1

Busi
De Jong - Arthur

Taką pomoc chce widzieć (zakładam że Hiszpan będzie grał większość niezależnie od formy czy jej braku).

1

@kielon93 ostatnio też mieliśmy szanse i jak się skończyło ? sezon się zaczyna a Ty mówisz o końcu ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może piłkarze tak zareagowali, że Neymar jednak nie wróci ?

1

@ViscaBarca123 Tu by się przydała wymiana trenera.

0

Może to koniec Waldka ? I jeszcze można uratować sezon ?

0

@RobsonPL Piłka nożna przecież to nie gra drużynowa tylko mecze wygrywają indywidualności. A jakby Neymar wrócił to mamy gwarantowane wygranie LM.

0

Ja bym zobaczył Wague na prawej stronie obrony.

3

@sevs oceniać po pierwszym/jednym meczu xD

0

@KorNick No własnie, może oto chodzi żeby wszyscy myśleli że chcą jego powrotu ? a w rzeczywistości na ostatnim etapie nie spełniają wymagań PSG.

2

A może ta szopka z Neymarem to taka, że:
-Bartek inicjuje rozmowy itp żeby sprowadzić Neymara z powrotem (ale w głębi duszy nie chce go sprowadzić, ale udają że coś robią dlatego żeby ludzie widzieli, że chce jego powrotu i wyszedł z twarzą do kibiców jak i piłkarzy). Żeby pokazał, że robił wszystko co się dało, ale jednak nie wyszło. Dla Bartka korzyści takie, że wychodzi z twarzą do kibiców i szatni no i nie zaburza finansów klubu. A w rzeczywistości od początku zakłada, że powrotu nie będzie.

0

@Lingvo18 Ale przecież jakiś Gerard Romero, najlepsze źródło jakie jest, które się nie myli podaje, że Rakitic i Todibo zgodzili się na transfer i że przyjście Neymara to kwestia godzin.

0

@deyna2018 transfer Neymara to kwestia godzin xD

0

@Odesseiron A Ernesto Valverde zostanie grającym terenem, bo nie będziemy mieli kim grać na środku obrony xD i wreszcie będzie mógł dyrygować zespołem z boiska.

11

Todibo .. śmiech na sali xD

Jeszcze Rakitic i Dembele no OK ale Todibo ?!

0

@BarcaInfo a wierzyles w cuda?! A czekej, wróc no tak pol LR wierzylo w jakies doniesienia osob, ktore na tym zarabiaja. Brednie, ktore sie skoncza niedlugo.

1

Bardzo podoba mi się taka grupa.

Wreszcie w przyszłym tygodniu będzie spokój, niezależnie czy X temat się spełni czy nie.

0

@clyde pozytyw jest taki, że nie wydali w lecie 300 mln na jakiś piłkarzy, który są przereklamowani .. żeby zdobyli TOP4 to będzie sukces.

0

@Phatro jak dla mnie to jedna wielka szopka i zapewne się skończy przedłużeniem umowy z PSG.

0

Może Messi strajkuje i nie trenuje z grupą bo chce sprowadzenia Neymara ?!

hah a Brazylijczyk dalej siedzi cicho, zamiast się wypowiedzieć i pomóc..

xD

1

@xofcbxo dzięki

0

Był ktoś nad jeziorem Tarnobrzeskim ? Jakie są tam atrakcje oprócz plaży ? Gdzie polecacie zaparkować ? jak i znaleźć miejsce na plaży ?

1

Mikel Oyarzabal i Iñaki Williams pasowali by do Nas ?

Ja to się zastanawiam, transfery za grube miliony czyli Cou i Dembele u Nas się nie sprawdzają, to czemu nie skupimy się na piłkarzach w/w, może nie są takiego poziomu sportowego jak Cou i Dembele, ale mniej by kosztowali no i mniejsza pensja ? Młodzi ? Liga ta sama ? Mogli by wypalić. Wiadomo Waldek problemem, taktyka, styl itp, ale z Inaki pracował w Athletic. Napewno Hiszpanii nie mieli by tyle kontuzji co Dembele, któremu płacimy miliony i do tego jest nie zdyscyplinowany. Może problem jet tu, że zamiast ściągać gwiazdy lepiej skupić się na piłkarzach, którzy mogą być dopiero gwiazdami.

0

@Avada Kedavra wiem, że miałem takie coś pół roku temu wziąłem zrobiłem format no i ograniczyłem liczbę aplikacji..

0

@Avada Kedavra Huawei Nova, właśnie w tym sęk że wcześniej wszytko działało i od wtorku zaczęło nawalać. @TheMugShot tak włączony.

0

Mam androida i ostatnio napotkałem problem, że podczas używania GPS np. Yanosik czy aplikacji sportowej Endomondo to aplikacje gubią kilometry, wiem że przejechałem autem 20 kilometrów aplikacja pokazuje 35 albo 12 itp.. Może to być spowodowane przez jakąś aplikacje ? Format telefonu zostaje ?

edit:
Telefon mam 2 lata a błąd pojawił sie dopiero od wtorku .. tak jakby gubił sygnał..

0

@VenoM Suarez jest tego świadom że lata lecą. Jak myślisz dlaczego schudł ? Bo chce jeszcze pograć 1-2 sezony u Nas, ale nie mówię tu o wszystkich meczach, bo w tym sezonie będzie to mniejsza liczba meczy niż w poprzednim. Na ten moment nie mamy kim go zastąpić. Griezmann ? nie wiadomo czy będzie grał na jego pozycji czy na skrzydle, ale raczej to nie jest typ piłkarza jakim jest Luis. Niech gra nawet do końca kariery jeżeli zgodzi się na mniejsze wynagrodzenie i mniejsza liczbę meczy.

0

@hoeniker sandały + skarpetki, reklamówka biedronki w miejscach do tego nie odpowiednich

1

@Coutinho007 Trafiłeś w sedno.

0

Gaurdiola to by i z Douglasa zrobił piłkarza, który łapał by się na meczową 18. A jak wchodził z ławki na boisko to byłby jedynie klasę niżej od swoich kolegów, ale i tak dawał zmianę na +.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?