VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pójdzie mi cyberpunk przy taki sprzęcie:
GeForce GTX 1060 3GB
Intel(R) Core(TM) i5-7400 CPU @ 3.00GHz
RAM 8.0 GB
64-bit Windows 10
Według:
https://www.systemrequirementslab.com/cyri/
pójdzie..
0
jakim lewym obrońcą barcelona byłą zainteresowana ? pamiętam że grał/gra we Francji ale nie pamiętam jego nazwiska.
5
Jak spisuje się Darwin Núñez w Benfice ?
Pasowałby do Nas jako 9 ?
Zawodnik coś typu Suarez ?
0
Jak gra Trincao ?
0
@ogoniasty o kogo chodzi ?
0
@Encore Holender na jakiej pozycji grał ?
0
Czemu Pogba nie gra teraz ? Kontuzja ?
Jak grał dziś de Beek ?
De Gea kontuzja ?
0
Jak dziś zagrał Tanguy Kouassi ?
2
@norbi77 hejt, złe słowa itp na JPII są nie na miejscu. Katolik czy nie, powinien sobie darować, w przypadku gdzie nie ma jasnych dowodów ze wiedział na w/w temat.
0
Za ile są wyniki z testów covid ?
podkarpackie, badanie na nfz.
Mówili coś, że do 72h. Mogą być wcześniej ?
2
@Nano22 Juventus tak wysoko, bo dołączył do nich CR7 mistrz wolnych.
3
@P93FCB Obaj są świetni. W przyszłości mogą być piłkarzami pierwszoplanowymi Barcelony. Obaj dobrze mogą się rozwijać albo ich kariera może pójść drastycznie w dół. Na szczęście mają poukładane w głowie i są otaczani przez odpowiednich ludzi. Jeśli Barcelona o nich odpowiednio zadba to będziemy mieć (w sumie juz mamy) świetnych piłkarzy.
0
@ProMILs dzięki :)
0
Będę zmieniał telefon kom i mam aplikację millennium bank.
Wiecie jak odpiąć to urządzenie od aplikacji ?
Bo w mBanku wiem jak, ale w millenium juz nie..
0
@Rudi35 Nie chodzi o mnie. Mam 25 lat
Mieszkam z dziadkami po 80..
0
Przy covidzie ma się katar ?
Bo mam ostatnio ból głowy, katar i mokry kaszel. I sie zastanawiam czy to nie sąjego początki.
Co gorsza osoby z którymi miałem ostatnio kontakt mogą mieć covida, bo mają objawy strikte pod niego, zmęczenie, strata smaku i węchu.
1
@Szklaner w przypadku śmierci, dzięki :)
1
@FC1899Barca dzięki, ale to mam powiedzieć że pełnomocnictwo czy jak ?
0
Mam konto w banku millenium.
Mam takie pytanie, chcę dać dostęp drugiej osobie do tego konta (na wypadek jakby mi się coś stało, żeby miała legalny dostęp). Da radę takie cos zrobić ? jakieś pełnomocnictwo ?
1
Takie pytanie, jakie macie opłaty w domu jednorodzinnym ?
Gaz, śmieci, ścieki, światło, woda, podatek, ubezpieczenie, internat i co jeszcze ?
0
Mam konto bankowe w mBank, tam jest taka funkcja, że Finansach mogę sobie ustawić moje zobowiązania i wpisać jakąś kwotę i automatycznie wiem ile muszę mieć pieniędzy na to zobowiązanie i ile mi zostanie reszty (mój majątek).
Założyłem konto w millennium bank i jest tam jakaś taka funkcja ?
2
Zobaczyłbym dziś taką ofensywę:
Trincao - Pedri - Fati
Messi
1
Co planują od soboty ? Znowu lockdown ? Zatrzymywanie, kontrola aut i wywiad gdzie się jedzie i po co ? Wracamy do średniowiecza ?
0
@seba1324 kalkulator wynagrodzeń (wpisz to w google).
0
Przy jakiej wpłacie na konto bankowe, bank (czy tam ktoś tam) może się doczepić ? W sensie skąd te pieniądze itp ? I mogą narzucić jakiś podatek od tej kwoty ?
0
W jakim banku proponujecie założyć konto ?
W grudniu kończę 25 lat, mam już konto w mBank (więc tam odpada) a potrzebuje drugiego konta.
0
Nie oglądałem dziś meczu.
Krótki skrót kto jak zagrał.
Jak zaprezentował sie Ansy, Pedri, de Jong i Dest ? Ogólnie całą drużyna,
0
@piotrek1315 dobrze że dodałeś "douszne", bo zaraz byś miał inne słuchawki xD
0
Neto
Dest - Pique - Lenglet - Alba
de Jong - Busi
Trincao - Cou - Ansu
Messi
Chciałbym zobaczyć takie coś w najbliższym czasie.
Niestety de Jong na LR staje się kolejnym kozłem ofiarnym.
W Naszym ustawieniu de Jong musi bardziej ogarniać obronę, akcje przechodzą przez niego. Wczoraj zagrał dobry mecz w sumie kolejny dobry mecz.
Niestety Dembele i Griezmann pozostawiają wiele do życzenia.
0
@PawkoFCB Znam osoby niestety zakażone tym wirusem. Gorączka 40 stopni ? Osłabienie ? Kaszel ? Duszności ? Jak to wytłumaczysz ? Tak, masz rację. Na ten wirus zazwyczaj umierają Ci co mają jakieś już choroby. Ale kto w dzisiejszych czasach na nic nie choruje ?
Jest jest ale nie w takim stopniu jak media przedstawiają.