej ale i co niektórzy kopali się po czole w poszukiwaniu swojej formy. Tutaj nie chodzi oto, żeby pozbyć się w/w piłkarzy tylko mieć trenera, który postawi na młodych de Ligt, de Jong i nie będzie świętych krów jak jest to teraz, zbuduje nowy kręgosłup, wróci do stylu Barcy itp. Na pewno styl jaki gramy jest ohydny, ale statystyki Waldka bronią. Skłonie się teraz do tego,że po tym jak Real wygrał 3xLM to jako główny cel postawił sobie wygranie na krajowym podwórku (na szczęście w tym sezonie nic nie ugrali oby tak zostało). Dla Nas celem powinno być wygranie LM, a niestety tego z Waldkiem nie dokonamy.. Obawiam się, tego że jeżeli Waldi zostanie to zmarnujemy takie talenty jak de Ligt, de Jon jak i Dembele.... Bo niestety jeżeli On zostanie to Rakitic tez który będzie kradł minuty de Jongowi, a poza tym mamy trochę tłok w pomocy. Jeżeli odejdzie Cou to Nasz trener postawi na Griezmanna na lewej stronie kosztem Dembele. Taka to będzie rewolucja ze władujemy kolejne petromiliony a będziemy grać takim samym składem jak przed rewolucją. Po takim odpadnięciu w tej jak i poprzedniej edycji LM, powinien sam po PK złożyć dymisję. Poczekamy do finału PK i zobaczymy co się stanie, ale wydaje mi się, że poleci jakiś Segura a Nasz trenerek dalej bd prezentował ohydny dla oka futbol.

0

Szukam na terenie Rzeszowa dobrego serwisu komputerowego z normalnymi cenami ?

5

Moim zdaniem de Beek to taka mlodsza wersja Eriksena. Takiego pilkarza potrzebujemy żeby wysyłał prostopadle podania. Ciekawa opcja do przemyślenia.

1

Dokładnie tak, dowiemy się wszystkiego po finale PK.

4

To zależy w jakiej formie jest ten chłopak co przywozi nam piłkarzy na rowerze.

Kuba czy jak mu tam było ?

1

Dobrze ujęte: "niestety wybrał inaczej". Miał być piłkarzem, który po odejściu Messiego będzie liderem, numerem jeden w Barcelonie. Niestety postanowił inaczej, jest teraz gdzie jest i pewnie żałuje.

4

Jaka sprzedaż Suareza ? Ludzie .. Jedynie sprowadzić godnemu mu konkurenta, który byłby w stanie z Nim rywalizować

2

Zobaczył bym tak, Koemana i Xaviego jako jego asystenta :D

2

Ta rewolucja polegać ma na zmianie trenera, odejściu 2-3 piłkarzy, wprowadzaniu nowej krwi do zespołu. Nie wymianie pół składu.

W lecie przychodzi de Jong, de Ligt, sprowadzić odpowiedniego zmiennika dla Suareza, zastanawiam się czy jakby przyszedł Griezmann to czy by był brany jako zmiennik Suareza i skrzydłowy ?
W Waldku dobija mnie to, że zawodnik X gra nawet jak nie ma formy, jest jakiś pod ochroną i pewnie trener sobie myśli a niech zagra może właśnie ten mecz będzie jego tym błyskiem.

Do obrony przyjdzie (zapewne) de Ligt, Nasz środek obrony będzie wyposażony w 4 świetnych obrońców. Na prawą stronę obrony chciałbym aby nowy trener wprowadził Wague a Roberto wreszcie był brany jako pomocnik. Alba w tym sezonie jest najlepszym lewym obrońcą w lidze, jedynie sprowadzić mu godnego rywala, żeby poczuł oddech na plecach.

Środek pomocy hmm, ktoś z wiekowych piłkarzy musi niestety odejść.
Czas Chorwata moim zdaniem się skończył.
Busi, Arthur, Alena, Vidal, de Jong, Roberto, Puiq (żeby nowy trener zaczął go pomału wdrażać). Takie pytanie co myślicie od Donny van de Beek'u ? Podobny piłkarz do profilu de Jonga ?

Atak, uważam że ktoś z dwójki Cou/Dembele musi odejść bo na ten moment nie mamy klasowego skrzydłowego który może Nam zapewnić poziom. Dembele gdyby nie te kontuzje.. Czas Brazylijczyka dobiegł końca. Sprowadzić zmiennika Suareza i jakiegoś skrzydłowego.
Ta rewolucja nie ma polegać na sprzedaży Busiego, Alby, Suareza itp. Tylko na wprowadzaniu nowej krwi do zespołu i brak świętych krów w drużynie. Przykładowo Busi może grać całkiem inaczej jeżeli będzie ustawiony przy de Jongu i Arthurze. Może wtedy wrócić jego najlepsza wersja.

0

Bartek świetnie wykonuje swoją robotę. Prędzej problem w niektórych piłkarzach (brak młodej krwi czy tej zaciętości woli walki) czy problem w trenerze.

0

Święte słowa, nie mamy z byt dużego wyboru jeżeli chodzi o skrzydłowego. Jeżeli Waldek się pożegna to nie wiadomo co z przyszłością Cou i Rakitica. Może by tak dać szanse Wague ? Przjdzie de Ligt, de Jong, mamy Arthura, Alene i Puiqa. Jedynie odpowiednia osoba żeby to poukładała. I ktoś do ataku.

0

Byliśmy lepsi bo wykorzystaliśmy swoje sytuacje i było dla Nas 3-0. Wczoraj mieliśmy swoje sytuacje ale nie wpadło.. :\ Ale jeżeli chodzi o ocenę dwóch meczów to LFC zagrało lepiej.

2

Mamy Alene, Puiga, Arthura, de Jonga, przyjdzie de Ligt. Mamy jeszcze z papierami na świetnego grajka Wagué. Zastanowić sie nad atakiem, kogo sprowadzić, czy Griezmana czy kogoś innego. Co zrobić z Cou. I do tego świetnego trenera który poukłada od nowa drużynę na filarach wyżej wymienionych i moim zdaniem tak ta rewolucja powinna wyglądać.

1

Przebudowę ? to Ty chcesz wywalić Albe, Rakitica, Busiego, Suareza itp ?

Młoda krew przychodzi, de Ligt, de Jong, mamy Alene, Puiqa, wystarczy ich wprowadzić do drużyny.

0

Chórem dyryguje dyrygent. Podobnie jest tutaj, drużyną dyryguje trener.

0

Andrew Robertson około 10 M, Trent Alexander-Arnold ze szkółki za free, Joe Gomez 5 M.

0

Rozumiem jakbyśmy odpadli, Liverpool wygrał by na CN 1-0 czy chociaż 1-1 (i marne szanse w Angli na awans i zwycięstwo) i w Anglii dostalibyśmy w dupę te 2-0. Tu chodzi oto w jakim stylu odpadliśmy.
Rozumiem rok temu Waldek dostał szanse, brak rotacji pierwszy sezon i trudno jakoś się przeżyło tą wtopę z Romą. Ale drugi rok z rzędu ?! To samo ?! Zapewnione mistrzostwo ?! Rotacje ?! Większość piłkarzy odpoczęło ?!
Wczorajszy mecz pokazał, że Waldek jest trenerem który radzi sobie na krajowym podwórku (liga czy puchar króla), lecz na LM jest za cienki. Jeżeli zostanie na kolejny sezon to dalej nic nie ugramy w LM.

Ale ja się pytam czyja to wina ? Piłkarzy ? ustawienia trenera ? .. Moim zdaniem przygoda po ostatnim meczu w tym sezonie Waldka powinna dobiec końca jeżeli chcemy coś ugrać w LM w przyszłości. Jego progi to jakiś średniak z ligi. Statystyki bronią ? Dlatego bo geniusz/błysk Messiego. Na pierwszym meczu na CN LFC zagrał lepiej ale wykorzystaliśmy okazje bramkowe i skończyło się 3-0 dla Nas, a w Anglii mieliśmy swoje okazje ale nie wykorzystaliśmy tego. w Obu meczach byliśmy gorszą drużyna, a w pierwszym meczu dopisało Nam szczęście, może gra na własnym stadionie ?Kurde Messi już ma 31 lat, lata lecą a kolejnego zwycięstwa w LM brak. A kogoś kto chociaż bym w 1/10 dał tego co On to nie ma.

Koeman albo Erik ten Hag, kogoś z tej dwójki widzę jako trenera Barcy.

Jednak największym problemem w mojej opinie jest dwójka

Dembele/ Cou ! Dlaczego ? Daliśmy za nich grube petrodolary no i ?
Świetne pół sezony Brazylijczyka i ??? Zjazd formy, chyba gra dlatego bo tyle kosztował.
Dembele chłopak ma świetny potencjał ale te kontuzje :\ Ktoś pisał że w ciągu 2 sezonów stracił ponad 30 meczów.

W lecie ktoś musi odejść i jedyną możliwością jest odejście Cou, bo Dembele gdyby nie te kontuzje to prezentował się świetnie i jest młody. Może z tego wyjdzie i będzie tak grał że niektórym opadnie kopara po kolana. A Brazylijczyk ? pół sezonu świetne a potem przepaść. W przyszłym sezonie jeżeli zostaną to jesteśmy bez pewnego klasowego skrzydłowego ... Cou bez formy a z Dembele nie wiadomo jak ze zdrowiem będzie.

0

Bardziej mi chodzi o odejście Cou. Waldek pokazal wczoraj i rok temu że jest trenem średniakiem, i puchary europejskie to nie jego bajka. W lidze ta jego taktyka wystarcza, ale na tak nabuzowany LFC.. widać wczoraj jak to sie skończyło. Nie wyobrażam żeby dostal kolejna szanse i został na przyszly sezon popełniając ten sam błąd co rok temu. Na ten moment dublet to za mało.

0

Waldek jest dobrym trenerem i go wyniki bronią (2 wtopy rok po roku w LM), ale zadajmy sobie pytanie czy : Zostawiając go na kolejny sezon starczy Nam co najwyżej puchary z krajowego podwórka? Jak Zidan miał patent i szczęście na wygranie 3x LM, to Waldek jest w stanie co najwyżej pucharu króla czy ligi hiszpańskiej. Obawiam się że w przyszłości nie bd mieli takiej drogi do LM jak teraz. Szkoda.. Pytanie kto zawinił? Waldek? Cou za ktorego daliśmy ponad 100M i nie wytrzymal presji gry na stadionie byłego klubu? Dembele że nie wykorzystał tydzień temu setki na 4-0 ? W lecie musi dojść do kilku zmian, zapewne przyjdzie nowa krew de Ligt, de Jong.. Zmiany jeżeli w przyszłym sezonie będziemy chcieli wygrać coś więcej niz puchar króla i liga. Dostał drugą szanse i popełnił ten sam błąd co rok temu, mam nadzieję że złoży wymówienie. Chcialbym Koemana. Jeżeli dostanie dalej to bd dla mnie śmiech, też musimy pożegnać sie z kilkoma piłkarzami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?