VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najlepsza opcja dla United !
https://ovh.cdn.fangol.pl/content/8/1/d/81da26a665dfeb12c1aeb6163951b190-x264.mp4
0
dzięki :D pomogłeś mi dużo.
0
Czym zajmuje sie inżynier produkcji? Na jakich programach dziala? Chodzi o branże lotnicza jak I o firme cyfrowafoto moze ktos kojarzy? Chodzi o stanowisko inzynier produkcji.
0
Uważam, że po tej szopce co Francuz zrobił roku temu nie ma dla niego miejsca w Barcelonie ALE jednak jest lepszym wyborem niż Jovic i inni a dlaczego ? Nie wiadomo czy Jovic odpali u Nas.
Gdyż Francuz może zagrać na środku ataku jak i po lewej stronie, a skrzydłowego nam brakuje na ten moment. Waldek nie lubi rotować składem.
środek ataki: Suarez, Griezmann
prawa strona ataku: Dembele, Messi
lewa strona ataku: Dembele, Griezmann
Nie wiadomo też co będzie z Cou.
0
Pique pogra jeszcze 2-3 lata i jaki byłby sens sprzedawać Umtitiego ? I za dwa lata znowu szukać obrońcy i płacić po 150M ?
Od razu mówię, Todibo to kot w worku może wypalić może i nie.
0
Transfery transferami, ale czy Oni wypala ? Czy trener poukłada tą układankę, że będzie to współgrało wszystko ?
Kilka lat temu też niektórzy mówili, że świetne okienko itp, wtedy co przyszedł Gomes itp .. Jedynie Umtiti, Cillessen na plus. Bo o Digne ciężko mi powiedzieć, był dobry ale nie świetny (w sumie już go nie ma z Nami)
0
Gdybyśmy nie mieli kogoś z dwójki Umtiti/Lenglet.
To Hernandez byłby świetnym transferem, mógłby grać na środku obrony jak i odciążać Albe.
Bayern pewnie wiedział, że de Ligt do nich nie dołączy to kupili Hernandeza. W lecie też odchodzi Rafinha. Pewnie kupią jakiegoś Wernera i na tym skończą się zakupy.
Hernandez, Pavard, Werner (?), Havertz(?) no i Nicolas Pepe.
0
Nie dziwne że Waldek wybrał model elektryczny.
0
Zaraz ktoś Ci napisze, że sprzedajemy go żeby mieć pieniądze na kupno de Ligta czy Jovica.
0
Niektórzy nie potrafią zrozumieć, że de Ligt jest kupowany aby wprowadzać go w buty Pique i żeby kiedyś go zastąpił.
1
Wiek, obecna forma, ile grał ostatnio i że często jest kontuzjowany. Śmiech na sali.
0
Pewnie bo Barcelona nie ma pieniedzy na przeprowadzenie transferów ? Sprzedany Umtitiego najlepiej a jak Pique za rok czy za dwa odejdzie to szukajmy obrońcy i placmy po 150M. Po drugie jeżeli de Ligt przyjdzie nie wiadomo czy wypali jest młody może presja go zjeść. Jeszcze może sprzedajmy Busiego do city i kupmy Bakayoko.
Rakitic i Umtiti w lecie nie odejdą.
2
Ująłeś to świetnie :D
0
Boże.. United to chce wszystkich kupić.
5
Zaraz się tutaj znajdą znawcy, żeby sprzedać Francuza w lecie a za 2-3 lata jak Pique skończy karierę to szukać stopera i płacić po 150M.
0
de Ligt, jeszcze nie został ogłoszony oficjalnie Naszym piłkarzem i nie wiadomo co może się jeszcze wydarzyć i czy dołączy do Nas. Jeżeli dołączyłby, to będzie pomału wprowadzany w buty Pique. Umtiti czy Lenglet ? Kto wygra rywalizacje ten będzie grał. Nie zdziwiłbym się, jakby był próbowany manewr Lengleta czy Umtitiego na lewej stronie ataku (jako zmiennik Alby, taka moja koncepcja).
Było by 4 obrońców:
Pique - 32 lata
de Ligt - 19 lat
Umtiti - 25 lat
Lenglet - 23 lata
Hiszpan pogra jeszcze na wysokim poziomie 2-3 lata ? Jak dobrze wiemy na początku każdego sezonu kopie się po czole i dopiero później łapie formę.
0
Przecież Barcelona musi sprzedać Sama, żeby mieć pieniądze na de Ligta. Bartek wziął po to kredyt na te ponad 100M, żeby rozdzielili to między siebie i powiedzieli że poszło na transfery. Pique, de Ligt (chłopak który ma 19 lat i jeszcze nie było oficjalnie że do Nas dołaczy, w pierwszym sezonie będzie po mału prowadzany do drużyny jeżeli do Nas dołączy), Umtiti, Lenglet mamy za duży tłok w obronie i trzeba sprzedać Sama.
0
ta, sorki za błąd.
0
Odsyłam tutaj:
https://www.fcbarca.com/83642-umtiti-przedluzenie-kontraktu-bylo-moim-marzeniem-nie-myslalem-o-odejsciu-z-barcelony.html
Dalej słuchaj jakiś pismaków i doniesień dziennikarzy, a to co sam piłkarz mówi zakładaj od razu że mówi pod publikę.
3
Oczekiwałeś, że środkowy obrońca który jest TOP3 na świecie a przed Nim jeszcze sporo lat gry ma zarabiać grosze ?
Ostatnio pismaki też pisały, że z Jordim Barcelona nie mogła dojść do porozumienia itp i uważasz o nim tak samo jak o Samie ?
0
Nie było łatwo o podpisanie nowej umowy ? Sugerujesz się tym co pisały szmatławce ? Czy tym co Francuz sam się wypowiadał pff
0
Gdyby nie jego problemy z kolanem, to podstawową parą stoperów byli by: Umtiti-Pique. Lenglet był sprowadzany po to, że jak ktoś wypadnie (chodzi o Pique-Umtiti), żeby ich zastąpił i prezentował świetny poziom. Lenglet wykorzystał szanse. Powiem tak: zostało jeszcze do końca sezonu trochę meczy i jestem ciekaw czy będziemy grać parą: Umtiti-Pique czy Lenglet-Pique. W lecie na pewno nie odejdzie ani Rakitic ani Umtiti, nie po to Bartek wziął ponad 100 M pożyczki na transfery żeby sprzedawać kluczowych piłkarzy, żeby mieć za co przeprowadzić transfery.
3
Gdyby nie problemy Francuza z kolanem to grałby z Pique pierwsze skrzypce. Lenglet wykorzystał szanse, po to był sprowadzony żeby wypełnić lukę jeżeli ktoś wypadnie z pary Umtiti-Lenglet.
4
Im bliżej okienka to pismaki coraz większe bzdury piszą (jak co roku, z czegoś muszą żyć). A niektórzy wierzą w te bzdury. Jeszcze będzie miliard różnych doniesień, która będą się przeczyły nawzajem. Radze podchodzić z dystansem.
edit:
Gdyby Umtiti nie miał problemów z kolanem, to zagrałbym większość (około 80%) meczów w podstawowym składzie z Pique. Lenglet wykorzystał szanse i tyle. Gra świetnie, po to został sprowadzony, jakby ktoś z pary Umtiti-Pique wypadł, żeby ich zastąpić. Dołączając do Nasz w lecie wiedział, że będzie ciężko o minuty przy świetnym Umtitim i Pique.
45
Kolejna plotka. Im bliżej okienka transferowego tym więcej będzie takich bzdur. Wczorajszy mecz Francji pokazał, że Umtiti to TOP3 na świecie, 107/107 celnych podań.
14
Aktualnie napina mięśnie przed lustrem i mówi, że jest najlepszym piłkarzem na świecie.
0
A skadniki dawales na oko? Czy wazyles (waga czy szklanka) tak jak w jakims przepisie?
1
Ten sam przypadek jak z Gomesem ? Ale Cou na początku swojej przygody w Barcy pokazał że jest światowej klasy piłkarzem.. Później ta blokada.
0
To wiadome że Bayern, Niemca nie sprzeda. Ale ciekawi mnie czy to wymysł pismaków czy jednak jest coś na rzeczy w sensie zainteresowanie Kimmichem.
1
Znam pewnego Pana co ma 96 lat i jeździ autem. W przeszłości pracował jako kierowca. Ostatnio mi mówił że kupił by sobie nowe auto bo obecne Audi A4 już stare. Ale co by ludzie powiedzili itp.. Najlepsze jest to że na nic nie choruje, ale powinny byc jakieś badania przykładowo od 67 roku życia i jeżeli osoba je zaliczy to powtorza za 1-3 lata bo jednak tak jak mówisz niektórzy są zagrożeniem na drodze.