Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 Myślę że dobrze.
0
@matirix20 Myślę że tak. Raz udało ie mi zaobserwować wzrost o 10000 zakażeń w ciągu 24 godzin.
0
@DanielOOL Oczywiście że się da. Trzeba tylko chęci.
11
Teraz zamykają granice jak wirus jest praktycznie na całym świecie. Mogli myśleć jak był tylko w Chinach ale tak najważniejsze są pieniądze. Nie zdziwiłbym się gdyby ten wirus był planowany
1
@BarcaInfo To była paka nie to co teraz.
0
@qbsonFCBarca a to karane jest?
0
Szukam poprawnej kolejności filmów x men ma ktoś?
0
@zawsze_barca Dzięki przegapiłem :)
0
@zawsze_barca To może Leolulu. Oznaczamy ;]
1
@Hubert102 3filmy.com
0
@XaviHeart Tam znajduje tylko linki gdzie możesz obejrzeć a i tak musisz zapłacić dwa razy.
0
@Mns21 Nie dziwię się że do tego doszło
1
@FC1899Barca Szukam linku znalazł ktoś :))
0
Gdzie jest ten co mówił że wirus ma termin na 2029? :)
27
Jeśli w następnym meczu Sarabia będzie spokojny będzie oznaczało że pilarze rządzą klubem.
0
Czyścicie ciasteczka itp w przeglądarce?
4
#tiki-taka
"Barcelona ma zaoferować za Lautaro Martíneza kwotę zbliżoną do 70 milionów euro, a do operacji zostaliby włączeni Arturo Vidal i Nélson Semedo. Argentyńczyk miałby zarabiać na Camp Nou około 7 milionów euro. [Sport]" Ciekawe kto wtedy na PO przyjdzie... Kolejne miliony będą wydane niepotrzebnie.
0
@RosjaninBut Jeszcze dwa sezony zmarnowane przez Bartka i może nastąpi zmiana.
0
Pisząc "Ż" za każdym razem uruchamia się GeForce Experience jak to wyłączyć?
0
@msmsms Dla mnie TWD skończyło się na trzecim lub czwartym sezonie.
0
Moim zdaniem brakuje ofensywnego gracza który przejdzie dwóch trzech rywali i wykończy akcje. Było trio MSN to jakoś szło każdy ściągał troche uwagi przeciwnika a teraz mamy Duńczyka i Francuza którzy nie dają rady udźwignąć ciężaru gry dla FCB.
PS. Przy pierwszym golu nasi znowu stracili koncentracje Kroos zdążył trzy razy zasygnalizować Juniorowi żeby wybiegał a Barca spała w tym momencie.
3
Ale denerwujący jest ten helikopter.
0
https://www.facebook.com/195470936236/posts/10156787359591237/
No można powiedzieć że słynny remont kibli na Santiago Bernabeu trwa nadal.
0
@juliacicha Trzymaj się i nie myśl o tym.
0
Dla porównania jakie PKB ma Polska lub Hiszpania.
0
Chciałbym żeby walka o mistrza trwała do ostatniej kolejki.
0
@LuisSalvano Mnie też to wkurzało a teraz wygrywam większość.
0
@LuisSalvano Trening czyni mistrza. Dużo graj i nie poddawaj się.
0
@OTX Sprawdź komentarz Julki w #Najlepsze.
0
@Slepinho Sprawdź komentarz Julki w #Najlepsze.