0

Miał ktoś spondyloze odcinka ledzwiowego (zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa) ?

Dyskretny ześlizg do przodu o około 3 mm trzonu kręgu L5.

Jeśli ktoś miał to jak wyleczył ? Jak to sie objawiało ? Operacja metodą małoinwazyjna czy klasyczna ?

0

@Colon tez słyszałem właśnie, ale ciekawi mnie też helikon tex czy sa ok

0

Macie ubrania w helikon tex lub revolution race ?

Chce kupić kurtkę zimową i się zastanawiam pomiędzy tymi dwoma firmami.

Ma ktoś taką kurtkę ?
https://www.helikon-tex.com/pl_pln/ku-l70-nl-lekka-kurtka-zimowa-level-7-climashield-apex-100g.html

1

@Rewolucja123 chciałbym go na pozycji Busiego kosztem Hiszpana. Hiszpan już młodszy nie będzie a jest jeszcze szansa na odbudowę Holendra, gdzie na innych pozycjach w pomocy jednak przegrywa rywalizacje z młodzieżą.

0

@ShawnC dlatego chciałbym Lisando który ma świetne wyprowadzenie piłki, na pewno opcja tańsza i lepsza niz de Ligt, który w Juve nic nie pokazał

@Rewolucja123 9 - Haaland (pewnie Morata teraz albko ktoś inny jako rezerwowy)
PO to ALves no i Mazraoui, plus uniwersalny Roberto
LO to Gaya i Azpilicueta, który może zagrać na każdej pozycji w obronie
Pivot to postawić na de Jonga i ściągnąć Zakarie
A atak to mamy młodzież i na pewno teraz albo w lecie kogoś ściągniemy jeśli odejdzie Dembele

@zeko0 jeśli obniżą pensje to pieniadze na transfery się znajdą w sensie na zasadzie, że płatność bedzie podzielona na 2-3 lata ratami

2

Na ten moment brakuje Nam 9 (jeśli są jakieś szanse to może uda się ściągnąć Norwega)

Jestem zdania, że po tym sezonie powinniśmy pożegnać Busiego, a na jego pozycji wystawić Frenkiego i go odbudować, bądźmy szczerzy Holender jest w stanie się odbudować, jest nowy trener z wizją i głową. Holender może wrócić do swojego prima z Ajaxu.
Potrzebujemy na już silnego z dobrym wyprowadzeniem piłki obrońcy, dobra gra głową mowa o Lisandro Martiniezie.
On może z Araujo utworzyć duet na lata !
Oczywiście jeśli by się udało wyciągnąć Zakarie, Azpilicuete no i Mazraouiego było by świetnie.
Pożegnać Albe i wyciągnac Gaye.
No i kolejny świetny Holender, któremu kończy się umowa za rok: Gravenberch piłkarz box to box taki ala Pogba, takiego profilu piłkarza nie mamy a przydałby się Nam.

Ter Stegen
Gaya/Azpilicueta - Lisandro/Pique - Araujo/Garcia - Mazraoui/Alves
de Jong / Zakaria
Gavi / Pedri - Nico / Gravenberch
Ferran /PS - Haaland (jakiś rezerwowy N) - Fati

Wiadomo mamy jeszcze Roberto i mlodzież.
Ale z takim składem mamy świetną drużynę, odpowiednie przygotowanie fizyczne i możemy walczyć o wszystko.

Smieć stwierdzić, ze jesteśmy w stanie kupić ich
Zakaria /Azpilicueta/ Mazraoui - kończą się im umowy w lecie
Gaya za rok kończy mu się umowa jest do wyciągnięcia za rozsądną kwotę
Lisandro - jesteśmy Nim zainteresowany, tańczy i wydaje mi się, że lepszy niż de Ligt
Garvenberch umowa kończy się za rok jest do wyciągnięcia za w miare rozsądne pieniądze, plus jest ze stajni grubego więc nie powinno być problemu bo w Barcelonie będzie chciał zrobić swoja stadninie piłkarzy
no i Haaland jeśli była by szansa go wyciągnąć to się nie zastanawiać.

1

@VegetaPolska w sezonie 8 zyl dalej, mogl dalej robić to co robil.ludzie narzekali ze zle. Teraz zrobili całkiem inaczej i bardzo dużo osobom tez sie nie podoba. Oni stworzyli teb sezon zeby zarobić, moim zdaniem najlepsze rozwiazanie do tego mini serialu. Podobalo mi sie, raczej nie mieli pomysłu na dalsze losy. Dexter dla mnie to jedynie sezony 1-4 no i oczywiście potrójny, ten 9 sezon byl lepszy nic 5-8.

1

0

No i oglądnięty ostatni odcinek nowego Dextera.

Powiem szczerzę ze świetne zakończenie właśnie takie jakie chciałem.
Na pewno producenci wznowili ten sezon z prostego powodu "pieniędzy", powrót rzeźnika z zatoki bardzo bardzo się sprzedał na świecie. Jedynie zastrzeżenie, że zabrakło 2-4 odcinków na wyjaśnienie do końca kilku wątków. Takie zakończenie powinno być w sezonie 8. Bardzo podobała mi się zmiana otoczenia z gorącego Maiami do jakieś pipidudy mieszczącej niecałe 2800 ludzi (i wieczna zima całkiem coś innego niż słoneczne Maiami), powinni w tej scenerii nakręcić kilka sezonów.

No i ostatnia kwestia, że Harrison nie poszedł w ślady ojca i można na 99% powiedzieć że nie będzie kontynuacji (w sensie że główną rolę będzie odgrywał Harrison i karmił swojego "mrocznego pasażera").


0

Jak byście widzieli taki środek obrony na przyszły sezon ?
Gaya/Azpilicueta - Lisandro/Pique - Araujo/Garcia - Mazraoui/Alves

Lisandro Martinez - Araujo / Garcia (do rotacji Hiszpan, czyli byśmy mieli 3 młodych dobrych grajków na ŚO)


Kurde ale obawiam się, że zdrowie i ta podatność nie da grać Araujo długo i utrzymywać świetny poziom, że będzie przeplatał świetne mecze z przerwami na urazy (oby to rozwiązali i mógł grać bez żadnych problemów).





Jeśli nie wypali z Urugwajczykiem to kupno ŚO dopiero po sezonie 2022/2023
Oczywiście przyjście w lecie Gaya, Azpilicueta no i Mazraoui.


Oczywiście zostawienie Alvesa na przyszły sezon i ostatni sezon Pique.


Azpilicuet taki AS w rękawie bo moze na wszystkich pozycjach grać.

Na pewno za lepsze pieniądze można wyciągnąć Lisandro z Ajaxu niż płacić tyle za przereklamowanego de Ligta, który nic nie pokazał w Juve i płacić grubasowi takie pieniądze.

Dlaczego właśnie Argentyńczyk ?
Lisandro Martinez - środkowy obrońca, zdarzało mu się zagrać z lewej strony, twardy nieustępliwy, a przy tym potrafi wyprowadzić piłkę, dobra gra głową, a przy tym potrafi się odnaleźć w polu karnym przeciwnika, łączy ze sobą tyle cech, że ciężko mi porównać go do jakiegoś obrońcy. Przy odeścjiu Umtitego i Lengleta będzie potrzebować lewego srodkowego obrońcy, może zagraćj ako defensywny pomocnik.

0

@ŁukaszNidzica Ja bym chciał środek pola tak:
Lisandro Martinez - Araujo / Garcia (do rotacji Hiszpan, czyli byśmy mieli 3 młodych dobrych grajków na ŚO)
Kurde ale obawiam się, że zdrowie i ta podatność nie da grać Araujo długo i utrzymywać świetny poziom, że będzie przeplatał świetne mecze z przerwami na urazy (oby to rozwiązali).

Jeśli nie wypali z Urugwajczykiem to de Ligt.
Oczywiście przyjście w lecie Gaya, Azpilicueta no i Mazraoui.
Oczywiście zostawienie Alvesa na przyszły sezon i ostatni sezon Pique rezerwowego.

Gaya/Azpilicueta - Lisandro/Pique - Araujo/Garcia - Mazraoui/Alves
Azpilicuet taki AS w rękawie bo moze na wszystkich pozycjach grać, reszte sprzedać jeśli chodzi o obronę, moze postawić na jakąś młodzież z barcy B czy tam jakiegoś młodego kim byli zainteresowani jakiś czas temu, że może grać na środku obrony i prawej stronie.

0

Ma ktoś kurtkę w firmy revolutionrace lub helikontex? Polecacie? Chodzi mi o kurtkę zimową, ktos proponuje jakies konkretne modele? Szukac jakiegos mogelu i kupic z w/w firm czy z jakiejś innej firmy ?

1

@JackH znajomi szkoli owczarki holenderskie do policji (na cały świat), mówił że 2 lata szkoleń codziennie po 20 min i jest w stanie wyszkolić takiego owczarka ze robi takie rzeczy.

0

Fabio Blanco już jest Naszym piłkarzem (w sensie w 2 drużynie) ?

2

Dembele liczy na to, że nie uda Nam się zarejestrować Ferrana bez jego przedłużenia.

Siedzi w swoim domuze swoim agenetem i czekają jak Laporta z Mateu przyjdą na kolanach do niego z wyższą propozycją niż mu zaoferowaliśmy żeby tylko przedłużył umowę żebyśmy mogli zarejestrować Ferrana.


Mam nadzieję, ze dni Francuzika są policzone w Naszym klubie.

0

@chavez Pewnie mówi o kwocie razem ze zmiennymi. Nawet nie wiem ile tych zmiennych już zapłaciliśmy.

9

@FC1899Barca zgadzam się z tym 100%.

Ale i tak inne osoby nazwą te, które nie przyjęły szczepionki że są płąskoziemcami czy foliarzami.

0

@KorNick dzięki :)

0

Znalazłem: "Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2021" czyli taryfikator mandatów obowiązujący od 1 stycznia, ale kurde nie ma tam ile przysługuje punktów karnych za dane wykroczenie, jest jeszcze jakiś plik gdzie są uwzględnione punkty karne ?

0

Ma ktoś listę kto ile zarabia z piłkarzy w FCB ?

0

@patry295 właśnie przegladam oferte banku (millenium bank) i widzę że nie ma nic ciekawego z ulokowaniem pieniędzy.

0

@patry295 dzięki ???? a konto oszczędnościowe ?

0

@patry295 a jesli chodzi oto ubezpieczenie na wypadek śmierci kogos logo ubezpiecze te 50 tys ?

0

Ma ktoś program inwestycyjny wygodny portfel w Milenium bank ?
któryś z modelu portfel:
-konserwatywny
-stabilnego wzrostu-
-cykliczny
-dynamiczny plus ?
Opłaca się ?

0

Co myślicie?
Czy aplikacja bankowa mbank, MilleniumBank czy jakas innego banku jest bezpieczna na smartfonie? Czy jest szansa ze ktos jakis cudem Nam wyczyści konto? Pytanie strike z ciekawości.

1

@MesQueUnClub_87 Uważam tak samo jak Ty.
Żeby jeszcze miał argumenty to żądania takich pieniędzy..

@Momals11 Jeżeli porównany cały ten sezon, to te ostatnie mecze miał najlepsze.

0

@koksik2700 Nie zdziw się jak znajdzie jakiś klub co mu tyle da (tyle ile chce lub minimalnie mniej).

0

Myślicie dlaczego w ostatnich meczach Dembele tak grał ?
Chłopak jak potrafi się zmobilizować to gra na najwyższym poziomie.
Grał dlatego, żeby potencjalni pracodawcy zobaczyli ze nie jest połamaną ameba i kopie się po czole, ale jest piłkarzem robiącym różnicę i co za tym idzie wyciągnąć jak najwyższy kontrakt kase.

11

@Azacca Spokojnie od maja do września wirusa na świecie nie będzie.
Od października do kwietnia zaczynamy zabawę od nowa.

A o chorobach reumatologicznych (siadające stawy) i jakieś inne choroby powstające po szczepieniu to o tym nic nie powiesz ? Siostra pracuje w szpitalu w UK i jakieś 60% personelu (lekarzy !) nie jest zaszczepione i nie chce sie szczepić. Bodajże szpital prywatny ale nw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?