VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medrzakoo01 tam samo jak Ty uważam, ale to co piszą media to ...
xD
2
Stegen/Neto
Semedo (Moim zdaniem Portugalczyk powinien odejść i w jego miejsce przyjść Dest ? może Emerson ?)?/ Roberto
Garcia/Araujo - Lenglet/Umtiti ?
Firpo/ Gaya/Grimaldo (Niby Alba ma odejść ?)
de Jong/Pjanic
de Beek/Pedri - Puiq/Roberto
Messi/Trincao - Griezmann/Dembele - Ansu/Pedri
Tak to niby ma wyglądać ? Jednak wolałbym odejście Semedo niż Alby..
0
Widze że ten Font, Bartek, Laporta to są tacy sami, żeby dostać sied o koryta i robić swój plan po trupach, niezależnie od czynników otaczających. Nie rozumiem, po co mówić że zwolnię Romana nawet jakby wygrał sextet ? Bo ma swój inny plan ? Przykładowo dochodzi do takiej sytuacji u Nas wszystko gra świetnie, przychodzi taki i psuje wszystko żeby wprowadzić swój plan ? Który nie wiadomo czy wypali ? Który niszczy plan który się sprawdzał.
Niestety, wszyscy są tacy sami, nie liczy się aspekt sportowy klubu, tylko żeby zrobić swój plan niezależnie od ważniejszych czynników.
2
So we can start !
3
2
1
!
WSZYSTKICH SPRZEDAĆ ! WSZYSTKICH KUPIĆ !
.
.
.
A na koncie bankowym, kwota na transfery = 0...
0
@robsesh Albo wróci Waldek.
0
Albie potrzebny jest młody dobry zmiennik, żeby poczuł rywalizację. Przed przedłużeniem umowy w jakiej świetnej formie był ? Miał cel "wynegocjować jak najlepsze warunki", teraz nie ma zmiennika który mógłby z Nim powalczyć, umowa podpisana to i forma taka jaka jest.
0
@marcin000019 Bo niektórzy są teraz zdania, ja wygrałem wszystko to nie muszę na treningach trenować na swoje 100% możliwości z reszta gram z najlepszym piłkarzem, w meczu podam do Messiego i jakoś to będzie.
A Oni powinni być gotowi na 90 min pressingu, ciągłego biegania oduczenie żeby podać do Messiego reszta jakoś się ułoży.
0
Jeżeli będziemy mieć świetną osobę od przygotowania fizycznego i od przygotowania taktycznego, TO Roman sobie poradzi w roli trenera.
Ostatnio u Nas leży przygotowanie fizyczne i rozbrojenie przeciwnika taktycznie.
1
de Beek to czasami nie piłkarz box-box ? Ktoś podobny stylem do Pogby ?
0
@RosjaninBut Gorzej niż jest nie może być.
Wywalił bym Semedo i kupił Desta. Chłopak może grać na lewej i prawej stronie.
0
Dawać Suareza+20M do Ajaxu a do Nas de Beeka.
0
Żeby nie było tak, że Roman przyjdzie i postawi na środek pola Busi - Rakitic - De Jong. Bo jak wiemy, każdy trener który przychodził zawsze miłował Chorwata. Wy chcecie czysty a okaże się, że prawie wszyscy, znaczący piłkarze zostaną (CI starsi).
Jak dla mnie Roman, to taka wersja 2.0 Waldka
1
Jak wczoraj zagral Eric Garcia? Jak w tym sezonie gral Moussa Dembele?
1
@A_Gomesinho_21 Zgadzam siez Tb, ale gdyby nie forma MSN (młody świetny Suarez), to ... już wtedy były braki w pomocy, a jak odszedł Xavi i Iniesta to widzimy jak jest ..
0
@kamson24 Z tego co tu pisze większość użytkowników to chcą Xaviego...
A co gorsza, pewne źródła piszą głownie o Hiszpanie ...
Ja uważam tak samo, Holender jest w stanie ogarnąć ten syf, trener młodego pokolenia.
1
@kempnou Wokół nich można budować nowy projekt sportowy.
3
I co ?
Bartek zatrudni Pochettino, to go Laporta z Fontem na taczkach wywiozą i będzie jeszcze większy syf..
Jest jakaś szansa, żeby wybory były już ?
Cieszyliście się jak zatrudnili Sietiena i teraz co ? Podobnie może być z Xavim, na razie za wysokie progi do ogarnięcia takiego syfu..
0
@BarcaInfo Mówię od X czasu, że to jest trener (Holender) który może coś wnieść do naszej gry :)
3
nowy zarząd
trener: Erik ten hag
asystent: Xavi
przyjścia: Garcia, de Beek, Ndombele
Mamy ter Stegena, Lengleta, Araujo, de Jonga, Puiqa, Pedri, Trincao, Messi, Griezmann, Fati. Na tym trzeba budować zespół.
0
Nowy trener, nowy zarząd.. Ok, fajnie, ale nie myślcie ze połowa piłkarzy koło 30 odejdzie ? Raczej nie. Trzeba trenera, który będzie świetny taktycznie, który nie postawi tylko na tiki-takę, ale tak to zmodyfikuje, że będzie pressing, utrzymanie przy piłce i zabójcze kontrataki. Który nie będzie się bał posadzić Messiego, który będzie świetny taktycznie. Ktoś kto będzie potrafił zrobić to co wczoraj Flick, zjadł Nas taktycznie, przed rozpoczęciem meczu Oni już wygrali, wyszli tacy zmobilizowani. Trener nowy musi też popracować nad psychiką piłkarzy, bo jednak te 4 lata w LM piłkarzom narobiły gnoju w głowach.. Moim skromnym zdaniem, przyjście Xaviego to byłoby zabójstwo teraz (jako głównego trenera), tutaj trzeba kogoś takiego jak Herkules kto ogarnie ten syf ( tą stajnie).
Mamy ter Stegena, Lengleta, de Jonga, Araujo, Puiqa, Pedri, Trincao, Roberto, Messi, Griezmann, Fati. Na tym trzeba budować zespół.
Wiecie kogo bym widział w roli trenera ? Kogoś z młodego pokolenia, kto ma już doświadczenie w prowadzeniu. Erik ten Hag'a a Xavi'ego jako jego asystent. Holender trenował Bayern 2 kiedy Pep był głównym trenerem, chłop ma papiery na bycie trenerem z topu. Widzę kilka transferów do klubu jak i z klubu. Nie trzeba jakiś 100 M, da radę coś zacząć budować nowego przy kilku transferów za małe kwoty.
0
Panie I Panowie Co to sie wczoraj stanelo?
To byl jakis Sen (horror)?
0
@CatalanVeBFCB Daje spokój w Borussi że w 2021 mógłby odejść za mniejsze pieniądze bo został by mu rok do końca kontraktu. Czyli by chcieli go sprzedać w tym roku za jak największe pieniądze, a tyle ile oni żądają to nawet united nie jest w stanie zaproponować poprzez pandemię.
1
@SHIBA :) :)
0
Jak radził sobie ruben dias ?
Widzielibyście go w man utd ? W parze z harry maguire ?
0
Jak myślicie drużyny które skończyły już sezon np. taki Liverpool (który nie gra w LE i LM), będą bardziej wypoczęci/świezi do nowego sezonu niż drużyny które walczą o europejskie puchary ? Już mają urlopy i odpoczywają, a inne drużyny muszą walczyć o puchary. Wpłynie to jakoś na początek sezonu jak i cały sezon, ta różnica tych kilku tyg ?
0
Co polecacie zwiedzić nad jeziorem solińskim i obok ? zapora myczkowce ? co jeszcze ?
0
Mało czasu było na przeczytanie pooranego przeglądu.
0
Planuję z dziewczyną wycieczkę do zakopanego na jeden dzień.
Gdzie polecacie pójść ? zjeść ? zwiedzić ? może jakaś krótka wyprawa w góry ? może jakieś ciekawe miejsca do zobaczenia ?
Jaka teraz jest tam pogoda ? Dużo ludzi jest ?
1
jaki polecacie telefon do 1500 zł ? może być i za 1100 zł.
Xiaomi ? jaki model ?
1
@kkbarca Nie porównuj ceny z dziś z ceną sprzed 5 lat temu..