8

@sopelinho Miał klauzule 50 M.

0

Dużo pisało się, że Declan Rice ma dołączyć do united ? Dlaczego jednak transfer nie doszedł do skutku ? Manchester utd planuje jeszcze kogoś kupić ?

0

Miranda gdzie w końcu odchodzi ?

7

@klopx Jest u Nas 2 sezony. Kiedy zacznie grać dobrze to kontuzja i tak w kółka. Na ten moment nie prezentuje nawet takiej formy jak miał przed kontuzjami. Przyszedł Griezmann, wiec On będzie grał w większości meczach przy Suarezie i Messim.

0

@El dominatore Uważam tak samo jak Ty. Ale i tak zaraz się zlecą osoby z innym zdaniem, że jest lekarstwem dla Nas. Ja pamiętam jak grał u Nas, to trawił zrobić różnice, ale ile było temu na LR czy jest gotowy / godny itp, chociaż w 10% dać tyle co daje Nam Messi ? Nie. Plus teraz te, kontuzje.

0

@Janiama bardziej chodzilo o pytanie zwiazane x problemem banowania itp. Bo ja jednak cale dnie nie siedze na LR i nie widze to czego pisza osobe z modernizacji itp

0

Ktoś pyta, o Transfery Tottenham'u no i przy okazji pyta o wczorajszy dzień i pyk komentarz usunięty. Ostatnio norma na LR.

xD
This is LR

3

@bari_94 Kolejna plota. Neymar zostanie w PSG na kolejny sezon.

1

Odpaliłem FM 2019, pierwszy raz od bardzo bardzo dawna. Włączyłem poklikałem i wyłączyłem, tyle tej grze.

0

Zagrałbym w fife 19, karierę, ale nie wiem jakim zespołem zacząć żeby nie znudziło mnie to dosyć szybko ? Takim żeby nie miał za dużego budżetu itp I jakich ściągnąć młodych piłkarzy takie talenty do rozwoju ?

0

@barcelonaLM @Coutinho007 ja jestem zdania, że każdego jest się w stanie zastąpić. Przykładowo w pracy odchodzi ktoś co ogarnia bardzo dużo emerytura czy zmiana pracy itp ludzie narzekają, jak to będzie że odchodzi itp .. Ale po jakimś czasie ta osoba jest zastąpiona może nie w 100% jak poprzednia bo się nie da ale jakoś daje rade. @KamQiX No dokładnie tak, ja już bym chciał żeby liga się zaczęła. @Phatro ja liczę na Atletico :D niby duże zmiany kadrowe ale oby wyszły na plus.

1

Może w Realu dzieje się, źle kontuzje, styl, gra itp .. Ale boje się że może wrócić efekt Zidana i nie ugrają nic w lidze ale w LM .. (no tak VAR, ale Ci nowy piłkarze kiedyś w formie będą musieli być, czego się boje to że mogą znowu zdobyć LM)..

0

@Chwytliwy To już pewne z Pepe ? Do Napoli miał dołączyć ?

0

@Lacazette Nie miał dołączyć do Napoli ?

0

@Yoshi94 var, varem.. Ale kto wie czy Perez nie dopomógł w wygraniu tych LM .. Teraz też jest Var a dzieją sie różne cyrki

0

@Avada Kedavra To mógł być jeden z "iluś tam" powodów dlaczego wrócił. Perez kupuje kogo zechce itp.. Juve moim zdaniem też sie świetnie wzmocniło, de Ligt, Rabiot, Ramsey

2

Dla kibica Barcy cieszy taka gra Realu. Zobaczymy po kilku pierwszych kolejkach ligi czy dalej tak będzie.

Ja się dziwie, dlaczego Zidane wrócił do Realu.. Mógł pójść do takiego Juve, gdzie jego taktyka no i obecność Ronaldo odniosła by sukces.

2

@Gaucho Jeżeli Waldek będzie go wprowadzał do zespołu tak jak to robił z Lengletem i Arthurem, to będziemy mieli pociechę.

1

@monsterrize 9 posilkow? Messi nie jest za wysoki ani nie jest jakos dobrze zbudowany. Jest w sam raz. To chyba 9 posilkow I kazdy po max 300 kalori. Wage to On raczej musi utrzymac a nie zwiekszac.

0

LFC planuje kogoś sprowadzić w letnik okienku ?

0

Busi ma swoje najlepsze lata za sobą. Ja osobiście żałuję, że nie kupiliśmy Rodri/Ndombele w jego miejsce. Jednak de Jonga wolałbym widzieć wyżej nie na pozycji defensywnego pomocnika.

0

@Messibestplayerintheworld Wypożyczyć Włocha do drużyny ze środka tabeli, żeby był zawodnikiem pierwszej drużyny. Po sezonie, można by oceniać czy da rade kiedyś u Nas czy nie.

0

Jak zagrał Real ? Grali 4-3-3 ? Zidane nie mówił, że ma być zmiana formacji ? Kubo zagrał tak dobrze ?

0

@Commando A z Ciebie rodowity Arnold Schwarzenegger. Ta polska wersja czyli jakaś taka ameba..

0

@Colon Opisanie tego co się dziele na LR.

5

Irytujące jest to usuwanie komentarzy. Pisze się prawdę a i tak zostanie to usunięte.

xD

0

Co polecacie zwiedzić w Sandomierzu ? trasa podziemna ? rynek ? zamek ?

2

@ViscaBarca123 Z tego powodu jakoś nie wyobrażam sobie powrotu Neymara. Jak mu zdrowie dopisze to będzie świetny sezon w jego wykonaniu.

4

@KamQiX Jakby miał zostać Rakitic to widzę jedynie go na pozycji Busqetsa (czyli Hiszpan grzeje ławe). de jong i Arthur muszą grać. Zostawił bym Vidala

Dokładnie tak:
Busi
de Jong - Arthur
Oby tak było w przyszłym sezonie.

0

Jade do Krakowa na jeden dzień, rynek główny itp okolice pozwiedzać. I pytanie poleca ktoś jakąś knajpę/restauracje/miejscówkę gdzie można zjeść ? w sensie żeby dobre było jak i ceny w miarę ok ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?