0

Opłaca się ?

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/dyski-i-pamieci/dyski-wewnetrzne/mx500-1tb-sata3-2-5-560-510-mb-s?f=0&utm_medium=linktxt&utm_campaign=2021.09&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=2381265

Szukam dysku przenośnego, myślałem o kupnie takiego dysku i obudowy na niego. Co myślicie ? Dysk głównie do przechowywania danych.

2

Już nie wychwalajcie tego Valverde itp. Bez porównań.

Nasz kryzys zaczął się od odejście Lucho, bym powiedział że nawet jego ostatni sezon był już początkiem kryzysu. Złe zarządzanie, zbyt późne odmładzanie kadry, braki w przygotowaniu fizycznym, święte krowy. Ale niestety to wszystko maskował Messi, gdyby w ostatnim sezonie nie było Argentyńczyka było by tak jak teraz.

0

@Criss18Barca Nie wiem nie myślę. Podaje przykład tylko Holendra. Są jeszcze trenerzy którzy chcą coś osiągnąć sportowo, wykazać się a nie tylko finanse.

1

Nie ma ciekawego kandydata na rynku żeby został Naszym trenerem wiec ? Co ma zrobić Laporta ? Dopiero rozpoczął się sezon ? Tak to jest jak się nie ma planu i wygrywa wybory, obietnicami cacankami.

Woli poczekać do końca sezonu i dogadać sie np z Erikiem ten Hagiem.

2

Nie jesten w stanie tego zrozumiec.
Startuje w wyborach bez planu, udaje mi sie wygrac poprzez wpadki konkurencji. Obiecuje, ze Messi zostaje, ze mamy plan jak odbudowac klub I Co najwazniejsze ludzi do tego (trener, dyrektorzy itp)
Nie udaje sie sprzedac szrotu.
Zapewnienia ze przedluzenie umowy z Messim jest na finishu I nagle bum bum bum nie podpiszeny Ciebie, wez wypie....
Argentynczyk jak I kibice w szoku a ten jedzie sb na Ibize.
Ronus jak wieny nie byl trenerem Lapcia, to dlaczego go nie zwolnil?
Nie bylo pieniedzy? Nie bylo ciekawego nazwiska do zadtapienia?
Przed sezonem prezydent zapewnia ze wspierany trenera na 100% (juz niedlugo po rozpoczeciu sezonu), zaczynaja sie popychanki trenera z prezydentem w mediach. Terax w sytuacji jest jak jest mowinci, ciagle ze kazdy mecz jest jak skarg, prxegrywsny partolimy ale nic nie robi. Jezeli nie mial konkretnego zawiska w lecie to tyn bardziej teraz nikt mu nie przyjdzie odlowic tego statku z ocesnu?
Romus zeby prscowac u Nas dolozyl gdzies 6M ze swojej pensji to make zlozyc rezygnscje I byc tyle pieneidzy w plecy? Woli poczekac az go zwolnia I zwroca mh w odprawie te pieniadze.
Do czego bije, do tego ze Nasz wspanialy prezydent jest winowajca w pewnyn stopniu tej syfuacji (typowy polityk duzo mowi obiecuje a nic nie rb), dlaczego w lecie nie przyjal swojego trenera, dlaczego nie zwolnil jeszcze ronusa, dlaczego chce/chcial zaplacic 60M za olmo, dlaczego wyciaga na swistlo dzienne komplikscje z trenerem itp. Moim zdanirm nie profesjonalne zachowanie I Co gorsza dzialanie bez dlugoplanowego planu. Powiedz szczerze ze ciezko to widze, moze juz lepszy bylby ten Font z Xavim I Messim w druzynie..

0

@Bogan Miliony od szejka z PSG za Neymara. A sorki dokładnie oto chodziło.

Miało być: 'petrodolary'.

0

Nie rozumiem kilku rzeczy.

No ok, Kuman nie był wyborem Laporty i w lecie postanowił, że Holender zostaje trenować dalej, no OK. Ale jeżeli podjął w lecie taką decyzję to teraz powinien trenera wspierać i nie powinno być takich gierek słownych z jednej czy drugiej strony ? Laporta chyba wiedział, że w tym sezonie MAX to będzie TOP4 ? Jeżeli w lecie nie miał kandydata na trenera to jak teraz po rozpoczęcie sezonu chce kogoś dobrego znaleźć ?
Laporta powinien albo zwolnić Kumana (co dla mnie była by najrozsądniejsza decyzja z tego względu ze nie był jego wyborem itp), lub powiedzieć Romuś zostajesz i Ciebie wspieram nie ważne co się dzieje itp.. A co widzimy ? Multum nieprzemyślanych nie trzymających się w kupie decyzji.

Kolejna kwestia skad wiadomo, że nowy trener zmieni oblicze Naszej gry i zaczniemy lepiej grać i wygrywać ?Że nie będzie tak jak jest teraz albo i gorzej ? NIE MA GWARANCJI, że przyjście kogoś innego zagwarantuje lepsza sytuacje niz jest teraz.

Kolejna kwestia, My gramy piach od odejścia Neymara, ale mieliśmy Messiego i On swoim geniuszem potrafił zatuszować prawdziwą agonię Naszej gry. Teraz nie ma Argentyńczyka i wychodzi wszystko..

Odejście Neymara, wydanie petromilionów na 3 niewypały, to jest kolejna klęska. Przebudowa kadry powinna odbyć się po odejściu Lucho, z trenerem który ma wizję i powinni podziękować kilku świętym krowom już wtedy.

DEJA VU
Lampard, Pirlo ..
Skąd wiemy, że Xavi nie skończy jak w/w dwójka ? Juve jak i Chealse na pewno miały lepsze kadry i nie były w takiej sytuacji jak My teraz jak Lapard i Pirlo zostawali trenerami tam.
Skąd wiemy, że jak przyjdzie Xavi czy ktoś inny, i powiedzmy szczerze nie pójdzie mu za dobrze i zaczniemy grać gorzej niż teraz to nie wyleci po chwili ? I zacznie się loteria od Nowa z trenerem ?

Laporta zawalił tym, że nie miał planu wygrał bo wygrał, ale podjął kilka decyzju bez planu i widać że tego planu nie ma dalej. Powinien Romusiowi w lecie podziękować i zatrudnić kogoś na długie plata i dać mu wolną rękę jeżeli chodzi o transfery i odbudowę klubu.

Na ten moment to ja jednie widzę to tak:
Zwolnienie Romusia.
Zatrudnienie Pimienty do końca sezonu jako tymczasowego trenera.
Od przyszłego sezonu podpisanie Erik ten Hag'a i dać mu wolną rękę a nie jakieś zapiski w umowie z Puigami i taktykami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

@Bobo25 Praca w domu, raczej bez gier. Laptop miedzy 2500-3000. Chyba że masz jakieś inne propozycje.

1

Darwin Núñez wczoraj kolejne bramki, wystrzał formy ? Wchodzi na wyższy poziom gry ?

0

@escarabajo #teamświeżachałeczka #teamświeżabułeczka


0

Krótka charakterystyka wczorajszego meczu i piłkarzy ? Kto jak zagra ?

0

Kiedyś coś takiego było w millenium bank, że jak założyłeś bodajże konto oszczędnościowe czy jakaś inwestycję za X kwotę to miało się ubezpieczenie na życie/nnw. czy jakos tak. Ktoś cos takiego pamięta ? Jak to się teraz nazywa.

0

@MesQueUnClub_87 użytek domowy, praca, raczej nie do gier.

0

Szukam laptopu do 2500 zł, co polecacie ?

0

Ma ktos tego laptopa ?

https://www.ceneo.pl/94464983

Opłaca się kupować ?
Chce kupić laptop do użytku domowego cena około 2000 zł.

1

Szkoła szkoła czasu nie ma byc tutaj

Jednym słusznym rozwiązaniem było pozostawienie na 100% niezależnie od wyników na Koemana w tym sezonie lub jego zwolnienie po sezonie poprzednim. Teraz to jedynie akty desperacji. Nikogo ciekawego na rynku nie ma.


#teamświeżachałeczka


0

Laporta mówić może jedno, a planować coś innego.
Mówił, że Messi dostanie przedłużenie umowy na 100%, a jak wyszło ?
Dobra mina do złej gry z Naszym trenerkiem.
Od początku się nie lubują, ale Laporta wie że nie moze sobie pozwolić na zwolnienie i płacić kase Holendrowi, bo tej kasy na koncie nie ma. Jego faworyt został trenerem w Monachium.
Śmiać mi się chce z tym Puiqem (chłop nic nie gra i myśli że należy mu się gra w meczach), niech odejdzie do innego klubu na wypożyczenie zostanie tam liderem i wróci za rok. Inni piłkarze, którzy mają większy potencjał maja cierpiec bo Puiq jest ulubiencem Laporty i ma grać ?! Mam nadzieję, że jak przyjdzie kolejny trener to Hiszpan dalej bd grzał ławę i się cieszył.
Gdyby miał fundusze Romuś już byłby wywalony. Zobaczymy, Holender moze jedynie zostać jak zdobędzie trofea i będą gra dobrą piłkę.


#teamświeżachałeczka


0

@Stink21 Dzięki :)

0

Proszę o charakterystykę piłkarzy itp (gdzie mogą występować, mocne strony, do kogo są podobni) , kto śledzi ligi w których występują:
1. Karim Adeyemi
2 .Darwin Núñez
3. Jérémy Doku
4. Ryan Gravenberch
5. Lisandro Martínez

Dzięki.

0

@cules100pro Toxic fucker and Patryk.

#teamświeżachałeczka


1

Nie wiem po co pozbywają się tego Brazylijczyka. Nawet jeżeli miałby odgrywać bardzo małą rolę, to nie wiadomo czy po iluś tam meczach nie byłby lepszy na pozycji niż Amerykanin.. A potem płacz, że nie mieliśmy jak zastąpić Alvesa.


#teamświeżachałeczka



0

Ten sezon w lidze angielskiej będzie bardzo ciekawy.
Pewne jest jedno, że w Arsenalu nie dzieje się za dobrze.

#teamświeżachałeczka


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?