0

@Hushovt Niestety czytałem takie plotki. Obawiam się, że Portugalczyk może być przykładem takim co się stało z Gomesem.

1

@VamosRakieta Ciekawe rozwiązanie. Ale ja jestem zdania, że bardziej przydatny byłby de Beek.

0

@SelloutCrowd Dzięki :)
Fajnie by było jakbyś popytał.
Jaka cena, głownie .. z jakiej części polski firma ?
Najważniejsze jakie oszczędności rocznie i jaka cena wybudowania :)
Jak coś to pisz na priv.

1

0

Praca w Barcelonie sprzyja siwieniu

Przykład Pepa, Lucho a teraz Waldka.

0

@Messibestplayerintheworld , @Lingvo18 , @Hiacynk dzięki, nie widziałem, wcześniej zaglądałem i widziałem że poza 11 i ze Demiral gola strzelił.

0

Widzę de Ligt ława .. ciekawie.. xD

0

Xavi nie jest lekarstwem na Nasze problemy. Tutaj trzeba kogoś takiego jak Lucho, który wstrząśnie szatnią, klubem piłkarzami. Który będzie w stanie posadzić "wychowanków", "czołowych piłkarzy bez formy" na ławce. (kogoś wręcz innego niż Waldek, przeciwieństwo jego). Boję się, że legenda Xaviego może być zaplamiona możliwym nie wypałem jego przyjścia (trenowania tutaj)..

0

@Sheepfan Myślałem o tym, i wyszło mi ze rower z trenażerem zajął by mi więcej miejsca niż rower spinningowy..

0

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@KidusFCB Trzymaj się zaleceń lekarza. Jak nie pomoże wybierz się znowu do niego.

0

@Skaramuczi no ja też myślałem, że miałem lekko przeciążone kolano i troszkę spuchnięte xD

0

@Skaramuczi Wiesz, ale nie zaszkodzi pójść do lekarza, żebyś nie miał świat rozwalonych ;)

Ja chodziłem z zerwanymi wiązadłami krzyżowymi w kolanie 5 lat :D
Jak zerwałem to spuchło, zeszłą opuchlizna i jakoś to się chodziło bez lekarza.
Po 5 lat poszedłem do ortopedy zrb odpowiednie badania i zdziwienie oczywiście ja i lekarz jeszcze bardziej że normalnie chodzę itp..

17

@dariooo Raczej zmiana trenera tu może pomóc a nie wydawanie kolejnych 200M.

0

Demiral wygryzł ze składu de Ligta ?
Bo widzę, ze już drugi mecz z rzędu grał w podstawie ?

0

@FanatykValverde Ciężkie życie Ciebie tutaj czeka w czasie meczu jak i po Nim ;)

0

Jak gra de Ligt w Juve ?

Widziałem że jest w drużynie miesiąca (Listopad) według WhoScored.
https://www.fangol.pl/view/287377/szczesny-w-druzynie

0

Ma ktoś drukarkę laserowa HP Color Laser 150nw ?

Opinie ? Opłaca się ? Może ktoś ma lepszą propozycje
Zależy mi na drukarce z kolorem, atramentówki nie chce.

0

Jak wygląda trasa:

Rzeszów -> Mielec -> Staszów -> Kielce -> Piotrków Trybunalski (autostrada) -> Poznań
Nie jechałem tą trasą ponad 2 lata, są jakieś roboty ? Na autostradzie ? Albo jakieś utrudnienia na odcinku Rzeszów - Piotrków ? W przyszłym tygodniu bd miał wyjazd i się pytam. Dzięki :D

0

Poleca ktos jakis zapach do auta? Zeby dlugi trzymal? I bylo go czuć? Jakies kulki w woreczku? Jakis płyn w buteleczce ? Cos z aliexpress?

0

Ma ktoś dom drewna CLT ? Albo planuje budować ? Albo ktoś interesuje się tym tematem ?

Opinie ? wady/zalety ? Opłaca się ?

1

@Odesseiron Już prędzej tak:
Ter StegenSemedo - Pique - Lenglet - Alba De jong Arthur -van de Beek Griezmann - Laturo - Messi (kolejność dowolna jeśli chodzi o tak bo musi przyjść jakiś trener i ogarnąć ustawienie ataku, tak żeby Messi jak i Griezmann grali pierwsze skrzypce, żeby ani jeden ani drugi nie byli poszkodowani ustawieniem)

0

Dziadkowie mają kartę dużej rodziny i pytanie, czy Ja jako wnuk mogę tej karty używać bez ich obecności ? Bo karta z drugiej strony jest podpisana imię, nazwisko i pesel. Używać przy zakupach w lidlu czy na stacji orlen.

1

@ViscaBarca123 znowu ? :)

co mecz to takie faule y ?

0

@A_Gomesinho_21 a dzięki :D

0

@A_Gomesinho_21 ja pytam jak postąpił Lucho z Suarezem bo nie pamiętam w 2015 xD

0

@A_Gomesinho_21 czyli jakie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?