VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubertusk To już wiadomo kto nie chciał obniżyć wynagrodzenia, żeby Messi dostał przedłużenie umowy.
#teamświeżachałeczka
1
Mega fajne te koszulki Argentyny.
Wiecie gdzie można kupić za rozsądną cenę ?
#teamświeżachałeczka
2
Ta grupa śmierci bardzo ciekawa, nie za mocna.
Niemcy, Portugalia, Francja no i niestety Węgrzy poza turniejem.
#teamświeżachałeczka
5
Bardzo podoba mi się ten turniej.
Podoba mi się Hiszpania, która może stracić 5 bramek ale i strzelić 8 bramek. Drużyna, która zagra dobry mecz z silniejsza drużyną żeby wtopić z jakąś słabszą. Turniej w którym nie ma faworyta, bo każda drużyna może zagrać gorzej i odpaść.
Podobają mi się drużyny pokroju Czech, Szwajcarii, Danii gdzie nie ma gwiazd (typu Lewandowski, CR), tylko jest drużyna 11 chłopa którzy harują jako jedność.
Tak jak się zmienia piłka to widać, że teraz drużyny reprezentacyjne czy klubowe wygrywają gdzie jest 11 chłopa, każdy haruje, a nie że drużyna jest budowana na jakieś gwiazdeczce.
#teamświeżachałeczka
0
@kakusus Umiti, Cou, Dembele, Pjanic
#teamświeżachałeczka
4
Tak słabej Hiszpanii jeszcze nie widziałem. Brak 9, no i grali słabo, może to było spowodowane tym że kilka dni przed EURO szczepili się na covid ? Tak jak mówiłem drużyny które długo trzymają sie przy piłce nie maja szans na triumf w dzisiejszych czasach.
Jeżeli chodzi o reprezentacje Polski to nie ma co się napalać, została Szwecja obawiam się, że to będzie najtrudniejszy mecz. Zobaczymy. Też jestem ciekaw jak poradzą sobie Polacy fizycznie, czy nie będą już na rezerwie.
Jeżeli chodzi o Pedri'ego, to ciągle słucham i czytam że narzekają jak grał ostatnie 2 mecze w reprezentacji. Ale Ci co się znają wiedzą jaką On robi robotę nie mając piłki i jak się ustawia. Robi robotę której normalny kibic nie widzi.
#teamświeżachałeczka
0
@Rewolucja123 Teraz mamy 2021 ? Około 10 lat różnicy ? Czy ktoś wygrał LM lub Euro, copa, mistrzostwa grając stylem :długie utrzymanie piłki i klepanie ?
#teamświeżachałeczka
0
Hiszpania ma ten sam problem co My, czyli brak 9 na poziomie, osoby który będzie wykańczać te akcje. Utrzymanie piłki nie gwarantuje dziś sukcesów, piłka rozwija się i wątpię żeby Hiszpania lub My grając takim style coś osiągnęli.
#teamświeżachałeczka
1
Ja to bym chciał bardzo Lukaku lub Kane.
Obawiam się że jakby Haaland przyszedł to mógłby nie ogarnąć Naszego stylu gry. Nie tacy tu przychodzili i nie radzili sobie i poza tym tym nie chce tu jakoś tego grubasa.
#teamświeżachałeczka
0
O co chodzi z tym, że Brazylia zgodziła się wziąć udział w CA ?
To reprezentacje mogą zrezygnować ?
#teamświeżachałeczka
0
Chciałbym zobaczyć Conte w roli trenera city (przy zakupie 9 pewnie Kane, oraz lewego obrońcy). Wtedy mają kadrę kompletną.
#teamświeżachałeczka
0
@Wossi61FCB Na ten moment nie mamy pieniędzy,
Mamy Araujo, Garcie (może któryś okażę sie piłkarzem na lata)
#teamświeżachałeczka
1
@Wossi61FCB Lisandro Martinez (obrona jak i defensywny pomocnik)
#teamświeżachałeczka
7
Szkoda wczoraj Pepa.
Niestety zawalił sam, brak 9, brak defensywnego pomocnika plus w pierwszej 11 od groma skrzydłowych.
Po raz 3 bodajże Tuchel go wyjaśnił. Czyżby gra polegająca na długim utrzymywaniu piłki i miliona podań już nie jest taka jak kiedyś ? Że gwarantuje trofea ? Sądzę że tak, jeżeli Tuchel ograł go te 3 razy to znajdą się inni którzy powtórzą to.
Dlatego nie chce powrotu Pepa jako trenera 1 drużyny, żeby tej swojej spuścizny nie splamił. Nie chce Xaviego, bo jestem wręcz przekonany że będzie chciał grać dużą ilością podań i długim utrzymywaniu piłki. Plus brak doświadczenia (patrz Lampard, Pirlo itp), ktoś powie że Zidane, ale On miał Ronaldo kogoś kto potrafił wykorzystywać te milion wrzutek w pole karne. Wracając do Xaviego, może to na ligę Katarską wystarcza ale nie na Europę. Futbol się zmienia i trzeba za tym podążać i się rozwijać, dostosowywać się.
#teamświeżachałeczka
1
Kurde ciężki temat z Kumanem. Zostawić czy zwolnić ?
Co jak co Holender wycisnął maksimum z drużyny do pewnego momentu. Szło mu dobrze do czasu, potem się pogubił.
Czy będzie w stanie w kolejnym sezonie poukładać to wszystko, wyciągnąć wnioski i nie popełnić błędów co popełnił teraz ? I czy się znowu nie pogubi ? Ciężko mi powiedzieć, nie wiem..
Jeżeli miałby ktoś przyjść to jestem zwolennikiem Erik ten Hag i oczywiście czystki w szatni.
#teamświeżachałeczka
1
Kogo chcielibyście na pozycje nr 9 ?
Lukaku ? Martinez ? Kane ? Haaland ? czy kogoś innego ?
Piszcie kogo i dlaczego i kto najlepiej odnalazłbym się w naszej drużynie.
Ja chciałbym zobaczyć Belga, wydaje mi sie że jest dojrzalszym piłkarzem niż za czasów z Angli.
#teamświeżachałeczka
5
@koziar Real to Real
PSG to tylko projekt pompowania petromiliardów, który w każdej chwili boże strzelić.
Real odrodzi się szybko, to jest marka, bardzo dużo piłkarzy chce grać w Barcelonie lub Realu.
#teamświeżachałeczka
7
Mam nadzieje, że wczorajszy mecz był ostatnim dla Dembele.
Chłopak który chce przedłużyć umowę i nie zgadza się na obniżkę wynagrodzenia, powinien na tym boisku ganiać za 3 i walczyć, grać żeby pokazać zarządowi że zasługuje na wyższe wynagrodzenie niż to co mu zaproponowano.
W sumie mam nadzieję, że z obecnymi Francuzami już się nie zobaczymy w przyszłym sezonie. Griezmann jednak za taką kwotę za jaką został kupiony a jego poziom w całym sezonie to jest jedno wielkie nieporozumienie (na pewno lepszy sezon niż poprzedni, ale nie za taką kwtoę i z taką pensja, nie pasuje do Nas jedna wielka pomyłka). Kilka meczy z ogórkami nie gwarantuje mu pozostania w klubie, jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni.
#teamświeżachałeczka
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
8
Koeman i tak wyciągnął maksimum z tej drużyny.
Trzeba go zostawić na kolejny sezon, zrobić czystki w drużynie, wzmocnienia, 9 z prawdziwego zdarzenia, świetnie przygotować fizycznie do sezonu i wtedy puszczać psy na Holendra, po sezonie za rok jak będzie kicha. Trwa wymiana pokoleniowa, są zajechani, brak wykończenia itp.
Vamos Atletico, wolę żeby niebieska część Madrytu wygrała niż biali.
#teamświeżachałeczka
1
@lucas/catalan
Zostawiam
#teamświeżachałeczka
1
trzeba przejść na 4-3-3, nie ma innego wyjścia po zejściu Hiszpana.
#teamświeżachałeczka
1
@tristan87 Świetnie to ująłeś ! Właśnie tego mi brakowało do opisu :)
#teamświeżachałeczka
3
Jaka cisza i spokój wreszcie na LR po wczorajszej akcji. Strona bez niektórych to miód dla uszu.
#teamświeżachałeczka
3
Z tą Superligą świetna zagrywka taktyczna.
Wszystko jest robione publicznie (nic za kurtyną i w tajemnicy).
Biorąc pod uwagę czasy covida i spustoszenie dla klubów z tego powodu, to jest jedyna szansa dla Barcelony Realu itp.
Bądźmy szczerzy, jeżeli kluby mają dostać po 400M na start to jest sporo kasy i może wspomóc w ciężkich czasach.
Ja jednak uważam, że to jest wszystko robione w takim celu, żeby tak jakby zaszantażować UEFA i wyciągnąć od nich większe pieniądze za LM.
Albo dostaną lepsza kase z UEFA za LM albo miliardy z Superligi.
#teamświeżachałeczka
2
Fajne fajerwerki
https://www.google.pl/search?q=fc+barcelona&shdeb=fspe
#teamświeżachałeczka
21
de Jong to jest PAN piłkarz, mam nadzieje że to dopiero jego początek świetnej gry.
#teamświeżachałeczka
0
@Quavosk Sprawa indywidualna, dobrze możesz zachorować dobrze mieć odporność 1-3 lata.
0
@Khajio Raczej nie stać Nas na wydanie 300M w jednym okienku. Najpierw trzeba zrobić czystki, przeglądnąć szkółkę wyłapać "talenty" postawić na nich, ustabilizować finanse i zacząć robić rozsądnie transfery.
#teamświeżachałeczka
0
Ja i tak jestem zdania że musimy się pożegnać tego lata z:
Neto
Firpo
Umtiti
Pjanic
Puig
Cou
Griezmann
Martin
Dembele
Alenia
Przesunąć Roberto do pomocy, Emersona zostawić do rywalizacji z Destem, ściągnąć Gaye.
Postawić na Moribe, Collado i Jandro Orellana (głównie na szkółkę).
Sciągnać "9" i Blanco, Gil'a.
Ale cisza spokój i wgl że poleciały bany wczoraj.
#teamświeżachałeczka