VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele czuje się lepiej na prawej stronie.
1
Ja tam bym chciał u Nas zobaczyć Hudsona Odoi w lecie. Brakuje Nam lewoskrzydłowego.
2
Tak, wczoraj o tym było głośno na LR i jest artykuł na stronie głównej.
3
Jeżeli zawodzi to dlaczego jest podstawowym bramkarzem JUVENTUSU ?
16
Komentarz pod zielone znaczki.
6
Trochę szkoda, że ostatnio Carles mało grał :\
1
Ja tak samo uważam, pociąg Barcelona odjechał. Ostatnio też kontuzje go łapią, tamten jak i ten sezon.
0
Takim tokiem myślenia, można powiedzieć że Neymar nie ma powrotu do Nas.
0
Chyba mnie źle zrozumiałeś. Bo ja mówiłem w czasie przyszłym, co może być w przyszłości (przyszły sezon), jeżeli de Ligt by do Nas dołączył.
0
Jak możesz porównywać Lengleta w najlepszej formie z Umtitim wracającym po kontuzji gdzie nie grał pół roku ?
Może porównajmy oby Francuzów w najlepszych swoich wersjach ? Ogólnie Lenglet jest świetny, ale Umtiti jest jeszcze lepszy od niego (mówię o najlepszej dyspozycji obu Panów). Na ten moment Lenglet jest w lepszej formie niż Umtiti, ale a drugiej strony ciesze się bo Umtiti nie ma ciśnienia na powrót do najlepszej swojej dyspozycji. A przyszły sezon to wielka niewiadoma kto w jakiej formie będzie.
1
Jeżeli zdrowie Umtitiemu dopisze, to w przyszłym sezonie podstawową parą stoperów będą:
Pique - Umtiti
Jeżeli sprowadzimy de Ligta będzie brany jako 3 stoper.
Lenglet, szkoda chłopaka ale zapłaciliśmy za niego niecałe 40 mln ten transfer był strzałem w dziesiątkę, ALE był sprowadzany jako zmiennik jeżeli Umtiti złapał by kontuzje.
Jeżeli chcemy zapłacić około 70 mln za Holendra to logiczne, że będzie wyżej w hierarchii niż Lenglet, który był sprowadzany na wypadek kontuzji kogoś z podstawowych stoperów.
2
Awansowali z PSG, bo po prostu klub z Paryża się obsrał. Trener united jest odkryciem, ale wydaje mi się że na ten moment ta fala zwycięstw opada i będą mieli lekką zadyszkę.
0
Jeżeli Totki by zaszły wysoko w LM to Eriksen może przedłużyć umowę. Nie zdziwiłbym się gdyby Lewy nie sprzedał Eriksena i pozwolił za darmo odejść za rok, no chyba że w lecie by za niego wziął z 200 mln.
1
Zaraz jadę po jedzenie które ma jak najdłuższy termin ważności i przygotowuje piwnice na koniec świata.
preppersi
3
Jakoś wolałbym z city zagrać w dwumeczu niż w finale.
2
Nie będzie jak ostatnimi latami miało to miejsce przekrętów. Żeby drużyna "x" nie była faworyzowana i nie dostawała najsłabszych przeciwników, pozostałych w grupie.
0
Dla osoby wierzacej/praktykujacej pytanie o milion wrecz banalne.
0
Czym zajmuje się praca w biurze nadzoru jakości w firmie lotniczej ?
To jest podobne stanowisko do inżyniera jakości ?
0
Wolał bym jednak, Pepa w dwumeczu niż w finale. Zastanawiam się komu odetnie prąd, oczywiście chodzi o kluby angielskie City, Liverpool czy Totki. Te 3 kluby walczą o wysokie miejsca w lidze angielskiej i zapewne któraś z tych drużyn może mieć zadyszkę na najważniejszą część sezonu. United jak dla mnie to jedna wielka nie wiadoma ..
1
Zobaczyłbym Nasze starcie z City. W kolejnej parze, gdzie z wygranym byśmy sie zmierzyli albo city to: Ajax -United.
A druga strona drabinki;
Liverpool - Juve
Totki- Porto.
0
Tuż to MILIARD to za mało :D
xD
0
Z Celtą jesteśmy i to bardzo powiązani, bo jesteśmy zainteresowani Maxi Gomez'em, którego klauzula wynosi (jak dobrze pamiętam 50 M), a jeżeli Celta spadnie to zapewne ta cena spadnie. A w dzisiejszych czasach liczą się pieniążki i jakie przeprowadzimy transfery na przyszły sezon i za ile.. Więc dla Nas jako klubu te 5 M w te czy we wte to ważna sprawa. Zidan zacznie odbudowywać Real dopiero po sezonie, jak przeprowadzi odpowiednie transfery z jak i do Realu.
1
Odpadli z LM i Pucharu króla, w lidze "raczej" Nam nie zagrażają. Więc na ten moment nie jest tematem związanym z Nami. To w takim wypadku czemu nie dyskutujemy o Celta'cie, która prawdopodobnie spadnie ?
0
Jednak bardziej ciekawi mnie Nasz mecz z Lyonem.
0
Niektórzy tutaj przeżywają powrót Zidana do Realu. Jakby chodziło o Nasz klub albo rzeczy związane z Barcą np,:
"Podpisanie nowej z Douglasem na czas nieokreślony "do zakończenia kariery" z pensją taką jak ma Messi"
xD
To nie NASZ problem, czas pokaże czy decyzja Zidana była korzystna dla Nas czy sąsiadów za miedzy.
1
Nie.
0
Nie rozumiem po co się pcha w tonący okręt. Podobno z Juve też miał/ma ofertę.
0
Z jednej strony to może być dolanie oliwy do ognia a z drugiej strzał w dziesiątkę. Czas pokaże.
1
Nie wiem jak u Was, ale centrum podkarpacia wieje jak.. Szkody beda ogromne..
0
Ale tutaj pytanie czy te 350M, wykładają bez sprzedaży piłkarzy ? Czy polowe z tej sumy zarabiają na sprzedaży graczy ?