0

Komentarz usunięty

0

Niech już się skończy to okienko.
Ten cały bałagan ciągnie się i ciągnie od transferu Ney do PSG. Pewnie z roku na rok będzie coraz gorzej. Jedni są zadłużeni po uczy a inni wydają po 100M za Denisy Suarezy z napakowanymi łydkami. Jestem zawiedziona, ale niestety taki jest świat, nie ma sprawiedliwości.

#teamświeżachałeczka


2

Jestem bardzo ciekaw końca okienka transferowego.
Wydaje mi się, ze Chealse może rozbić banki i zrobić zakup 1-2 piłkarzy za grube miliony. U Nas to raczej nic nie będzie się działo...
Jestem ciekaw co Zrobi RM i MC, chodzi o MBappe i CR7.

#teamświeżachałeczka


5

Od zawsze uważałem, że Perez jest świetnym prezesem, każdy ma cos za uszami tego jego nagrania itp. Ale to jak prowadzi klub to majstersztyk.
Bayern też jest świetnie prowadzony.
Do Laporty mam jedną uwagę, ze naobiecywał wygrał kampanię bez planu. Typowy polski polityk aby dostać się do koryta. Szkoda, że święte krowy dalej w drużynie z takimi kolosalnymi pensjami.

#teamświeżachałeczka


0

Laporta dalej na Ibizie ?Czy coś działa w klubie ? Bo jakoś nie widać i nie słychać.

#teamświeżachałeczka


0

@Gappeq przetrzymywanie danych. głownie seriale, filmy, muzyka, zdjęcia.

0

Komentarz usunięty

0

Potrzebuje dysk przenośmy 1TB - 4TB.
Ktoś ostatnio kupował ? Jakiś fajny w miarę przystępnej cenie ?
Jakaś promocja ?

#teamświeżachałeczka


2

@Rust_Cohle porównywanie BVB do Juve to jednam moim zdaniem duże przegięcie.

#teamświeżachałeczka


2

@Spoko_Hala_Fan Laporta zapłaci im w walucie "100 ton ziemniaków" ?

#teamświeżachałeczka


1

Letnie okienko transferowe w 2022.

Pogba, Mbappe za darmo, bo wygasną umowy,
Haaland za te 75M (niby taka klauzula).

Tak będą wyglądać wzmocnienia Realu Madryt.

#teamświeżachałeczka


1

@NaFazieHitman
#teamświeżachałeczka


0

Dlaczego numer 30 ?
Jakieś znaczenie ?

#teamświeżachałeczka


3

Co Wy sobie myśleliście, że Laporta przyjdzie i ogarnie ten bałagan ? Nie mając planu ani nic ? Że ogarnie w poł roku bałaganu. który powstał przez kilka lat ?
Przykład: jeżeli ktoś ma nadwage i ma przykładowo 20 kg nadwagi i osiągnął takie coś w 15 lat, to ktoś myśli że schudnie w 2 miesiące 15 kg ? No nie ?! Na wszystko trzeba czasu i planu.
Niestety obawiam się tego, że Laporta tego planu nie ma i działa strasznie chaotycznie, jego planem było pozbycie się Griezmanna i szrotu i miał nadzieje że Messi dostanie umowe itp, teraz liczy na powstanie SL i zrobienie spółki SA z klubu.

Zobaczymy, na pewno mógł zrobić więcej jeżeli chodzi o Leo, o wiele więcej....
Na pewno żaden piłkarz nie jest ponad klubem...
Ale żal jak odchodzi taki piłkarz, który kocha ten klub który płacze, robi wszystko co trzeba no ale ..

Wydaje mi się, że o dużo rzeczach nie wiemy i o pewnych machlojach/kompromitacjach Laporty.. Kolejny polityk, który chciał dorwać się do koryta jak w polskiej polityce. Naobiecuje złote góry, a potem kazdy wie jak jest.

Zobaczymy co czas pokaże, zobaczymy jak Koeman sobie poradzi. Griezmann ma szanse stac isę gwiazdą. Zobaczymy, trzeba kibicować klubowi.
Mówi to Wam gość od tego chasztagu łechtaczki xD

#teamświeżachałeczka


2

Trzeba z podniesionym czołem rozpocząć nowy etap. Mam nadzieje, że Laporta wywali tych którzy Nam wadzą (święte krowy) i obniży pensje.

Niestety, zostanie żal z powodu braku pożegnania najlepszego piłkarza wszechczasów przy pełnym stadionie.

#teamświeżachałeczka


1

Niestety wielka szkoda, że na ten moment jest jak jest.
Laporta jak i Messi kierowali się dobrem całego klubu FCB, podjęli taką decyzję ze względu na dobro klubu teraz jak i w przyszłości. Mamy problemy jakie mamy, przez COVID j głownie przez Bartka i jego machloje. Pamiętajcie żaden piłkarz nie jest ponad klubem. Szkoda że tak wyszło i nie było pożegnania z kibicami przy pełnym stadionie.

Teraz dodam swoją opinię co o tym myślę.
Bądźmy szczerzy Real jak i Barca nie ucierpiali nic (nie zostali ukarani) poprzez utworzenie Superligi. Tebas wiedział, że nie może dopuścić do odejścia Argentyńczuka gdzieś indziej bo traci cała liga. Wie, że klub ma problemy, że SL moze powstać w przyszłości nawet ze względu na te długi żeby odkopać klub. Organizując tą kase od tego sponsora, chciał zatrzymać Messiego jak i zakończyć temam SL. Naszczęście Perez i Laporta powiedzieli NIE. Wyszli na wojnę otwartą, czas pokaże co sie wydarzy. Albo Tebas nie pozwoli na rejstrację Messiego, liga straci poprzez odejście Argentyńczyka, my stracimy najwiecej. Albo zaakceptuje, że nie chcemy tej kasy i pozwoli na rejestrację Messiego. Ta sprawa może się ciągnąć miesiacami. Messi jest bez kontraktu czyli w każdej chwili dziś, jutro za 3 miesiące może podpisać umowę. Tylko nie wiadomo czy Messi o tym wszystkim wie i się zgodził na tą szopkę czy jest wykorzystywany i cierpi najbardziej.

Najbardziej mi się podoba współpraca Perez - Laporta. Uwarzam, że najlepiej prowadzonym klubem jest Bayern, ale moim skromnym zdaniem jednym z lepszych prezesów jest Perez nawet jak gada różne głupoty i wylewa potem gnojowica na światło dziennie. Trezba zrozumieć jesteśmy w tragicznej sytuacji finansowej, klub jest na granicy bankrutctwa musimw walczyć o swoje, niestety nawet kosztem Argentyńczyka. My mamy takie problemy a city ? (chcą sciągnąć dwóch piłkarzy każdy kosztować ma po ponad 100M), PSG (jakie FFP ? o czymn Ty gadasz ? "potrzymaj mi piwo" kupimy i podpiszemy umowe z każdym kogo chcemy) ? Chealse (szukają 9 i oferują ponad 100M) ?

A My nie mamy nawet możliwości rejestracji piłkarzy którzy przyszli za friko, i najwyższe wynagrodzenia na świecie, stado świętych krów.

To jest kilka moich przemyśleń, mam nadzieję, że jednak zobaczymy sympatycznego niskiego Argentyńczyka w koszulce o numerze 10 w Naszej koszulce w tym sezonie. Nie ma co liczyć jakiś informacji od Laporty na konferencji, pewnie znowu będzie: "wszystko idzie dobrze jeżeli chodzi o rejstrację i wzmocnienia", prawdziwa wojna odbywa się za sceną, na szczęście daleko od mediów.
Pozdro, trzymamy kciuki aby wszystko skończyło się dobrze dopóki Messi nie podpisał umowy z innym klubem jest najmniejsza nadzieja.

#teamświeżachałeczka


0

To jak z tym przedłużeniem umowy ?!

#teamświeżachałeczka


0

@LS a Jak mam piec SAS rok produkcji 2010,
klasa B, według normy: PN-EN 303-5,
PN-EN 12809:2002.A1:2004/AC:2007. ?

Piec do zezłomowania ?
Opalam gazem, ale mam taki problem że mam trochę nagromadzonego węgla i drzewa i chciałem to jeszcze w przyszłości wypalić w piecu.

0

Ustawa antysmogowa.
https://www.defro.pl/a,900,podkarpacka-uchwala-antysmogowa.html

Pytanie: Mam piec gazowy, ogrzewam Nim dom, ale w kotłowni stoi też piec na węgiel i przekroczyło ponad 10 lat od produkcji i nie mieści się w normie i klasie, muszę go usunąć jeśli z niego nie korzystam ?

teamświeżachałeczka

2

@Roobo Pedri w jakimś ultra maratonie, albo w jakiś trzech maratonach na raz, jeden po drugim.

teamświeżachałeczka




2

Chciałabym zobaczyć jeszcze w Borussi Jérémy Doku.

teamświeżachałeczka

1

@Sulimo :)

#teamświeżachałeczka


0

Ja to chciałbym tak.
Jakiś klub kupuje od Ajaxu Lisandro Martíneza i Ryan Gravenbercha.
Póżniej dochodzi do wymiany z tym klubem, do Nas wędruję w/w dwójka piłkarzy a my dajemy temu klubowi Griezmanna.
Transakcja raczej nie możliwa do wykonania, ale najlepsza dla Nas. (pozyskujemy lewego srodkowego obrońcę który może grać jako defensywny pomocnik, Lenget odchodzi i pozyskujemy Holendra (młodsza wersja Wijnalduma) jako zastępstwo za Busiego).

#teamświeżachałeczka


1

Czyżby przybycie Lisandro Martínez'a ?
Na podobnej zasadzie jak Demir ?


#teamświeżachałeczka


14

Bardzo podoba mi się w Laporcie to, że nawet jak Koeman nie był jego wyborem. To teraz keidy wiadomo, że Holender zostaje, To Nasz prezydent go wspiera publicznie itp.. "Ten Pan tu rządzi" i inne takie teksty, bardzo budują morale drużyny jak i Naszego trenera.

#teamświeżachałeczka


4

@kaamil1910
Bo wyleczył się ze swoich dolegliwości bez ingerencji zewnątrz gdzie wszyscy mówili że jedynie operacja (po przez szamańskie czary mary fokus pokus ?) ?
Czyli problemu nie rozwiązał na stałe tylko na jakiś czas ? Ciul wie ile kolano wytrzyma ? Nie zrobił takiego kroku jak Fati ? Ile my mu płacimy za sezon ?

#teamświeżachałeczka


5

Ten cały Laporte jak i Pau to tacy sami piłkarze jak Lenglet.
Szału nie ma, dobrzy do drużyny 4-6 miejsce w tab.

#teamświeżachałeczka


0

Jak dla mnie takie czystki mogą "zrobić dobrze" Barcelonie. Będziemy musieli postawić na wychowanków no i zostaną Ci co przyszli z miłości nie dla pieniędzy.

#teamświeżachałeczka


0

@masq TO przenosi się gdzieś do klubu ?

#teamświeżachałeczka


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?