VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo Pickford odchodzi z Evertonu ?
1
@masq Spowodowane jest to przez trenera, że nie korzysta z tego co ma pod nosem. To i młodzi piłkarzy nie chcą przychodzić, widząc że wychowankowie (z potencjałem) itp nie grają zbyt dużo.
0
@Kidd Dokładnie może tak być więc trzeba poczekać do 1 lipca. @wachaFCB no tak wypowiedział 2 miesiące temu, ale powiedział to po tym wyjeździe do Holandii i spotkaniu się bezpośrednio z de Ligtem, agentem i jego rodziną, coś mogło już być ustalone.
1
Tak wiec chwila o de Ligt'cie.
Bartek wypowiedział się jakiś czas temu, że wie gdzie Holender zagra tak ? Ostatnio ktoś pisał, że de Jong wie gdzie zagra jego kolega w przyszłym sezonie, tak ?
Może jest tak, że Barca z Nim uzgodniła umowę itp taką jak ma de Jong (czyli jak na Nasz klub bardzo dużo pieniędzy jak na taki młody wiek), ale jego agent wywiera presje Barcelonie (w sensie negocjują z PSG itp, żeby wywrzeć lepsze warunki do Barcy ?) a w rzeczywistości Holender zawita i tak u Nas ? (ale chce jeszcze wynegocjować kila tych euro więcej w portfelu ? a jak się nie uda to weźmie tą umowę co kiedyś tam uzgodnili ? )
Ostatnio było, że agent Holendra zaprzeczył, że było spotkanie z PSG w sprawie de Ligta ?
Ktoś ogarnięty jakby zebrał te informacje w całość od najrzetelniejszych źródeł to, to wszystko się kupy nie trzyma. Połowa ploty ploteczki, wymysły dziennikarzy.
Trzeba poczekać do 1 lipca, bo jest tyle różnych informacji, że .. Trzeba podchodzić do tego wszystkiego z dystansem. Przyjdzie do Nas to świetnie, nie przyjdzie to szkoda mamy Todibo, z resztą Pique jeszcze pogra z 2-3 lata. Ale najbardziej będzie mnie bolało, to że jak pójdzie do PSG, już lepiej mógł pójść do Bayernu, Juve czy Anglii. PSG taka klatka z której już nie ucieknie.
0
@BoRoWieC Okaże się wszystko zapewne po 1 lipca. Oficjalna informacja. Radze podchodzić do wszystkiego z dystansem. W jakim klubie zagra to już jego decyzja.
0
@Gaucho Ostatnio też było, że Griezmann ma zagrać w PSG. Trzeba poczekać do oficjalnego ogłoszenia czyli pewnie do lipca. Czy zagra u Nas czy gdzieś indziej jego decyzja, walczyliśmy o niego.
0
@Kurkmen Ja bym tylko transfer Hazarda zaliczył to tych świetnych. Z resztą wyjdzie dopiero po czasie czy się opłaciło.
0
@NaFazieHitman Jeszcze spokojnie mogą kupić Pogbe/Eriksena. Odejdzie tam kilku piłkarzy wiec zarobią a Oni sprzedawać potrafią. Ale ogłosili te transfery przed 1 lipca, czyli chcą aby to wliczyć w stary budżet transferowy. [dobrze mówię ?] Bo nowy budżet zaczyna się od 1 lipca.
0
@Arkon Sane + Lacazette
0
@BarcaInfo Douglas
10
Ale niektórzy przeżywają tego de Ligta.
Przyjdzie albo nie przyjdzie. Świetny grajek itp (miliard zalet, następca Pique itp), ale Barcelona zrobiła to co miała zrobić i to już teraz jego decyzja co wybierze, raczej który klub. Trzeba poczekać na oficjalne ogłoszenie. Niektórzy ten transfer jak i rzeczy związane z Barcą biorą za bardzo do siebie (i te plotki transferowe), są chyba rzeczy ważniejsze ? życie prywatne ? rodzina ? dom ? własna pasja ? ŻYCIE W RZECZYWISTOŚCI Ja, czy Ty człowieczku który to czytasz nie masz wpływu na to co się dzieje w zespole Barcelonie, klubie, transfery itp. Radze podchodzić z dystansem. Mieć klub w sercu ale nie ponad swoje życie prywatne i rzeczy ważniejsze te np. codzienne.
0
nawigacja mio moov m610 ktoś aktualizował mapę ? pomoże ? wpisuje w google i dalej czarna magia jak dla mnie
1
@Gaucho de Ligt + Sane + jakaś 9 z ligi czy Stuani/Rodrigo/Maxi Gomez/Ben Yedder.
7
@BarcaInfo co z tego ze Valverde chce nowych piłkarzy jak i tak Rakitic będzie grał w podstawie.
0
@czosnekfcb Douglas Pereira dos Santos, zdobył LM i 2 razy mistrza Hiszpanii i puchar Hiszpanii.
0
@draxidox Real da 100 mln za Hazarda, a My daliśmy ponad 200 za Dembele i Cou. Co do Brazylijczyka jest taki problem że nie wiadomo gdzie ma grać, trener nie potrafi go tak ustawić żeby pokazał ze jest wart te ponad 100M, natomiast Dembele młody ze świetna przyszłością ale coś jest nie tak z jego aklimatyzacją u Nas i ciągle kontuzje.
0
@krefi10 a do Juve kto ?
0
@Bagsik88 no tak, ale za kadencji Waldka nie wygraliśmy LM nawet nie doszliśmy do finału ? Tylko odpadliśmy 2 razy w ciągu 2 lat w sposób .. A Klopp wygrał puchar.
3
Gratulacje dla LFC, fajnie że Klopp wreszcie coś wygrał (w sensie trofeum). Mam nadzieje że nikt od nich z filarów zespołu nie odejdzie. Mecz był nudny dla oka, ale liczy się tylko i wyłącznie wygrana, nie ważne w jakim stylu. Mam nadzieje, że Totki rozbiją bank w lecie i dokonają wzmocnień i nikt z kluczowych piłkarzy nie odejdzie (np. Eriksen).
0
@szkutnik91 Enrique jakie ma problemy? W sensie osobiste ale co? Choroba jego czy czlonkow rodziny? Ktoś coś wie?
0
@Barcelismo Sam to wywnioskowałeś ? Czy z jakiegoś źródła ? Już bez przesady, jakby tak miało być to już by o tym było głośno.
7
@Arkon 3 pozycje w pomocy a 10 piłkarzy ? Ile mamy młodych piłkarzy ? Oni musza grać ?
1
@hen0x tutaj akurat dałem takie dwie opcje przykładowo. Ale niestety kupią Griezmanna i będzie grał na lewej stronie ataku a Dembele na ławce, a Suarez jak bd grał wszystko tak bd grał. Jeżeli Sane jest do wyciągnięcia wszystko bym zrobił na ich miejscu.
0
@hen0x Ja bym zostawił na ten rok Semedo i postawił na Wague. Ciekawe co ztym Rodi, czy odchodzi z tego Atletico czy nie i gdzie ? skrzydłowy to marzy mi się Sane. Jakoś nie jestem przekonany za Griezmannem wolałbym zamiast jego Sane i napastnik (Stuani czy Maxi Gomez).
0
@MesQueUnClub_87 Powiem tak, bardziej niż sukcesy w LM i sport interesuje ich biznes kasa. A jeżeli chodzi oto to Bartek robi świetną robotę.
1
@MesQueUnClub_87 obyś nie wykrakał. Przyjdzie de Jong a Nasza pomoc będzie wyglądać Busi - Rakitic - Vidal. A na takiego piłkarza powinniśmy od początku postawić.
0
Dobrze że za wczasu podpisaliśmy de Jonga, bo nawet nie chce myśleć co by się teraz działo i jak by ta cena podskoczyła.
0
@Skaramuczi a jak wytłumaczysz pierwsze świetne pół sezonu w wykonaniu Brazylijczyka ?
0
Były czasy Pepa [istny Geniusz zrobił z Nas potwora], był Lucho [MNS] .. no i wtedy odszedł Ney i rozpadło się najmocniejsze tridente w ataku. Teraz potrzeba świeżości, przychodzi de Jong i od razu na chłopaka trzeba postawić. Cou to kwestia czy zostanie czy nie, ogólnie kupiliśmy piłkarza na którego nie potrafimy znaleźć miejsca na boisku tak aby pokazywał to ze jest wart te 100M. Najbardziej mi szkoda, że zapłaciliśmy tyle za Dembele wraca po kontuzji zaczyna grac świetnie i kontuzja i tak w kółko macieju. Teraz musi odejść kilku piłkarzy, nowy trener i zacząć budować coś nowego coś od nowa na piłkarzach którzy w przyszłości będą filarem. Musimy to wykorzystać dopóki Messi jeszcze gra. Jak kiedyś odejdzie Messi a nie będziemy an to przygotowani to skończymy na 3-5 miejscu w lidze a LM nie wspomnę.
Czy jak tworzy się nowy model auta, to czy używa się na stworzeniu z podzespołów starego ? NIE ! buduje się od początku na próbach i błędach. Taka jest kwestia tutaj musi odejść kilku kluczowych piłkarzy, kupić nowych i postawić na nich. Musi przyjść ktoś kto będzie miał głowę na karku i nie będzie świętych krów.
0
coś mnie ominęło jeżeli chodzi o ploteczki związane z de Ligtem ?