VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Alan985 Dokładnie tak, myślę ze spokojnie wywalczą TOP4 w tym sezonie, a za rok Ole dokupi 2-3 piłkarzy będzie miał świetną pakę.
0
Moim zdaniem united zrobiło świetne transfery. Sprowadzili Maquire i Wan-Bissaka którzy od razu wskoczyli do pierwszego składu i grają świetnie. Czekam na mecz w poniedziałek jak będzie wyglądała gra. Ole może z Nimi zrobić fajną ekipę. Ciesze się z tego że pozbyli się Lukaku, który nawet nie jest w stanie zadebiutować we Włoszek bo waży 105 kg. Stawiając na Rashforda i McTominya mogą mieć sporo uciechy, a trzeba dodać że to są ich wychowankowie !
0
@Goh Waldka nie zwolnią, Bartek będzie trzymał go do końca sezonu i postawi mu pomnik, "za te 3 lata genialnej pracy".
0
@ForcaMilosz grac można na dwa sposoby:
1) trener stawia na Ciebie (w taktyce w której się nie odnajdujesz) i w końcu ma nadzieje, że odpalisz ale nie widać efektów przykład Cou
2)trener znajduje dla Cb odpowiednie miejsce na boisku grasz świetnie, asystujesz strzelasz itp
0
@patrykzmc2000 Gwarantowany wyjazd na urodziny siostry, szwagra, kuzyna itp.
6
Mnie boli to, że mieliśmy w składzie Cou i Malcom'a. Ten pierwszy zagrał genialne początek swojej kariery w Barcy, drugi jak grał może nie zawsze prezentował się na poziom pierwszego składu ale wydaje mi się, że mógł częściej być w meczowej 18. Problemem jest trener .. niestety straciliśmy Malcom'a i Cou a jestem pewny ze przy innym trenerze, Cou grałbym o wiele lepiej i więcej. Szkoda straciliśmy 2 świetnych piłkarzy moim zdaniem. Oby tak nie było z Griezmannem i de Jongiem. Dlaczego Arthur w reprezentacji Brazyli gra tak świetnie a u Nas dobrze ale nie świetnie ? Bo ma innego trenera i inne wytyczne taktyczne. Tutaj jest trener, który nadaje się do trenowania drużyny z 4-6 ligi a nie Barcelony. I te jego wytyczne taktyczne, które blokują całą magie i talent piłkarzy.
1
Kurde to wszystko przez to ,ze Rakitic nie zagrał od pierwszej minuty!
Valdek probował zestawic inny srodek pomocy niz zazwyczaj, nie wypalilo wiec wiec teraz bd grac, czyli powrot do normy:
Busi
Rakitic - Vidal
Zaczne ogl mecze za rok czy dwa jak bedziemy mieli innego trenera bo szkoda psuc nerwow. Nawet jakbysmy kupili Neymara, Mbappe, wydali miliardy to z takim trenerem tak to bedzie wygladac jak wczoraj. Lige mistrzow znow wygra klub z Angli. Obysmy wygralili chociaz lige, ale jak Atletico zlapie forme to zostaniemy z niczym.
0
@Hawajczyk W tym TOP3 to był 2 lata temu jak grał u Nas. @daniel32778 dokładnie jest tak jak mówisz, ale trzeba wsiąść pod uwagę że Nasz trener nie jest osobą która rotuje co mecz, mamy 4 świetnych piłkarzy na 3 pozycje i jeszcze Neymar ?
0
@Bykunn I nie wiadomo jak sytuacją ze stopą. Bo z tego co wiem miał leczenie zapobiegawcze bez operacji ? Może zagrać kilka meczy, ostry faul bo zacznie gwiazdorzyć (w Brazylijki takie triki to norma, ale w Europa to jest obraza dla piłkarza) na boisku i wylecieć na kilka miesięcy.
1
@Barca_Big_Moment Naszym problemem to jest pomoc, a raczej jej brak. Przyszedł de Jong to myślę, że to się zmieni.
4
Weźmy pod uwagę taką sytuację, dołącza do Nas Neymar (nie ważne za ile itp):
Nasz atak składa się z:
Suarez, Messi, Griezmann, Dembele, Neymar
Wiadomo Messi, gra zawsze w pierwszym składzie (no te 90% meczy)
Suarez, chłop schudł i ma formę życia strzela bramkę za bramką, podstawowy piłkarz pierwszego składu
Dembele, wreszcie to jego sezon, omijają go kontuzje i pokazuje swój potencjał, asystuje itp
Griezmann, dołączył po to żeby był rotowany z Dembele na lewej stronie i Suarezem, ma formę ma życia. Waldek ma ból głowy jak zestawić tych 4 piłkarzy a ma tylko 3 pozycje.
Dochodzi jeszcze Neymar, który wraca po kontuzji, ale to nie jest piłkarz sprzed 2 lat i nie daje tyle co za czasów gry u nas kiedyś tam. Siedzi na ławce, bo nie jest w stanie się przebić przy takiej silnej 4 piłkarzy, których wymieniłem wyżej ? Rezerwowy za 200 M ? I co będzie siedział na tej ławce tak cicho ? Beż jakiś burd i afer ?
Ktoś mi zaraz zarzuci, że to jest gdybanie (gdyby babcia miała wąsy była by dziadkiem), ale gdybaniem jest to też, ze jak Brazylijczyk do Nas wróci to że ominą go kontuzje, odciąży Messiego, będzie brał ciężar gry na siebie, będzie decydujący i że dzięki niemu wygramy LM. Był u Nas tyle lat i tych sytuacji można wyliczyć na palcach u dwóch rak.
0
@Kamil92 Weź pod uwagę jeszcze to, że jak wydamy na niego te około 200M, to przez kolejne ileś tam okienek nie będziemy mieli pieniędzy na wzmocnienia. A teraz kluby co rok wydają po 100-200M i ciągle te ceny wzrastają.
0
@BaRcA!FaN 2 lata temu zapłacili za niego 222M moim zdaniem wtedy był więcej wart. Zobacz sobie co się z Nim stało przez te 2 lata ? Kontuzje i nie wiadomo jak jego stopa się zachowa teraz, czy będzie kolejna ? Życie towarzyskie, jak się stoczył ? Afery ?
0
@Kamil92 Jak widzę nazwiska Semedo, Todibo, Dembele to się zastanawiam co oni wciągali .. na rynku jest bardzo ciężko kupić dobrego prawego obrońcę (Wauqe dopiero wchodzi do drużyny nie wiadomo ci się spodziewać, Roberto w pomocy musi grać) , przegraliśmy walkę o de Ligta, ALE uzyskaliśmy Todibo za nic, który w przyszłości może być świetnym wzmocnieniem no i Dembele, który przepracował cały sezon przygotowawczy i może to być jego sezon.
1
@Kamil92 Jedynie kwotę, wziął pod uwagę że raczej wróci do Nas. Jeżeli na szczęście nie to wole żeby został Cou.
0
@kkbarca Była już remontada z PSG ? i co dalej ? uciekł do nich.
0
Rok kwiecień 2018, Barcelona w pierwszym meczu wygrywa 4-1 z Roma, w rewanżu przegrywa 0-3. Odpada z LM i ta porażka zostanie zapamiętana na lata.
Rok 2019, wszyscy się boją powtórki z przed roku. W pierwszym roku wygrywamy 3-0, niestety w rewanżu przegrywamy z LFC 0-4....
Okienko transferowe 2019 i informacja o tym, że może dojść do wielkiego "COME BACK". Miliard różnych sprzecznych ze sobą informacji. Na ten moment Brazylijczyk jest wart 180-200M MAX. Czyli Cou (około 100M ) + Rakitic (około 50M) + plus dopłata 50-30M. Jeżeli zapłacimy za niego ponad 200 M to co podają media, to będzie 3 kompromitacja w przeciągu 2 lat (po odpadnięciu z Romą i LFC z LM, dojdzie nadpłata za piłkarza, który nie jest wart tylu pieniędzy i jego stan zdrowia jak i tryb życia odbiega od takiego jakby być powinien). Lepiej niech Cou odejdzie na wypożyczenie do Monachium, a Rakitic zostanie ( chociaż jestem zdania, że powinien Nas opuścić w tym roku).
3
Kurde, są tu tacy co uważali pod koniec sezonu że Dembele musi zostać i jak go ominą kontuzję to będzie Nam dawał dużo frajdy, goli, asyst itp .. że jeżeli miałby ktoś odejść z dwójki Cou/Dembele, to oczywiście Brazylijczyk .. Dużo osób dalej uważa i w tym ja, że Francuz może być kluczowym piłkarzem w Barcelonie tym sezonie czy ogólnie w najbliższych latach..
Boli mnie to, że nie którzy potrafią zmieniać zdania jak skarpetki. Wyszły te brednie że Neymar chce wrócić, od razu dużo osób skreśla Francuza na rzecz Brazylijczyka. No ok rozumiem, każdy ma swoje zdania i opinie. Ale rozwala mnie to jak niektórzy potrafią zmieniać zdanie na tej stronie..
Przykładowo jest taki "ktoś" (nawet chyba jakiś film animowany taki był" jest taki ktoś czy łoś", nie pamiętam) , na tej stronie co dużo osób go wielbi a innych irytuje ctrl + c => ctrl + v (jedni za to go wielbią), lecz mnie irytuje za to, że do rzeczy co które wrzuca dodaje swoją opinię no i za to, że pod koniec sezonu pamiętam jak pisał że Dembele musi zostać, dużo Nam może dać itp a jak pojawiły się te plotki o Neymarze od razu rzuca tekścikami, że Dembele słaby, nie ugramy nic z Nim, musi odejść itp i musimy ściągnąć jednego takiego, zrobić taki wielki "come back"(kolejny raz widzę jak zmienia zdanie na "x" temat).
A najlepsze jest to, że jeden dziennikarz coś usłyszy puści w internety, drugi to zobaczy doda coś od siebie i powstaje miliard plotek a może tylko 1 % z tego to prawda. A są tu tacy co łykają to jak wodę pelikany. Po co to pisze ? Są wakacje, wyluzujcie, zajmijcie się swoim życiem osobistym, jakimś hobby, nie zmieniajcie tak zdania (no chyba że jesteście kobietami) i nie przeżywajcie tego wszystkiego tak bo to rzeczy na które wpływu nie mamy i dużo z tych rzeczy to brednie. Miłego weekendu.
1
Plota z Inaki Williams to tylko plota czy jednak Manchester utd coś działa ? bo mało czasu mają..
0
Święte słowa napisał dzisiaj @Gaspar .
Plotki, ploteczki miliard różnych głupich/bezsensownych. Jeden puści jakąś informacje każdy coś dodaje i co chwile powstaje coś nowego.
Neymar prosił Messiego, żeby pomógł mu w powrocie. To co ma zrobić ? Pojechać do szejka i mu nakopać ? Jedynie wszystko w jego rękach, jeżeli chce odejść niech ogłosi publicznie, ale pewnie będzie siedział cicho jak to było jak odchodził od Nas. Żeby do nas nie wrócił.
0
@FC1899Barca Ja nie widziałem żeby Neymar już szedł (przychodzie) :-)
0
@sidzej No dokładnie, kolejny argument że to wszystko może być szopka. Będzie siedział tak cicho jak od Nas odchodził.
26
@FC1899Barca Odpal fife -> zagraj następnie napisz czy jest GIT.
3
Neymar grał u Nas 2013-17, to był piękny czas, piękny atak. No, ale cóż, postanowił odejść z własnej woli, do drużyny z pięknym projektem sportowym który miał mu pozwolić wykopać Messiego z tronu najlepszego piłkarza (żeby Brazylijczyk wyszedł z jego cienia i rozwinął swoje możliwości), która miała z Nim wygrać LM ble ble ble i itd. ! Siedząc cicho nawet nie powiedzieć, że odchodzi i milcząc te plotki ile osób na LR na niego jechało a teraz nagle, ON MUSI WRÓCIĆ, a te osoby jak odchodził pisały coś innego .. Przez te 2 lata się stoczył, jeżeli chodzi o życie prywatne jak i o kontuzje itp.. Może miał tam za dużą swobodę ? Teraz chce wrócić tak ? Jak dobrze wiemy, PSG Nas nie trafi, za de Jonga i kilka innych rzeczy. To myślicie, ze możemy go sprowadzić na korzystnych dla Nas warunkach ?! NIE ! Oni będą chcieli Nas wydoić czy to z pieniędzy, czy poświęcenia jakiegoś/jakiś graczy (w życiu bym nie puścił Umtitego czy Dembele). Jedyna słuszna oferta to wypożyczenie obowiązek wykupu za kwotę 130-150 M + Rakitic, a jak nie to dowiedzenia. My nie mamy parcia żeby go sprowadzić, mamy Dembele (jeżeli ominą go kontuzje bd grał jak) no i kupiliśmy Griezmanna. Niech idzie do Realu płakał nie będę. Tyle osób płakało, jak de Ligt odszedł do Juve a nie do Nas i jakoś dalej żyjemy ? świat się nie zawalił ? Nie przeżywajcie tak ludzie, są ważniejsze sprawy niż rzeczy na które ja, Ty czy Kowalski spod 3 nie mają wpływu.
Udanego dnia.
4
@cules100pro na jaki adres wysłać te wiertło ?
1
@Maciek069 Mi się wydawało, że mamy problem w środku pola ? I jak dotąd nikogo nie znaleźliśmy kto by zastąpił (raczej dał chociaż 60% tego co dawali Nam Hiszpanie) Inieste czy Xaviego ? A Griezmann to dołączył do Nas żeby posiedzieć na trybunach ? On będzie od strzelania bramek.
1
Jeżeli doszedł by do skutku wielki "come back" Brazylijczyka. To się zastanawiam ile lat (okienek transferowych), będziemy bez większych transferów, bo nie będziemy mieli pieniędzy na kupno. Wydanie w okienku około 100 mln. Coś czuję, że to będą suche lata, jeżeli chodzi o wzmocnienia.. Brazylijczyk nie jest lekarstwem na Nasze problemy.
1
Są zwolennicy i przeciwnicy Brazylijczyka.
Jednak już wolałbym ściągnąć Sane niż "come back" Neymara.
Chociaż, żeby Arsenal miał obowiązkowy wykup Cou.
1
Kolejne brednie na temat transferów do klubu. Niech się skończy już to okienko i zacznie normalnie sezon.
0
@msmsms Jeżeli same hantle to bardziej polecam trening z własnym ciężarem ciała. Czy to w domu, drążek czy na jakiś siłowniach na zewnątrz. Sęk w tym wszystkim, że liczą się kalorie, deficyt jak chcesz schudnąć, a nadmiar kalorii jeżeli przybrać na masie mięśniowej. Ty nie jesteś profesjonalnym sportowcem, tylko amatorem.. czy zjesz 2-3 h czy od razu po treningu nie ma znaczenia. Na pewno jeżeli chodzi o jedzenie to odpowiednia ilość białka, w miarę nieprzetworzone jedzenie (ale nei odmawiaj sb na to na co masz ochotę, dieta 80/20 czyli 5 posiłków w ciągu dnia zdrowych a ten 6 jakiś kawałek czekolady czy coś - jeżeli liczysz kalorie). Kiedyś słyszałem, że najlepiej zjeść wysoko węglowy posiłek na noc, jak się chce zrobić następnego dnia rano trening.