Vhaeraun
Dołączył/a: kwiecień 2015
Myślenice
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DJ1992 Słucham?
4
@DJ1992 zapomniałeś już ile wygrał dla Barcy? P
0
@korzeń1 Raty 0% NIE ISTNIEJĄ zawsze jest to do czegoś doliczone. Najlepiej jest wstrzymać się z zakupem do momentu uzbierania gotówki i kupić to właśnie w całości.
0
@Piesfilemon Włączyłem sobie zaokrąglenie do 10zl zobaczę po miesiącu co będzie.
1
A ile dostanie na transfery 50mln? Plus sprzedaż dziadków może wyjdzie 100mln a za taką kwotę to może dwóch kupimy przy dużym szczęściu.
0
Dobrze trzeba stopniowo wymieniać piłkarzy a nie 10 na raz.
0
@Piesfilemon Dobrze rozumiem że jak place za coś 13zl to pobiera 15 i dwa złote odkłada na smarta?
0
Ma ktoś smart savera w ING? Opłaca się to?
1
Gdzie oglądacie mecz?
0
Co z tego że wygramy LM skoro "Barca" nie znaczy tyle co kiedyś.
0
Co się dzieje z tą stroną?!
33
Oddał reprezentację Holandii dla Barcelony z którą i tak pewnie nic nie wygra a po pół roku będzie mieszany z błotem przez 90% użytkowników FCBarca
0
@MaFCB Czym będziemy grać w przyszłym sezonie? Za tych ośmiu piłkarzy może uda się wyciągnąć 100mln a żeby kogoś kupić kto nie będzie kopał się po czole trzeba liczyć na grubo ponad 100mln. Zespół trzeba odmładzać powoli a ostatnie lata zostały przespane teraz nie da się wymienić wszystkich.
14
Dlaczego uważacie ze Turan to był nietrafiony transfer? Według mnie to był udany transfer patrząc na ostatnie lata. Podczas jesiennej kontuzji Neymara ciągnął zespół a statystykami nie odstępował od Luisa czy Leo a to że późniejsi trenerzy mieli go gdzieś to nie jego wina.
0
Jak robić przebudowę to i Leo wysłać na ławkę albo na sprzedaż tak to nigdy się nie obudzimy z podań na Messiego.
0
Sam trener nic nie zmieni.
0
Nowy trener nic nie zrobi skoro połowa piłkarzy kopie się po czole.
0
Żeby tylko wyniku dwucyfrowego nie było.
1
Umtiti ma pozytywny test na korone?
0
Ale mnie wkurzyli na Polsacie tymi tekstami jaki to Suarez słaby a boski Lewandowski najlepszy
1
@masakrator05 Podaje rękę strzelam fotkę i biorę autograf. W między czasie wymieniamy różnice zdań.
0
Co powiecie o tych perfumach? Warto czy nie?
https://www.notino.pl/armani/acqua-di-gio-profumo-woda-perfumowana-dla-mczyzn/p-587190/
0
@LuisSalvano Zagraj w każdą.
1
@sawyer00 Macki wszystko dosięgną.
5
Dwa piloty nie działają a trzecim nie idzie włączyć dekodera. Wyczuwam spisek przeciwko LM.
3
Przejść Napoli w półfinale Bayern a w finale jakoś to będzie. Oby po pięciu latach wpadła upragniona Liga Mistrzów.
0
Jak można wykryć czy ktoś jest na podsłuchu? Są sprzęty jakieś do tego?
0
@konrad1661 Polecam https://modivo.pl/
2
A w Bejrucie odpalili przez pomyłke atomówke :}
3
@kulka Miałem skręcenie jakoś na przełomie kwiecień/maj do tej pory odczuwam skutki kontuzji mimo że jestem po kilku sesjach ćwiczeń.