VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1\. Opłaca się kupować taki portfel ?
http://allegro.pl/portfel-meski-cienki-slim-skora-skorzany-portwel-i6988287027.html#thumb/1
2\. Miał ktoś styczność z takeshop.pl, i czy poniższy portfel się opłaca czy jakieś chińskie badziewie ?
http://takeshop.pl/portfele-meskie/891-portfel-meski-skorzany-famous-jeans.html
0
Chciałbym zobaczyć Semedo na prawej obronie, a S. Roberto na pozycji Busquetsa.
0
Potrzebuje jakiegoś dobrego tłumacza online. Nie interesuje mnie google tłumacz.
7
To teraz można pić i świętować, że Nasz "Bóg" przedłużył umowę. Od razu dzień staje się lepszy :)
2
Według informacji "Ziggo Sport" FC Barcelona ma zakontraktować Matthijsa de Ligt'a w zimowym oknie transferowym. Jak podaje holenderski portal, środkowy obrońca Ajaxu Amsterdam ma kosztować Katalończyków 45 mln euro.
18-letni obrońca jest wychowankiem Ajaksu. W pierwszej drużynie tego klubu zadebiutował w 2016 roku. Natomiast już w marcu 2017 roku zagrał pierwszy mecz w dorosłej reprezentacji Holandii. De Ligt przez ekspertów uważany jest za jednego z najbardziej obiecujących stoperów młodego pokolenia.
6
Jak ktoś bd miał link do meczu, priv.
3
PSG wydajać takie grube miliony buduje zespół na lata, szejk nie puści ani Neymara ani Mbappe, jeszcze do tego Don Balon ... pfff
0
Dokładnie tak, ale takie moje przemyślenia z którymi chciałby się podzielić. Bo i tak pewnie zostaniemy z Rakiticem i S.Roberto w obronie.
1
Teoretyczny skład na przyszły sezon, "teoretyczny".
Ter Stegen / Cillessen
Semedo/ Henrichs , Pique/de Ligt , Umtiti/Mina, Alba/ Digne
Busi/Samper
Seri/S.Roberto/Paulinho, Eriksen/Iniesta/Alena
Messi/Deulofeu, Suarez/Abel Ruiz, Dembele/Arnaiz.
Myślałem, że w tym sezonie ważną rolę bd odgrywał S.Roberto ale w pomocy.. myliłem się, no ok pierwszy sezon Semedo no ale, jak grał prezentował sie dobrze. Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie Roberto bd występował w pomocy, a do rywalizacji z Portugalczykiem na prawą obronę sprowadzimy [oczywiście młodego piłkarza]
->>Henrichs umowa obowiązująca do 2022 roku, nawet ostatnio był artykuł że Barcelona go obserwowała na meczu. Obrońca wszechstronny, może zagrać na bokach obrony jak i w środku. Cena około 15-20 mln euro.
[http://www.fcbarca.com/mobile/79433-md-braida-nie-obserwowal-wylacznie-goretzki-w-meczu-schalke-z-bayerem.html]
Środek obrony czyli już zaklepany Mina, ale kwestia czy dołączy w zimie czy dopiero w lecie. No i ktoś z europy: De Ligt, Tah, Koulibaly, Manolas.
->>De ligt cena około 20 mln
[http://www.fcbarca.com/79675-mundo-deportivo-de-ligt-celem-numer-1-barcelony.html]
->> Tah około 25-30 mln [http://www.fcbarca.com/79627-robert-fernandez-i-urbano-ortega-obserwowali-pilkarzy-w-leverkusen.html]
->>Koulibaly tutaj już cena wyższa około 50 mln,
[http://www.fcbarca.com/79653-barcelona-obserwuje-koulibaly-ego.html]
->>Manolas hmmm ciekawa opcja z tego co pamiętam mieliśmy/mamy opcję pierwokupu , miał czy ma podpisać nową umowę z klauzulą około 30 mln.
Stawiałbym kogoś z dwójki De Ligt,Tah.
Nie rozumiem po co mamy szukać zmiennika dla Busqetsa jeżeli, mamy Sampera. Który ostatnio wrócił po kontuzji i zaprezentował się dobrze.
Do pomocy jak nie było tak nie ma piłkarza typu Xaviego. Transfer Seriego był prawie zaklepany w lecie, ale zrezygnowaliśmy. Koszt około 30 mln, umowa do 2019 raczej nie bd robić mu problemów z odejściem. Zaraz ktoś wyjedzie, że Eriksen jest niemożliwy do sprowadzenia.... ble ble a Cou ma umowę do 2022,natomiast Duńczyk ma umowę do 2020, no ale jeżeli Totki znowu nie wygrają żadnego cennego trofeum to bd chciał odejść. Był artykuł że mało piłkarzy odmawia Barcelonie i wgl.. Ale chce dodać, ze ja nie skreślam transferu Couthino, po prostu uważam że Duńczyk jakoś lepiej pasował by do Nas niż Brazylijczyk. Ale jeżeli dołączy do Nas Cou czy Eriksen bd w siódmym niebie. Transfer Eriksena około 120-150 mln[ze zmiennymi] euro tak jak transfer Cou. Chciałbym, żeby dołączyć do pierwszego zespołu Alena, Abel Riuz i Arnaiz.
Ciekawą opcją do wzmocnienia ataku [przy braku dołączenia piłkarzy wymienionych powyżej z Barcy B do ataku] jest Werner i Andre Silva.
--> Werner umowa do 2020 [http://www.fcbarca.com/79433-md-braida-nie-obserwowal-wylacznie-goretzki-w-meczu-schalke-z-bayerem.html]
->>Andre Silva 2022-[http://www.fcbarca.com/73511-mundo-deportivo-barca-sledzila-gre-andre-silvy.html]
Ja i tak jestem zdania, że lepiej włączyć do pierwszej drużyny Ruiza i Arnaiza.
Klub musieli by opuścić:
->>Mascherano w tym sezonie jako zmiennym spisuje się dobrze, był już artykuł że w lecie bd chciał odejść.
->> Aleix Vidal, na początku sezonu dostawał jakieś szanse teraz już nie.
--> Verma - wiadomo jak sytuacja wygląda na pewno odejdzie w lecie
--> Arda Turan, taki "wrzót na ..", transfer nie przemyślany no ale w tym sezonie nadwaga szkoda gadać, żeby jakoś się go pozbyć.
-->Rafinha kontuzja, ale jak się wykuruje odejdzie
--> Andre Gomes, nieporozumienie .. ktoś chętny an pewno się znajdzie
-->Rakitic, mam nadzieje, że odejdzie po tym sezonie i S.Roberto wskoczy w jego miejsce do pomocy
-->Paco odejdzie na pewno.
Podsumowując w w lecie mogliby dołączyć: Henrichs, De Ligt, Mina, Seri, Eriksen, czyli 5 nowych piłkarzy wydatek rzędu ponad 200 mln. To nie są nazwiska wyssane z palca tylko Nasz klub interesuje się tymi piłkarzami. Odeszło by około 5-7 piłkarzy bylibyśmy w stanie zarobić za nich około 100 mln. No i Alena, Abel Riuz i Arnaiz z Barcy B.
Pominąłem powyżej Denisa S., bo jeżeli ma dostawać szanse tak jak teraz to lepiej go wypożyczyć i mówię tu o Valenci z powodu Marcelino García Toral, bo jak Hiszpan był wypożyczony do Villarrealu a trenerem był w/w Pan to spisywał się bardzo dobrze.
0
Gdzie mogę sprzedać używany zegarek w dobrym stanie ? Chodzi o Timex Adventure Series Tide Temp Compass T2N740. Oznaki zużycia widać na pasku wiadomo a tak nie ma śladów użytkowania, rys ani nic. Komis ?
2
Wydaje mi się, ze dla Cou priorytetem jest Barca, ale duży wpływ na to wszystko bd miała przyjaźń z Neymarem, bo z tego co wiadomo to są bardzo a to bardzo dobrzy przyjaciele. No, ale nic dowiemy się wszystkiego w lecie/zimie. Zawsze byłem bardziej za Eriksenem, który ma umowę do 2020. Dużo osób określa że transfer nie realny, ale jeżeli Totki w tym sezonie nie wygrają jakiegoś cennego trofeum to Duńczyk bd do wyciągnięcia.
0
Pewnie jakaś gazeta która nic nie jest warta ;)
A jak wygląda sytuacja w klubie z Paryża sytuacja z piłkarzami z poza UE ?
Według "Telefoot" szeregi PSG wzmocnią w styczniu Portugalczyk Joao Mario z Interu Mediolan oraz Brazylijczyk Wendel z Fluminense Rio de Janeiro.
Pół roku później PSG spróbuje sprowadzić z Liverpoolu Philippe Coutinho.
Reprezentantem "Canarinhos" poważnie interesuje się również FC Barcelona, ale wszystko wskazuje na to, że Coutinho porzuci marzenia o grze w "Dumie Katalonii" dla znacznie większych pieniędzy, jakie otrzyma w Paryżu.
0
Też mi to na początku przyszło do głowy, ale mam nadzieje że zarząd z Niemiec zrozumie wreszcie, że bez wydania grubych milionów nie osiagnął za dużo w Europie.
0
Chciałbym zobaczyć w przyszłym sezonie Conte w roli trenera zespołu z Monachium.
0
Ktoś coś powie o greku[Kostas Manolas] z As Romy ? Chodzi głownie o poprzedni sezon jak grał, statystyki i wgl. Bo w tym sezonie z tego co pamiętam na początku sezonu grał a teraz kontuzja.
2
Szejk wydając takie pieniądze tworzy zespół na lata, wiec nie licz na to, że za rok czy dwa pozbędzie sie brazylijczyka. On już jest tam uziemiony.
0
Harry Kane zagra w środę?
7
nasz środek pola powinien dziś wyglądać tak:
Sergio - S. Roberto - Paulinho
edit: oczywiście Semedo na prawej obronie, bo Nasz wychowanek tylko tam się marnuje.
1
wolę go zobaczyć tam niż jak marnuje się na prawej obronie :)
2
chciałem zobaczyć na pozycji Busqetsa naszego wychowanka S.Roberto zamiast Gomesa..
0
Ma ktoś link do transmisji KSW 40 ? priv, dzięki
0
To Klopp może pożegnać się ze stołkiem w Liverpoolu ?
0
taki skład chciał bym widzieć we wtorek:
Cillessen
Semedo - Mascherano - Pique - Digne
Alena - S.Roberto - D. Suarez
Aleix Vidal - Paco - Jose Arnaiz
Chciałbym zobaczyć S.Roberto na pozycji Busqetsa.
0
Czy S. Roberto pasowałbym do pozycji Busqetsa ?
0
dokładnie i najważniejsze mecze czy w lidze czy w LM bd przegrywać ..
0
Szkoda Semedo, Denisa i S.Roberto że nie dostaje szans w pomocy tylko na prawej obronie gdzie nieźle spisuje się portugalczyk. W takim zestawieniu jak jest to Iniesta i Busi bd zajechani na drugą część sezonu.
15
skład powinien wyglądać tak:
Stegen,
Semedo, Umtiti Mache Digne
S.Roberto Sergio D.Suarez
Messi Suarez Delu
0
" .. i udało mi się zostać wiadomo jakim piłkarzem.. "
http://www.fangol.pl/view/228826/polscy-pilkarze-odpowiadaja
1
Brazylijczyk ma ten ciąg na bramke ..
0
Jak wygląda taka sytuacja: ja jadę autem i nie pije alkoholu na imprezie, moja dziewczyna pije, całujemy się i czy mi coś może wskazać na kontroli trzeźwości ?