0

Valdes czy Ter Stegen?

0

442? Chyba tak będzie

0

Czy ja dobrze widzę Real Madryt przegrywa z Realem Sociedad?

0

@Yoshi94 Wszystkie zagrania są już dobrze znane nic z tym nie zrobimy trzeba liczyć na szczęście.

0

Piękny spadek formy i wartości zawodnika.
Jeżeli Setien dobrze pomyśli to może coś z niego będzie. W Cou podoba mi się jego uderzenie zza pola karnego być może da nam pare punktów.

0

@VenoM Zdecydowałem SwiftKey :)

0

Klawiatura Swift Key czy Gboard?
Do klawiatury Samsunga nie mogę się przyzwyczaić.

3

Musi być tam piękny kocioł skoro nawet Leo wypowiedział się na temat .

0

"Mamy najlepszego piłkarza na świecie" szkoda tylko że ostatnie lata kariery Leo są marnowane.

0

@Avada Kedavra Zdecydowanie takie gry umarły. Pamiętam jak w The West grał każdy.

0

@PoGGi Może kiedyś sie uda chociaż wątpię. Zobaczy sie.

0

@Yoshi94 Myślenice ok 50 km od Krakowa.

0

Szukam fajnej, ciekawej gry na przeglądarkę coś jak The West, Grepolis, Travian itp. Dobrze bybyło grać z kimś.

0

@Yoshi94 o to się nie bój akurat mam szwagra w DPD ;)

0

@Yoshi94 Czekam na paczke ;)

0

@PoGGi oj tam zaraz bezsensowne;) złoty sa przeważnie koło Warszawy a ja z Małopolski jestem.

0

@TytanowyJanusz Nie ma szans nikt nie dotrzyma takiego słowa.

2

@ranger3120 nikt nie wyśle przecież.

8

Więc stanęło na moim. zapodaj.net/7d1949d86845c.jpg.html

0

@luna666moon @Yoshi94
@PoGGi
To co dotrzymacie słowa odnośnie zakładu ;)

18

Jesteśmy głęboko w ... z napastnikami.

0

Haha mówiłem o miesiącu a już złapał kontuzje.

0

Więc zakład wygrany ...

10

Jego czas w Barcelonie juz minął.

0

Fati Fati Fati Fati

0

Braknie sił w kluczowym momencie.

2

Ciekawe jak go zapamiętamy. Tak jak Guardiole i Enrique czy Valverde ;)

20

Okładka AS'a kozacka.

0

Poprawiono coś w Chrome odnośnie reklam?

2

@Lea Nie czepiam się tylko zwróciłem uwagę. Nie mam nic do wyglądu czy koloru skóry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?