VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1922 Tak jeśli użyjemy argumentów takich jak Ty. Ale Oni może myślą, żeby mieć takiego Morate na 2-3 lata, prezentującego sie na jakimś poziomie ? Łatającego dziury w ataku ?
Cavani to opcja do lata może na 1 rok, dłużej nie.
0
@kaamil1910 To jest opcja na teraz. W lecie przyjdzie 9 i Hiszpan będzie wchodził na końcówki meczów, lepsza opcja niż Duńczyk, Luuke czy Cavani (ze względu na wiek).
0
@Barca1922 wiek ?
0
@Sysia11 Prędzej chce Xavi Hiszpana do swojego projektu. Moim zdaniem to nie jest złe rozwiazanie. To opcja na teraz. Jego przyjście nie przekreśla przyjścia 9 w lecie. W lecie po przyjściu 9, raczej pełni by funkcję piłkarza na końcówki meczów (takiego asa, gdzie pokazywał w przeszłości że umiał zdobywać bramki), kogoś zapchaj dziurę w ataku. Za małe pieniądze, z niską pensją, lepsza opcja niż Cavani, Luuke de Jong, Boatengi czy jakieś inne wymysły.
0
Przyjście Moraty gwarantowałoby, że Griezmann zostałby (wykupiony) w Madrycie na 100%.
Morata jest wypożyczony z Atletico do Juve.
My wypożyczyliśmy Griemznna do Atletico.
Teraz kwestia dogadania się między Atletio - Juve - Barca.
0
Ten pomysł z Moratą w cale głupi nie jest. Weźcie pod uwagę, że to opcja na teraz. Jego przyjście nie przekreśla przyjścia 9 w lecie. W lecie po przyjściu 9, raczej pełni by funkcję piłkarza na końcówki meczów (takiego asa, gdzie pokazywał w przeszłości że umiał zdobywać bramki), kogoś zapchaj dziurę w ataku.
0
Mam nadzieję, że jednak nie ulegniemy i nie podpiszemy przedłużenia umowy z Francuzem na jego warunkach. Dostał od Nas taką ofertę, albo akceptuje albo nie. Trybuny do końca sezonu.
Oby udało im się zarejestrować Torresa
1
@Messibestplayerintheworld o 30 M za dużo. Wart może 35-45M na ten moment.
0
@BarcaInfo Wiadomo gdzie dołączy Karim Adeyemi ?
Wydaje mi się, że opcja Lisandro Martínez'a jest dużo lepszą niż de Ligta.
1
W reprezentacji Hiszpanii podcza EURO z tego co pamiętam zaszczepili wszystkich piłkarzy, a jak to wygląda w Naszym klubie ? Czy wszyscy są zaszczepieni czy jak ?
1
@against_modern_football Turniej ze Sławomirem Peszko kto wypije więcej wódy / bimbru.
0
@kaamil1910 Przykoksił i jest trenerem od koksów w Atletico.
ALe wykryli mu marskość wątroby z powodu wstrzykiwania sobie testosteronu, sterydów i innych zakazanych substancji.
0
@Gaucho Oczywiście, tak.
0
@Bobo25 ale doszedłem od czego te bóle ? czy serce ? czy od płuc ? czy coś poważnego ?
0
Hej, właśnie przechodzę niby lekko (jedynie katar, słaby kaszel i przez jeden dzień utrata węchu) COVIDA i mam pytanie.
Podczas głębszych wdechów powietrza (ale nie zawsze) czuje takie dziwne uczucie (ucisk ciężko powiedzieć) po lewej stronie jak serce i właśnie nie wiem czy to od serca czy od płuc.
Ktoś coś miał podobnego ?
1
@negreanu Wydaje mi się, że nie może od osoby "x" wymagać pokazania certyfikatu ?
1
Żaden de Ligt, tylko Lisandro Martinez
Holedner w Juve w cale nie gra jakoś wyśmienicie plus ta cena i grubas..
Jeśli odejdą (Langlet i Umtiti, to bedzie brak lewego środkowego obrońcy, plus Argentyńczyk może zagrać jako defensywny pomocnik).
0
@LUPR Jak myślisz Pogba zostanie w utd ? Czy gdzieś indziej pójdzie ?
0
@MarioVeB! Do czasu zerwania wiązadeł.
1
@ViscaelBarca2007 Na pewno Holender nie jest wart pieniędzy jakie dało za niego Juve i za jakie miałby przyjść tu.
Ja jestem za opcją Lisandro Martineza przy odejściu Langleta i Umtitego bedzie brak lewego środkowego obrońcy, plus Argentyńczyk może zagrać jako defensywny pomocnik.
0
@Bartek22 Chciałbym żeby dołączył, Lisandro Martinez (przy odejściu Langleta i Umtitego bedzie brak lewego środkowego obrońcy, plus Argentyńczyk może zagrać jako defensywny pomocnik, na pewno opcja bardziej realna niż de Ligt), Gaya no i Ryan Gravenberch (właśnie taki box to box o jakim mówisz).
1
Moim zdaniem w lecie do Realu dołączy:
za darmo: Rudiger, Pogba, Mbappe
i kupią Hallanda.
Florek ma na to kase.
9
Sernik z rodzynkami najlepsza rzecz w święta mniam mniam
0
Do jakiej wiary należy Dembele ?
Chodzi mi o ślub, co to z ceremonia i jaka to wiara ?
1
@Messibestplayerintheworld Cou żeby coś grał to by musiał dołączyć do drużyny występującej w Championship, tam to by robił różnice i wyróżniał się na tle innych graczy.
2
@Zoker gdzie ten Hag ?
1
Jak gra Darwin Núñez ?
Widzielibyście go jako Naszą 9 ?
Podobno raz ktoś pisał, że bardzo podobny do Cavaniego stylem ?
0
@barcelonaLM czyli 30 - 40% służby zdrowia ? Powodzenia, dobrze że nie mam już wyrostka robaczkowego.. bo jakby trzeba było usunąć to miałbym obawy kto by to robił ... czy jakiś ukrainiec czy jakiś po studiach bez stażu czy ktoś inny ze słabymi kwalifikacjami.
0
Ten Ferran jak grał u Pepa to wymiatał.
0
@Gaz Alba to powinien już zakończyć etap o nazwie Barcelona.
Wraz z Nim Pique, Roberto, Sergio.
Budować drużynę na młodziakach, Araujo, Frenkim, Nico, Pedri, Ericu, Gavim, Fatim.