VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakie polecacie seriale ? Różna tematyka, stare nowe.
Widziałem dark, dom z papieru, dexter, dr house, top gear, the graund tour.
4
Romuś osiąga pomału to co zakładał na początku sezonu. Wydaje się, że jest odpowiednią osobą do przeprowadzenia zmiany pokoleniowej.
Teraz już wiecie dlaczego tak nalegał na Garcia, żeby już teraz dołączył. Pique połamany, Lenglet bez formy i z jakimiś problemami mięśniowymi, Umtiti jeśli będzie w stanie utrzymać formę sprzed kontuzji to chwile czasu minie, musi zagrać trochę meczy. Araujo dzik.
Griezmann wczoraj zagrał genialnie, ale jednak na piłkarza za którego tyle zapłaciliśmy i tyle zarabia to trochę późno się odblokował. Ale chociaż dobrze, że nie lapie kontuzji tak jak Hazard. Moim zdaniem transfer niepotrzebny, ale jak już go mamy to trzeba się cieszyć bo zaczyna grać i się odnajdywać.
Nie ma co wyciągać pochopnie wniosków jakie mamy szanse w LM. Ale w LM gwoździem do trumny może być brak stabilizacji w obronie, niewykorzystywanie 100% sytuacji no i braki w kadrze i brak typowej 9.
0
@Krzychu1010 nic innego nie zostało jak przygotowanie ciuchów, pożegnanie się z najbliższymi, ubranie się i przygotowanie na ostatnią drogę w życiu.
1
@Gappeq wiem wiem, dzwonie do 2 miesięcy już … @SuperPatsonFCB o dzięki, zrobię takie coś :)
0
@tobiasson92 A mogę mieć zdjęcie dowodu tej osoby ? Akurat jak mam wolne w pracy to ta osoba pracuje ..
0
Chce iść do banku i dać pełnomocnictwo do konta bankowego, że w razie mojej śmierci czy coś żeby mieli dostęp do konta.
Jak to wygląda ? Osoba której daje akie pełnomocnictwo musi być ze mną ? Jakie dane musze posiadać tej osoby ? imię, nazwisko, adres i pesel ?
0
co to się wczoraj stało z Mbappe mma na ksw ? Przecież niektórzy już go widzieli w UFC ?
0
Jakim zespołem proponujecie zacząć karierę w FIFA 2020 ?
Nie mam żadnych wytycznych, po prostu jakiś ciekawy klub, ciekawa liga.
1
Jak dla mnie bardzo zła decyzja w sensie zwolnienie Lamparda z Chealse.
I tak trafił tam w trudniej sytuacji, a żeby wszystkie "nowe" elementy zagrały ze sobą to potrzeba czasu..
0
@PlanetFCB Macy Meadows
2
@Damianeo_10 My nie mamy 5M na kupno Garcia a Ty wyjeżdżasz a takimi nierealnymi rzeczami.
4
Puig jedyne co może osiągnąć w Barcelonie to bycie zmiennikiem i bycie w tej hierarchii 2-3 wyborem. Jak wchodził do drużyny to tak samo wygląda teraz. Jak to kolega niżej napisał, porównał do komara. Świetnie porównanie, odwzorowujące obecną sytuację.
7
@Damianeo_10 Troll ? Prowokacja ?
Włącz fife i tak zrób, zagraj 5 sezonów i powiedz czy się ten skład nadaje i komu najwięcej pkt ogólnych wzrosło.
0
@goryl-16 Rolnik nie miał Pedriego i Cou.
Najpierw mówisz, że kolejny trener z rzędu nie stawia na niego. A trzy zdania poniżej piszesz, ze u Rolnika był najlepszy w kilku meczach.
9
Mamy obecnie sytuację podoba tą z Arthurem.
Brazylijczyk, był u Nas grał. Doszedł do pewnego poziomu i tyle. Wszyscy mieli wobec niego oczekiwania, nowy Xavi itp. Co mu z tej skuteczności 90% celności podań ? Jak nic to nie wnosiło ? Zero jakiś przebłysków ? Odchodził, hejt. Odszedł w Juve nic się nie zmieniło czyli przeciętniak (to że do Nas przyszedł fatalny Pjanic to już inna sprawa).
Puig, prawie całą LR jest za Nim. Romuś powiedział wprost: idź chłopie na wypożyczenie bo bd mało grał bo duża konkurencja na Tw pozycji. Hiszpan uparty, jak ..dostaje jakieś szanse to wygląda jak dziecko w drużynie dorosłych. On jest bardzo ofensywnym piłkarzem, ile mamy piłkarzy na jego pozycję ? 3? 5 ? Więc właśnie ?! Mógł iść na wypożyczenie do jakieś drużyny bo tutaj w Barcelonie na ten moment nie ma szans. Pedri tez na początku dostawał szanse, ale je wykorzystał i pokazał więcej niż Hiszpan, dlatego teraz gra. Raczej nie wróże mu przyszłości w Barcelonie. Jeżeli miałby grać na tej pozycji na która pasuje jest 3/4 w hierarchii. W jego wieku potrzeba minut, popraw sylwetki.
1
Jak to widzicie w przyszłym sezonie ?
Tes Stegen / Pena
Dest / Emerson
Pique / Garcia
Lenglet / Araujo
+Mingueza
Alba / (Balde, Cucu, Mirinda), jestem ciekaw jak będzie wyglądał Balde jeśli dostanie minuty w tym sezonie.
Wijnaldum/Sergio
de Jong / Roberto
Pedri / Puig
Messi / Dembele
Darwin Nunez / Depay
Fati / Kondrad
plus Collado
W lecie nie ma co liczyć na duże transfery ! Jest pandemia plus kryzys w klubie. Musimy podpisać umowę z Garcia, Wijnaldumem, Depayem, zostawić Emersona (bo sam Amerykanin nie da rady na PO, a Roberto przesunąć do pomocy), i kupić Nuneza (wydaje mi się najbardziej odpowiedni piłkarz na Naszą 9 i jeszcze jak świetnie teraz gra).
Sprzedać, coś zarobić i obniżyć drabinkę płacową zacząć robić porządki w klubie. Wiadomo że będziemy stratni przy sprzedaży Cou i Greizmanna ale cena + pensja + jakość .. idz Panie w ….
Out: Neto, Umtiti, Firpo, Pjanic, Cou, Fernandes, Griezmann, Martin, Trincao
Chciałbym aby zrobili podobną akcję jak z Pedrim, kupili kogoś za grosze i postawili na niego. Trzeba zmienić strategię transferową klubu, szukać młodych za małe miliony.
7
Kolejna krowa do kolekcji. Kolejni wiekowi z dużą pensją i sporą premią za podpis i dla agenta.
Kiedy to się wreszcie skończy ? Ciągle same gwiazdy w wieku 30 lat z ogromną pensją. Wolę 1-2 lata brak trofeów, ale stawianie na młodych: Dest, Araujo, Garcia, Balde, Pedri, Fati, Kondrad itd, a za czasem Nam się to zwróci i będziemy mieć uregulowane płace, finanse i przyszłość.
3
Nie zdziwcie się jak PUIG dziś nie zagra od początku.
6
Już to widzę jak przychodzi Xavi i od razu gramy pęknie i wszystko wygrywamy. On nie jest Naszym lekarstwem.
Hiszpan trenuje drużynę z jakiejś tam ligi katarskiej wiec ?
Jak sobie radzi Pirlo, Lampard i Arteta ?
U Nas pominięto proces odmładzania.
Jesteśmy jakieś 2-3 lata w plecy, plus i tak nie mam kasy na nowe nabytki.
A o brakach w kadrze i problemach jakie ma Romuś nie wspomnę.
Trzeba liczyć na to, że nie będzie znowu jakieś kompromitacji w LM.
Przyjdzie nowy prezes, niech działa. Zobaczymy, z Messim czy bez, za kilka lat Barca zacznie znowu być na szczycie, czy to z Hiszpanem w roli trenera, czy Romusiem czy kimś innym. Jakieś fundamenty mamy (de Jong, Araujo, tes Stegen, Pedri, Fati).
4
@Piotr,1985 Może niech wnioskują o powtórzenie meczu ? Bo nie było warunków na rozegranie meczu według zasad La Liga.
0
@blazeq Tu nie ma problemu z testamentem. Wszystko jest zrobione prawidłowo.
Bardziej ciekawi mnie ten meldunek czemu nie chce się sam wymeldować i wyrabia te polskie dokumenty.
0
W listopadzie przyjąłem spadek domu po dziadkach.
Później wyszło, że mój wujek (ich syn), który od ponad 20 lat mieszka w Kanadzie, jest wciąż zameldowany w tym domu.
Ja z Nim nie mam zbyt dobrych relacji. Prosiłem 2 razy żeby wypełnił kwity na wymeldowanie itp, za każdym razem mnie zwodził.
Zastanawia mnie teraz jego zachowanie, po co każe swojemu ojcu (mojemu dziadkowi), żeby załatwiał mu papiery i żeby mógł sobie wyrobić polski dowód osobisty i polskie prawo jazdy ? (ma paszport polski i na stałe mieszka za oceanem, obstawiam ze ma międzynarodowe prawo jazdy, bo tam jeździ autem a nie robił tam prawo jazd (pewnie z tych polskich załatwił). Ja na chama mogę go wymeldować, ale mam czas.. I sie zastanawiam po co mu nagle te polskie dokumenty jeżeli mają termin ważności ? Przecież ja jestem właścicielem i chcąc nie chcąc to ze ma meldunek nie ma żadnych praw. Nie rozumiem po co mu ten dowód osobisty i prawo jazdy polskie..
1
Planujecie dziś podróżować/wracać/przemieszczać się między godzinami 19-6 ?
0
@maroon za co ten mandat niby ?
0
@pawelfcb2010 Dlatego pytam xD
0
I jak można jutro się poruszać między 19-6 ?
Jest ta godzina policyjna czy nie ? Mogą dać mandat ?
Jak to teraz wygląda ?
0
Ogladam tvp sport, studio przed TCS. Jak nazywa sie ta dzienikarka (Aleksandra) ktora kilka minut temu mowila na temat social mediow zwiazanych z covidem w kadrze?
0
@max1982 Na pewno forum to nie odpowiednie miejsce na porady. TO jest tylko i wyłącznie Tw życie prywatne i sam musisz podjąć decyzję. Przemyśleć +/- i zdecydować. Kwestia też czy zależy Ci na czasie czy nie (jeśli nie to dojazd do nowej nie powinien być problemem). Kolejna sprawa czy masz jakieś oszczędności, jeśli nowa praca by nie wypiła. Na pewno jest jeszcze więcej rzeczy do przemyślenia o których nie napisałeś w poście.
0
@mekston No były, ale jednak Fati zdobywał gole i były te pkt. Teraz nie ma tego i tego of Naszych ofensywnych graczy.
6
Mam wrażenie, że odkąd Fati ma kontuzję to jest jak jest..
Jak grał był tym kims, kto mógł zdobyć bramkę i zagwarantować te 3 pkt. Teraz takiego kogoś brakuje. Bo niestety Nasze asy za petromiliardy grają jak grają.