1

Odnowić sklad.. Ta kupic 29 brazylijczyka za 40 mln z ligi chińskiej..

0

własnie też tak myślałem, że bd czystki w pomocy w sensie że zostanie Rakieta, Iniesta, Busi, Sergi, Paulinho i Gomes/Denis a reszta out.. czyli Arda, Rafa..

2

Dobra niech sprowadzą Paulinho, ale żeby nie ucierpiał na tym S. Roberto .. i wprowadzili Dembele/Cou ..bo o Seri'm można zapomnieć ..

5

zamiast odmładzać kadrę to kupować 30 letniego piłkarza z ligi chińskiej która jest słabsza o kila klas od lig europejskich ? .. jeszcze za 40 mln ...

1

Oby transfer Paulinho nie byl zwiastunem odejscia Roberto...

0

Z Andre G tez tak mialo byc po sezonie.. Ale dobrze wiemy jak bylo I jak jest.. Drewno.. Nie ma co liczyc na jakies fajerwerki z jego strony liga chinska to kilka szczebli ponizej od lig europejskich, czolowych lig europejskich.

0

no dokładnie mam to na myśli, ale Arda na początku poprzedniego sezonu coś tam grał i wgl .. a teraz to ..

3

Nakupią takiego g.... Zamiast kupować młodych piłkarzy i odmładzać kadrę, to 30 letniego Brazylijczyka ... A za rok czy dwa bd zdziwienie, że nie ma transferów z klubu jak teraz .. Jeszcze do tego 40 mln ...

2

Moze taka moda?

0

Czyzby Aubameyang zawital w Paryzu?

0

Wlasnie wiem, ale widzisz co sie dzieje ..

0

222 mln nie zostaly jeszcze przelane na konto FCB

0

Nie jest takim glupcem zeby robic takie transfery, lamac przepisy, ma jakiegos asa w rekawie albo komus dobrze posmarowal.

0

Martial? R. Sanchez.. Ale nie jestem pewny

0

No i?

1

Dopoki na stronie FCB nie pojawi sie "oficjalnie" to do plotek podchodze z dystansem.

0

No I bańka prysła ...

1

Zbyt wczesnie co niektorzy otworzyli szampan ☺

1

Bardzo smieszne haha

0

A ktoś powie który bd w hierarchi płac ?

5

Czytalem w komentarzu ponizej, ze PSG negocjuje z Cou, wezmy pod uwage ze brazylijczyk zawsze chcial grac z Neymarem I na odwrot, wiec nie zdziwilbym sie jak cos jest na rzeczy. Dla mnie to bd porazka jak PSG nie bd miala zadnych konsekwencji od uefa... Mbappe, Cou, Oblak....

0

Standard ...

0

Huawei Nova

1

Jeden dobry sezon, dobre

0

Nie ma co liczyc ze sprowadzimy jednoczesnie Cou I Dembele..

0

Sprowadzimu Cou w miejsce Neymara, paulinho I Ingo..

1

Oby jego transfer nie zabrał minuty naszemu francuzowi :)

0

Dokladnie ja mam tak samo

0

Na telefonie raczej nie

7

Ja sie boje ze Cou jest sprowadzany w miejsce Neymara a pomoc wzmocnimy Paulinho...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?