0

1

Co to za problem dla szejka wpłacić 700M klauzuli ?

Dać kontrakt na 3 lata ?

Później prawnicy szejka pojadą do TAS i odwołają się od wszystkich zarzutów ?

Co to za problem dla szejka 1 Miliard ? Odkręci trochę więcej ropy i mu się zwróci.

3

@Ghotti Oni to zrobili świetne transfery i ten Sarr.

5

@Criss18Barca DOUGLAS JUŻ DAWNO NIE GRAC W BARCELONIE !

2

@Ghotti Pamiętam jak My mieliśmy bana i nikogo nie sprowadziliśmy, to jest rozwiązanie, ale trzeba to powiedzieć zarządowi ..

1

Kurde wszystko zaczęło się od odejścia Neymara...

Potem wydanie pertomiliardów na zastąpienie go .. wiemy jak to się skończyło..
Złe nie przemyślane decyzje, zły zarząd.
Gdyby Neymar nie odszedł to by było teraz całkiem inaczej.
Do Waldka nie mam żalu bo i tak wyciągnął ile mógł z drużyny, ale powinien odejść ze stołka rok temu.

1

@Ghotti o ile dostaną, kwota z klauzuli Martineza 111M to będzie promocja z tego co kluby zaczną z Nas drzeć.

3

@VamosRakieta Pomyśl jakie konsekwencje będą jak odejdzie. Każdy zacznie sobie życzyć za zawodnika 2x tyle. Tak jak było po odejściu Neya.

2

Mówię Wam będzie tak:

Messi wypowie się, że wpłaca klauzulę 700M i odchodzi do city.
Że potrzebuje nowych wyzwań, drużyny i odpowiedniego trenera.

1

A Pique nie przyjechał tez do Messiego ?

Może nakręci jakiś film w którym Argentyńczyk powie o swojej decyzji ?

Jak to miało miejsce u Griezmanna ?

1

3

2

1

0

Koniec pewnej ery...

2

@lunek97 No to właśnie, wybory są w marcu. Bartek nie ma jeszcze kadencji na 2-3 lata xD Jest nowy trener. Zgadzam sie z tym.

0

Pep ma świetnie grającą drużynę, gdzie nie ma podporządkowania drużyny pod jednego piłkarza. Myślicie, że Messi przyjdzie i drużynę podporządkuje pod niego, skład pod niego itp ?

0

@D10SLEO Wystarczył list od Messiego, skomentowanie tego. A tak będzie w gazetach kreowany jako ten najgorszy.

2

Wiecie czego zazdroszczę Realowi ? Florentino Perez'a. Tak właśnie tego Hiszpania. Tak jak on zarządza klubem przez ostatnie lata, a co najlepsze jak odchodził CR7 do Juve to nie było takiego zamieszania w mediach, dogadali się i do widzenia. To będzie pamiętane, przez lata ten syf jaki jest od kilku lat, porażki w LM, wydane petromiliony na Dembele, Cou, Griezmanna, odejście Neya i możliwe odejście Messiego.

0

@plastek87 Nie będzie dymisji. Wybory są w marcu. Messi odejdzie jak ktoś wpłaci klauzulę.

1

@D10SLEO Transfer do innej drużyny gwarantuje mu sukces w LM ? Bayern, rok temu LFC wygrali LM, wygrali dzięki świetnemu przygotowaniu taktycznemu i fizycznemu, i dzięki temu że mają zbilansowana drużynę każdy haruje bieg itp, nie ma że ja jestem lepszy od Was i podawajcie do mnie, po prostu grali jak świetnie zrobiona maszyna, cała drużyną.. Przychodzi nowy trener, nowy sztab, jeszcze nie zaczął pracy. Odejście Suareza, Rakitica, Vidala to powód na takie robienie szumu ?

10

Pamiętajcie nigdy jeden człowiek nie będzie nad klubem.

Klub ma swojego prezesa (niestety jest jaki jest), a piłkarz jest jego pracownikiem który zarabia (w tym przypadku najlepiej na świecie). Od kiedy to pracownik dyktuje warunki jakie mają panować w firmie w której pracuje ? (Nie ważne, że to Messi i dał tyle ile dał i jest najlepszy na świecie, ale też święty nie jest, jak coś nie wychodzi to nie potrafi przeprosić, wypowiedzieć się tylko ucieka jak ze statku). Wybory są w marcu, rozumiem jakby Bartek miał kadencje 2-3 lata.. Przez sytuację będzie jeszcze większy syf niż jest. Wystarczyło poczekać do marca. Dobra Messi mówi, że całą prasa stoi za Bartkiem i zawsze kreują go jako ten gorszy, ale teraz to nie potrafi się wypowiedzieć publicznie ? Napisać jakiegoś listu w mediach społecznościowych co mu leży na sercu ? Tylko robić to co robi (milcząc), że prasa jeszcze bardziej go opisze jako ten gorszy..

1

@AlwaysBlaugrana Świetnie to ująłeś ! Oto mi chodziło, ale nie umiałem tego ująć tak perfekcyjnie w słowach jak Ty ! Niestety, Argentyna .. teraz Barcelona.. Gdyby można zmieniać kluby reprezentacyjne to odszedłby z Argentyny do Hiszpanii ?

0

Zastanawia mnie jedno, czy jest jeszcze realna szansa że Messi zostanie ?

Czy jego zachowanie ma na celu, żeby Bartek się poddał do dymisji ? Wybory i Messi zostanie ?

Czy już decyzja ostateczna i odchodzi na 100% niezależnie od tego czy zostanie/odejdzie Bartek ?

Mam żal, taki że po porażce w LM, jako kapitan nie odezwał się ani słowa. Że teraz milczy... Podobna sytuacja jak Neymar wpłacał klauzulę. Przez to co się dzieje, zrobi się jeszcze większy gnój i jestem skłonny stwierdzić, że klub pada na dno jeszcze niższe niż jest, a jest już na samym dnie..

Zastanawiam się, czy może być-wielki powrót MNS ? Ale w Paryżu.

1

Chcieliście odejścia Rakitica, Vidala, Suareza itp. Usunięcie świętych krów to macie buncik xD

1

@stasiek329 de Beek to młodsza wersja Duńczyka.

Holender może dołączyć tego lata do Barcy.

2

Jeżeli Leo odejdzie, to pokaże, że stwierdzenie "Leo rządzi Barceloną i On decyduje kogo chce ściągnąć do drużyny itp" będzie prawdziwe. Rozumiem, że jest zbulwersowany, że Bartek ma swoich ludzi w gazetach i wszystkie informacje wychodzą na światło dzienne od razu, wiadome, że jest najlepszym piłkarzem wszech światów. Słyszysz Messi mówisz Barcelona, słyszysz Barcelona mówisz Messi. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby odszedł. Ale jeden piłkarz nie może być ponad drużynę, nawet Messi..

Mam nadzieję, że przemyśli decyzję i nie odejdzie. Barcelona przespała odmłodzenie kadry i zmarnowała sporo kasy w celu zastąpienia Neymara, ale nic nie poradzimy.. Już raz odchodził z Argentyny .. Z takimi decyzjami powinien się wstrzymać do lutego/marca, jeżeli chce przez takie zachowanie wymusić to żeby Bartek odszedł to stracimy najlepszego piłkarza.. Wybory będą w 2021. Trzeba dać działać Romanowi, może to ogarnie.

0

@AlexMQUC może na alltube poszukaj

0

@bielik Jakoś tak.

0

Gratulację dla Bayernu.

Jakimś wielkim fanem Lewego nie jestem, (po prostu obojętny w stosunku do niego), zastanawia mnie jedno czemu zawsze przy ważnych/kluczowych meczach nie strzela bramek ? Wiem, że pracuje dla zespołu, świetne statystyki i robi robotę w polu że inni mają przestrzeń do zdobycia bramki, ale napastnik żyje z bramek nie ?

Bayern pokazał jak się gra w nowoczesna piłką, świetni taktycznie i świetni przygotowani fizycznie. Ciekawe jak drużyny, które grały w LM odczują ten turniej, bo wnet ligi ruszają .. Wie ktoś kogo Bayern planuje kupić ? Dest ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IronSanHybrid Sanepid ?

1

Roman się sprawdzi, ogarnie ten burdel Barca zacznie ładnie grać i wygrywać trofea to Leo zostanie.

Jeżeli Holender się nie sprawdzi to odejdzie.
Zastanawiam się jak sobie poradzi ze świętymi krowami, co zrobi żeby odeszli a jeżeli zostaną to jak zgodzą się na ławkę..

0

@RosjaninBut Ile wynosi budżet na transfery ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?