Vampir707
Dołączył/a: wrzesień 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla no akurat trudno żeby strzelił z takiego kata, to nie jest Luis Suarez
1
Piątka z konfederacji najpierw głosowała za odrzuceniem projektów depenalizujacych posiadanie marihuany a teraz głosuje za prawa ręką Ziobry?
Naprawdę straszny zawód, jeszcze trochę i do PiSu dołączą
1
@Coutinho007 Sadio Mane >>>> Robert Lewandowski jesli chodzi o to kto jakim człowiekiem jest
0
@Zoker 449 idiotów w sejmie* proszę nie obrażać jedynej merytorycznej opozycji
0
@ObiwanKenobi o, czyli jednak istnieją ludzie którzy wierzą ze jesteś kimś innym niż w rzeczywistości bo wybrałeś wygodną sobie nazwę! Tak jest komradzie, Korea Płn jest jak najbardziej demokratyczna bo przecież się nazywa republika demokratyczna!
Jak Bosak się nazywa faszysta to też wierzysz mu ze jest zwolennikiem faszyzmu? Czy może opierasz się na samodzielnym myśleniu i odkrywasz ze on tak naprawdę jest konserwatywnym wolnościowcem?
0
@ObiwanKenobi typie, Polska to ma tak przesunięte okno overtona w prawo a ty dalej wyjeżdżasz z tym ze PiS jest niby lewicowy. Sama Platforma Obywatelska byłaby skrajna prawica w każdym normalnym europejskim państwie. Torysi w UK, Republikanie we Francji czy CDU w Niemczech to by uchodziły w Polsce za skrajna lewice
2
@Kgorecki2500 Brawo Portugalczycy!
btw tam partia prawicowa się nazywa Socjaldemokratyczna dla wszystkich co maja zaraz zacząć płakać ;)
4
@IronSanHybrid w dziwny sposób piszesz Tomasz Cwiąkała
1
Wyborcy Konfederacji, dlaczego nie pójdziecie w ślady swoich reprezentantów politycznych i się nie zaszczepicie? Oni chyba lepiej ogarniają świat niż wy cnie?
1
@Kgorecki2500 w Danii oprócz tej fali Omicronowej liczba zakażeń nigdy nie przekroczyła 3000, 80% jest zaszczepiona podwójnie a boostera przyjał większy odsetek osób niż w Polsce chociaż jedna dawkę ;)
0
@IronSanHybrid o, ta sama grupa socjodemograficzna co zwolennicy Konfederacji
0
@GeneralXavi to jest cytat z postulatów strajków Solidarności z 1980 ale ok, widać ze stoisz po stronie PRLu i komunistów
1
@tomek8756 po co przepisujesz to co napisał Kręcidło? Każdy przeczyta sobie co jest w jego tweecie napisane
1
@ChessInfo to brawa dla pana prezydenta
0
Poszedłem do salonu powiedzieć coś ojcu który akurat oglądał, 10s i brama...sory moja wina, słysząc dźwięk z telewizora powinienem od razu się cofnąć z dala precz od salonu
0
@Dankhog cała piątka z RN, Braun nie głosował
5
Dlaczego wolnościowa Konfederacja sprzeciwia się dostępowi do marihuany, szczególnie w celach leczniczych? Czyżby ta wolnosc ograniczała się do sfer gdzie można swoją wolnością ograniczyć wolnosc innych ludzi?
2
Tyle tu się gada (i herbów zgarnia) o tym ze lockdown nie działa, nigdy nie zadziałał.
Jest to o tyle dziwne z waszej strony bo wystarczy spojrzeć na dane i połączyć fakty żeby dojść do odwrotnego wniosku, wiec kompletnie nie rozumiem gdzie w waszym procesie myślowym zaszedł blad, o ile byl jakiś - bo równie dobrze możecie po prostu iść w cyniczny populizm.
Nie dość ze za każdym razem przy zaostrzeniu restrykcji w Polsce zakażenia przestały rosnąć i fala wyhamowywała to jeszcze wystarczy zobaczyć teraz na Europę. We wszystkich państwach gdzie są wprowadzone ostre restrykcje nie widzimy za bardzo zmiany w ilosci wykrytych zakażeń - Niemcy, Austria, Holandia - wszędzie ostry lockdown (szczególnie dla niezaszczepionych). Za to w krajach gdzie nie zaostrzyli restrykcji na święta widzimy ostre wystrzelenie nowych przypadków do powyżej 100k (oczywiście przez Omicrona) - UK, Hiszpania, Wlochy, Francja, Portugalia.
W Chinach gdzie jest cały czas lockdown od 2020 - nigdy nie mieli problemu z jakaś n-tą fala zakażeń.
Czy wy jako dowód na to ze lockdown nie działa używacie faktu ze konfederacja tak tweetuje czy po prostu cyniczny populizm?
1
@norbi77 przecież obchody świat przez katolików i tak maja mało związanego z chrześcijaństwem czy z narodzinami Chrystusa
co jest chrześcijańskiego w nażarciu i nawaleniu się?
1
@monsterrize @GeneralXavi wez nie wylatuj z latami praktyk medycznych i niezliczonymi badaniami naukowymi, pseudodoktor ekonomii zna się lepiej!
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 czemu mówisz o Hornerze i Marko kiedy na zdjęciu Hamilton z Ronaldo
0
@kamilo0066 dokładnie, w Sylwestra również powinnny obowiązywać obostrzenia
0
@Peszko07 Jakie są efekty zewnętrze w przypadku aborcji? Negatywny w postaci braku twojego wstąpienia do nieba?
A teraz wysil się i pomysł jakie są efekty zewnętrze w przypadku szczepień.
Nie, te efekty zewnętrze nie wynikają z chłopskiego rozumu, jest to pojęcie ekonomiczne.
1
@Tomason Po pierwsze te partie same się odwołują do faszyzmu
Po drugie takiego paska nie widziałeś bo takie partie się nie spotykają w Polsce
Po trzecie nie, partia razem nie jest skrajna lewica, w przeciwieństwie do skrajnej prawicy która próbujesz symetryzować z lewica, ta partia nie odwołuje się do żadnej skrajnej ideologii.
Po czwarte, to spotkanie jest spotkaniem partii pochodzących z dookoła Europy i są to partie skrajnie prawicowe jak na warunki europejskie (a to ze na warunki polskie wcale się nie wydają takie radykalne tylko złe świadczy o Polsce). Na tle tej samej Europy partia razem jest centrowa a platforma prawicowa. (Nie te wszystkie "lewackie" elementy platformy nie są wcale lewicowe, wynikają ze standardu cywilizacyjnego którego może w niektórych państwach brakować)
1
@DonMatteo901 Polska zamyka granice przed uchodźcami - gituwa, suwerenny naród, my decydujemy o swoim państwie
Japonia zamyka granice przed omicronem bo wola brak przyjezdnych niż lockdown w przyszłosci - zaczyna się
0
@tomek8756 i widać efekt tego lockdownu, nowe przypadki przestały rosnąć, zaczęły spadać. Cyrk bo inny rząd nie zamierza w zimnej krwi doprowadzić do dziesiątek tysięcy śmierci swoich obywateli?
1
@Abominacja daruj sobie dyskutowanie z nimi i wytykanie im niekonsekwencji w sposobie myślenia, za tym co prawaki mówią nie stoi żaden proces myślowy
2
@Rhaan czy ty jesteś świadom ze "migranci ekonomiczni" to są ludzie którzy wyjeżdżają z kraju w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy a nie zasiłku dla bezrobotnych? Dręczy cię fakt ze niedobór rak do pracy na polskim rynku może zostać zaspokojony czy co?
Btw nikt w tym kraju nie jest w stanie wyżyć za to nędzne 800zl zasiłku, którego zreszta nie sposób dostać bo tak jest zaprojektowany system
0
@macio_944 Proba zduszenia inflacji podazowej wywołanej głównie przez podwyżki cen energii skończy się wielka recesja. Wolisz żeby cie było nie stać na chipsy za 5zl czy wolisz zabulic dodatkowe 1.5zl?