VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To nie jest jakaś pandemia, która zaatakowała jakiś jeden obszar na świecie, np. jakąś część Afryki (poprzez upały i tam panujące warunki atmosferyczne itp., że dotyczy tylko pewnego obszaru), ze reszta krajów na świecie się zmobilizuje i podeśle pomoc w postaci służb medycznych, leków itp..
To jest cholerstwo, na które cierpi cały świat. Rozpoczął się okres jesienno-zimowy (jeszcze nie ma sezonu grypy w najwyższym stopniu zachorowań). Cały świat cierpi, pojawiają się zakażenia. Co by teraz Nasz rząd nie zrobił to i tak będzie źle. Miał nie otwierać szkół ? Może rodzice pracują a mają 2 dzieci w wieku szkolnym ? I co mieli z Nimi zrobić ? Ciągle na zwolnieniu na opiekę na dziecko ? To kto miałby za tą osobę pracować w pracy ? Jakby ten rodzic miał zarabiać ? Dziadkom dali by pod opiekę swoje dzieci ? To rodzice też mogą przynieść tego wirusa z pracy ? Otworzyli, otworzyli teraz zamykają. Taki sezon, pogoda itp. Wirus potrwa 1-3 lata i będzie tak co roku w tym okresie, nagły wzrost. Nie ważne co rząd zrobi i tak zawsze będzie źle. Obawiam się tego, że tego okresu wakacyjnego nie wykorzystali dobrze przygotowując się na tą pandemie. Zajęte są już wszystkie łóżka COVID ? Mała liczba respiratorów ? Wnet padnie służba zdrowia i co wtedy ? Weterynarz będzie leczył ? Obawiam się tego że w pewnym momencie służba zdrowia może nie wytrzymać, nie mówię że teraz tylko (grudzień, styczeń wtedy kiedy wirus grypy normalnej atakuje najbardziej) i co wtedy ? Na całym świecie jest źle albo i gorzej, to nie mówcie że Nasz rząd zachował się najgorzej. Jest czy nie ma wirusa, ale ludzie jakoś z ciężkimi objawami zapalenia płuc, gorączki trafiają do szpitala a miejsc już brakuje. Trzymajcie się, żeby Was i Waszych bliskich to cholerstwo omijało. Najmocniejsi i osoby ze szczęściem (bo będą mieć szczęście i nie spotkają osoby zakażonej) przetrwają i zacznie się budowanie świata życia od nowa.
0
@Wilczeq dupa jak dupa.
0
Ma ktoś aktualną listę płac piłkarzy ?
Jak ta lista wyglądała przed okienkiem ?
Ile zmniejszyła się przez to okienko ?
Ile mamy pieniędzy na okienko zimowe na transfery ?
2
Jak dla mnie dobre okienko.
Nie przepłaciliśmy za Martineza.
Nasz trener ma szeroką kadrę z młodych piłkarzy, niech korzysta kombinuje. Mamy szkółkę. Mamy najdroższą trójkę którą kupiliśmy (zobaczymy kto się będzie nadawał).
Niestety nie odeszli wszyscy piłkarze, którzy są zbędni. Trudno. Ale okienko uznaje za dobre w Naszym wykonaniu.
Na szczęście bez transferów booom za grube petromiliardy a potem okazuje się, że nie ma miejsca dla tego piłkarza.
6
@El dominatore Kasa a konto wpływała ? Atmosfera na treningu jak na pikniku ? Nikt ich nie cisnął ?
1
@doc Może po prostu nie ma miejsca dla Puiga w taktyce 4-2-3-1 ?
0
@arraco ok.
Sezon ocenia się po zakończeniu, a nie po pierwszej kolejce.
0
Dembele ma umowę do czerwca 2022. Zakładam, że to nie będzie sezon Francuza. Za rok jakbyśmy chcieli go sprzedać odejdzie za grosze. Jeśli chcielibyśmy przedłużyć umowę to raczej za worek z ziemniakami nie przedłuży umowy. A i tak zarabia bardzo bardzo dużo.
0
@VIPER2712 Mamy szeroką kadrę, rotację.
0
@BoRoWieC Ktoś tu rano pisał: Barca, Bayern, Atlatna/Inter, Olympique Marsylia.
Im trudniejsza tym lepiej moim zdaniem.
1
Dembele Dembele Dembele
Francuz, który ma 23 lata, może grać na prawym/lewym skrzydle. Kiedy łapie formę robi ta różnicę, ale ?
Dołączył do Nas 2017 roku. Zapłaciliśmy za niego grube petromiliardy i w sumie dalej płacimy, bo pobiera wysoką pensję. Miał 9 kontuzji. Opuścił 80 meczy Barcy (było by więcej gdyby nie pandemia). To jest jakieś 512 dni.
W tym sezonie Fati będzie kluczowy, dołączył Pedri i Trincao. Jeżeli udało by się sprzedać Dembele za te 50-70M to jest to świetny deal. Czy On się Nam spłacił ? Czy w najważniejszych meczach dołożył swoją cegiełkę w postaci bramki asysty ? Za takie pieniądze piłkarz powinien grać na najwyższym poziomem przynajmniej podchodzić do swojej pracy profesjonalnie i nie łapać kontuzji czasami poprzez swoją głupotę (bo to podczas rozgrzewki poczuł ukucie, ale nie zgłosił medykom). Jest tu już 3 lata, dostał tyle szans i co ? Wykorzystał to ? Lepiej dalej stawiać na niego, zacznie grać złapie znowu jakąś poważną kontuzje i znowu wypadnie na dłuższy okres ? Czy sprzedać jak jest okazja za dobre pieniądze i postawić na np. Trincao ? (który mniej kosztował, ma dłuższą umowę i nie zarabia tyle ile Francuz ? dostaje szanse i je wykorzystuje, daje z siebie wszystko). Dembele to podobna sytuacja jak z Reusem (lecz Niemiec jak wraca po kontuzji od razu prezentuje poziom ), natomiast Francuz potrzebuje minut, czasu żeby złapać formę, ale niestety w poprzednich latach zawsze kończyło się takim samym scenariuszem. Za rok to może nikt nie będzie chciał kupić ? Jeśli by złapał w tym sezonie poważną kontuzję ? No tak to jest tylko moje głupie gdybanie. Ale gdybaniem jest też to, że ktoś mówi: "To jest właśnie ten sezon Dembele i będzie świetnie grał itp." Patrząc na poprzednie lata to jest duża szansa, że znowu wypadnie z powodu kontuzji. To jest większa szansa niż jeżeli miałby zacząć grać świetnie. Umowę ma do 2022, za rok to nikt nie będzie chciał go kupić, albo odejdzie za grosze bo rok do końca kontraktu. Raczej na przedłużenie umowy z Nim Nas nie stać i nie będzie stać.
0
Czemu dzis Sancho nie gra? Kontuzja ? zawieszenie ?
1
@MNSbEstEver Bo możemy go wyciągnąć za grosze ? Ma większy potencjał niż Francuz ? Wypali to spoko, nie wypali to tylko 10-18M. Wolisz płacić 60M za obrońcę ?
0
Śledzi ktoś karierę, mecze tych dwóch Panów ?
Iñaki Williams
Mikel Oyarzabal
Są to piłkarze do średniaka ? Będą kiedyś grać w klubie TOP ? Jak grają w swoich klubach ? itp
0
@tomasz.s94 Oby, obawiam się że nowy zarząd będzie chciał na siłę jakiś duży transfer 9 (przeprowadzić za rok).
3
@KuLeK725 pracuje w firmie produkującej takie expresy. W sumie je testuje badam itp..
Szczerze ? 1 kapsuła to jest 1 kawa. 8 Kapsułek kosztuje około 20 zł. Smak na pewno nie jest taki jak z expresu ciśnieniowego. Samo urządzenie jest tanie, ale kapsułki drogie. Moim zdaniem lepiej zainwestować w ciśnieniowy. Zależy czy komuś taki smak kawy odpowiada.
Zależy też ile byś pił takiej kawy ? Przelicz ile by Ci szło kapsułek. Piłeś taka kawę ? Mi smakuje jedynie milka i oreo, ale pije raz na miesiąc albo rzadziej. Śmiem stwierdzić, że jakieś zdrowe to raczej nie jest. Lepiej zrobić sobie rozpuszczalną a fusiastą.
0
Kupmy jeszcze tego Depaya/Garcie, wyjdźmy na zero z budżetem na ten rok na transfery i koniec transferów w tym okienku jak i w zimie.
Za rok dołączy Emerson, to będzie całkowite przesunięcie Roberto do pomocy. Pewnie za rok będziemy szukać jakiegoś lewego obrońcę no i typowej 9.
Jeżeli jakieś kluby nie chcą kupować Naszych piłkarzy (którzy muszą odejść Todibo, Umtiti, Firpo, Rafinhi i Braithwaite) to chociaż ich wypożyczmy z obowiązkiem wykupu za rok. Sądzę, że za rok będzie podobna sytuacja z transferami (będziemy mieć pieniędzy tyle ile zarobimy na sprzedaży). Nowy rząd nie wyczaruje pieniędzy. A tak zawsze byśmy mieli za rok jakieś 30-50M na start.
4
@Toolfan Bardziej się obawiam, że będzie ciągle stawiał na Griezmanna i nie dawał szansy od pierwszej minuty dla Trincao.
0
@MESSIah16 Ale wszedł w drugiej połowie ?
0
@krzysiuw Dest może zagrać na lewej stronie, Miranda zostaje.
0
Jak zagrał wczoraj Arthur ?
Czemu wczoraj Bayern po prostu nie odpuścił ? I Flick nie wystawił rezerwowego składu dając czas na odpoczynek podstawowej 11 ? bo środę grają z Borussia ?
0
City troszkę w kryzysie. Kupują tego Senegalczyka z Napoli czy Diasa ?
Bo tam nie ciekawie, możliwe że będzie kolejna dominacja LFC (ale też jakoś świetnie nie grają).
W kolejnym meczu chciałbym zobaczyć taki sam skład jak wczoraj z dwoma zmianami. Pjanic za Busqetsa i Trincao za Griezmanna.
Mam nadzieję, że odejdą w tym okienku Todibo, Umtiti, Junior Firpo, Rafinha ,Braithwaite (nawet jakieś wypożyczenia z obowiązkiem wykupu za rok).
Fajnie że przychodzi Dest, ciekawe jak będzie wyglądać prawa strona z Amerykaninem i Trincao. Przyjdzie jeszcze Dest i prawdopodobnie ktoś z dwójki Depay/Garcia. Moim zdaniem pilniejszy transfer jest Garcia przy odejściu Umtitiego i Todibo. Mamy jeszcze Kondrada, Depay może przyjść ale jak nie przyjdzie nie będę płakał rok wytrzymamy jakoś.
0
@Janiama Chciałbym Urugwajczyka zobaczyć z Francuzem. Zobaczyć też jak na tle lepszej drużyny wypadnie. @xBoMBoWiECx odechciało mi się oglądać Griezmana i Busqetsa.
2
Ja to jutro zobaczył bym taki skład, nawet kosztem wygranej. Ciekawe jestem jakby młodzież się spisała. Byłby by to taki eksperyment.
Neto
Roberto (niestety) - Araujo - Lenglet - Alba
Puig - de Jong
Trincao - Pedri - Ansu
Messi
Chciałbym żeby Puig dał jasno ze jest przyszłością Barcy i ze nawet w formacji 4-2-3-1 jest dla niego miejsce. Chciałbym żeby była duża wymienność pozycji w Naszym ataku.
0
Suarez w swoim najlepszym okresie był najlepszą 9 w Barcelonie (śmiem stwierdzić, że i w Europie). Najlepsza jego wersja była lepsza nawet niż RL9 teraz. Zastanawiam czemu nie potrafił utrzymać tego poziomu ? (tak jak robi to Lewandowski). Czy sam olał sprawę ? Czy brakowało mu rywalizacji ? Czy klub nie wymagał od niego więcej ?
Szkoda bo trochę przez ten zarząd (brak konkurenta dla niego) no i że klub nie wymagał od niego tyle i powinien ta jego forma spadła i kopał się po czole. Wiadome że to tego stanu dodał swoje 3 grosze. Na pewno Urugwajczyk mógł dać Nam jeszcze więcej niż dał. I tak dzięki, że był tak świetnym napastnikiem, ale niedosyt jest bo mogło być jeszcze lepiej.
0
Fajnie, że Suarez zostaje w Hiszpanii.
Będę go oglądał przeciwko Realowi, mam nadzieje że będzie im kradł punkty.
Przyszedł pewien etap, w którym Urugwajczyk musiał odejść. Fajnie, że zostaje w Hiszpanii, jest jeszcze w stanie pograć ze 2 sezony na wysokim poziomie.
Życzyć tylko powodzenia !
To była Nasza najlepsza 9 w historii !!!
0
Jak donosi dziennikarz Maximilian Koch, amerykański defensor zostanie nowym graczem Bayernu.
https://x.com/Koch_AZ/status/1308916910499786755
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sadze ze Barcelona rozmawia z Destem I Aaronsem. Na wypadek jak nie uda sie sciagnac Amerykanina to wtedy zatrudnia Anglika. W sprawie Desta jeszcze nie jest nic pewne, uwazam ze Bayern jak I My mamy szanse go sciagnac. Wszystko wyjasni sie na dniach, oby na dniach. Moze Anglika mamy dogadanego juz? Czekamy Co z Amerykaninem? Jesli uda sie sciagnac Desta to Aarons nie dolaczy do Nas.
0
Czy My na pewno interesujemy się tym świetnym Destem (prawym obrońcą z Ajaxu z potencjałem na przyszłość) ???
https://ifotos.pl/z/qqnhran
Według wiki, to On jest piłkarzem United xD