VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Bruyne jest nie do wyciągnięcia ? Ostatnio miał sporo kontuzji ?
Sprowadziliśmy Arthura ? Który gra świetnie, lecz ma zniżkę formy przez kontuzje ?
Kupiliśmy de Jonga, który może zagrać wszystkich pozycjach w pomocy ?
Eriksen też jest nie do wyciągnięcia, i mamy Cou .. zobaczymy do końca sezonu co z Nim będzie.
Jovic jest stosunkowo drogi ? a potrzebujemy jakiegoś zmiennika dla Suareza ? Pomoc mamy już wypełnioną ?
0
Mój post też był taki "humorystyczny" więc :D
Chociaż by dodali czerwone herby w sensie negatywne posty itp..
0
Niestety LR nie da Ci uzbierać 2000 herbów, przykładowo pod tym postem :\
0
No dokładnie tak, ale nie wiadomo czy go nie sprzedadzą nawet jeżeli bd miał świetne mecze po to żeby mieć pieniążki na de Ligta czy kogoś tam do ataku.
1
Na prawej stronie to On świetnie się prezentuje.
0
Nie mówimy o tym czy odejdzie Rakitic, Cou czy ktoś z obrony itp.
Tylko jestem ciekaw co będzie z Malcomem. Wykorzystał szanse od Waldka. Ale czy Waldek dalej będzie z Nim tak postępował jak ostatnio ? Czy odejdzie w lecie czy zostanie ?
4
Danny rozpoczął cykl wiedzy bezużytecznej.
Natomiast SHIBA wrzuca od dawna jakieś ciekawostki, to o kosmosie, to o jakiś morskich zwierzątkach czy czymś tam.
0
Przejdzie Ci z czasem, od zatok przytkalo Ci ucho.
18
Puiq i Alena w przyszłym sezonie muszą dostawać minuty.
Wypożyczyć to możemy Todibo, Oriola jak i Mirande.
3
Borussia Dortmund/ Toulouse
0
Wydaje mi się, że miał u Nas jakąś kontuzje przeciążenia mięśnia czy coś.. oto się boje żeby nie złapał jakieś kontuzji.
0
W tym roku jest Copa America. Jest artykuł o wahaniach formy Arthura. Zapewne Brazylijczyk będzie podstawowym piłkarzem reprezentacji Brazylii, a jak wiemy chłopak przyszedł z ligi brazylijskiej i na ten moment ma wahania formy, wiadomo przeskok z takiej ligi do LaLigi i LM to bardzo duża różnica, więc wahania normalna rzecz dla takiego młodego chłopaka. Co z tym związane ? Rozegra większość meczów w CA i będzie miał mało odpoczynku i już zacznie się nowy sezon. Będzie brak tej świeżości na nowy sezon. Może to wyglądać tak jak teraz.
1
Jestem ciekaw jak to Waldek rozwiąże. Bo ma ciężki orzech do zgryzienia.
0
Może spróbować ustawienia z 3 obrońcami ?
57
Młody piłkarz, który przyszedł w ligi Brazylijskiej wiec normalne wahania formy.
0
Jeżeli do Nas dołączy to przyszły sezon go zweryfikuje. Jestem za transferem de Ligta i jego talentem ale nie odejściem Farncuza.
0
Po pierwsze nie "ziomek". Po drugie Ajax to nie Barcelona. Tutaj największe talenty mogą nie wytrzymać presji.
5
Co Wy ludzie mówicie że On nie jest zdrowy ? Gra ? Gra ! To że jest bardzo ostrożny, jeżeli chodzi o kolano to ludzka najnormalniejsza rzecz.
Klub jak I Sam wiedzą jak jest.
Zebrała się gówno-burza znawców, lekarzów, trenerów, fizjoterapeutów, ortopedów itp..
0
Niektórzy mają zamydlone oczy przyjściem de Ligta. Holender jeszcze oficjalnie nie jest Naszym piłkarzem jak i nie zgrał w naszej koszulce. To kupno na przyszłość w miejsce Pique. Będzie powoli wprowadzany do drużyny.
Uznajmy zostaniemy na przyszły sezon i: Pique, Lenglet, de Ligt, Todibo, wypadnie ktoś na dłużej z Pique-Lenglet i rzucimy de Ligta na głęboką wodę ? Czy Todibo który nie jest w stanie zagrać fizycznie całego meczu. Aby walczyć na wszystkich frontach trzeba mieć 3 świetnych obrońców chodzi o: Pique, Umtiti, Lenglet a de Ligt może kiedyś do nich dołączyć.
Umtiti to klasa światowa, niektórzy go określali nowym Abidalem, a to że tyle nie grał to nie jego wina i na pewno nie powód żeby go sprzedawać.
0
Już wielokrotnie Waldek Nas zadziwił swoimi decyzjami. Ja bym widział dziś Alena, Malcoma, Umtitiego.
0
Nie zdziwię się, jeżeli Waldek wystawi najsilniejszy skład. Chce szybko zapewnić zwycięstwo w lidze.
0
Chyba w tym sezonie nie graliśmy parą Umtiti-Lenglet. Szkoda, trochę że ostatnio Alena mało gra.
Ciekaw jestem czy pod koniec sezonu sprawdzimy manewr Umtitiego/Lengleta jako zmiennika Alby.
0
Jestem ciekaw czy Waldek jest w stanie zagrać w przyszły sezonie 3 obrońcami. Bo zapewne będziemy mieli: Pique, de Ligt, Umtiti, Lenglet. Co jak co ale formację obronną mamy na przyszłość no i żeby nikt nie był poszkodowany.
Chyba że będzie próbowany manewr Lengleta/Umtitiego jako zmiennika Alby.
0
Co się stało z Olympic i Britannic ? To były wielkościowe takie same statki jak Titanic ?
0
Ciekawa informacja. Jestem ciekawe czy ktoś z tej dwójki opuści Nas w lecie.
7
Jeszcze de Ligt nie przyszedł (nawet nie podpisaliśmy żadnego porozumienia) a już co niektórzy sprzedają Umtitego, piłkarza który jest mistrzem świata i TOP3 (jeżeli chodzi o cały rok 2018) obrońców na świecie, którego każda drużyna chciała by mieć w swoich szeregach. Który przyszedł za grosze i był strzałem w 10. NAJLEPSZY TRANSFER OSTATNICH LAT. Jak to niektórzy określali nowym Abidalem. Na korzyść Holendra, który ma 19 lat ? Który przychodząc do Nas może nie wytrzymać presji ? może nie wypalić ? itp.
Wystarczyło, że taki szmatławiec puścił taką plotkę .. i już teorie spiskowe.
Idąc co niektórych tokiem myślenia zostalibyśmy z trzema prawonożnymi obrońcami obrońcami:
Pique, de Ligt, Todibo
i jednym lewonożnym: Lengletem ?
Todibo jako 4 ? Chłopak który potrzebuje minut ? Który nie jest w stanie zagrać całego meczu ?
Zostalibyśmy z pewna parą stoperów Pique - Lenglet, i de Ligtem, który miał wejść w buty Pique w przyszłości ! Który będzie wprowadzany do drużyny jak Arthur (czyli powoli). Który może wypalić i też nie.
0
Prędzej Cou odejdzie niż Umtiti. Bo Rakitic jest szkieletem w układance Waldka.
0
Zapewne 1-2 piłkarzy odejdzie z wymienionej trójki.
0
Jeżeli przyjdzie de Ligt i przyszły sezon zaczniemy z 4 obrońcami mowa tutaj o Pique, de Ligt, Umtiti i Lenglet. To nie wiadomo czy Waldek nie będzie próbował tego manewru. Poprzedni sezon graliśmy 442 teraz 433, ogólne Nasz trener dostosowuje się do piłkarzy jakich posiada.
0
Przynajmniej bylibyśmy na plusie :D
Jakby takie PSG wpłaciło klauzulę (kwota większa niż ta, za którą go kupiliśmy).