VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ksobi nie pomogło, dopiero mam tą drukarkę ponad tydzień. Od początku użytkowania takie problemy.
0
@ksobi próbowałem i papier jest odpowiednio włożony .. zastanawiam się czy papier może być problemem... Mam taki
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/papier-hp-home-and-office-80
0
Kupiłem drukarke HP LaserJet Pro M28w, niestety pokazuje mi co chwile błąd "brak papieru" a papier jest .. Wie ktoś co może być problemem ? Dla mnie to jest trochę dziwne, drukarka drukuje skończy się papier, dokładam papieru puszczam druk i tyle.. ciągle błąd brak papieru a papier jest .. albo włączam papier jest włożony a komunikat :błąd papieru". Drukarka jest nowa i od początku jej użytkowania taki problem.
0
@Triv44 jaki rejon polski ?
0
Lenglet + Semedo + de Jong za Neymara ?
Z taki zarządem wszystko możliwe, a rachunki się zgadzają i jeszcze obniżamy wynagrodzenia, no jak nic Bartuś gwarantuje sobie dalsze lata rządzenia.
1
Jakiej wielkości będzie budżet na transfery w tym roku ?
Przez korona wirus nic ? Tylko to co zarobimy ze sprzedaży ?
Będziemy musieli do końca czerwca 2021 zarobić jakieś miliony jak w tym roku, żeby zrównać budżet ?
0
@BarcaInfo Albo Thiago albo Pjanic.
3
Uznajmy, że wymienią tego Pjanica za Arthura, jakie wzmocnienia byście wtedy widzieli ?
Taka wymiana ma m na celu wyrównanie finansów, ale ja uważam że jeżeli przyjdzie Pjanic to automatycznie Rakitic i Vidal powinni/muszą odejść....
Jak wyglądała sytuacja z Paulinho ? przyszedł na rok zrobił swoje odszedł, przyszedł w jego miejsce Vidal. Oba transfery były hejtowane, a dużo Nam daly..
Jakich pomocników byście widzieli, w przypadku tej wymiany itp ?? Ja bym chciał tak, żeby skład pomocników wyglądał:
Sergio -31
Pjanic -30
de Jong -23
de Beek -23/ Thiago -29
Ndombele -23
Puig -20
Real podobna zrezygnował z de Beeka, Holender pewnie jest do wyciągnięcia za około 40-50 M. Ndombele chce odejść ,wczoraj było jakieś info że Barcelona może go wypożyczyć na 2 sezony.
Thiago hm .. piłkarz 29 letni, na pewno by dał dużo jakości, ale jego bym widział w Barcelonie gdyby Pjanic miał nie przychodzić.
Trzeba zacząć szukać pozytywów z tej wymianie z Juve. A ja widzę jedynie żeby do Nas przyszli de beek, Ndombele no i dać szanse Puigowi.
0
@BarcaInfo Dopiero pisałeś że to świetna wymiana ?
Że dostaniemy Pjanica, de Siglo i z 20-40M od Juve ?
Już nic nie piszesz, że świetny deal hm ?
3
To kogo byście widzieli jeszcze w Barcelonie ?
Willian ? Vertonghen ? Thiago Silva ? Luiz ? Gotze ? Garay ?
Można dać kontrakt na 3 lata, premie za podpis z 10M i zarobki na poziomie Dembele a co tam.
Sprzedać Lengleta za 40M, w jego miejsce może Thiago Silve albo Vertonghena ?
Szkoda, że nastały czasy gdzie dzieją się takie cyrki.
6
Arthur + Todibo za Pjanica + de Sciglo ?
Juve wyceni Pjanica na 45M a My wycenimy Arthura na 38M.
Już mnie nic nie zdziwi, nawet takie scenariusz jak napisałem.
Niech ktoś tu mi nie pisze, że to jest dobry ruch. Nawet jakby juve dopłaciło to Pjanic ostatnio kopie się po głowie, porównując wiek, statystki, ile lat gry zostało to Pjanic nie dorównuje Arthurowi.. No ale nic, zamiast odmładzać to wymieniamy młodego piłkarza, który nawet nie dał tyle ile od niego barcelona oczekiwała za Piłkarza który najlepszy okres gry ma za sobąi chce jeszcze złapać na końcówkę kariery świetny kontrakt.
To od razu wymieńmy Dembele za Williania ? Coutingo za Riberegio
0
@MarioVeB! Akurat do Vidala nie mam żadnych zastrzeżeń, transfer za grosze który się spłacił i daje Nam to co od niego oczekiwaliśmy jak go sprowadzaliśmy.
Weź przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem. I się zastanów czy to co napisałeś jest odpowiedzią na mój komentarz ;)
1
@fart z tym rządem może być jeszcze gorzej...
8
Weźcie zamieńcie Arthura za ciągle kontuzjowanego de sciglo (który prawie wgl nie gra) i za Pjanica, który od jakiegoś czasu kopie się po głowie. Tak Arthur nie spełnia oczekiwań, nie gra jak powinien, ale na pewno to jest niekorzystna wymiana, nawet jeżeli juve miało by dopłacić. Ale wątpię ze dopłacą "milionową" kwotę żeby Nam się opłacało.
Rakitic nie chce odchodzić ? Vidal nie wiadoma ? i kolejny 30 latek ?
Busi 30 lat ?
Zatrudnijmy od razu Valverde do środka pola (żeby grał) i Setiena jako grającego trenera.
1
@fart Ja od początku uważałem, ze Waldek powinien sezon dograć do końca i od nowego sezonu Erik ten hag. Prowadził drugą drużynę Bayernu, kiedy trenerem tam był Pep wiec..
1
@fart Erik ten hag ? Roberto Martínez ?czy ktoś inny ?
0
@ProMILs Dokładnie tak. @fart Zgodzę się z tym, ale jakiego trenera masz na myśli ?
Gaurdiola wątpię ze wróci do prowadzenia 1 drużyny, Klopp nie przyjdzie.
2
Za czasów Valdka jakie komentarze było można zobaczyć ?
Teraz za czasów Stacha nie jest podobnie ?
Czy to nie jest problem w psychice piłkarzy ? Może maja jakaś blokadę ? Może to wina wydania 400M (w celu zastąpienia Neymara) na piłkarzy którzy do Nas nie pasują ? Może to wszystko zaczęło się od odejścia Iniesty i Xaviego ? Potem odejście Neymara to jeszcze bardziej dobiło ? Może rząd zrobił takie szambo, tymi transferami Cou, Dembele, Griezmann ? Może trenerzy z tej najwyższej półki widzą co się dzieje tutaj i nie chcą przychodzić i potem zostajemy z pół środkami ? Może Messi nie jest w stanie wygrywać sam w pojedynkę wszystkich meczy ? Tu jest wiele problemów i jeżeli ktoś liczy, że wygramy LM i LL to radzę ochłonąć, żebyśmy chociaż LL wygrali, ale wątpię że Real straci punkty. Plus w LM wielka nie wiadoma i Napoli które pod skrzydłami nowego trenera może wyeliminować każdego, grając z tak rozchwianą Barcelona.
0
@shinthps Nie mówię tu o byciu kimś takim jak Ronaldo czy Lewy (bo oni poprzez swoje wyrzeczenia weszli na szczyt).
Ale ile piłkarzy którzy są w TOP potrafią mieć stabilne życie prywatne i stabilny wysoki poziom gry w piłkę ? Jedno z drugim jest w idealnej harmonii, gdzie gra w piłkę nie cierpi przez życie prywatne.
1
@VamosRakieta pieniądze ? imprezy ? złe towarzystwo ? inaczej mówiąc uderza woda sodowa do głowy ?
1
Niestety nigdy nie rozumiałem czemu piłkarze, którzy maja talent niszczą swoją karierę (albo nie są w stanie wejść i się utrzymać na szczycie) poprzez swoje problemy pozaboiskowe.. A inni, harują, starają się itp i nie są w stanie wejść na ten poziom, który maja niektórzy piłkarze od urodzenia ale niszczą swoja karierę przez problemy pozaboiskowe.
0
@RomanHoffer We mszy nie musisz uczestniczyć, jak masz pierwsze piątki miesiąca to masz spowiedź i co jakiś czas komunie bez mszy.
Z tego co wiem nie musisz komunii przyjmować, aby spowiedź była ważna.
0
@culesjasiules git.
0
@Marcello Tylko SZYMON HOŁOWNIA !
Anty Trzaskowski, osoba która szła w marszu LGBT a wczoraj swoją wizytę w górach porównał (chciał odwzorować) do wędrówki Jana Pawła II. To prawda, że w TVP jest taka kampania, ale taka zasada (kto rządzi ten decyduje co pokazują w TVP).
1
@geass dzięki :)
0
@geass masz akurat ten model BROTHER DCP-1622WE ?
0
Czy podczas kupowania drukarki ważnym parametrem jest rozdzielczość druku ?
Np HP LaserJet Pro M28a posiada rozdzielczość druku 600x600
a brotherBROTHER DCP-1622WE - 2400x600
Zwracać na to uwagę ?
0
@krzysiekVeB Jedna ma możliwość łączności przez wifi a druga nie.
0
Posiada ktoś drukarkę BROTHER DCP-1622WE albo BROTHER DCP-1512E ?
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-1622we
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-1512e
Jakieś opinie ? nie wiem którą wybrać .. jedna bez kabla USB (łączność wifi), ale w internetach sa pozytywne i negatywne opinie natomiast druga jedynie łączność przez kabel ale opinie pozytywne.. poradzi ktoś ?
0
@BinBin Liverpool ma problemy finansowe ? dlaczego ? wygrali LM, grają co roku w LM, w lidze angielskiej też tak sobie