11

Czy to nie czasami ten kolega co podróżuje po całym świecie i się tym przechwala a każdy tutaj z czytających ma wątpliwości do tych jego "światowych podróży" ?

1

no dokładnie tak, Denis i Rafa blokują jego rozwój .. nie jakieś wypożyczenia, tylko stopniowe wprowadzanie do 18 meczowej i chociaż wpuścić na te 10-15 minut ..

2

niestety wczoraj wieczorem widziałem takie komentarze, typu : "Alena zagrał solidnie, ale powinien pokazać się z lepszej strony" ....

Ja uważam, że zagrał dobrze i w nagrodę powinien dostawać szanse od Valdka i pomału wprowadzać go do składu 1 drużyny a nie ciągła gra w rezerwach ..

0

Niektórzy piszą, że Carles mógł zagrać lepiej wczoraj .. Chłopak musi dostawać szanse w pierwszej drużynie, ale niestety blokują go Denis i Rafinha .. Jeżeli Valdek zacznie na niego stawiać, może być z niego pociecha jak z Arthura .. Chłopak ma ogromny potencjał.

2

Chciałbym go bardzo u Nas w zespole jak i de Jonga.. ALE .. nie za kadencji Valdka.. Boje się, że jeżeli Valdek zostanie na przyszły sezon i przyjdzie On albo de Jong to go odstawi na bok jak Malcoma.

1

Malcom, a za te pieniądze co za niego dostaniemy to jakiegoś napastnika ale to w lecie.

1

Pod nieobecność Messiego chce widywać Roberto w pomocy, tak jak to dziś było po wejściu z ławki Semedo.

0

Wiadomo kto był w tym helikopterze w katastrofie w Leicester ?

0

Jakoś nie rozumiem czemu jest brak Semedo, jeżeli będzie skład taki jak podali ..

0

Aż się boje, jaki skład na dzisiejszy mecz ustali Valdek ..

0

Czy w sokowirówce można zrobić sok z cytryny/pomarańczy ?

0

W pracy inżynierskiej w analizie literatury muszę opisać "współczynnik tarcia". Mam opisać wszystkie wzory do każdego rodzaju tarcia ? Pisał coś ktoś w tym temacie i może pomóc ? Bo nie wiem jak się za to zabrać ..

1

Jakoś nie wyobrażam sobie powrotu Neymara .. Po tej całej szopce .. nawet nie oznajmił czy zostaje czy odchodzi tylko siedział cicho... po odejściu do PSG zostawił Nas z ręką w nocniku .. miał swoją szanse, jego problem że posłuchał tatusia i teraz żałuje.

1

Tylko kwestia czy jest jakiś dostępny trener, który ogarnąłby Naszą grę, żeby nie kuła w oczy ... I nie przerosło go trenowanie tak dużego i mocnego klubu.

0

W ciągu ostatnich 5 lat ile razy wygraliśmy LM ?

A PSG ile razy wygrało ? ... a czekaj Oni nawet do finału nie doszli... co rok są faworytami a ....

1

Ja to widzę tak, jeżeli Umtiti będzie musiał mieć operacje, to w zimie musimy sprowadzić kogoś z dwójki de Ligt - de Jong.
Jak dobrze wiemy, de Jong może zagrać też na środku obrony. Z wypowiedzi dyrektora z Amsterdamu, wynika że de Ligta nie puszczą w zimie i może dało by się ściągnąć de Jonga w zimie ? Może zagrać w pomocy jak i na środku obrony ? I przy tym zapewnić sobie kupno w lecie de Ligta ? Bo musimy zapewnić sobie prawo pierwokupu/kupić de Ligta i de Jonga, a niestety transfer Rabiota się oddala bo Francuz zagrywa o wysoką kasę i nie przedłuża kończącej się w 2019 umowy.

0

Jeżeli Francuz dalej chce siedzieć w Paryżu i nic nie osiągnąć na podwórku Europejskim to jego sprawa. Zagrywka o wyższą kasę.

Wystarczy Nam De Ligt i De Jong i jeżeli dalej Arthur będzie dostawał szanse w pierwszej 11 to będziemy mieć świetnego piłkarza. Tylko martwię się, oto żeby Valdek wreszcie zaczął dawać szanse Carlesowi to będziemy mieć kolejnego świetnego piłkarza.

0

Ma ktoś konto do: Dwumiesięcznika naukowo-technicznego TRIBOLOGIA ?



http://t.tribologia.eu/trib/pl/



Płaci się za dostęp ? Po rejestracji mam dostęp do wszystkich publikacji ?

5

Ja nie rozumiem tego wielkiego hejtu na Khabiba.
Conor bezkarnie, zaatakował autobus i wgl zrobił burdy i mu się upiekło.
Rosjanin, miał jakiś większy powód do tych wydarzeń co się stało ... obrażali jego i jego rodzinę i itd .. Ale te wydarzenia, będąc mistrzem kategorii nie powinny się wydarzać, wgl nie powinny się wydarzyć. Chodzi mi oto, że jakoś Rusek ma większa fale krytyki niż to by było w przypadku Irlandczyka.

0

Nie wiem czy prawda czy nie, ale coś było o jakiejś drobnej dolegliwości Busquetsa, wiec jeżeli On nie zagra to jak nic musi zagrać Chorwat.

4

Stegen
Semedo - Pique - Lenglet - Alba
Vidal - Rakitic - Arthur
Dembele - Messi - Cou

Chciałbym zobaczyć taki skład.

0

nie posiadam.

0

Czyli w takim wypadku jakie mam opcje ?

Też kwestia że firma lotnicza i mają te swoje wymagania...

0

Miałem ważny dowód do 1 października tego roku, złożyłem wniosek o nowy dowód i będzie do odbioru za tydzień. A podpisuje z firmą w tym tygodniu umowę i mogę na starym numerze dowodu ? zmienia potem jak będę miał nowy ? jak to wygląda ?

0

Interesujemy się de Ligtem i Skriniarem, jestem ciekawe kogo Nasz klub by wybrał .. Osobiście uważam, że Holender jest stworzony do gry w Naszym klubie, ale miał 1 świetny sezon poczekajmy co pokaże teraz.

0

Ale narzekacie na nowy herb... Pff zmienilo sie "tylko" kilka rzeczy.. To nie jest taka gwaltowna zmiana jak w przypadku nowego herbu Juventusu..

0

Prędzej to Mou straci posadę trenera w Manchesterze niż puszczą Pogbe.
Wolę przepłacić te 70 mln za de Jonga i zakontraktować za darmo Rabiota niż rozbić bank za Pogbe .. Transfer dla Naszego klubu dobry jedynie jeżeli chodzi o marketing.



Nie rozumiem tego narzekania na formację .. Tamten sezon graliśmy 4-4-2 i wszyscy narzekali że czemu nie gramy 4-3-3 i itd ten styl i wgl ..



Teraz gramy 4-3-3 i dalej narzekamy .. Po prostu Valdek musi dobrać odpowiedni styl do piłkarzy jakich posiada .. teraz to wygląda tak, że strzelimy gola na prowadzenie i nie ma tego czegoś żeby chcieć dalej strzelić gola dążyć do tego ..



Jest lato 30 stopni polakowi źle bo gorąco, jest zima i -30 to narzekanie czemu takie zimno i mogło by być ciepło .. polak zawsze marudzi .. Na nasze szczęście Real też jakiegoś wyśmienitego futbolu nie gra i tracą punkty.

0

Marki skład najlepszy.

0

Czemu Fabinho nie miał szansy jeszcze pograć ? Zadebiutował już w składzie Liverpoolu ?

0

Ktoś coś o dzisiejszym meczyku ?
Jaką formacją zagraliśmy ? Jak spisał się Rafa, Dembele i ogólnie wszyscy piłkarze. Jak wyglądał Nasz styl i itd ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?