0

Barcelona mu poszła na rękę wypożyczając go do Interu bez obowiązku wykupu. Inter zrobił Nas w konia i mieliśmy mu znowu pójść na rękę i wypożyczyć bez obowiązku wykupu ? A za rok by byłą powtórka z rozrywki pff .. No sorry ostatnio coś się polepszyło i nie jesteśmy robieni tak w bambuko .. Valdek powiedział,, że na niego liczy więc jeżeli nie odejdzie niech zostanie, ale szkoda że będzie zabierał minuty Aleni.

0

Jaka formacja wczoraj zagraliśmy? Jak spisywali sie piłkarze? Kto zagral poniżej oczekiwać? Malcom jak wszedł z ławki to jak sie spisywał?

0

tak, ale stacjonarne bym wolał jakieś.

1

no raczej facet :D

0

Jakie polecacie bokserki w miarę dobre jakościowo i w dobrej cenie ? Sklep jakiś stacjonarny czy coś w necie ?

0

To raczej by nie przeszło, bo Barcelona ściąga kogoś z DNA Naszego klubu a po za tym trenera z ligi hiszpańskiej.

0

dzięki, właśnie spotkałem się tutaj z opinią że zagraliśmy źle i itd .. i drugą opinią tak jak Ty piszesz, że dobry mecz, mieliśmy swoje okazje ale brakowało wykończenia.

1

Jaką formacją wczoraj zagraliśmy ? 1-4-3-3 ??? z Dembele na prawej czy lewej stronie ? S.Roberto i Rakitic jaką funkcję w pomocy pełnili ? Dlaczego Semedo zszedł po 1 połowie ? Jak zagrał Arthur ? Ogólnie kto wczoraj zagrał na plus a kto na minus ?

0

Valdek po roku trenowania Naszej drużyny bardziej osiwiał czy mi się wydaje ?

..w sumie z Lucho było tak samo ..

0

Z hejtem na piłkarzy jest jak z pogodą... zimno śnieg źle, upały słońce świeci jeszcze gorzej.. polakowi nie dogodzi zawsze będzie mu coś nie pasować. Z ocenami piłkarzy możemy poczekać kilka miesięcy, a nie po jednym meczu.

0

Jeżeli nie będą tracić punktów z drużynami z dołu tabeli, to tak mogą wygrać.

0

Nie ogladalem wczoraj meczu, i jakim ustawieniem zagraliśmy? 1-4-2-3-1 ?z Dembele na prawej stronie?

0

To gramy 1-4-3-3 czy 1-4-4-2 ?

0

Jak dziś zagrał Liverpool ? Wyróżniający się piłkarze ? Jak zaprezentowali się nowi piłkarze ?

0

Dlaczego Bonucci rok temu odszedł z Juve ? Konflikt ? czy jak ?

93

To że ma czarny samochód i w Nim skórę to nie znaczy że ma jakąś wypasioną furę :D

0

eska, no chyba że czasem vox fm.

3

Ja i tak się dziwie, że zatrudnili takiego trenera jak Mou ..

7

Coś czuje że w tym sezonie United poniesie klęskę w lidze, jeżeli przed jej rozpoczęciem Mou nie poleci z posady trenera.

0

Może dlatego, że Everton liczy na transfer Miny ? I chcieli by ogłosić dwa transfery jednocześnie ? ... Tylko, że Mina prawdopodobnie preferuje bardziej Manchester.

0

"panie" to już z małej litery ?

edit: zjeść krówki Sandomierskie

2

A pamietam jak rok temu ktos dawal Nam 30-35 mln za Gomesa..

0

Martial pewnie wyląduje w Monachium.

Ciekawą opcją dla Pulisica byłby Liverpool.

1

Mamy Rakitica, Sergio, Denisa, Cou, Carelsa, Sampera i Arthura.

Wolałbym przeniesienie Roberto do pomocy na stałe a sprowadzenie jakiegoś zmiennika dla Semedo.

Nasza pomoc w przyszłym sezonie będzie wyglądała tak: Sergio - Rakitic - Cou. Zamiast sprowadzać jakiegoś nowego pomocnika jednak wolałbym żeby postawili w pomocy na Roberto i Arthura (On potrzebuje minut a przy sprowadzeniu kolejnego pomocnika może nie rozwinąć swojego potencjału).
Denis prawdopodobnie będzie pełnił rolę zmiennika Cou. A jeszcze będziemy mieli na ławce Sampera, Alenie i może Oriola.

Chciałbym żeby Valdek postawił w pomocy na Roberto, Arthura i Alenie.

Widziałbym transfer de Jonga dopiero za rok, przy takiej liczbie nowych młodych pomocników którzy potrzebują gry, ktoś może ucierpieć ..

0

Tak dobrze to nie ma :D

Dobre hah

0

Szukam portfela dla kobiety w wieku 20 lat. Do max 220 złotych. Nie za duży, taki w sam raz [portfela nie portmonetki]

0

Chelsea ma jakieś nowe logo ?

http://transfery.info/116566,oficjalnie-legenda-wraca-do-chelsea
Chodzi mi o zdjęcie w tym artykule ..

0

W robocie mam taką grę związana z Mundialem, ze kto chce daje 5 złotych i może obstawiać mecze, wygrywa ten kto uzbiera najwięcej punktów.
W związku 2 ostatnimi meczami mamy następujące zasady i potrzebuje pomocy:

Chodzi o finał i mecz o 3 miejsce [Chorwacja-Francja i Belgia-Anglia]:

1. obstawiamy wynik do czasu regulaminowego czyli 90 minut [1 punkt uzyskuje ten kto wytypuje wygranego, kolejny punkt dostaje ten kto wytypuje taki wynik jaki będzie a 3 punkt jest za różnice goli czyli jeżeli obstawiłem, że będzie 2-1 dla Francji a wygrają 3-2 to uzyskuje kolejny punkt]

2.jeżeli w regulaminowym czasie padnie remis to jest dogrywka i: 1 punkt dostaje ten kto wytypuje wygranego a kolejny punkt kto wytypuje końcowy wynik]

3.jeżeli będzie dogrywka to dostaje ten 1 punkt kto wytypuje wygranego z karnych.

No i jak mam obstawić mecze ???!!!

Francja - Chorwacja i Belgia-Anglia ???
w czasie regulaminowym:
w dogrywce:
karne:

??

0

To z tym Hazardem jest cos na rzeczy? Czy trzeba podchodzic do dej informacji z dystansem bo to tylko gazeta sport?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?