VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Klaudix Pracuję dużej korporacji. Mają oddział w Rzeszowie i Łodzi. W Łodzi zarabiają o 1/3 więcej niż tu na podkarpaciu na tym samym stanowisku. Mam też opinie innych, ze na Podkarpaciu są stosunkowo niskie.
1
@Klaudix Zależy w jakim województwie pracujesz. Na podkarpaciu są niestety niskie zarobki w porównaniu z innymi woj.
0
Podczas studiów podyplomowych posiada się status studenta ? legitymację studencką ? Ogólnie pracuje teraz, posiadam status studenta i firma zatrudnia mnie na umowę zlecenie, końcem czerwca stracę status studenta bo obronie mgr, firma duża korporacja niestety ma wstrzymane wszystkie przyjęcia a chcą żebym został .. I pytanie czy jak pójdę na studia podyplomowe to będą mogli mi przedłużyć dotychczasową umowę bo będę posiadał status studenta ?
0
Szkoły mają być zamknięte do 26 czerwca.
A jaka jest sytuacja z uczelniami wyższymi ? Politechniki, Uniwersytety ?
9
Mariusz Lewandowski przytoczył historię dotyczącą reakcji Fernandinho podczas jednej z przedmeczowych odpraw w Szachtarze Donieck.
- On - jak na Brazylijczyka - szybko zaakceptował twardą grę na Ukrainie. Mieliśmy odprawę z Lucescu przed meczem z FC Barceloną. Trener omawiał każdego zawodnika, kto jak gra. W końcu zeszło na takiego piłkarza jak Leo Messi. Lucescu zaczął analizować, jak Argentyńczyk prowadzi piłkę, gdzie może pójść, wszystkie jego atuty - wspomniał Lewandowski. - Fernandinho bacznie się przysłuchiwał, aż w końcu zaczął się śmiać. Trener zapytał go, dlaczego tak zareagował, a on na to: Trenerze, jak my zamkniemy kabinę prysznicową, to on i tak nas ogra - zakończył.
[meczyki.pl]
1
@Janiama Zostanie wznowiony sezon, odesłać na trybuny, odsunąć od pierwszego składu i odejdzie, chyba ze pieniążki będą ważniejsze niż gra i będzie siedział cicho.
0
Co powiedziecie na temat tych dwóch drukarek ? Opłaca się kupić tą drugą, wielofunkcyjną ?
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/drukarka-hp-laserjet-pro-p1102w-1
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/urzadzenie-wielofunkcyjne-hp-laserjet-pro-m28a
0
@Hiacynk a co z Dybala ?
1
Którą maszynkę polecanie:
Braun Maszynka do włosów Trymer Golarka MGK3085 https://allegro.pl/oferta/braun-maszynka-do-wlosow-trymer-golarka-mgk3085-9179544906
czyMASZYNKA DO WŁOSÓW I BRODY BRAUN MGK3020 https://allegro.pl/oferta/maszynka-do-wlosow-i-brody-braun-mgk3020-8125543482
0
Co myślicie o tym telefonie Xiaomi Redmi Note 8t 4/64gb ?
0
@losiek100 własnie myślałem że to MMS i zrobiłem test, wysłałem bardzo długa wiadomość tekstową z innego telefonu i wysłało ale wiadomości brak, tak jak na zdjęciu..
@4drian0 nic nie dało
0
@4drian0 wifi :)
0
Mam problem, telefon Xiaomi
https://zapodaj.net/c4b19639bcf9e.jpg.html
Czasami, niektórych SMS'ów po prostu nie widzę, nie wyświetla.
Daje, ściągnij (to kółeczko) ładuje ładuje i potem informacja że błąd ściągania. Ktoś coś wie jak to naprawić ?
0
@clyde dłuższy niż miesiąc i chyba umowa ma być podpisana przez 1 lutego 2020.
Ja mam od połowy listopada umowe do końca czerwca.
0
@sonek U mnie w firmie analizują od czwartku bodajże xD
Firma to duża korporacja ...
0
Jestem studentem, pracuję na umowę zlecenie, firma ma akurat teraz 3 tygodnie postoju.
To prawda, że to świadczenie postojowe (2 razy po 2000zł) z tarczy antykryzysowej jest tylko dla osób które odprowadzają składki ? Jestem studentem czyli automatycznie, nie łapie się na to, bo nie odprowadzam składem. Taka informację dostałem z firmy, ale jeszcze nie potwierdzone na 100%, bo ciągle analizują w firmie..
0
Jutro zadzwonię do rodzinnego i się dowiem co i jak.
Ale pytanie mam inne, czy są otwarte teraz poradnie okulistyczne tam gdzie mieszkacie, leczycie się ? Jak mam zapalenie spojówek to okulista mnie przyjmie czy jedynie szpital -> izba przyjęć i z oddziału okulistycznego przyjdzie okulista ?
0
Mogę sobie wsiąść w auto i pojechać do rodziny ? do dziewczyny ? Czy aktualnie jedynie sklepy, apteka, szpital i praca ?
0
Pomoże ktoś ?
Można już składać wnioski dla osób zatrudnionych na umowie zlecenie o te 80% najniższej krajowej ?
0
@Arkon Myślałem że taki rowerek droższy ..
0
@NeroTFP Wyzdrowiałeś, jak dowiedziałeś się ile za te leki musisz zapłacić :-)
0
Pewne miasto w Polsce.
Przed bankiem stoi kolejka składająca się z 10 osób, bo do banku wpuszczają po jednej osobie.
Czyli jak ? Jest to złamanie tego co rząd wprowadził ?
0
@mercurial2000 Nie, jedynie wyjścia do pracy, sklepu i apteki.
I chyba do rodziny, ale tego nie jestem pewny. a Tw dziewczyna nie jest jeszcze Tw rodzina.
0
@smiatuniu Było w internecie już milion razy. Dobra akcja +c -> +v.
0
Jeżeli Nasza służba zdrowia padnie to będzie nie ciekawie.
Mam nadzieję, że najgorszym wypadku nie będzie w polsce tak jak we Włoszech.
Zastanawiam się ile osób przyjedzie zakażonych do polski. Chodzi mi o polaków chcących wrócić do kraju z zagranicy (to było coś chyba 25 tys.)
0
@koksik2700 Własnie próbowałem ...
@michaleu robiłem 2-4 podejścia, zobacze jeszcze potem pewnie
0
Gta 5 -> Przypadkowe zdarzenia -> strzelanina na plantacji żeby zdobyć te walizki z kasą
Próbowałem wszystkimi postaciami i nic, wjeżdżam to Ci ludzie zaczynają uciekać zamiast strzelać i brak pieniędzy w walizkach... Może trzeba mieć skończoną główna fabułę ? Ktoś coś pomoże ?
3
W pewnej parafii w podkarpackim.
https://zapodaj.net/386008faee003.png.html
xD
Nie wiem co o tym myśleć .. Ogłoszenia z kościoła... punkt 5 i 10.
0
@Hiacynk podeślesz link ?
0
@Stoiczkow Bodajże dwa, trzy kraje zamknęły swoje granice ;)
Oczywiście, ze lepsze to niż rozpowszechnianie wirusa na cały kraj. Ma powstać specustawa dla przedsiębiorstw, aby nie upadły z tego powodu. U mnie w pracy kwestia czasu kiedy zamknął. W tam tyg tyg wrócił jakiś gościu z Niemiec [wyjazd służbowy] tam gdzie jest wirus, wrócił..kilka dni pochodzi ł do pracy i dopiero wysłali na kwarantanne bo podejrzenia wirusa.