VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kwiatek67 Nie wiem, ale pewnie Pep po niego się zgłosi.
1
@Bobo25 w sumie racja, zobaczę. dzięki :)
0
@Bobo25 dzięki, bo ja na początku listopada robiłem test IgG i wyszedł dodatni (covida przechodziłem w sierpniu), ale liczba przeciwciał już przy dolnej granicy (mało).
Prawdopodobnie aktualnie mam covida, ale lekko przechodzę, wczoraj nie miałem węchu i katar. Tak sie zastanawiam czy nie zrobic sobie po nowym roku tego testu, zeby upewnić sie że to na 100% był to covid.
0
@Bobo25 zapłaciłeś około 100 zł i miałem wynik testu IgG i IgM ?
Bo widziałem oferty za 130 zł ale tylko na test IgG w LX MED.
0
Robił ktoś ?
https://diag.pl/sklep/badania/koronawirus-sars-cov-2-przeciwciala-igg-i-igm-test-immunochromatograficzny/
chodzi o test na przeciwciała IgM i IgG razem za 99 zł ?
0
Już potwierdzone, że Karim Adeyemi odchodzi do BVB ?
1
@Zbyszard To lepiej nie nadrabiaj tego.
Teraz w skrócie wygląda tak:
Jestem w ciemnej dziurze jeżeli chodzi o finanse, tabelki finansistów, finanse itp przy kresce bankructwa.
Jeśli nie zakwalifikujemy do LM bd jeszcze gorzej.
Joan mówi, że ma hajsy na Hallllanda i grubsa (gdzie ten chce wyjechać od Nas na taczkach wypełnionych milionami).
W lecie mieliśmy problem z rejstracja piłkarzy bo brak kasy.
Wszyscy wiedzą, że nie mamy hajsu a Joan mówi że możemy kupic Hallana najdroższa transakcja w najbliższym czasie.
2
@Marik1234 Czy po wypiciu tej oto Aspiriny dostajesz taki dokument z kodem kreskowym, który daje Ci niby jakieś lepsze dodatki niż osoba która jej nie wzięła ?
0
Takie pytanie.
Teraz z Xavim chcemy grać w tikitakę barceloński styl.
Taki Haaland odnalazłby się w takim stylu gry ?
1
@Momals11 Chodzi mu o te 3-4 mecze z rzędu co grał i coś tam pokazywał (najlepszy czas u Nas w drużynie), a potem się wyłamał na 3 miechy. Nie pamiętam który to był sezon.
1
@Momals11 No bo taka jest prawda. Drużyna która podpisze umowe z Pogbą i grubym na czele i zapłaci mu krocie będą frajerzy roku.
W Naszym przypadku liczę, że Dembele wybierze pieniądze i nie przedłuży umowy.
@kulka Ile u Nas już jest ? Ile opuścił meczy ? Jakie ma statystyki rozegrane mecze (asysty, gole) a opuszczone mecze ? Na pewno nie jest wart pieniedzy jakie zarabia i tego co mu oferuja.
0
@AlexDark00 + Pogba, Olmo i Gianluigi Donnarumma
0
żaden de Ligt, tylko i wyłącznie Lisandro Martínez.
0
@Mamm0nFanNumberOne Słyszałem że Moderna.
Że często ja dostają osoby z chorobami poważnymi czy po operacjach, że mniej jakiś skutków po.
9
Frenkie trzeba posadzić na kilka meczy na ławce, porozmawiać, psycholog, odpocząć, poprawić błędy taktyczne, przygotowanie fizycznie i chłop zacznie grać. On jest przyszłością Barcy przy Nico, Gavim i Pedrim.
Odejdzie do innej drużyny i będzie grał wyśmienicie.
Jak było z Sane ?
Teraz wymiata w Niemczech.
Chłopakowi trzeba dać czas, to co się dzieje teraz w klubie kryzys itp na pewno w jakimś sensie odbił się na jego psychice. Bądźmy szczerzy ale na pewno chłopak miał w głowie, że musi byc tym liderem pomocy a było jak było.
Vamo Frenkie !
0
Pójdzie mi cyberpunk na takim sprzęcie ?
GeForce GTX 1060 3GB
Intel(R) Core(TM) i5-7400 CPU @ 3.00GHz
8.0 GB RAM
1
@domin1515 Tu się z Tobą zgodzę, że nie ma już tego klimatu jak w sezonach 1-4. Już sam Dex nie jest główną postacią serialu itp.. Tylko 1 morderstwo w stylu Dexa. Ale jak dla mnie w porównaniu do poprzednich sezonów ten jest świetny.
0
@Ghotti Wyszło już 6 odcinków :)
W internecie już są odcinki z PL napisami :)
Moim zdaniem świetny :)
1
Ogląda ktos Dexter new blood ?
Powiem szczerze, że mega sezon.
Świetny Dexter, Harrison i świetne Iron Lake (z gorącego Maiami do mieściny skutej lodem).
Niestety obawiam się, że to będzie ostatni sezon Dexa :( :|
Zakończenie będzie takie jakie miało byc / powinno być kilka lat temu, że Dex pewnie zostanie zabity, albo skończy na krześle śmierci. Bardzo ciekawi wątek Harrisona, co zrobi Dex czy pomoże mu zapanować nad rządzą krzywdzenia czy to ukróci.
0
Z pustego i Salomon nie naleje.
Xavi jest w czanej norze, za przeproszeniem.
Skład jaki jest taki jest, psychika siadnięta.
Na pewno nie ma czego oczekiwać po Hiszpanie.
Zależy teżjakie będzie zimowe i letnie okienko.
Trzeba trzymać kciuki. Ja i tak byłem i jestem zdania, że oleju do naszego kryzysu dolał Laporta, powinien w lecie podziękować KUmanowi, przynajmniej Hiszpan czy ktosi nny miałby presezon na przygotowanie i jakoś to próbować od początku.
Tak czy siak, liczyłem na Hag'a, od lata tego lub przyszłego roku.
0
Jak gra MAXIMILLIAN JAMES AARONS w PL ?
Większy potencjał niż Dest ?
0
Czyli to łajno które miało się wylać, to chodzi o tego typa co molestował dzieci ?
4
Przygotowanie fizyczne leży od czasu Valverde. Teraz brak Messiego, Suareza i wychodzi wszystko. Nie wypały Dembele, Cou i Griez.
Wcześniej wszystkie te mankamenty zakrywały geniusze Messiego.
5
Ciekawe jakby wyglądał taki Dest czy de Jong w takim city, LFC czy bayernie, gdzie mają konkretne przygotowanie do sezonu, fizycznie taktyczne itp.
Od Xaviego nie wymagajcie, że machnie magiczną różdżką i wszystko będzie wyśmienicie.
1
@Transu96 Ciekawe za co kupią.
S. ROberto is coming..
1
@MESSIah16 i tak w sejmie nie przejdzie.
0
Bodajże Polsat News, kilka minut temu:
Redaktor pyta Hołownii:
Co Pan powie o sytuacji w Irlandii ?
Mają bardzo dużo osób zaszczepionych pełna dawką około 90% społeczeństwa.
A strasznie dużo osób umiera, i umierają osoby głównie po szczepieniu.
Hołownia: Co Pan gada ? Z kiedy ta informacja ? Muszę zweryfikować..
Redaktor: Dane z 19 listopada.
Kurtyna w dół.
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-europie,rymanowski--wszyscy-zmarli-w-irlandii-byli-zaszczepieni--jak-jest-naprawde-,artykul,83431285.html
ps. Nie jestem antyszczepionkowcem, tylko przedstawiam uzyskane informacje.
0
@Kondziubarca TO był powolny zjazd, juz od odejścia Xaviego, ale to wszystko zakrywał Messi.
5
@Pawlak1992 Mówili, że grał tu kiedyś Messi. Taki mały świetny Argentyńczyk, który zakrywał Nasze wady, Nasz kryzys, braki itp. Chłopczyna odszedł i wszystko wyszło.
0
Jaki polecacie najlepszy/najskuteczniejszy antywirus:
1 - płatny
2 - bezpłatny