VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Odnowić sklad.. Ta kupic 29 brazylijczyka za 40 mln z ligi chińskiej..
0
własnie też tak myślałem, że bd czystki w pomocy w sensie że zostanie Rakieta, Iniesta, Busi, Sergi, Paulinho i Gomes/Denis a reszta out.. czyli Arda, Rafa..
2
Dobra niech sprowadzą Paulinho, ale żeby nie ucierpiał na tym S. Roberto .. i wprowadzili Dembele/Cou ..bo o Seri'm można zapomnieć ..
5
zamiast odmładzać kadrę to kupować 30 letniego piłkarza z ligi chińskiej która jest słabsza o kila klas od lig europejskich ? .. jeszcze za 40 mln ...
1
Oby transfer Paulinho nie byl zwiastunem odejscia Roberto...
0
Z Andre G tez tak mialo byc po sezonie.. Ale dobrze wiemy jak bylo I jak jest.. Drewno.. Nie ma co liczyc na jakies fajerwerki z jego strony liga chinska to kilka szczebli ponizej od lig europejskich, czolowych lig europejskich.
0
no dokładnie mam to na myśli, ale Arda na początku poprzedniego sezonu coś tam grał i wgl .. a teraz to ..
3
Nakupią takiego g.... Zamiast kupować młodych piłkarzy i odmładzać kadrę, to 30 letniego Brazylijczyka ... A za rok czy dwa bd zdziwienie, że nie ma transferów z klubu jak teraz .. Jeszcze do tego 40 mln ...
2
Moze taka moda?
0
Czyzby Aubameyang zawital w Paryzu?
0
Wlasnie wiem, ale widzisz co sie dzieje ..
0
222 mln nie zostaly jeszcze przelane na konto FCB
0
Nie jest takim glupcem zeby robic takie transfery, lamac przepisy, ma jakiegos asa w rekawie albo komus dobrze posmarowal.
0
Martial? R. Sanchez.. Ale nie jestem pewny
0
No i?
1
Dopoki na stronie FCB nie pojawi sie "oficjalnie" to do plotek podchodze z dystansem.
0
No I bańka prysła ...
1
Zbyt wczesnie co niektorzy otworzyli szampan ☺
1
Bardzo smieszne haha
0
A ktoś powie który bd w hierarchi płac ?
5
Czytalem w komentarzu ponizej, ze PSG negocjuje z Cou, wezmy pod uwage ze brazylijczyk zawsze chcial grac z Neymarem I na odwrot, wiec nie zdziwilbym sie jak cos jest na rzeczy. Dla mnie to bd porazka jak PSG nie bd miala zadnych konsekwencji od uefa... Mbappe, Cou, Oblak....
0
Standard ...
0
Huawei Nova
1
Jeden dobry sezon, dobre
0
Nie ma co liczyc ze sprowadzimy jednoczesnie Cou I Dembele..
0
Sprowadzimu Cou w miejsce Neymara, paulinho I Ingo..
1
Oby jego transfer nie zabrał minuty naszemu francuzowi :)
0
Dokladnie ja mam tak samo
0
Na telefonie raczej nie
7
Ja sie boje ze Cou jest sprowadzany w miejsce Neymara a pomoc wzmocnimy Paulinho...